Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-12, 17:48   #1801
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Właśnie wróciłam z zajęć do domu, ledwie szłam,pogryzły mnie komary , leje sie ze mnie litrami i na dodatek spuchły mi nogi w kostkach, ale to tak że wyglądają jak jakieś kolumny, o odciskach i otarciach na stopach od butów nie wspomnę Zdycham niech ten upał się już skończy buuuuuu
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 19:28   #1802
Olluchaa
Raczkowanie
 
Avatar Olluchaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 73
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Uff.. Dotarłam do końca
Witam wszystkie !
Dzięki wam zaczęłam stosowac wieloetapowe oczyszczanie (choc u mnie etapow nie ma zbyc duzo xd) cera mi sie poprawila, ale taraz stoi w miejscu
2 albo 3 razy nalozylam olejek rycynowy na noc - zero efektu.. nawet mnie nie wysuszyl xd i w dodatku ma taki nieprzyjemny zapach. nie podoba mi się
ale za to scrub z zielonej herbatki jest super świetnie wygladza. nie mogłam przestać się dotykać ;p gdyby moja twarz wyglądała tak, jaka jest w dotyku, to byłabym w 7 niebie
stosuję skrobie. glinki nie było w aptece ;/ ale całkiem nie jestem z niej zadowolona.. niby matuje, ale i tak nakladam na nią puder, bo nosek świeci się jakby był wypolerowany
a filtr to mam z la roche-posay 50+ do skóry tłustej w zeszłym roku prawie wcale go nie używałam, a teraz codziennie przekonałyście mnie, że warto.
Pozdrawiam
Olluchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 06:39   #1803
Alkaran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 54
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Jak dobrze że dziś u mnie chłodno i deszczowo, bo nie wiem jak długo bym zniosła ten upał. Ciężkie nogi i ciągle tłusa cera. Do tego nie lubie się opalac, bo to i niezdrowe dla skóry spalic się i zaraz mam jakies problemy typu wysypka, wiec unikam słońca jak mogę. Stosuję krem z Eris pfarmaceris +30, a u kosmetyczki zamowiłam +50 z clareny i czekam z niecierpliwością. Kupiłam też tonik z barwy siarkowa moc, żeby wchłaniał ten tłuszcz z twarzy. I powiem że całkiem niezły.
Alkaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 08:32   #1804
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

też się cieszę, bo w Krakowie również padał deszcz i się ochłodziło. jeśli dalej utrzymywałaby się taka piekielna temperatura to nie wiem jak wytrzymałabym na dzisiejszym kendo...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:15   #1805
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

padalo, to kazda narzekala, ze pada i mogloby byc w koncu cieplo. byl upal, to znow narzekacie. okreslcie sie baby, bo sluchac sie tego nie da!!!!! Upaly w miescie sa bardziej odczuwalne, ale chyba lepiej, gdy jest cieplo, niz jakby mialo lac? Dzisiaj w Krakowie jest pochmurno, ok, niech tak bedzie przez 3-4 h, ale jak zacznie padac, to was zabije.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:23   #1806
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
padalo, to kazda narzekala, ze pada i mogloby byc w koncu cieplo. byl upal, to znow narzekacie. okreslcie sie baby, bo sluchac sie tego nie da!!!!! Upaly w miescie sa bardziej odczuwalne, ale chyba lepiej, gdy jest cieplo, niz jakby mialo lac? Dzisiaj w Krakowie jest pochmurno, ok, niech tak bedzie przez 3-4 h, ale jak zacznie padac, to was zabije.
Ani jak leje, ani jak jest za gorąco nie jest fajnie dla nikogo, ale chyba lepiej siedzieć w domu podczas deszczu niż dostać udaru na czterdziestostopniowym upale bo "tak fajnie jak jest ciepło", hm?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:39   #1807
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Łaah w końcu koniec upałów. normalnie jestem teraz w siódmym niebie. Wczoraj wyszłam 10 minut na słońce i mimo iż wklepałam wsszędzie filtr to dostałam strasznej wysypki na nogach ze słońca :/
Dla mnie lato to najgorsza pora, leci ze mnie jak z fontanny O.o i w ogóle czuje się taka jakaś bez życia...

PanzerKitty - ja miałam tak samo w upały. ciągle komary, co chwile nowe odciski na stopach.


Nie umie sie doczekać moich alg morskich. W poniedziałek zostaną wysłane.
Olej z wiesiołka widzę że działa i to bardzo fajnie działa. na podbródku zszedł mi trądzik O.o wcześniej nawet Skinoren nie pomagał mi, no i skora jest nawilżona, zero suchych skórek O.o
nie ma jakiś pryszczy typu gigant.

Sry że sie tak rozpisałam, no ale musiałam sie wygadać tak troche ;P
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 10:49   #1808
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
niestety, muszę mieć porządną 'zaprawę' na twarzy, żeby wyglądać jak człowiek... też mnie to strasznie męczy, ale wolę dać trochę więcej na twarz i mieć pewność, że te kilka godzin wytrzyma, niż mniej i zetrzeć od razu po wyjściu z domu... za to od razu po przyjściu pozbywam się całego tynku
rozumiem. domyślałam się, że to na pewno nie jest wynik zachcianki, ale i tak ilość mnie przeraziła.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie ten rossmanowski żel do rąk, ale nie komportowy jest- jednak sie klei, tak jak carex.
superpharmowski jest świetny mała buteleczka, trochę się w torbie gubi, ale jest godny polecenia

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
padalo, to kazda narzekala, ze pada i mogloby byc w koncu cieplo. byl upal, to znow narzekacie. okreslcie sie baby, bo sluchac sie tego nie da!!!!! Upaly w miescie sa bardziej odczuwalne, ale chyba lepiej, gdy jest cieplo, niz jakby mialo lac? Dzisiaj w Krakowie jest pochmurno, ok, niech tak bedzie przez 3-4 h, ale jak zacznie padac, to was zabije.
w takim razie zazdroszczę, że tak świetnie znosisz upały. nie mdlejesz w autobusach i nie masz zawrotów głowy i nie dostajesz żadnego uczulenia po za długim przebywaniu na słońcu.

u mnie w końcu chłodniejszy dzień. ufff co za ulga
co do parasolek, kiedyś widziałam kobietę z śliczną lnianą myślę, że na allegro na pewno coś się znajdzie.

dziewczyny znacie jakieś cud sposoby na te pogryzienia komarów? żeby szybciej zniknęły i nie swędziały. mam tak pogryzione kostki i łydki, że aż wstydzę się nakładać krótkie spodenki czy legginsy:/
może olejek rycynowy rozjaśni? ciekawe czy będzie w tym przypadku równie niezawodny ;D

jestem co raz bardziej zadowolona z toniku ogórkowego, ostatnio wyskoczyło mi trochę dziwnych czerwonych plamek, świetnie je rozjaśnił i są w ogóle nie widoczne, do tego skóra po nim jest przyjemnie gładka
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:50   #1809
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
padalo, to kazda narzekala, ze pada i mogloby byc w koncu cieplo. byl upal, to znow narzekacie. okreslcie sie baby, bo sluchac sie tego nie da!!!!! Upaly w miescie sa bardziej odczuwalne, ale chyba lepiej, gdy jest cieplo, niz jakby mialo lac? Dzisiaj w Krakowie jest pochmurno, ok, niech tak bedzie przez 3-4 h, ale jak zacznie padac, to was zabije.
jak dla mnie to może padać choćby i codziennie (w powietrzu nie fruwają pyłki) i być zimno. ja po prostu lubię chłód
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:55   #1810
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość



dziewczyny znacie jakieś cud sposoby na te pogryzienia komarów? żeby szybciej zniknęły i nie swędziały. mam tak pogryzione kostki i łydki, że aż wstydzę się nakładać krótkie spodenki czy legginsy:/
może olejek rycynowy rozjaśni? ciekawe czy będzie w tym przypadku równie niezawodny ;D
ja osobiście polecam Wapno w tabletkach. któregoś dnia przyszłam strasznie pogryziona, byłam wieczorem na dworze ;/ wzięłam dwie tabletki. Kompletnie nic mnie nie swędziało, a i te gule od ukąszenia prawie znikneły
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 11:38   #1811
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cogata, podasz mi link do tego żelu do rąk?
Co do komarów, to ostatnio ktoś mi polecił żel aloesowy- naprawdę działa, w ogóle nie swędzi.. a wiadomo, że jak się drapie, to gula dlugo się trzymie Szkoda, że paloma mi się już kończy. Będę musiała zaopatrzyc się w jakiś inny...

Naprawdę ten tonik ogórkowy ziaji jest godny polecenia? A powiesz mi, czy buzia po jego zastosowaniu błyszczy się?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 12:00   #1812
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Cogata, podasz mi link do tego żelu do rąk?
Co do komarów, to ostatnio ktoś mi polecił żel aloesowy- naprawdę działa, w ogóle nie swędzi.. a wiadomo, że jak się drapie, to gula dlugo się trzymie Szkoda, że paloma mi się już kończy. Będę musiała zaopatrzyc się w jakiś inny...

Naprawdę ten tonik ogórkowy ziaji jest godny polecenia? A powiesz mi, czy buzia po jego zastosowaniu błyszczy się?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...plukiwania.htm

z tym, że ja mam taką mini mini butelkę. zajdź do super pharmu, przy kasach mają o ile dobrze pamiętam z 3 różne rodzaje tych żeli

żel aloesowy? pierwszy raz o takim żelu słyszę.

coś takiego:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24911

o proszę jest nawet czysty żel aloesowy, swoją drogą, może to w ogóle dobry specyfik do nawilżania... ?
http://sklep.grabieniec.pl/index.php?d=produkt&id=203

i jeszcze floslek
http://esentia.pl/FlosLek_do_skory_s...owy_p24350.htm

co do toniku, hmmmm po przetarciu, moja cera się błyszczy, ale jak tonik się wchłonie jest ok. trochę trudne pytanie, bo używam go wieczorem i rano przed nałożeniem makijażu, więc nawet jak się bardzo świeci, to nie robi to mi większej różnicy, bo i tak podkład wszystko matuje. poza tym, czytałam w innym temacie (ileś miesięcy temu) gdzie dziewczyny pisały, że tonik ogórkowy rozjaśnił im cerę, przyznam, że rano mam efekt podobny jak po rycynie, równy koloryt i zmniejszone, o ile są, zaczerwienienia bądź wypryski.

Edytowane przez Cogata
Czas edycji: 2010-06-13 o 12:03
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 12:07   #1813
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...plukiwania.htm

z tym, że ja mam taką mini mini butelkę. zajdź do super pharmu, przy kasach mają o ile dobrze pamiętam z 3 różne rodzaje tych żeli

żel aloesowy? pierwszy raz o takim żelu słyszę.

coś takiego:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24911

o proszę jest nawet czysty żel aloesowy, swoją drogą, może to w ogóle dobry specyfik do nawilżania... ?
http://sklep.grabieniec.pl/index.php?d=produkt&id=203

i jeszcze floslek
http://esentia.pl/FlosLek_do_skory_s...owy_p24350.htm

co do toniku, hmmmm po przetarciu, moja cera się błyszczy, ale jak tonik się wchłonie jest ok. trochę trudne pytanie, bo używam go wieczorem i rano przed nałożeniem makijażu, więc nawet jak się bardzo świeci, to nie robi to mi większej różnicy, bo i tak podkład wszystko matuje. poza tym, czytałam w innym temacie (ileś miesięcy temu) gdzie dziewczyny pisały, że tonik ogórkowy rozjaśnił im cerę, przyznam, że rano mam efekt podobny jak po rycynie, równy koloryt i zmniejszone, o ile są, zaczerwienienia bądź wypryski.
Szkoda, że ten zel do rąk nie ma recenzji

Tak, tak aloes jest mistrzem w nawilżaniu, dodatkowo łagodzi podrażnienia, stany zapalne

Hm, drogi ten tonik nie jest, może go wypróbuję.. ale niecierpię, gdy buzia błyszczy się po toniku
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 17:34   #1814
merila
Raczkowanie
 
Avatar merila
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 279
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
Nie umie sie doczekać moich alg morskich. W poniedziałek zostaną wysłane.
Olej z wiesiołka widzę że działa i to bardzo fajnie działa. na podbródku zszedł mi trądzik O.o wcześniej nawet Skinoren nie pomagał mi, no i skora jest nawilżona, zero suchych skórek O.o
nie ma jakiś pryszczy typu gigant.
Sorki za pytania, jeśli wcześniej było wyjaśnione, ale już nie mam siły się cofać, bo i tak cały czas to robię;p a więc na co te algi? i jak stosujesz olej z wiesiołka, gdzie go zakupiłaś?)
__________________
CEL:
>> 54 kg <<
merila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 08:58   #1815
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Też łykam wiesiołka i również odnoszę wrażenie,że cera mi się poprawiła Ciekawa jestem tylko jak długo można go łykać, trzeba robić jakieś przerwy?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 10:02   #1816
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez merila Pokaż wiadomość
Sorki za pytania, jeśli wcześniej było wyjaśnione, ale już nie mam siły się cofać, bo i tak cały czas to robię;p a więc na co te algi? i jak stosujesz olej z wiesiołka, gdzie go zakupiłaś?)
Algi morskie inczej japońske krzyształki Filtrują wodę i wzbogacają ją w cenne mikroelementy. ponadto jak każdy organizm żywy rozmnaża się więc nie ma co się martwić że kiedyś sie skonczą Algi działają wewnętrzenie i zewnetrzenie.
odchudzanie, wrzody, układ nerwowy, skleroza, woreczek żółciowy, zawały serca, schorzenia wątroby, żółtaczka, biegunki, zaparcia, anemia, podrażnienia skóry, wypryski, trądzik, egzema, celulit, łusczyca, sucha skóra, wysypka, rozstępy itd..


http://www.algi.hdwao.pl/
tutaj masz wszystko na temat alg i ich hodowli.

Olej z wiesiołka stosuję w kapsułkach, 6 kapsułek dziennie, w czasie lub po posiłku. olej z wiesiołka możesz zakupić w każdej aptece

jak byś coś chciała jeszcze wiedzieć to pytaj.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Też łykam wiesiołka i również odnoszę wrażenie,że cera mi się poprawiła Ciekawa jestem tylko jak długo można go łykać, trzeba robić jakieś przerwy?
no właśnie nie wiem jak to z tym jest, ja na razie stosuję cały czas.
ja normalnie dzisiaj zostałam w szoku jak zobaczyłam moją twarz,nigdy tak nie wyglądała.
nie mam pojęcia przez co mi się tak poprawiła, a jestem w jeszcze wiekszym szoku bo myślałam że bede miała niezły wysyp bo zaczął mi sie okres. O.o
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.


Edytowane przez arbuzowaaa
Czas edycji: 2010-06-14 o 10:11
arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 10:23   #1817
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Szkoda, że ten zel do rąk nie ma recenzji

Tak, tak aloes jest mistrzem w nawilżaniu, dodatkowo łagodzi podrażnienia, stany zapalne

Hm, drogi ten tonik nie jest, może go wypróbuję.. ale niecierpię, gdy buzia błyszczy się po toniku
wczoraj i dzisiaj specjalnie się przyjrzałam, nic mi się nie błyszczy a tonik jest bardzo tani, zapłaciłam za niego w rossmanie lekko ponad 2zł sama chcę jeszcze kupić mleczko ogórkowe.

co do tych żeli, kup na próbę wszystkie jakie są przy kasie są po 2zł. nie pamiętam niestety nazw pozostałych firm.

co do aloesu, kupię na próbę ten flosleku albo inny jaki, mi się trafi w aptece, ale postaram się dorwać właśnie ten czysty. dzięki ogromne za radę

co do alg, kiedyś moja mama dostała od kogoś algi i je się hodowało w szklanym naczyniu. taka przezroczysta galaretka i piło się wodę z nich, bo podobno bardzo dobrze wpływała na organizm, ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło. i właśnie zastanawiałam się czy znowu ich nie zacząć hodować, bo może na cerę by dobrze wpłynęły znacie coś takiego?

o to są te algi, o których pisała Arbuzowa

Edytowane przez Cogata
Czas edycji: 2010-06-14 o 10:25
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 11:19   #1818
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
no właśnie nie wiem jak to z tym jest, ja na razie stosuję cały czas.
ja normalnie dzisiaj zostałam w szoku jak zobaczyłam moją twarz,nigdy tak nie wyglądała.
nie mam pojęcia przez co mi się tak poprawiła, a jestem w jeszcze wiekszym szoku bo myślałam że bede miała niezły wysyp bo zaczął mi sie okres. O.o
Jeśli masz bolesne i obfite miesiączki, to też jest szansa, że będziesz w pozytywnym szoku Podobno wiesiołek u niektórych może łagodzić dolegliwości związane z okresem.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 12:31   #1819
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jeśli masz bolesne i obfite miesiączki, to też jest szansa, że będziesz w pozytywnym szoku Podobno wiesiołek u niektórych może łagodzić dolegliwości związane z okresem.
To coś dla mnie. Ile kosztuje ten olej z wiesiołka w kapsułkach?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 12:52   #1820
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
To coś dla mnie. Ile kosztuje ten olej z wiesiołka w kapsułkach?
Ja płaciłam 17zł za 100kapsułek, ale na doz-ie jest taniej
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 12:54   #1821
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jeśli masz bolesne i obfite miesiączki, to też jest szansa, że będziesz w pozytywnym szoku Podobno wiesiołek u niektórych może łagodzić dolegliwości związane z okresem.
zgadza się

obniża też poziom cholesterolu
nawilża skórę od środka
jest też większa możliwość zajścia w ciążę - rozrzedza śluz (to dla tych którzy próbują i próbują...)))))
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 13:48   #1822
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jeśli masz bolesne i obfite miesiączki, to też jest szansa, że będziesz w pozytywnym szoku Podobno wiesiołek u niektórych może łagodzić dolegliwości związane z okresem.
ja na ogół nie mam bolesnych miesiączek, ale uregulował mi się okres

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
To coś dla mnie. Ile kosztuje ten olej z wiesiołka w kapsułkach?

ja kupiłam w aptece Vivax 150 kapsułek za 19 zł. firma - GAL
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.


Edytowane przez arbuzowaaa
Czas edycji: 2010-06-14 o 14:18
arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 14:40   #1823
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Znacie jakiś dobry krem pod oczy , wczoraj zauważyłam pierwszą mimiczną zmarszczkę nie chcę jej
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 17:22   #1824
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
co do aloesu, kupię na próbę ten flosleku albo inny jaki, mi się trafi w aptece, ale postaram się dorwać właśnie ten czysty. dzięki ogromne za radę
Ja mam sok z aloesu z oleopharmu, bardzo fajny

Btw gdzie można kupić algi do hodowania? One sa w postaci jakiejś roślinki?

No i kolejny zakup- wiesiołek. Zastanawiam się tylko czy lepsze będą kapsułki czy czysty olej, ale chyba wezmę olej (będę mogła paprać w nim też włosy i buźkę )
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 17:26   #1825
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Ja mam sok z aloesu z oleopharmu, bardzo fajny

Btw gdzie można kupić algi do hodowania? One sa w postaci jakiejś roślinki?

No i kolejny zakup- wiesiołek. Zastanawiam się tylko czy lepsze będą kapsułki czy czysty olej, ale chyba wezmę olej (będę mogła paprać w nim też włosy i buźkę )
jak mama wróci z pracy, to się zapytam skąd miałyśmy wtedy i Ci napiszę to są takie kryształki "galaretki", w lekko białej, półprzezroczystej wodzie

o coś takiego:
http://www.bazarek.pl/produkt/0/2620...i-morskie.html
jak widać, można nawet przez internet kupić, ale jak zdobędę swoje to mogę wysłać pocztą bez żadnych opłat, poza przesyłką
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 17:37   #1826
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
jak mama wróci z pracy, to się zapytam skąd miałyśmy wtedy i Ci napiszę to są takie kryształki "galaretki", w lekko białej, półprzezroczystej wodzie

o coś takiego:
http://www.bazarek.pl/produkt/0/2620...i-morskie.html
jak widać, można nawet przez internet kupić, ale jak zdobędę swoje to mogę wysłać pocztą bez żadnych opłat, poza przesyłką
Byłabym Ci bardzo wdzięczna, gdybyś podpytała mamę I gdybyś zapytała też o co chodziło z piciem tej wody algowej, na co to i czy rzeczywiście byly efekty
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez paspartu
Czas edycji: 2010-06-14 o 17:45
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 17:46   #1827
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Kiedyś hodowałam te algi. Kupiłam z zamiarem picia tej wody, w której żyją. Wypiłam raz, ale dałam radę tylko pół szklanki. Ohydny zapach i smak. Moim zdaniem to dla ludzi o mocnych nerwach
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:04   #1828
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja płaciłam 17zł za 100kapsułek, ale na doz-ie jest taniej
Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
ja na ogół nie mam bolesnych miesiączek, ale uregulował mi się okres




ja kupiłam w aptece Vivax 150 kapsułek za 19 zł. firma - GAL
Dzięki Wam dziewczyny za informacje. Akurat mam bolesne i nieregularne miesiączki, więc na pewno się przyda. Po jakim czasie stosowania zauważyłyście efekty? Jak długo już stosujecie?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:59   #1829
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Olluchaa Pokaż wiadomość
Uff.. Dotarłam do końca
Witam wszystkie !
Dzięki wam zaczęłam stosowac wieloetapowe oczyszczanie (choc u mnie etapow nie ma zbyc duzo xd) cera mi sie poprawila, ale taraz stoi w miejscu
2 albo 3 razy nalozylam olejek rycynowy na noc - zero efektu.. nawet mnie nie wysuszyl xd i w dodatku ma taki nieprzyjemny zapach. nie podoba mi się
ale za to scrub z zielonej herbatki jest super świetnie wygladza. nie mogłam przestać się dotykać ;p gdyby moja twarz wyglądała tak, jaka jest w dotyku, to byłabym w 7 niebie
stosuję skrobie. glinki nie było w aptece ;/ ale całkiem nie jestem z niej zadowolona.. niby matuje, ale i tak nakladam na nią puder, bo nosek świeci się jakby był wypolerowany
a filtr to mam z la roche-posay 50+ do skóry tłustej w zeszłym roku prawie wcale go nie używałam, a teraz codziennie przekonałyście mnie, że warto.
Pozdrawiam

bardzo podoba mi się ten post.. taka reklama watku..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:15   #1830
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Dzięki Wam dziewczyny za informacje. Akurat mam bolesne i nieregularne miesiączki, więc na pewno się przyda. Po jakim czasie stosowania zauważyłyście efekty? Jak długo już stosujecie?
Ja już chyba miesiąc łykam, może 3 tygodnie. Efekty pojawiły się dość szybko, ale póki co to tylko lepsze nawilżenie skórek
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.