Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 19:49   #1621
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez dikanda Pokaż wiadomość
Też kiedyś taka byłam. Nie malowałam paznokci, nie robiłam makijażu, nawet nie posiadałam własnych kosmetyków kolorowych, podkradałam siostrze w razie potrzeby Nie farbowałam włosów, nosiłam długie dready, prawie do pasa Pełna natura. To było jednak wiele lat temu, a teraz bardzo trudno mi wrócić do tych dobrych, naturalnych nawyków. Najbardziej żałuję tego, że zaczęłam kiedykolwiek farbować włosy;-/

Do obcasów przekonałam się dopiero na studiach.

A tak w ogóle, to bardzo Was proszę o pomoc. Nigdy nie lubiłam stosować balsamów po kąpieli i robię to niechętnie, nie częściej niż raz w tygodniu. Nienawidzę po prostu być wymaziana balsamem Chciałabym jednak mieć piękną, sprężystą, dobrze nawilżoną skórę, musze więc się przemóc. Będę wdzięczna za rekomendację pięknie pachnących kosmetyków do stosowania po prysznicu. Myślę, że wolałabym stosować olejki niż balsamy, ostatnio w Sephorze zakochałam się w olejku Pat&Rub, tym czerwonym, nie pamiętam jaka to była kompozycja, ale był tester i musze powiedzieć, że przed kupnem powstrzymała mnie jedynie dość wysoka cena - 75 zł o ile pamiętam. Polećcie coś wypróbowanego proszę. A może warto skusić się na ten Pat&rub? zna ktoś?
długie dready do pasa. Ja też kiedyś nosiłam, ale było mi już za ciężko na głowie i je ścięłam nadal jednak bardzo mi się podobają.

Co do olejków to ja polecam samorobioną mieszankę.
olej kokosowy nierafinowany
masło kakaowe
olej ze słodkich migdałów
w równych proporcjach. Pachnie jak czekolada z wiórkami kokosowymi ,ma stałą konsystencję w temp pokojowej ale rozpływa się po kontakcie ze skórą. To moje ulubione smarowidło w ostatnim czasie.

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
dikanda> ja polecam olejki dla dzieci: Hipp, BD, ewentualnie BD dla mam.

Wachlarzyku> w kwestii ubierania jestem podobna do Ciebie moje pierwsze buty na obcasie kupiłam na studniówkę (ale tu pojechałam po bandzie, rzuciłam się od razu na 13cm ), mój ulubiony zestaw to dżinsy i koszulka/koszula. Próbuję z tym walczyć, ale niestety nie urodziłam się z rozwiniętym zmysłem mody Makijaż lubię, mam sporo przebarwień i zawsze uzywam czegoś do ujednolicenia koloru skóry (ale też nigdy nie używałam mocno kryjących podkładów. teraz przestawiam się na podkłady mineralne i jestem nimi zachwycona), delikatnego różu i tuszu. Czuję się wtedy mniej 'nijaka' włosów nie farbowałam nigdy; mój kolor wprawdzie jest mocno nieokreśłony i czasami marzy mi się lekka zmiana w którąś stronę, ale od kiedy dbam o włosy całkiem polubiłam swój kolor
a, co do kosmetyków jeszcze: o ile mam ich sporo, to mieszanka kawa, cukier, kakao, oliwa, sól jest moim ukochanym peelingiem i przez ostatnie 1,5roku nie używałam żadnego kupnego produktu tego typu
bardzo ciekawie brzmi taka wersja peelingu. Do tej pory stosowałam kawę z cynamonem ale spróbuję twojego przepisu

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Ja miałam ten problem rozdwojonych końcówek, zauważ "miałam' polecam jedwab L'Biotica robi to co obiecuje producent, do dostania w każdym zielarskim za ok. 11,- ja jeszcze dodaję serum na końcówki z tej samej firmy i keratynę niewiele (taka mieszanka). Robię także mieszankę olejową (już chyba o niej pisałam) specjalną na końcówki (bez spłukiwania) olej kokosowy + olej z miodli indyjskiej + olej z nasion bawełny ( w równych częściach)każdy z nich działa super na wlosy i zapobiega rozdwajania, troszkę rycynowego, ciut maceratu goździkowego i olejku rozmarynowego (dwa ostatnie można pominąć na początek) koniec z rozdwojonymi końcówkami, rozciapanym siankiem, wlosy są ruchome 'chodzą za głową' wiesz o czym mówię, czuję ich ciężar, ale nie obciążone, ani tłuste strąki. Trzeba tylko dostosować ilość do wymagań swoich włosów, tu już metoda prób i błędów, ale efekt super.
nie wiem dlaczego,ale Twoje receptury brzmią dla mnie tak jakby miały jakieś cudowne działanie. Odnoszę wrażenie jakby były oparte na wielkiej wiedzy i doświadczeniu. Od razu mam ochotę je przetestować
A coś na końcówki by mi się przydał,bo zapuszczam włosy i już pół roku nie podcinałam nawet końcówek, więc pewnie niedługo będą w kiepskiej formie
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:13   #1622
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a Ty chyba masz suche włosy z tego co pamiętam?
ja myję codziennie, więc nie sądziłam że coś może mi ich w czystości przez tak krótki czas nie utrzymać, a tu proszę nawet z suchymi sobie nie radzi
dobrze, ze tylko próbki miałam ...
Teraz to sa swietnie nawilzone, ale tak sa z tendencja do suchych, bo krecone
wlosy byly takie niladne, przyklapniete i w dotyku jakby brudne
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:48   #1623
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Słyszałam o tym, ale to się sprawdza chyba tylko wtedy gdy myjesz włosy nie w tym samym czasie co siebie - nie wiem jak to ładniej napisac:P Jak sobie pomyślę o zimnej wodzie na koniec kąpieli.. brrr....
Zahaczanie o krzesła to najgorsza rzecz przy długich włosach. Strasznie tego nie lubię.
Ja robię gdy się myję. Po prostu włosy zgarniam na jeden bok, odsuwam od ciała i jadę i nigdy się wodą nie opryskałam. Potrzeba wprawy. I leję tylko na te włosy, co wiszą, a nie na te na głowie (nie wiem jak to fachowo nazwać ), bo nie chcę dostać szoku termicznego albo zapalenia zatok.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 09:17   #1624
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
zamówiłam 29 ml ale mam z nim problem bo się w ogóle nie wchłania...np dzisiaj siedze sobie cały dzien w domku, posmarowałam sie rano (nałożyłam niewiele, ok pół dawki jaka wyskakuje po naciśnięciu pompki), nie nałożyłam makijażu i jak dotykm teraz skóry wokół oczu to nadal czuje jego tłustą warstewkę...ehh...we mnie się nic nie wchłania...wczoraj próbowałam pod makijaż (używam mineralnego LL) i do tej tłustej warstewki przykleilo się za dużo proszku co w efekcie finalnym nie wyglądało zbyt estetycznie...narazie zaliczam same wpady...ale jestem cierpliwa i będe próbować dalej

chętnie podzielę się swoimi zbiorami (nie ma tego dużo) ale nie posiadam aparatu w zadnej postaci (jestem zacofana?!)więc moge jedynie wypisać co posiadam i np powklejać linki ze sklepów z kórych daną rzecz kupiłam
Naprawdę?Ja kiedy smaruje już drugie oko to zapominam,że posmarowałam pierwsze.U mnie momentalnie się wchłania.

Szkoda,że u Ciebie się nie sprawdził.To może tylko na noc smaruj?wtedy Ci nie będzie przeszkadzał
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to tobie już kiedyś pisałam czy komuś innemu, ale na rozdwojone końcówki super działa zimna woda, bo zamyka łuski włosów. Oczywiście nie zregeneruje już zniszczonych końcówek, ale polecam po podcieniu ich przy każdym myciu (u mnie to codziennie) na końcu zimną wodą je potraktować. Ja w ogóle po myciu włosy po całości robię lodowatą wodą, nie tylko końcówki i dzięki temu lepiej się rozczesują, a końcówki faktycznie wolniej niszczą. Wiadomo przy włosach tak długich jak moje niszczą się szybciej, bo często o krzesła zahaczam, ale i tak jestem zadowolona.
Ja też zawsze po umyciu włosów leje na nie chłodną wodę-od lat tak robię
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Słyszałam o tym, ale to się sprawdza chyba tylko wtedy gdy myjesz włosy nie w tym samym czasie co siebie - nie wiem jak to ładniej napisac:P Jak sobie pomyślę o zimnej wodzie na koniec kąpieli.. brrr....
Zahaczanie o krzesła to najgorsza rzecz przy długich włosach. Strasznie tego nie lubię.
Ciężko dla kogoś kto nie lubi zimnej wody.Ja jestem dziwna,bo musze mieć do mycia tylko albo mega gorącą wodę(normalnego człowieka aż parzy,a mnie nie)albo właśnie zimnaW niczym pośrednim się nie umyję

Ja po yesie wstałam z mega nieświeżymi włosamiWzięłam jedyny jaki mam w domu nienaturalny szampon(pokrzywowy barwy z sls i innymi syfami)i wymyłam skalp porządnie.Póki co świeżutkie,ciekawe ile wytrzymają?Dlaczego tak mnie zaczęły obciążać te naturalne szampony?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 09:20   #1625
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Przypuszczam, że przez brak silnego detergentu. Wszystko czego używałaś, nadbudowało sie na włosach i obciazylo je. (moje przypuszczenia amatora włosomaniaka ) warto co jakiś czas użyć czegoś z SLS.

Zrobiłam wczoraj peeling, jak zwykle zapomnialam, ze powinnam go zrobić w wannie, bo łatwiej sie ja myje...

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2011-12-29 o 09:22
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 09:36   #1626
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że przez brak silnego detergentu. Wszystko czego używałaś, nadbudowało sie na włosach i obciazylo je. (moje przypuszczenia amatora włosomaniaka ) warto co jakiś czas użyć czegoś z SLS.

Zrobiłam wczoraj peeling, jak zwykle zapomnialam, ze powinnam go zrobić w wannie, bo łatwiej sie ja myje...
Dlatego Cię posłuchałam i użyłam dzisiaj tego syfa
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:22   #1627
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

dziewczyny co sądzicie o tych olejkach?
http://kosmetykielfa.pl/olejki-do-kapieli-c-2_8.html
widzę SLS w składzie, ale czy coś poza tym jest z nimi nie tak?

kupowałyście w tym sklepie?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 11:23   #1628
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

To prawda włosy co jakiś czas trzeba oczyścić. Ja to robię tak, rozpuszczam łyżeczkę sody oczyszczonej w wodzie i dodaję do tej mieszanki swój samorobiony szampon i myję, bardzo dokładnie oczyszcza. Powtarzam co dwa, trzy tygodnie. Do wlosów tłustych mozna raz w tygodniu.
Jeżeli chcę mieć większą objętość włosów to rozpuszczam miarkę mleka w proszku dla maluszków w wodzie i dodaję swój szampon, unosi wlosy i sprawia że są takie mięsiste.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:47   #1629
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
To prawda włosy co jakiś czas trzeba oczyścić. Ja to robię tak, rozpuszczam łyżeczkę sody oczyszczonej w wodzie i dodaję do tej mieszanki swój samorobiony szampon i myję, bardzo dokładnie oczyszcza. Powtarzam co dwa, trzy tygodnie. Do wlosów tłustych mozna raz w tygodniu.
Jeżeli chcę mieć większą objętość włosów to rozpuszczam miarkę mleka w proszku dla maluszków w wodzie i dodaję swój szampon, unosi wlosy i sprawia że są takie mięsiste.
Tak?pierwsze słyszę.Mam w domu bebilon,nada się?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:53   #1630
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Witaj
ja tez chce ten olej kupic jak skończę sesę
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja wszystkim polecam zmywanie olejów szamponem Yves Rocher
Jeśli nie przeszkadza Ci w składzie als - to tani, wydajny szampon, kwalifikujący się na ten wątek Świetnie zmywa wszelkie tłustości. Jdno mycie i radził sobie nawet z mieszanką nafty z rycyną (miałam takie pomysły swego czasu
Nawet nie wiesz jaka Ci jestem wdzięczna Małgosia , bo własnie miałam sie wziąć za szukanie, o którym z szamponow yves pisalas kiedyś
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:57   #1631
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witaj
ja tez chce ten olej kupic jak skończę sesę

Nawet nie wiesz jaka Ci jestem wdzięczna Małgosia , bo własnie miałam sie wziąć za szukanie, o którym z szamponow yves pisalas kiedyś
Ja też go chyba kupięA jest jeszcze coś godnego polecenia yr?bo głupio kupować tylko szampon
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 11:57   #1632
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja robię gdy się myję. Po prostu włosy zgarniam na jeden bok, odsuwam od ciała i jadę i nigdy się wodą nie opryskałam. Potrzeba wprawy. I leję tylko na te włosy, co wiszą, a nie na te na głowie (nie wiem jak to fachowo nazwać ), bo nie chcę dostać szoku termicznego albo zapalenia zatok.
popróbuję

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ja też zawsze po umyciu włosów leje na nie chłodną wodę-od lat tak robię

Ciężko dla kogoś kto nie lubi zimnej wody.Ja jestem dziwna,bo musze mieć do mycia tylko albo mega gorącą wodę(normalnego człowieka aż parzy,a mnie nie)albo właśnie zimnaW niczym pośrednim się nie umyję

Ja po yesie wstałam z mega nieświeżymi włosamiWzięłam jedyny jaki mam w domu nienaturalny szampon(pokrzywowy barwy z sls i innymi syfami)i wymyłam skalp porządnie.Póki co świeżutkie,ciekawe ile wytrzymają?Dlaczego tak mnie zaczęły obciążać te naturalne szampony?
Oj aż mi się zimno zrobiło jak to przeczytałam:P Jesteś hardcorem haha
Kiedyś ktoś pisał, o tym, by dodawać olejku herbacianego do szamponu - wtedy włosy są lepiej oczyszczone i długo świeże. Zastanawiam się tylko, czy zapach jest wyczuwalny.

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
To prawda włosy co jakiś czas trzeba oczyścić. Ja to robię tak, rozpuszczam łyżeczkę sody oczyszczonej w wodzie i dodaję do tej mieszanki swój samorobiony szampon i myję, bardzo dokładnie oczyszcza. Powtarzam co dwa, trzy tygodnie. Do wlosów tłustych mozna raz w tygodniu.
Jeżeli chcę mieć większą objętość włosów to rozpuszczam miarkę mleka w proszku dla maluszków w wodzie i dodaję swój szampon, unosi wlosy i sprawia że są takie mięsiste.
Oma ale Ty masz pomysły! Super! Zbierz je wszystkie i napisz w jednym miejscu, proszę. Chyba czas na bloga
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:21   #1633
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Anakazar yves rocher ma certyfikowaną game culture bio - ecocert i bio.
Czy cos jeszcze nie wiem, trzeba poszukać -)
do 01.01.2012 o wpisaniu kodu NOEL11 wybrany proukt -35% i darmowa dostawa od 50 zł.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-29 o 12:25
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:24   #1634
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
To prawda włosy co jakiś czas trzeba oczyścić. Ja to robię tak, rozpuszczam łyżeczkę sody oczyszczonej w wodzie i dodaję do tej mieszanki swój samorobiony szampon i myję, bardzo dokładnie oczyszcza. Powtarzam co dwa, trzy tygodnie. Do wlosów tłustych mozna raz w tygodniu.
Jeżeli chcę mieć większą objętość włosów to rozpuszczam miarkę mleka w proszku dla maluszków w wodzie i dodaję swój szampon, unosi wlosy i sprawia że są takie mięsiste.


Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Kiedyś ktoś pisał, o tym, by dodawać olejku herbacianego do szamponu - wtedy włosy są lepiej oczyszczone i długo świeże. Zastanawiam się tylko, czy zapach jest wyczuwalny.

Oma ale Ty masz pomysły! Super! Zbierz je wszystkie i napisz w jednym miejscu, proszę. Chyba czas na bloga
Dziś dodam do szamponu mleko w proszku i olejek z drzewka herbacianego - sprawdze jak jest z tym zapachem i objetością czupryny
Wielbię takie pomysły milością wielką proszę o więcej
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:27   #1635
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar yves rocher ma certyfikowaną game culture bio - ecocert i bio.
Czy cos jeszcze nie wiem, trzeba poszukać -)
do 01.01.2012 o wpisaniu kodu NOEL11 wybrany proukt -35% i darmowa dostawa od 50 zł.
Wow!
Na tej stronie,którą podała Małgosia?
Dzięki za cynk
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:40   #1636
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Myślę, że każde mleko w proszku dla maluszków sie nada. Ja używałam dwóch różnych i obydwa się spisały.
Poleciałam sprawdzić, teraz mam Gerber Nr 2.

Co do jedwabiu L'Biotica skład taki sobie, owszem ale ma też dobre strony nie zawiera parabenów, SLS, SLES i glikolu. Produkt przyjazny alergikom. Zawsze coś (ta szklanka do połowy pełna)

Co do bloga to syn mnie wlasnie namawia, ale jakos nie mam odwagi
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:49   #1637
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wow!
Na tej stronie,którą podała Małgosia?
Dzięki za cynk
www.yves-rocher.com.pl
ja własnie zamówiłam krem pod oczy z serii culture bio, ten szampon oczyszczający, spray do układania włosów (nie wiem jaki ma skład - sprawdze jak przyjdzie ) i dostałam w prezencie krem z nagietkiem (oddam pewnie komus, chyba że skład bedzie w miarę) i eliksir do masażu relaksującego z ekologicznym arganem i olejkiem różanym (jesli dobrze widze to ma znaczek bio).
Miałam kłopot z zamówieniem na stronie - kod mi działał na prezenty (znaczy dodawały się) i na przesyłke gratisowa, ale krem pod oczy nie chciał sie obnizyc o 35%. Zadzwoniłam do nich i Pani przyjęła zamówienie przez telefon i oczywiscie dostałam wszystkie prezenty, jakie miałam dostac na stronie więc za to wszystko zapłacę 80 zł (a sam krem normalnie kosztuje 65zł),
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:52   #1638
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Myślę, że każde mleko w proszku dla maluszków sie nada. Ja używałam dwóch różnych i obydwa się spisały.
Poleciałam sprawdzić, teraz mam Gerber Nr 2.
Co do bloga to syn mnie wlasnie namawia, ale jakos nie mam odwagi
Gerber mówisz a takie zwykłe mlekow proszku (niebieskie) też może być ?
Koniecznie daj się namówić na blog
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:53   #1639
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Myślę, że każde mleko w proszku dla maluszków sie nada. Ja używałam dwóch różnych i obydwa się spisały.
Poleciałam sprawdzić, teraz mam Gerber Nr 2.

Co do jedwabiu L'Biotica skład taki sobie, owszem ale ma też dobre strony nie zawiera parabenów, SLS, SLES i glikolu. Produkt przyjazny alergikom. Zawsze coś (ta szklanka do połowy pełna)

Co do bloga to syn mnie wlasnie namawia, ale jakos nie mam odwagi
Załóż załóż Jak syn namawia to w ogóle My na pewno będziemy czytać.
Pamiętam jak Kotwilka zaczynała bloga a teraz prawdziwa z niej blogerka
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 13:01   #1640
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
www.yves-rocher.com.pl
ja własnie zamówiłam krem pod oczy z serii culture bio, ten szampon oczyszczający, spray do układania włosów (nie wiem jaki ma skład - sprawdze jak przyjdzie ) i dostałam w prezencie krem z nagietkiem (oddam pewnie komus, chyba że skład bedzie w miarę) i eliksir do masażu relaksującego z ekologicznym arganem i olejkiem różanym (jesli dobrze widze to ma znaczek bio).
Miałam kłopot z zamówieniem na stronie - kod mi działał na prezenty (znaczy dodawały się) i na przesyłke gratisowa, ale krem pod oczy nie chciał sie obnizyc o 35%. Zadzwoniłam do nich i Pani przyjęła zamówienie przez telefon i oczywiscie dostałam wszystkie prezenty, jakie miałam dostac na stronie więc za to wszystko zapłacę 80 zł (a sam krem normalnie kosztuje 65zł),
Ja poczekam do tego 1 stycznia.Tylko nie wiem co chcę kupić.Też myślę o tym kremie pod oczy,ale jeszcze mam prawie cały ten z kofeiną
Aaa i tam prezent można sobie wybrać?
Żeś Anula ubiła interesa
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 13:22   #1641
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Anusia ten krem pod oczy ma bardzo dobre opinie w kwc.Też go zamówie.A co tam-jeden krem więcej phi
Strzelę sobie chyba też kredkę do brwiMoże tak często nie będę musiała latać na henne.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 13:53   #1642
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Gerber mówisz a takie zwykłe mlekow proszku (niebieskie) też może być ?
Koniecznie daj się namówić na blog
Niebieskie mleczko bylo moje pierwsze jest bardzo dobre.

Z tym blogiem to jeszcze pomyślę. Dzięki
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 15:06   #1643
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Anusia ten krem pod oczy ma bardzo dobre opinie w kwc.Też go zamówie.A co tam-jeden krem więcej phi
Strzelę sobie chyba też kredkę do brwiMoże tak często nie będę musiała latać na henne.
Interes niekiepski faktycznie
ja tez chciałam kredke do brwi jasny brąz, ale aktualnie jest niedostepna.
Ale to nic, następnym razem. Zapisz sie na newsletter yves to będziesz regularnie dostawać info o promocji, często mają.
Muszę zajrzeć na kwc, bo nawet ni wiedziałam, ze on taki dobry - ja po prostu nie mam kremu pod oczy na dzień, ae mi sie kończy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 17:34   #1644
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Myślę, że każde mleko w proszku dla maluszków sie nada. Ja używałam dwóch różnych i obydwa się spisały.
Poleciałam sprawdzić, teraz mam Gerber Nr 2.

Co do jedwabiu L'Biotica skład taki sobie, owszem ale ma też dobre strony nie zawiera parabenów, SLS, SLES i glikolu. Produkt przyjazny alergikom. Zawsze coś (ta szklanka do połowy pełna)

Co do bloga to syn mnie wlasnie namawia, ale jakos nie mam odwagi
ja też namawiam, bo pomysły i patenty masz ekstra!! A na Wizażu ciężko coś znaleźć
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Załóż załóż Jak syn namawia to w ogóle My na pewno będziemy czytać.
Pamiętam jak Kotwilka zaczynała bloga a teraz prawdziwa z niej blogerka
Ty se nie rób tu podśmiechujek ze mnie
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:23   #1645
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
www.yves-rocher.com.pl
ja własnie zamówiłam krem pod oczy z serii culture bio, ten szampon oczyszczający, spray do układania włosów (nie wiem jaki ma skład - sprawdze jak przyjdzie ) i dostałam w prezencie krem z nagietkiem (oddam pewnie komus, chyba że skład bedzie w miarę) i eliksir do masażu relaksującego z ekologicznym arganem i olejkiem różanym (jesli dobrze widze to ma znaczek bio).
Miałam kłopot z zamówieniem na stronie - kod mi działał na prezenty (znaczy dodawały się) i na przesyłke gratisowa, ale krem pod oczy nie chciał sie obnizyc o 35%. Zadzwoniłam do nich i Pani przyjęła zamówienie przez telefon i oczywiscie dostałam wszystkie prezenty, jakie miałam dostac na stronie więc za to wszystko zapłacę 80 zł (a sam krem normalnie kosztuje 65zł),
Aniu niestety certyfikowana jest tylko jedna linia.. wysłałam ci chyba z niej próbaski, albo mi się wydaje? A olejek do masażu nie ma certyfikatu, napisali se bio na nim i tyle...

Anakazar chcesz próbkę kremu na dzień z ich serii bio? Mam, otwarty wczoraj
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:37   #1646
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aniu niestety certyfikowana jest tylko jedna linia.. wysłałam ci chyba z niej próbaski, albo mi się wydaje? A olejek do masażu nie ma certyfikatu, napisali se bio na nim i tyle...

Anakazar chcesz próbkę kremu na dzień z ich serii bio? Mam, otwarty wczoraj
Bardzo dobrze pamietasz, wysłałas mi
Tak, ja wiem, że certyfikowana jest jedna linia. Ale chyba bez certyfikatu tez pare rzeczy maja dobrych (chociazby te szampony, o których Małgosia pisała) i ja o tych myslałam tylko chyba skrót myslowy zastosowałam . Ten olejek o masażu jest ineteresujący - zobaczymy jak przyjdzie co w nim siedzi, ale mam dobre przeczucia, brak ceryfikatu mi nie przeszkadza, oby skład miał ok (i tak jako prezent dorzucali ).

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-29 o 18:39
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:42   #1647
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze pamietasz, wysłałas mi
Tak, ja wiem, że certyfikowana jest jedna linia. Ale chyba bez certyfikatu tez pare rzeczy maja dobrych (chociazby te szampony, o których Małgosia pisała) i ja o tych myslałam tylko chyba skrót myslowy zastosowałam . Ten olejek o masażu jest ineteresujący - zobaczymy jak przyjdzie co w nim siedzi, ale mam dobre przeczucia, brak ceryfikatu mi nie przeszkadza, oby skład miał ok (i tak jako prezent dorzucali ).
Ja to właściwie napisałam bo wiesz, oni często piszą na opakowaniu, jakieś znaczki-cudaczki bio i inne i taki "zwykły" człowiek, to się może zakręcić zupełnie. Oczywiście Ty Aniu się znasz, więc się nabrać nie dasz
Sama jestem ciekawa co w składzie nawymyślali..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:46   #1648
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ty se nie rób tu podśmiechujek ze mnie
Ja Cię chwalę! Nawet jak mnie na wizażu nie było tyle miesięcy to do Ciebie i tak zaglądałam Spróbuję Twojego sposobu na cellulit
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:47   #1649
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aniu niestety certyfikowana jest tylko jedna linia.. wysłałam ci chyba z niej próbaski, albo mi się wydaje? A olejek do masażu nie ma certyfikatu, napisali se bio na nim i tyle...

Anakazar chcesz próbkę kremu na dzień z ich serii bio? Mam, otwarty wczoraj
Dziękuje Ci bardzo za propozycje,ale ja mam tyle tych kremów na dzień/na noc,że nawet na następny się nie nakręcam.

Wezmę ten szmapon i krem pod oczy i chyba tyle
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 19:42   #1650
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wezmę ten szmapon i krem pod oczy i chyba tyle
co do kremu pod oczy...jeśli o ten chodzi
http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/.../krem_pod_oczy
to właśnie go skończyłam...mogę go porównać do tego z kofeiną, który obie mamy
o ile ten kofeinowy jest treściwy i myśle że dość porządnie nawilża (we mnie się nie wchłania ale to już inny problem) to ten z yr - po sekundzie nie będziesz nawet wiedziała czy w ogóle go nałożyłaś...jest jak takie nic...jest bardzo lekki, momentalnie się wchłania (nawet we mnie) i nie daje żadnych efektów oprócz baaaardzo delikatnego nawilżenia...usuwanie sińców - zapomnij...
ocena ogólna - nie warto, no chyba że masz problem z nadwrażliwością (podrażnienie spojówek - ja tak mam) to wtedy można się na niego skusić bo jest to krem który raczej nie spowoduje łzawienia

z serii bio z yr mam również to
http://www.yves-rocher.com.pl/serum_...jace_do_twarzy
jeśli kogoś zainteresuje moge napisać co o nim myśle
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.