air wear - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-05, 22:49   #1
marta..
Raczkowanie
 
Avatar marta..
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 99

air wear


drogie wizazanki
czy ktoras z Was kupowala podlkad air wear na allegro????
prosze o poinie o kolorkach poniezaw sa one inne niz te u nas w sklepie i nie wiem na ktory mam sie zdecydowac.tam jest 15-light beige,20-natural beige, 22-sand beige, 30-golden beige.
z gory dzieki za odpowiedz..pozdrawiam
marta.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 07:57   #2
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Re: air wear

Ja kupowałam na Allegro od "damola" podkład Air Wear nr 22 sand beige/sable. Podobno najpopularniejszy kolor wśród Polek Jest to średni beż, bez odcienia różowości. Mam jasną cerę, ale teraz jesienią przyciemniem ją delikatnym samoopalaczem, abym nie była taka "zielona", bo taki kolor przybiera moja twarz gdy zmarznę Wydaje mi się, że te numery odpowiadają kolorówce w Polsce, bo poprzedni podkład kupowałam w sklepie, co prawda był to Visible Lift ale kolor ten sam.
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 08:12   #3
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: air wear

Podciagam wątek
Sama chciałam kupić numer 15, ale nie wiem, czy nie będzie np. różowawy. Kolory podkładów produkuje się "na kraj", czyli na typ urody przeciętnych (oj, jak to brzydko brzmi ) obywatelek. Kupiłam sobie w Bułgarii (Bułgarki mają bardziej śniade twarzyczki) odcień 15, nieco ciemniejszy niż ten polski i jestem z niego bardzo zadowolona, po prostu mi spasował, polski odcień był za jasny, a drugi z kolei za ciemny
Podkłady na Allegro zprowadzane są głównie z Niemiec, ale właśnie nie mam pojęcia, jak tam jest z tymi kolorami. Pytałam się sprzedawców, ale prawie żaden nie potrafił wytłumaczyć takich niuansów jak odcień beżu
Może ktoś pomoże
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 16:15   #4
gagatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 26
Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatka GG do gagatka Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatka
Re: air wear

Ja niestety nie mam dobrych doświadczeń; skuszona ceną i chęcią zakupu czegoś nowego wybrałam nr 23 (chyba Natural Beige). Okazał się za ciemny, jakiś różowy, po prostu nie do mojej karnacji. To chyba był mój ostatni zakup niemieckiej wersji podkładu na Allegro. Radzę wybrać najpierw odcień w perfumerii (jeśli to możliwe).
gagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 17:00   #5
nadia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 7
Re: air wear

ja mam 23 ale ten z polskich i jest brązowawo beżowy. gdzie na allegro sa te podklady??? bo np w lecie nie ma ciemniejszego koloru [przynajmniej u mnie w miescie] do mojej cery! [najciemniejszy to 23..]
nadia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 17:28   #6
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: air wear

Potwierdzam,ze te podkłady z allegro różnią się nieco odcieniami od ich polskich odpowiedników.Ja kupiłam Max Faktora od minimaxa kol. Golden-no i nie jest taki golden.Chodziło mi o odcień żółtawy/bez różowośći/,coś jak 16 AIR WEAR tyłko ciut ciemniejszy.No i zawiodłam się;jest jaśniejszy niż polska wersja,i jest w nim trochę różu,a mniej żółtego.Dodam że kupiłam po wielokrotnym sprawdzaniu w drogerii
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 17:38   #7
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: air wear

EDAK napisał(a):
> Ja kupowałam na Allegro od "damola" podkład Air Wear nr 22 sand beige/sable. Podobno najpopularniejszy kolor wśród Polek Jest to średni beż, bez odcienia różowości.

Czy na pewno ten kolor nie ma różówośći,bo nazwa/sand/jakby ją sugeruje,przynajmnie w polskich kosmetykach wszystko co sand jest nieco różowe.Pytam,bo sama jestem zainteresowana-szukam czegoś w ciepłym odcieniu-takim żółtawym.
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-06, 17:42   #8
marta..
Raczkowanie
 
Avatar marta..
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 99
Re: air wear

ja mam probke-wlasnie sand beige ale mam problem bo jest ROZOWIASTA!!!!to zupelnie nie moj kolor a szukam czegos w tonacji cieplego bezu (tak jak misio )prosze poleccie cos!!!
marta.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 18:18   #9
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Re: air wear

Chcę sprostować moją wypowiedż co do koloru podkładu kupionego na Allegro (byłam w pracy i nie miałam go przed sobą). Teraz jestem w domku podkładzik trzymam w ręku; kolot nr 22 Sable, jest to kolor beżowy, ale nie taki bardzo jasny i na pewno nie jest różowy. Nawet pytałam męża czy on widzi w nim coś różowego i zaprzeczył, mówiąc, że to beż Napisy są wyłącznie po francusku.
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 18:35   #10
AnnaW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 62
Re: air wear

powiem jak było z moimi "zakupami" . W polskiej drogerii zawsze kupowałam odcień nr 23-Beige peau, na Allegro równiez kupiłam odcien o numerze 23, ale one w ogóle nie sa podobne. tak jak wspomniała Gagatka wersja niemiecka jest różowawa . Na Allegro mozna dostać wiele odcieni, trzeba dobrze poszukac w opisach, nie wszyscy sprzedaja wszystkie odcienie. Kupowałam tez dla koleżanki odcień 15-Light beige, uważam za najbardziej "beżowy", w tonacji podobny właśnie do naszej 23, tyle że jasniejszy. Odcień 30 jest bardzo ciemny.
AnnaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 19:19   #11
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Re: air wear

Trochę się przestarszyłam jeśli chodzi o zakup niemieckich podkładów. Właśnie miałam zamówić mamie przez Allegro Visible Lift (nr22 Sable) i nie wiem, co mam zrobić. Czy ten niemiecki 22, to ten sam kolor co polski 22? Dziewczyny, pomóżcie! Może któraś kupowała? Koleżanka zamówiła Visible Lift nr 34, to ciemny jest strasznie...
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-07, 18:46   #12
marta..
Raczkowanie
 
Avatar marta..
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 99
Re: air wear

marta.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 12:31   #13
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Re: air wear

Żadna z Was nie kupowała niemieckiej wersji Visible Lift nr 22? A może nr 23?
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 12:53   #14
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: air wear - już zgłupiałam

Odcień 15 - bardziej beżowy, jak nr 23, ale jaśniejszy, ale 23 jest starsznie ciemny jak dla mnie, nawet gdyby był jaśniejszy, to i tak będzie za ciemny Poza tym o ile jest jaśniejszy od 23 i ciemniejszy od 15?
Już całkowiecie zgłupiałam
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 13:46   #15
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
VISIBLE LIFT

Rzeczywiście zamiesznie się zrobiło przez te podkłady i to pewnie poniekąd przeze mnie, bo wtrąciłam się z Visible Lift. Więc ponawiam moje pytanie: Czy któraś z Was kupowała bądź używała niemieckiej wersji podkładu Visible Lift firmy Loreal?
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 14:30   #16
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: air wear - już zgłupiałam

Kupowałam na Allegro nr 15 i visible lift i air wear i obydwa miały różowy odcień, ale niestety produkcji nie pamiętam,nie mam już opakowań.
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 14:52   #17
Osa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 30
Re: air wear - już zgłupiałam

Ja kupuje na allegro odcień 22 lub 23 i jest to zdecydowanie beż.
Odcień 20 i 30 ma dużo różu. Wiem bo kupiłam w celu sprawdzenia.Zakup zupełnie nie trafiony.Okropność jak dla mnie.
Osa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 14:58   #18
marta..
Raczkowanie
 
Avatar marta..
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 99
Re: air wear - już zgłupiałam

czy ktoras z Was kupowala podklad air wear numer 20-natural beige albo 23 visible lift -true beige lub jeszcze max factor nr.105(lasting performance).Prosze naiszcie co to za kolory.
marta.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.