Przemiana Marci- z Waszą pomocą :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 20:17   #1
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Witajcie
Zachęcona i zachwycona zmianami, wizażowej koleżanki, Maliniarki zapragnęłam i ja przemiany.
Nie mam pojęcia, co chciałabym zmienić, ale wiem, że coś muszę, by zacząć lepiej czuć się we własnej skórze, poczuć się bardziej kobieco i atrakcyjnie.
Mam 25 lat, 166 cm wzrostu i ważę 62 kg (z którymi właśnie walczę, więc to jedna z przemian, które mają się dokonać. Cel: schudnąć 4-6 kg).
Włosy mam koloru ciemny blond, długie (i zapuszczam dalej, więc raczej radykalne cięcia nie wchodzą w grę), oczy niebiesko-szare, oprawa bardzo, bardzo jasna. Cera dość problematyczna, nieidealnie gładka, w zimie nawet na najmniejszym mrozie policzki robią się mega czerwone (to jeden z moich dużych kompleksów, drugi to liczne pieprzyki, które uczę się lubić wmawiając sobie, że czynią mnie wyjątkową ), opalam się od razu na brązowo, wszelkie problemy z cerą zanikają latem.
Zdjęcia 1 i 2 dziś rano kompletnie bez makijażu
Zdjęcia 3 i 4 dziś trochę później z makijażem minimalistycznym, codziennym (fluid, puder, brwi przyciemnione czarną kredką, mascara)
Zdjęcie 5 z marca tego roku, włosy wysychały same, więc żyły własnym życiem i ułożyły się jak chciały, makijaż pełniejszy, bo i jakieś cienie tam są i kreska na powiece i błyszczyk.
Zdjęcie 6 sprzed dwóch lat, ale pokazuję, bo miałam wtedy blond pasemka, więc dla porównania, czy może wtedy lepiej.

Bardzo proszę o pomoc będę wdzięczna za każdą radę i wskazówkę, co ze sobą zrobić

i jeszcze zdjęcie z lipca, prosto od fryzjera, włosy świeżo pocieniowane i ułożone fachową ręką

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-08-16 o 20:47 Powód: post pod postem
Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:06   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

na ostatnim zdjeciu wygladasz najlepiej, wiec grzywka na bok by Ci pasowala
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:56   #3
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

mam grzywkę na bok od dłuższego czasu już. Tylko wszystko zależy, jak mi się włosy ułożą. To ostatnie zdjęcie to fryzura robiona przez fryzjerkę, ja sama sobie tak niestety nie umiem włosów ułożyć idealnie
Dziewczyny poradźcie coś, może jak się malować, ubierać, no cokolwiek, bardzo potrzebne mi są te zmiany.
Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:18   #4
bejbeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 206
GG do bejbeee
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Ostatnie zdjęcie najładniejsze A próbowałaś kiedyś zakręcić włosy lokówką w koreczki zostawiając tylko prosta grzywkę ? Tak żeby to wyglądało na artystyczny nieład + górne powieki podkreślone eyelinearem ?
__________________
moja ciuchlandia

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416164 Zapraszam !!!

Rasowy= Rodowodowy
bejbeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 13:01   #5
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

nie próbowałam, ale to chyba fajny pomysł. Wypróbuję na pewno, dzięki
Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 13:55   #6
Aklatan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

prostujesz grzywke ? moze policzki podkreslone rozem, badz bronzerem ?
Aklatan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 17:37   #7
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

witaj
ale się zdziwiłam super, że się zdecydowałaś na metamorfozę


na ostatnim zdjęciu wyglądasz najlepiej zdecydowanie (też mam problemy z samodzielnym ułożeniem włosów )

Twoje wyglądają bardzo ładnie, są długie, mają ładny kolor, myślę, że powinnaś unieść je u nasady, bo przylegają do głowy. Może nakręcić na bardzo grube wałki i suszyć partiami na szczotce(plus pianka)? Wyprostować grzywkę i na bok (tak jest najpiękniej)


Masz ładny kolor oczu i kształt twarzy zaczerwienienia zniweluje zielona baza, na to lekki podkład, bo nie widzę zbytnich niedoskonałości cery. Wydaje i się, że muśnięcie polików bronzerem i/lub różem dałoby super efekt

Przyciemniłabym też brewki (sama chcę sobie zrobić hennę brwi i rzęs). Ale możesz użyć ołówka lub cienia. W dziennym makijażu dałabym kreseczkę (np brązową) nad rzęsami, nie wiem czy lubisz się malować, więc na razie nie będę szalała z propozycjami

Usteczka raczej malowałabym błyszczykiem, żeby je powiększyć optycznie

Będę jeszcze na pewno zaglądać. powodzenia

PS. jeszcze tyle chcesz chudnąć? już ważysz mniej ode mnie a ja jestem niższa

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

a pieprzyki są fajne, ja lubię wszelkie pieprzyki i piegi!
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 20:00   #8
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Cytat:
Napisane przez Aklatan Pokaż wiadomość
prostujesz grzywke ? moze policzki podkreslone rozem, badz bronzerem ?
no właśnie ostatnio niczego nie prostuję, bo mam popsutą prostownicę, ale oddałam dziś do naprawy
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
witaj
ale się zdziwiłam super, że się zdecydowałaś na metamorfozę
przez Ciebie albo dzięki Tobie


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
na ostatnim zdjęciu wyglądasz najlepiej zdecydowanie (też mam problemy z samodzielnym ułożeniem włosów )

Twoje wyglądają bardzo ładnie, są długie, mają ładny kolor, myślę, że powinnaś unieść je u nasady, bo przylegają do głowy. Może nakręcić na bardzo grube wałki i suszyć partiami na szczotce(plus pianka)? Wyprostować grzywkę i na bok (tak jest najpiękniej)
też się sobie najbardziej podobam na ostatnim, wiadomo jak specjalistka ułoży to jakoś to wygląda. Najczęściej myje na noc i kładę się z mokrymi, więc rano każdy włos mam w inną stronę. Ale zmienię to, zakupię grubą szczotkę i będę układać, aż w końcu dojdę do wprawy
I pomysł bejbeee z lokówką też wypróbuję


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Masz ładny kolor oczu i kształt twarzy zaczerwienienia zniweluje zielona baza, na to lekki podkład, bo nie widzę zbytnich niedoskonałości cery. Wydaje i się, że muśnięcie polików bronzerem i/lub różem dałoby super efekt
no a ja właśnie nigdy nie używam różu, bo mi się wydaje, że skoro i tak mam te swoje rumieńce to róż jest zbędny. Ech mało się znam na makijażu, muszę się doszkolić w tej dziedzinie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Przyciemniłabym też brewki (sama chcę sobie zrobić hennę brwi i rzęs). Ale możesz użyć ołówka lub cienia. W dziennym makijażu dałabym kreseczkę (np brązową) nad rzęsami, nie wiem czy lubisz się malować, więc na razie nie będę szalała z propozycjami
brwi sobie właśnie dziś przyciemniłam brązową henną i wyregulowałam kosmetyczka mi taki fajny, inny niż do tej pory miałam kształt nadała, i nawet mi się podobają pokażę jutro zdjęcie
malować się lubię, ale jak już wcześnie pisałam nie umiem, więc pozostaję przy minimalizmie, żeby nieudolnym makijażem nie zrobić sobie krzywdy




Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
PS. jeszcze tyle chcesz chudnąć? już ważysz mniej ode mnie a ja jestem niższa
ale Ty jesteś proporcjonalna, a u mnie tłuszcz zebrał się w tyłku przede wszystkim, górne partie ciała są ok, ale dół tragedia


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a pieprzyki są fajne, ja lubię wszelkie pieprzyki i piegi!
piegi bym może lubiła, ale pieprzyki są bardzo widoczne, a ja mam ich tyle, że chyba nawet nie potrafisz sobie wyobrazić ile

Maliniarko, dziękuję Ci za poświęcenie czasu na mój wątek i za tyle porad
Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 20:26   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

rewelacyjny jest ten kolor na ostatnim zdjęciu, to naturalny?
nigdy przenigdy nie rób więcej takiego blondu jw.
brwi-fajnie ze przyciemnilas na pewno swietnie podkreślają urode
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 20:30   #10
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Cytat:
Napisane przez Marcia_N Pokaż wiadomość
też się sobie najbardziej podobam na ostatnim, wiadomo jak specjalistka ułoży to jakoś to wygląda. Najczęściej myje na noc i kładę się z mokrymi, więc rano każdy włos mam w inną stronę. Ale zmienię to, zakupię grubą szczotkę i będę układać, aż w końcu dojdę do wprawy
I pomysł bejbeee z lokówką też wypróbuję
tym sposobe niszczysz sobie włosy!!!mokre włosy są najbardziej podatne na uszkodzenia, do tego w nocy ocierasz je o poduszkę i mogą się łamać ja bym suszenie włosów nawet jeśli nie modelujesz traktowała jako rytuał! zwłaszcza, że masz długie i śliczne!

no a ja właśnie nigdy nie używam różu, bo mi się wydaje, że skoro i tak mam te swoje rumieńce to róż jest zbędny. Ech mało się znam na makijażu, muszę się doszkolić w tej dziedzinie
zielona baza i podkład powinny zaróżowienia zneutralizować, ale lepiej niej niż więcej, to na pewno mnie bardziej chodziło o modelowanie policzków, kiedyś tego nie robiłam wcale, ale teraz wiem, ze to super sprawa
pomalutku i do celu, masz rację, że lepiej mniej niż więcej, ale ćwicz i się pokazuj

brwi sobie właśnie dziś przyciemniłam brązową henną i wyregulowałam kosmetyczka mi taki fajny, inny niż do tej pory miałam kształt nadała, i nawet mi się podobają pokażę jutro zdjęcie
malować się lubię, ale jak już wcześnie pisałam nie umiem, więc pozostaję przy minimalizmie, żeby nieudolnym makijażem nie zrobić sobie krzywdy

U kosmetyczki robiłaś? ja jakoś nie mogę się zebrać a wyregulować sobie brwi na pewno nie dam za dużo się naoglądałam brwi cienkich jak kreseczki, koniecznie się pokaż co wymodziłyście


piegi bym może lubiła, ale pieprzyki są bardzo widoczne, a ja mam ich tyle, że chyba nawet nie potrafisz sobie wyobrazić ile

no widać, nawet na buźce, że sporo badasz je czasem u dermatologa? przezorny zawsze ubezpieczony, moim zdaniem są fajne, nikt takich nie ma jak Ty
Maliniarko, dziękuję Ci za poświęcenie czasu na mój wątek i za tyle porad
Moje porady to trochę mało konkretne czekam na jeszcze zdjęcia Twoje!
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 20:39   #11
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
rewelacyjny jest ten kolor na ostatnim zdjęciu, to naturalny?
tak na tym ostatnim jest całkowicie naturalny
Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
nigdy przenigdy nie rób więcej takiego blondu jw.
heh... a nawet dobrze się w tym blondzie czułam nawet rozważałam, czy by nie wrócić, ale w sumie swój też lubię i dlatego miałam dylemat, ale jak odradzasz i to tak stanowczo to tym bardziej nie robię

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Moje porady to trochę mało konkretne czekam na jeszcze zdjęcia Twoje!
każda rada i uwaga na wagę złota
I tak oto dowiedziałam się, że spanie z mokrymi włosami je niszczy- nie miałam pojęcia, wydawało mi się, że to lepsze niż męczenie ich suszarką. W takim razie ja się zaraz idę wysuszyć

Brwi zrobiłam u kosmetyczki z tego względu, że właśnie chciałam je profesjonalnie wyregulować, ja mam tak wrażliwą skórę, że sama sobie nie daję rady powyrywać, bo zaraz mi łzy z oczu lecą a ona jakoś tak to zrobiła, że prawie nic nie czułam. Nie mam jakichś tam cienkich kreseczek, myślę, że są fajne, zresztą jutro pokażę to sama ocenisz
Co do pieprzyków to jak narzekam na nie to często właśnie to słyszę, że nikt takich nie ma i że dodają mi uroku (ale nieprawda, że nikt takich nie ma, bo ten Jegomość co to pamiętasz miała Mu szczęka opaść po wakacjach też ma )
Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 20:47   #12
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Holly ma absolutną rację! nie farbować, nie tykać! dbać o nie i układać
to jeden z Twoich największych atutów!

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Marcia_N Pokaż wiadomość
każda rada i uwaga na wagę złota
I tak oto dowiedziałam się, że spanie z mokrymi włosami je niszczy- nie miałam pojęcia, wydawało mi się, że to lepsze niż męczenie ich suszarką. W takim razie ja się zaraz idę wysuszyć

Brwi zrobiłam u kosmetyczki z tego względu, że właśnie chciałam je profesjonalnie wyregulować, ja mam tak wrażliwą skórę, że sama sobie nie daję rady powyrywać, bo zaraz mi łzy z oczu lecą a ona jakoś tak to zrobiła, że prawie nic nie czułam. Nie mam jakichś tam cienkich kreseczek, myślę, że są fajne, zresztą jutro pokażę to sama ocenisz
Co do pieprzyków to jak narzekam na nie to często właśnie to słyszę, że nikt takich nie ma i że dodają mi uroku (ale nieprawda, że nikt takich nie ma, bo ten Jegomość co to pamiętasz miała Mu szczęka opaść po wakacjach też ma )
susz z odległości najlepiej ok 15-20 c, dobrze użyć jakiegoś termoochronnego kosmetyku, zwłaszcza od połowy długości (nie przy skórze, bo oklapnąć mogą

a marzy mi się taka suszarka z chłodnym nawiewem
a to jak on takie ma, to już macie coś wspólnego

a Ty kochana masz dzidzię? bo coś i się tak ochapia
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 20:56   #13
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Holly ma absolutną rację! nie farbować, nie tykać! dbać o nie i układać
to jeden z Twoich największych atutów!
no teraz to już się na pewno nie odważę ich tknąć



Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
susz z odległości najlepiej ok 15-20 c, dobrze użyć jakiegoś termoochronnego kosmetyku, zwłaszcza od połowy długości (nie przy skórze, bo oklapnąć mogą

a marzy mi się taka suszarka z chłodnym nawiewem
a ja właśnie mam taką suszarkę z zimnym nawiewem, muszę jej zacząć częściej używać

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a Ty kochana masz dzidzię? bo coś i się tak ochapia
mam dzidzię, synalka, który w sobotę kończy roczek ale ja jestem samotną mamusią dlatego mogę sobie pozwalać na doprowadzanie do opadnięcia szczęki
Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 21:09   #14
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Cytat:
Napisane przez Marcia_N Pokaż wiadomość
a ja właśnie mam taką suszarkę z zimnym nawiewem, muszę jej zacząć częściej używać


mam dzidzię, synalka, który w sobotę kończy roczek ale ja jestem samotną mamusią dlatego mogę sobie pozwalać na doprowadzanie do opadnięcia szczęki
oddawaj suszarkę
Dzieciaczek, ja też chcę a chłopa to już niekoniecznie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 21:35   #15
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Dzieciaczek, ja też chcę
mówię Ci cudownie jest być mamą
Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 21:51   #16
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Cytat:
Napisane przez Marcia_N Pokaż wiadomość
mówię Ci cudownie jest być mamą
ej to nie fair! weź ja mam taki instynkt, że jestem chora przy bobasach, jak tuliłam bobaska koleżanki to normalnie miałam łzy w oczach a ja się zbyt łatwo nie wzuszam, ale to też wielka odpowiedzialność, pewnie nie jest Ci łatwo samej?
Wiem, że to w sumie off-top, ale nasze samopoczucie ma wielki wpływ na to jak siebie postrzegamy
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 06:16   #17
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ej to nie fair! weź ja mam taki instynkt, że jestem chora przy bobasach, jak tuliłam bobaska koleżanki to normalnie miałam łzy w oczach a ja się zbyt łatwo nie wzuszam, ale to też wielka odpowiedzialność, pewnie nie jest Ci łatwo samej?
Wiem, że to w sumie off-top, ale nasze samopoczucie ma wielki wpływ na to jak siebie postrzegamy
bywa ciężko, ale nie narzekam. Jeden uśmiech maleństwa, jedno wypowiedziane słowo "mama" wynagradza wszelkie trudy

i jeszcze zdjęcie z moimi "nowymi" brwiami

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-22 o 10:10 Powód: post pod postem
Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 12:46   #18
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Cytat:
Napisane przez Marcia_N Pokaż wiadomość
i jeszcze zdjęcie z moimi "nowymi" brwiami
ładny delikatny kolor i nie za cienkie! to dobrze ale musisz je czesać Skarbie, bo rosną trochę w dół włoski
takim grzebyczkiem, albo szczoteczką co jest dołączona do kredek do brwi, albo po prostu czystą szczoteczką do tuszu możesz je utrwalić jakimś żelem do rzęs, czy specjalnym woskiem do brwi i będzie super

widzę, że włoski lepiej ułożone niż wczoraj

Masz brązowe cienie? chciałabym Cię zobaczyć mocniej umalowaną brąz powinien wydobyć Twoje oczka
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 19:30   #19
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Ale Ty jesteś spostrzegawcza w życiu bym nie zauważyła, że te brwi mi tak w dół rosną będę czesać
A włoski ładniej się ułożyły, bo wysuszyłam przed pójściem spać. Już się w życiu z mokrymi nie położę
Cieni brązowych nie mam, ale zakupię koniecznie.Od poniedziałku wezmę się za ostrzejsze przeróbki siebie, bo w tej chwili to mam na głowie głównie przygotowania do Adriankowych urodzinek
Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 20:13   #20
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Cytat:
Napisane przez Marcia_N Pokaż wiadomość
Ale Ty jesteś spostrzegawcza w życiu bym nie zauważyła, że te brwi mi tak w dół rosną będę czesać
Czesać czesać i najlepiej utrwalić!
A włoski ładniej się ułożyły, bo wysuszyłam przed pójściem spać. Już się w życiu z mokrymi nie położę
no widzisz i będą zdrowsze mogłabyś trochę dalej spróbować przedziałek zrobić, żeby zabrać większą część grzywki na czółko
Cieni brązowych nie mam, ale zakupię koniecznie.Od poniedziałku wezmę się za ostrzejsze przeróbki siebie, bo w tej chwili to mam na głowie głównie przygotowania do Adriankowych urodzinek
no pewnie, nie można tylko sobą się zajmować ale na pewno będę do Ciebie zaglądała
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:23   #21
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

spróbuję zrobić dalej przedziałek
tę grzywkę mam taką idiotyczną, bo po ciąży bardzo dużo włosów mi wyszło i teraz właśnie zaczynają odrastać i dlatego tak dziwnie ona wygląda

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no pewnie, nie można tylko sobą się zajmować ale na pewno będę do Ciebie zaglądała
będzie mi niezwykle miło
Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:50   #22
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Cytat:
Napisane przez Marcia_N Pokaż wiadomość
spróbuję zrobić dalej przedziałek
tę grzywkę mam taką idiotyczną, bo po ciąży bardzo dużo włosów mi wyszło i teraz właśnie zaczynają odrastać i dlatego tak dziwnie ona wygląda


będzie mi niezwykle miło
może trzeba u fryzjerki poprosić, żeby wzięła Ci więcej włosów na grzywkę, żeby trochę ukryć te odrastające, jakbyś je wyprostowała nie będą tak się rzucać w oczy a to chyba normalne, dużo kobiet tak ma po ciązy odrosną
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 06:53   #23
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Fryzjerka wzięła, ale to do pierwszego mycia były tam gdzie powinny, potem i tak się po swojemu ułożyły one żyją własnym życiem
Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 13:37   #24
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Cytat:
Napisane przez Marcia_N Pokaż wiadomość
Fryzjerka wzięła, ale to do pierwszego mycia były tam gdzie powinny, potem i tak się po swojemu ułożyły one żyją własnym życiem
musisz je ujarzmić
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 08:29   #25
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
musisz je ujarzmić
będę się starać
pierwsze urodziny zostały uczczone i teraz mogę się w pełni skupić na mojej metamorfozie
jutro przede wszystkim zakupy, bo muszę uzupełnić braki w kosmetyczce róż, bronzer, brązowe cienie i nie pamiętam co tam jeszcze miałam kupić muszę sobie listę zrobić
Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 13:16   #26
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

odwiedziłam dziś drogerię, kupiłam kilka rzeczy, ale jako, że jestem już dziś umakijażowana od jutra zaczynam próbować wymodzić na twarzy coś nowego, coś innego
__________________
Rękodzieła Marci
66- 65- 64- 63- 62- 61- 60- 59,5 - 59- 58- 57- 56
17.10. 2010 66 kg


Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 14:17   #27
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

fajne zakupy, mnie Sylwestrowy skutecznie odciąga od drogerii
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 15:06   #28
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
fajne zakupy, mnie Sylwestrowy skutecznie odciąga od drogerii
a to niedobry Sylwestrowy
__________________
Rękodzieła Marci
66- 65- 64- 63- 62- 61- 60- 59,5 - 59- 58- 57- 56
17.10. 2010 66 kg


Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 15:17   #29
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

dobry dobry, ja już tego wszystkiego mam stanowczo za dużo
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 19:49   #30
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Przemiana Marci- z Waszą pomocą :)

a to w takim razie dobrze, że ochrania Cię przed bankructwem
__________________
Rękodzieła Marci
66- 65- 64- 63- 62- 61- 60- 59,5 - 59- 58- 57- 56
17.10. 2010 66 kg


Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.