Czy mam powody do takiego myślenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-27, 15:40   #1
emelly2
Raczkowanie
 
Avatar emelly2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 118

Czy mam powody do takiego myślenia?


Cześć dziewczyny!

Może zacznę do tego, ze mam 21 lat, przy wzroście 170cm ważę ok. 53 kg. Staram się dbać o sylwetkę, chcąc "dobrze"wyglądać Zdrowo się odżywam, od czasu do czasu ćwiczę, gdy znajdę tylko na to chwilę. Stąd też może pytanie, czy mam powody do tego, żeby uważać, że nie wyglądam najlepiej?? Dodam, że jestem osobą bardzo zakompleksioną i chyba to w największym stopniu wpływa na mój pogląd na ten temat Co myślicie o moim wyglądzie? Zdj są świeżo robione Nie wiem co mam zrobić z brzuchem, który mi się strasznie nie podoba... ( na zdj nie opalony, ale nie mam za bardzo czasu na wylegiwanie się na słonku :P )Nogi też chyba za fajne nie są :/ Może jakieś porady? Co byście mi poleciły? A może to ja jestem po prostu przewrażliwiona na tym punkcie :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg !!!!.jpg (88,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg !.jpg (97,0 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3582.jpg (104,8 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3587.jpg (122,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3589.jpg (69,4 KB, 69 załadowań)
emelly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 15:54   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy mam powody do takiego myślenia?

Cytat:
Napisane przez emelly2 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Może zacznę do tego, ze mam 21 lat, przy wzroście 170cm ważę ok. 53 kg. Staram się dbać o sylwetkę, chcąc "dobrze"wyglądać Zdrowo się odżywam, od czasu do czasu ćwiczę, gdy znajdę tylko na to chwilę. Stąd też może pytanie, czy mam powody do tego, żeby uważać, że nie wyglądam najlepiej?? Dodam, że jestem osobą bardzo zakompleksioną i chyba to w największym stopniu wpływa na mój pogląd na ten temat Co myślicie o moim wyglądzie? Zdj są świeżo robione Nie wiem co mam zrobić z brzuchem, który mi się strasznie nie podoba... ( na zdj nie opalony, ale nie mam za bardzo czasu na wylegiwanie się na słonku :P )Nogi też chyba za fajne nie są :/ Może jakieś porady? Co byście mi poleciły? A może to ja jestem po prostu przewrażliwiona na tym punkcie :/
Ja bym poleciła, przestać się skupiać obsesyjnie na ciele i jego wyglądzie.
Lubisz cwiczyc i chcesz byc zdrowa- rób to co lubisz a nie rób coś co robisz byle tylko "robić ciało".

Wygladasz dobrze- co oczywiście jest pojeciem względnym.
Ale jesteś młoda, nie otyła, wygladasz na zdrową... no to co się czepiać?

jak dla mnie- to jesteś za chuda, masz i za mało mięsni i za mało ogólnie tak o- ciała. Ale przyjdzie ktoś inny i powie że wcale nie.

I prawda taka, ze póki nie wyleziesz z kompleksów, to nawet wyglądając jak ósmy cud świata, bedziesz się zadreczać że nie wygladasz dostatecznie dobrze. Bo to wcale nie o wyglad chodzi, tylko o problemy siedzące w głowie.
Rób porządek głową, a ciało niech podąża za funkcją jaką mu znajdziesz, robiąc to co uwielbiasz.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 17:26   #3
emelly2
Raczkowanie
 
Avatar emelly2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 118
Dot.: Czy mam powody do takiego myślenia?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ja bym poleciła, przestać się skupiać obsesyjnie na ciele i jego wyglądzie.
Lubisz cwiczyc i chcesz byc zdrowa- rób to co lubisz a nie rób coś co robisz byle tylko "robić ciało".

Wygladasz dobrze- co oczywiście jest pojeciem względnym.
Ale jesteś młoda, nie otyła, wygladasz na zdrową... no to co się czepiać?

jak dla mnie- to jesteś za chuda, masz i za mało mięsni i za mało ogólnie tak o- ciała. Ale przyjdzie ktoś inny i powie że wcale nie.

I prawda taka, ze póki nie wyleziesz z kompleksów, to nawet wyglądając jak ósmy cud świata, bedziesz się zadreczać że nie wygladasz dostatecznie dobrze. Bo to wcale nie o wyglad chodzi, tylko o problemy siedzące w głowie.
Rób porządek głową, a ciało niech podąża za funkcją jaką mu znajdziesz, robiąc to co uwielbiasz.
Masz rację, najgorzej jest w głowie to wszystko przestawić... Ale chyba nie mam wyjścia

Edytowane przez emelly2
Czas edycji: 2014-07-27 o 17:33
emelly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:22   #4
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Czy mam powody do takiego myślenia?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ja bym poleciła, przestać się skupiać obsesyjnie na ciele i jego wyglądzie.
Lubisz cwiczyc i chcesz byc zdrowa- rób to co lubisz a nie rób coś co robisz byle tylko "robić ciało".

Wygladasz dobrze- co oczywiście jest pojeciem względnym.
Ale jesteś młoda, nie otyła, wygladasz na zdrową... no to co się czepiać?

jak dla mnie- to jesteś za chuda, masz i za mało mięsni i za mało ogólnie tak o- ciała. Ale przyjdzie ktoś inny i powie że wcale nie.

I prawda taka, ze póki nie wyleziesz z kompleksów, to nawet wyglądając jak ósmy cud świata, bedziesz się zadreczać że nie wygladasz dostatecznie dobrze. Bo to wcale nie o wyglad chodzi, tylko o problemy siedzące w głowie.
Rób porządek głową, a ciało niech podąża za funkcją jaką mu znajdziesz, robiąc to co uwielbiasz.
Zgadzam się z każdym słowem!
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 23:27   #5
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Czy mam powody do takiego myślenia?

Jak dla mnie wygladasz super, sama daze do podobnej sylwetki, bo niestety troszkę tłuszczyku jest
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 04:12   #6
MilenaAmourVincitOmnia
Raczkowanie
 
Avatar MilenaAmourVincitOmnia
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 52
Dot.: Czy mam powody do takiego myślenia?

Nie no !!! Ja nie wierzę co ja widzę !!! Kompleksy są normalne , ale dziewczyno !! Piękne ciałko !! Sama mam 164 i ważę 50 kg .. po prostu pokochaj siebie !! Jesteś śliczna !!! Jeżeli tak bardzo Ci zależy i chcesz to np . na brzuch zacznij sobie ćwiczyć szóstkę weidera . :P
__________________
AMOUR VINCIT OMNIA!
MilenaAmourVincitOmnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 08:44   #7
emelly2
Raczkowanie
 
Avatar emelly2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 118
Dot.: Czy mam powody do takiego myślenia?

Cytat:
Napisane przez MilenaAmourVincitOmnia Pokaż wiadomość
Nie no !!! Ja nie wierzę co ja widzę !!! Kompleksy są normalne , ale dziewczyno !! Piękne ciałko !! Sama mam 164 i ważę 50 kg .. po prostu pokochaj siebie !! Jesteś śliczna !!! Jeżeli tak bardzo Ci zależy i chcesz to np . na brzuch zacznij sobie ćwiczyć szóstkę weidera . :P
Dzięki za podbudowanie

A z tą 6 się właśnie zastanawiam, bo mam trochę problemy z kręgosłupem i nie wiem czy jak zacznę ją ćwiczyć się jeszcze nie nasilą

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez gallina1 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie wygladasz super, sama daze do podobnej sylwetki, bo niestety troszkę tłuszczyku jest
Dziękuję
emelly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 09:07   #8
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Czy mam powody do takiego myślenia?

Nie polecam 6 Weidera. A jak masz problemy z kręgosłupem to już w ogóle.
Z brzucha to Mel B a już najlepiej na siłowni całe ciało cwicz to wtedy brzuch będzie najlepszy.
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 12:06   #9
emelly2
Raczkowanie
 
Avatar emelly2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 118
Dot.: Czy mam powody do takiego myślenia?

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Pokaż wiadomość
Nie polecam 6 Weidera. A jak masz problemy z kręgosłupem to już w ogóle.
Z brzucha to Mel B a już najlepiej na siłowni całe ciało cwicz to wtedy brzuch będzie najlepszy.
Dzięki za poradę W tamtym roku ćwiczyłam brzuch z Mel B, ale od raku już tego nie robiłam z braku czasu, chyba trzeba będzie do tego wrócić
emelly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 20:06   #10
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy mam powody do takiego myślenia?

Wg mnie wyglądasz świetnie! Jeśli nie podoba Ci się brzuch to polecam 10 minutowe ćwiczenia ABS z Mel B. Działają cuda
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 23:27   #11
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Czy mam powody do takiego myślenia?

Wyglądasz super i masz brzuch o jakim marzę! Taki płaski i w ogóle nie odstaję, ooh. Ale powiem Ci, że Cię rozumiem, bo też mam straszne kompleksy na punkcie swojego wyglądu i ciała. I wiem jak trudno się od nich uwolnić, także wirtualne Cię przytulam i wierzę, że uda Ci się pokonać kompleksy
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 14:59   #12
emelly2
Raczkowanie
 
Avatar emelly2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 118
Dot.: Czy mam powody do takiego myślenia?

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Wg mnie wyglądasz świetnie! Jeśli nie podoba Ci się brzuch to polecam 10 minutowe ćwiczenia ABS z Mel B. Działają cuda
Kiedyś ćwiczyłam z Mel B brzuch, może coś podziałały trochę, ale z braku czasu przestałam. Myślisz, że ABS pomoże?

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Wyglądasz super i masz brzuch o jakim marzę! Taki płaski i w ogóle nie odstaję, ooh. Ale powiem Ci, że Cię rozumiem, bo też mam straszne kompleksy na punkcie swojego wyglądu i ciała. I wiem jak trudno się od nich uwolnić, także wirtualne Cię przytulam i wierzę, że uda Ci się pokonać kompleksy
Martiza3346 mój brzuszek odstaje i to moja zmora Jakoś staram się do tego podchodzić "bez spiny", ale miło by było jakoś go "spłaszczyć" :P Dziękuję za zrozumienie Miło, ze nie jestem sama

Edytowane przez emelly2
Czas edycji: 2014-08-07 o 15:00
emelly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-07 15:59:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.