Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-17, 12:07   #3871
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez nietoperek83 Pokaż wiadomość
Dzięki, a jaki masaż stosujesz? Ja zamierzam się zmusić do ćwiczeń twarzy, kiedyś ćwiczyłam jakieś 2 miesiące i buzia była bardziej zwarta, no ale wtedy też młodsza byłam.
Najpierw robiłam na czuja co tam podpatrzyłam w internetach: przeciąganie od brody ku skroniom, jak się złapało, tak się złapało. Albo od brody do policzków i dociskałam. Rozmasowywanie na zewnątrz bruzd n-w. Rozmasowywanie w poprzek czoła (od środka ku skroniom, obie ręce/strony naraz).
Teraz już chyba ponad miesiąc robię masaż na bruzdy (nie pamiętam który, chyba na ciężką dolną połowę twarzy) i na zmarszczki pod oczami z książki polecanej przez AC.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 13:29   #3872
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Możesz podać z jakiej firmy ten wypelniacz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 15:38   #3873
bvsiek
Przyczajenie
 
Avatar bvsiek
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 7
Jaki krem BB do cery mieszanej?

Jaki krem BB do cery mieszanej polecacie?(strefa T delikatnie tłusta a reszta normalna) Nie zależy mi na jakimś super kryciu (bo skórę mam raczej bezproblemową) tylko wyrównaniu kolorytu skóry. Najważniejsze aby nie zapychał, nie robił efektu maski, nie utleniał się i w miarę fajnie matowił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bvsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 18:21   #3874
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Możesz podać z jakiej firmy ten wypelniacz?
BRTC Salmon Fillex Volume Injection http://en.brtc.co.kr/product/Phil-Sa...a/1045/cid/516 Kupowałam na ebayu zestaw 4 (na spółkę z koleżanką), chyba tak wychodzi najtaniej. Od tego sprzedawcy http://www.ebay.com/itm/BRTC-SALMON-...MAAOSwuwRYLVUG
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 19:03   #3875
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

O BB kremach https://www.youtube.com/watch?v=Ydhwq4mJ-7U
polecam kanał tej Pani, moją pielęgnację już zrewolucjonizowała
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 17:51   #3876
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
O BB kremach https://www.youtube.com/watch?v=Ydhwq4mJ-7U
polecam kanał tej Pani, moją pielęgnację już zrewolucjonizowała
Tak, Magda jest swietna. Robi wrazenie profesjonalnej i bystrej. Do tego sympatycznej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 13:23   #3877
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, miała któraś z Was poduszki skin79?
http://www.skin79-sklep.pl/kategoria/441-kremy-bb.html
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-08, 12:25   #3878
dosia0581
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 40
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, co sadzicie o BB Cream Beauty Balm No Light z Golden Rose? zacheca mnie filtr spf 25, a chce go wlasnie na lato uzywac oraz wybor odcieni fajny.
dosia0581 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 16:52   #3879
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez dosia0581 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sadzicie o BB Cream Beauty Balm No Light z Golden Rose? zacheca mnie filtr spf 25, a chce go wlasnie na lato uzywac oraz wybor odcieni fajny.
Bacząc, że ten krem
- to nie jest BB
- to nie jest kosmetyk azjatycki
- taki filtr to kiepski filtr
konkludując nie wpisuje się w tematykę wątku
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 06:04   #3880
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja uzywam teraz kremu BB Klairs. Ten krem jest chwalony zawsze kolor, faktycznie jest ladny ale dla mnie troche za jasny. A jeststem NC20

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 08:43   #3881
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja uzywam teraz kremu BB Klairs. Ten krem jest chwalony zawsze kolor, faktycznie jest ladny ale dla mnie troche za jasny. A jeststem NC20
Właśnie męczę próbkę. Na początku fajnie wygląda, naturalnie, nie włazi w zmarszczki itp., ale po 4 godzinach wygląda na mnie fatalnie. Kolor dla mnie dla odmiany ciut za ciemny.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-09, 20:27   #3882
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dumałam ostatnio nad Klairsem, ale bałam się o beżowe tony, muszę mieć żółć jasną więc zamówilam dr G i teraz czekam...i czekam
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 20:39   #3883
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Dumałam ostatnio nad Klairsem, ale bałam się o beżowe tony, muszę mieć żółć jasną więc zamówilam dr G i teraz czekam...i czekam
Jest raczej oliwkowy, ale nie jakoś wybitnie żółty. A jasność nie wiem, potrzebuję czegoś poniżej NC15 żeby rozjaśniło mi twarz w stosunku do szyi, no i niestety po prostu dopasował się do facjaty i wciąż była zbyt ciemna. Na szyi troszkę się odcinał.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 21:32   #3884
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jest raczej oliwkowy, ale nie jakoś wybitnie żółty. A jasność nie wiem, potrzebuję czegoś poniżej NC15 żeby rozjaśniło mi twarz w stosunku do szyi, no i niestety po prostu dopasował się do facjaty i wciąż była zbyt ciemna. Na szyi troszkę się odcinał.
o dzięki. Dobrze, że nie wzięłam. W razie co zostaje mi Siberia z Narsa...
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 10:30   #3885
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jestem zadowolona z The Saem olejku myjącego z węglem i minerałami morskimi. Niby jest to olejek (nie ma jednak w składzie olejów ani np parafiny, jak wiele azjatyckich tego typu kosmetyków), nałożony na suchą skórę zachowuje się właśnie jak olejek (używam go też do masażu), ale po połączeniu z wodą przypomina raczej liquid myjący, bardzo ładnie się emulguje i usuwa ze skóry. Czasem używam go solo, czasem domywam żelem. Minusem jest tylko pompka, która zepsuła się chyba już 2 dnia używania, nie zasysa w ogóle produktu.

Co do popularnego i lubianego Low pH Gel COSRX to jakoś mnie on nie zachwyca. Odbieram go jako mocno myjący, chociaż osoby regularnie używające żelów, także tych siarczanowych pewnie tego nie odczują w taki sposób jak ja po jakichś 5 latach bez tego typu produktów myjących. Mam obawy, żeby stosować ten żel rano i wieczorem a już zwłaszcza jako główne myjadło. Drażni mnie też zapach drzewa herbacianego, tego olejku akurat nie lubię. Żel jest okropnie wydajny, wystarcza mały groszek, żeby umyć całą twarz.

Szukam dalej delikatnych metod i kosmetyków peelingujących bez kwasów. Na razie zamówiłam BRTC Pore Magic Heating Gel (żel w tubce z masażerem), Primera Facial Mild Peeling (w żelu) i Sulwashoo Claryfying Mask (peel-off). Do tego krem myjący i Apple Sebum Treatment Whamisa. Jestem bardzo ciekawa tej marki, a akurat była za 2/3 regularnej ceny.

Oglądałam też różne maski płatowe, ale jakoś za nic nie mogę przekonać się do tej formy kosmetyku. Jak czytam ich składy, to zastanawiam się często, co tam ma niby działać, alkohol, silikon, 2,3 wyciągi po zapachu, chociaż oczywiście mogą być w tych składach jakieś błędy, bo azjatyckie przepisy chyba nie wymagają podawania składników w kolejności malejącej jak u nas INCI?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 10:44   #3886
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jestem zadowolona z The Saem olejku myjącego z węglem i minerałami morskimi. Niby jest to olejek (nie ma jednak w składzie olejów ani np parafiny, jak wiele azjatyckich tego typu kosmetyków), nałożony na suchą skórę zachowuje się właśnie jak olejek (używam go też do masażu), ale po połączeniu z wodą przypomina raczej liquid myjący, bardzo ładnie się emulguje i usuwa ze skóry. Czasem używam go solo, czasem domywam żelem. Minusem jest tylko pompka, która zepsuła się chyba już 2 dnia używania, nie zasysa w ogóle produktu.

Co do popularnego i lubianego Low pH Gel COSRX to jakoś mnie on nie zachwyca. Odbieram go jako mocno myjący, chociaż osoby regularnie używające żelów, także tych siarczanowych pewnie tego nie odczują w taki sposób jak ja po jakichś 5 latach bez tego typu produktów myjących. Mam obawy, żeby stosować ten żel rano i wieczorem a już zwłaszcza jako główne myjadło. Drażni mnie też zapach drzewa herbacianego, tego olejku akurat nie lubię. Żel jest okropnie wydajny, wystarcza mały groszek, żeby umyć całą twarz.

Szukam dalej delikatnych metod i kosmetyków peelingujących bez kwasów. Na razie zamówiłam BRTC Pore Magic Heating Gel (żel w tubce z masażerem), Primera Facial Mild Peeling (w żelu) i Sulwashoo Claryfying Mask (peel-off). Do tego krem myjący i Apple Sebum Treatment Whamisa. Jestem bardzo ciekawa tej marki, a akurat była za 2/3 regularnej ceny.

Oglądałam też różne maski płatowe, ale jakoś za nic nie mogę przekonać się do tej formy kosmetyku. Jak czytam ich składy, to zastanawiam się często, co tam ma niby działać, alkohol, silikon, 2,3 wyciągi po zapachu, chociaż oczywiście mogą być w tych składach jakieś błędy, bo azjatyckie przepisy chyba nie wymagają podawania składników w kolejności malejącej jak u nas INCI?
oo olejek Saem to może być coś dla mnie, ponoć niektóre esencje fajne mają i też cenowo chyba przystępne

to ten olejek?
http://www.ebay.pl/itm/the-SAEM-Natu...oAAOSwiONYNU9G

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2017-03-10 o 11:23
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 12:17   #3887
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
oo olejek Saem to może być coś dla mnie, ponoć niektóre esencje fajne mają i też cenowo chyba przystępne

to ten olejek?
http://www.ebay.pl/itm/the-SAEM-Natu...oAAOSwiONYNU9G
Tak, ten To mój pierwszy kosmetyk tej marki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 12:22   #3888
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
o dzięki. Dobrze, że nie wzięłam. W razie co zostaje mi Siberia z Narsa...
U mnie także to jedyny kolor z podkładów jaki mi pasuje niestety sam podkład jest tragiczny, jednak żadne bb nie są w stanie konkurować kolorem z nim. Narazie ratuje się minerałami Annabelle w odcieniu sunny fairest. Ale sam podkład niestety też kiepski. Czytałam że charlotte tilbury magic foundation #1 jest podobny do narsa ale nie mam jak przetestować.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 14:04   #3889
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Miał może ktoś do czynienia z kremem-sztyftem pod oczy Missha Misa Geum Sul Vitalizing Stick Eye Cream KLIK? Zainteresowała mnie głównie obietnica producenta, że można go stosować pod i na makijaż i zastanawiam się, czy to jest w ogóle wykonalne, żeby go aplikować w ciągu dnia na korektor.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 19:55   #3890
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dobry wieczór, miłe panie

Po stu latach przerwy pomału wracam do tematu koreańskich kosmetyków i... mam od razu do Was pytanie. Z góry przepraszam, jeśli sprawa już dawno omówiona i jasna, nie udało mi się tu jednak nic na szybko znaleźć. Pomożecie?

Moim ulubionym bebikiem był zawsze zielony Lioele Dollish, chciałam do niego wrócić po przewie - i nigdzie go nie ma (poza ebayem, 130 dolarów za standardowe 30ml ha ha HA).
Czy przestał być produkowany?
Nie ma w asianstore, nie ma u cosmetic love. Znaczy się - było, minęło?
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 00:25   #3891
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

sonea8
Znaczy sie ten?http://www.myasia.pl/krem-bb-lioele-...-natural-green

---------- Dopisano o 01:25 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
U mnie także to jedyny kolor z podkładów jaki mi pasuje niestety sam podkład jest tragiczny, jednak żadne bb nie są w stanie konkurować kolorem z nim. Narazie ratuje się minerałami Annabelle w odcieniu sunny fairest. Ale sam podkład niestety też kiepski. Czytałam że charlotte tilbury magic foundation #1 jest podobny do narsa ale nie mam jak przetestować.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Ja już nie w wieku na minerały na mnie już widać zmęczenie i przepracowanie...Kolezank a charlotte mi odradziła-ponoc zbyt matujacy. Oglądałam dr G testy na youtubie u Agnieszki https://www.youtube.com/watch?v=s09YcbLv13Qto i sobie Dr G. kliknęłam, tylko zeby przyszedł
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 00:54   #3892
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Który dr g kliknelas bo mi się filmik nie wyświetla?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 10:20   #3893
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, czy któraś z Was używała i poleca krem ze śluzem ślimaka? Tyle tego jest, a moja cera jest dość podatna na zanieczyszczenia i musze na nią dmuchać i chuchać.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 15:25   #3894
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
sonea8
Znaczy sie ten?http://www.myasia.pl/krem-bb-lioele-...-natural-green

---------- Dopisano o 01:25 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

Ja już nie w wieku na minerały na mnie już widać zmęczenie i przepracowanie...Kolezank a charlotte mi odradziła-ponoc zbyt matujacy. Oglądałam dr G testy na youtubie u Agnieszki https://www.youtube.com/watch?v=s09YcbLv13Qto i sobie Dr G. kliknęłam, tylko zeby przyszedł
Co to za dr G? Nie działa link ;/ jakie on ma podtony? Jeśli różowe to odpada, u musi być czysta mleczna żółć nawet bez beżu...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 17:09   #3895
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Co to za dr G? Nie działa link ;/ jakie on ma podtony? Jeśli różowe to odpada, u musi być czysta mleczna żółć nawet bez beżu...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Link do filmu na youtubie, użytkownik Dressed in Mint by Agnieszka Janoszka, tytuł filmu HAUL Dr.G ♥ Zestawy Świąteczne ♥ Swatche Kremów BB + KONKURS. O tyle gajny, że dziewczyna też ma jasną skórę ( NC 15) i pokazuje swatche azjatyckich bb kremów właśnie dr G. Wszystkie są żołte, czasem bardziej biało żółte, ale w końcu azjatyki z żółtymi tonami dla mnie to tez bardzo ważne, bo w każdych różowych lub beżowych wyglądam źle.
A dr G. to dermatolog, który jako pierwszy wsprowadził bb kremy, kóre zresztą na początku w ogóle nie miały słuzyć do makijażu...
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 17:27   #3896
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Link do filmu na youtubie, użytkownik Dressed in Mint by Agnieszka Janoszka, tytuł filmu HAUL Dr.G ♥ Zestawy Świąteczne ♥ Swatche Kremów BB + KONKURS. O tyle gajny, że dziewczyna też ma jasną skórę ( NC 15) i pokazuje swatche azjatyckich bb kremów właśnie dr G. Wszystkie są żołte, czasem bardziej biało żółte, ale w końcu azjatyki z żółtymi tonami dla mnie to tez bardzo ważne, bo w każdych różowych lub beżowych wyglądam źle.
A dr G. to dermatolog, który jako pierwszy wsprowadził bb kremy, kóre zresztą na początku w ogóle nie miały słuzyć do makijażu...
Ooooo znam babeczkę, czasem oglądam. Muszę tren obejrzeć. Skoro jest żółtawy to biorę 😄 z tym że dla mnie NC15 za ciemny... Ale studio fix mają nc10 tylko że nigdzie nie można przetestować... Dostępny tylko w sklepie maca a ja w ciemno nie kupię podkładu za 140zl... Więc jak narazie szukam i szukam.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 18:35   #3897
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Ooooo znam babeczkę, czasem oglądam. Muszę tren obejrzeć. Skoro jest żółtawy to biorę 😄 z tym że dla mnie NC15 za ciemny... Ale studio fix mają nc10 tylko że nigdzie nie można przetestować... Dostępny tylko w sklepie maca a ja w ciemno nie kupię podkładu za 140zl... Więc jak narazie szukam i szukam.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Myslalas o rozjasnieniu BB za pomoca specjalnego produktu przeznaczonego do rozjasniania zbyt ciemnych podkladow?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 20:39   #3898
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Myslalas o rozjasnieniu BB za pomoca specjalnego produktu przeznaczonego do rozjasniania zbyt ciemnych podkladow?
Tak, color blend white i yellow z kolorówki użyłam na tubkę its skin babyface ale niestety nie pomogło to zbyt dużo a jeśli się przesadzi z tym proszkiem to bb robi się strasznie suchy tępy na buzi i się warzy czego nie robił nie podrasowany.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Myslalas o rozjasnieniu BB za pomoca specjalnego produktu przeznaczonego do rozjasniania zbyt ciemnych podkladow?
Tak, color blend white i yellow z kolorówki użyłam na tubkę its skin babyface ale niestety nie pomogło to zbyt dużo a jeśli się przesadzi z tym proszkiem to bb robi się strasznie suchy tępy na buzi i się warzy czego nie robił nie podrasowany.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 21:45   #3899
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Właśnie męczę próbkę. Na początku fajnie wygląda, naturalnie, nie włazi w zmarszczki itp., ale po 4 godzinach wygląda na mnie fatalnie. Kolor dla mnie dla odmiany ciut za ciemny.
Tak, zaraz po nalozeniu efekt super, ale niestety nie utrzymuje sie dlugo. Nie skreslam go jeszcze ale juz raczej wiem, ze powtorki nie bedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Jestem za to zauroczona marką Erborian.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 21:57   #3900
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Tak, color blend white i yellow z kolorówki użyłam na tubkę its skin babyface ale niestety nie pomogło to zbyt dużo a jeśli się przesadzi z tym proszkiem to bb robi się strasznie suchy tępy na buzi i się warzy czego nie robił nie podrasowany.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------


Tak, color blend white i yellow z kolorówki użyłam na tubkę its skin babyface ale niestety nie pomogło to zbyt dużo a jeśli się przesadzi z tym proszkiem to bb robi się strasznie suchy tępy na buzi i się warzy czego nie robił nie podrasowany.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Są też takie rozjaśniacze w płynie, do płynnych podkładów, niestety nie pamiętam nazwy. I nie wiem też czy to aby nie wpłynie jakoś na walory bebika.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.