Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 10:22   #1381
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

czesc
ja zjadlam wczoraj az jednego paczka wieczorem ale to dlatego ze i pozna byla juz godzina na jedzenie i zwyczajnie jeden mnie nasycil


princeska ten 1 bogatszy skladowo i tak naprawde dwa sa swietne
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:29   #1382
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
princeska ten 1 bogatszy skladowo i tak naprawde dwa sa swietne
dzięki pewnie zamówię oba
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:32   #1383
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
asiu mam tylko klopot...
bo do fotek zrobilas opis z numerami zdjec a ja ich nie widze- bo widze tylko kolejnosc zdjec robionych przez zmniejszacz i teraz nie wiem ktore to ktore
czy zmniejszalas kolejno tak jak ukladalas farby?
jesli nie to mamy problem

kochana wysłałam wszystko jeszcze raz tylko w pojedyńczych @ .opisy były w tym wczorajszym @ to sobie przepisz i powinno już być ok

daj znać czy doszło już dobrze
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:48   #1384
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
ja zjadlam wczoraj az jednego paczka wieczorem ale to dlatego ze i pozna byla juz godzina na jedzenie i zwyczajnie jeden mnie nasycil


princeska ten 1 bogatszy skladowo i tak naprawde dwa sa swietne
ja paczka, 3 nalesniki z marmolada i opakowanie faworkow

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



kochana wysłałam wszystko jeszcze raz tylko w pojedyńczych @ .opisy były w tym wczorajszym @ to sobie przepisz i powinno już być ok

daj znać czy doszło już dobrze
kochanie super, teraz mam wszystko wielkie dzieki! opisy to nie problem.
ale bosko wyglada twoj kolor na duzych fotkach
na dniach opublikuje.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:01   #1385
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Czesc
Ja juz w pracy
Ale sie wyspalam dzisiaj,ze az o 7 rano jak wstalam to upieklam babke z tego wszystkiego
Ja paczka nie jadlam wczoraj za to naleśniki tak


Ide cos porobic
Acha Caskada bede miec jeden skladzik do analizy moge podesłać?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:49   #1386
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Witam was!

Ja wlasnie siedze w pracy

Sluchajcie co myślicie o farbach GOLDWELLA?
Bo fyzjerka do której sie wybieram własnie nimi farbuje
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:32   #1387
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

hej Blondiny
a ja już po małych zakupach
źle coś czuję się i nie miałam sił łazić po sklepach kupiłam tylko prezencik urodzinowy na jutro i parę pierdół dla siebie
teraz będę wylegiwać się z książkami w łóżku
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 12:38   #1388
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zakonczylam dyskusje z toba i wierze ze jeszcze honor obronisz wskazujac owa slodzaca i najlepiej czym ci slodzila- bo jesli chodzi o podklad czy cos kitki- to jesli to slodzenie to zal mi cie ze bierzesz porady za slodzenie...
skoro ta osoba pisała do Elizy PW ( czyli prywatne wiadomości - tłumaczę bo chyba nie rozumiesz tego skrótu) to znaczy że nie chciała by ich treść była jawna dla ogółu - inaczej pisałaby komentarze więc według mnie nie powinnaś uciekać się do takich prostackich zagrywek "obroń swój honor i wydaj zdrajcę"
Zaraz zostanę zjechana z góry na dół przez Ciebie albo którąś z dziewczyn które Cię popierają, ale mam to głęboko.
Jak sama o sobie napisałaś Twoje zachowanie jest chamskie i chyba jesteś z tego dumna więc oby takich osób na forum jak najmniej. Twoja spora wiedza to jedno, ale sposób przekazywania tejże wiedzy to już całkiem co innego i to właśnie on świadczy o tym jakiś jesteś człowiekiem.
Poza tym, mylisz pojęcia "brak wiedzy" i "głupota" - to nie to samo więc nie obrażaj nikogo tylko dlatego, że wykazał brak wiedzy na jakiś temat, bo takim zachowaniem właśnie pokazujesz co to jest głupota.
Podsumowanie Adzi było wyjątkowo celne cyt. :
"Bycie madrym a za razem przyjaznym drugiemu to jedno
Ale bycie madrym na wyrost to juz nie madrość. ".
Jednak na tym wątku jak ostatnimi czasy widzę wiele takich osób się udziela. To jak traktujecie nowo przybyłe czy pytające o coś osoby to przekracza wszelkie granice Akurat mi udzieliłyście odpowiedzi i za to dzięki, ale np. niedawno zapytała tu dziewczyna czy któraś z Was farbowała nowymi garnierami i jaką odpowiedź znalazła? "szukaj" - tak ciężko było napisać np. "nie, żadna z nas nie farbowała tymi farbami" ?? lepiej niech dziewczyna przeszuka sobie 1,5 wątku i spędzi przy tym kilka dni (czytając Wasze perypetie offtopowe) żeby później się przekonać że jednak nikt nie farbował, niż udzielić krótkiej odpowiedzi zamknęłyście się w swoim kręgu i chcecie się zabunkrować, "nowe" osoby Wam przeszkadzają i jesteście dla nich nieuprzejme.
Nie mówię o wszystkich, bo część z Was jest w porządku, ale większość traktuje nowicjuszki jak wrogów przerywających bardzo ważną dyskusję o nowych butach, pieskach, czy seksie wątek jest offtopowy więc macie prawo gadać tu co chcecie i o czym chcecie, ale trochę kultury by Wam nie zaszkodziło.
Ja podczytuje Wasz wątek regularnie - ale tylko ze względu na to że chcę na bieżąco widzieć jakie efekty dają farby których używacie. I niestety nawet tak przelotnie czytając nie da się nie zauważyć aroganckiego zachowania.
Kitka napisała wczoraj do Snow że piszecie ze sobą już na tyle długo że można swobodnie się wypowiadać - owszem zgadzam się, ale szacunek do drugiej osoby należy się na każdym etapie znajomości, a nie tylko na początku. Nie wspominając już o osobach trzecich, których się nie zna, nie prowadziło z nimi rozmowy, a mówi o nich z niczym nie uzasadnioną wyższością i jadem.
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:52   #1389
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
skoro ta osoba pisała do Elizy PW ( czyli prywatne wiadomości - tłumaczę bo chyba nie rozumiesz tego skrótu) to znaczy że nie chciała by ich treść była jawna dla ogółu - inaczej pisałaby komentarze więc według mnie nie powinnaś uciekać się do takich prostackich zagrywek "obroń swój honor i wydaj zdrajcę"
Zaraz zostanę zjechana z góry na dół przez Ciebie albo którąś z dziewczyn które Cię popierają, ale mam to głęboko.
Jak sama o sobie napisałaś Twoje zachowanie jest chamskie i chyba jesteś z tego dumna więc oby takich osób na forum jak najmniej. Twoja spora wiedza to jedno, ale sposób przekazywania tejże wiedzy to już całkiem co innego i to właśnie on świadczy o tym jakiś jesteś człowiekiem.
Poza tym, mylisz pojęcia "brak wiedzy" i "głupota" - to nie to samo więc nie obrażaj nikogo tylko dlatego, że wykazał brak wiedzy na jakiś temat, bo takim zachowaniem właśnie pokazujesz co to jest głupota.
Podsumowanie Adzi było wyjątkowo celne cyt. :
"Bycie madrym a za razem przyjaznym drugiemu to jedno
Ale bycie madrym na wyrost to juz nie madrość. ".
Jednak na tym wątku jak ostatnimi czasy widzę wiele takich osób się udziela. To jak traktujecie nowo przybyłe czy pytające o coś osoby to przekracza wszelkie granice Akurat mi udzieliłyście odpowiedzi i za to dzięki, ale np. niedawno zapytała tu dziewczyna czy któraś z Was farbowała nowymi garnierami i jaką odpowiedź znalazła? "szukaj" - tak ciężko było napisać np. "nie, żadna z nas nie farbowała tymi farbami" ?? lepiej niech dziewczyna przeszuka sobie 1,5 wątku i spędzi przy tym kilka dni (czytając Wasze perypetie offtopowe) żeby później się przekonać że jednak nikt nie farbował, niż udzielić krótkiej odpowiedzi zamknęłyście się w swoim kręgu i chcecie się zabunkrować, "nowe" osoby Wam przeszkadzają i jesteście dla nich nieuprzejme.
Nie mówię o wszystkich, bo część z Was jest w porządku, ale większość traktuje nowicjuszki jak wrogów przerywających bardzo ważną dyskusję o nowych butach, pieskach, czy seksie wątek jest offtopowy więc macie prawo gadać tu co chcecie i o czym chcecie, ale trochę kultury by Wam nie zaszkodziło.
Ja podczytuje Wasz wątek regularnie - ale tylko ze względu na to że chcę na bieżąco widzieć jakie efekty dają farby których używacie. I niestety nawet tak przelotnie czytając nie da się nie zauważyć aroganckiego zachowania.
Kitka napisała wczoraj do Snow że piszecie ze sobą już na tyle długo że można swobodnie się wypowiadać - owszem zgadzam się, ale szacunek do drugiej osoby należy się na każdym etapie znajomości, a nie tylko na początku. Nie wspominając już o osobach trzecich, których się nie zna, nie prowadziło z nimi rozmowy, a mówi o nich z niczym nie uzasadnioną wyższością i jadem.
przykro mi ze moje posty widocznie przewyzszaja twoja inteligencje glupota nazwalam takie wlasnie zachowanie- jak pisanie o czyms bez pojecia zadnego i jeszcze doradzanie innym? jak to nazwac? no chyba ze glupota bo czym innym? i do tego nieodpowiedzialnosc itp.
nawet jesli bylo to pw to nie kaze jej wklejac tego- tylko po krotce zdradzic temat czego dotyczylo by rozwiac nasze watpliwosci
i oczywiscie ze jestem z siebie dumna i zawsze bylam, jak cholera... i doskonale mi z tym.
a skoro nas podczytujesz widac podoba ci sie co piszemy bo wizja nowych farb jakos nie wydaje mi sie az tak kuszaca by znosic nasze oburzajace prostactwo... zreszta mozna ogladac foty bez czytania? ale znam ja takie osobki jak ty- podczytuja z wypiekami na twarzy co tez one tam napisaly
nie zamierzam cie zjezdzac, bo nie mam za co... poki co generalnie to szkoda mi czasu na takie osoby jak ty- zapatrzone w jedna osobe i broniace do upadlego. amen!
ps. gdybym byla taka straszna i wredna to zapewne nie maialabym wiecznie zawalonej skrzynki prosbami, plotami itp, do tego maila i bloga jak widac jakos ludzie sie do mnie nie zrazaja co? tylko ze raczej wiedza ze slodzeniem mnie nie kupia- bo sie zwyczajnie tym brzydze...
mysle o tobie to samo popatrz- oby takich slodkopierdzacych osobek bylo jak najmniej bo nic nie wnosza, potrafia tylko slodko jeczec i nic poza... malo to przydatne co?
skoro ktos nowy nie umie przeczytac pierwszego posta to sorry ale mozemy go traktowac jak chcemy a rowniez ignorowac moze wowczas ruszy glowa a nie bedzie tylko slodko mruzyc oczka i liczyc ze odpowiemy choc odp jest na wczesniejszej stronie?
to tyle i dla mnie koniec tematu.
ja sie nie zmienie- komu nie pasi to ignoruj i heja!
powtarzac sie wiecej nie bede.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:53   #1390
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Fari dobrze, że szybko poinformowałaś Elizę
brak wiedzy może głupotą nie jest ale dzielenie się tym brakiem na pewno jest
tyle w tym temacie do powiedzenia mam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:54   #1391
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej Blondiny
a ja już po małych zakupach
źle coś czuję się i nie miałam sił łazić po sklepach kupiłam tylko prezencik urodzinowy na jutro i parę pierdół dla siebie
teraz będę wylegiwać się z książkami w łóżku
a fotoski?

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Witam was!

Ja wlasnie siedze w pracy

Sluchajcie co myślicie o farbach GOLDWELLA?
Bo fyzjerka do której sie wybieram własnie nimi farbuje
fajne farby duza paleta i doskonala jakosc- pracowalam na nich jakis czas
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 12:56   #1392
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a fotoski?


fajne farby duza paleta i doskonala jakosc- pracowalam na nich jakis czas
nie wiem czy mogę czy to nie urazi osób śledzących wątek
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:57   #1393
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wrzucam tak na szybko fociaki i uciekam narazie
oczywiscie jak zwykle samorobki
loczki


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
aaa ten drugi pewnie taki recenzjowaty

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

LAdy
Nie wiem,jak to zrobiłam,ale ostatnio usunęłam wszystkie posty z niego (chyba po jakiejś bibie) nie pamiętam i teraz zmieeniam layout, nazwę i jakiś wpis męczę. Jak dokończę wszystko,to wstawię ;d

Nove zapomniałam Ci napisać, ale wyglądałaś pięknie na studniówce

Snowi co to za got2be? powiedz powiedz powiedz używasz go jako ochrony przed prostownicą ?

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
i na tym zakończmy



A tak w ogóle to pokłóciłam się mega z TŻem, jestem wściekła i zaraz wybuchnę.. polazł w cholerę, podejrzewam, że wróci nachlany za wszystkie czasy
i jak kochana z tżtem ?


ale miałam nadrabianiaaaaaa... uf.

EDYTOWAŁAM BO DOCZYTAŁAM W KLUBIE
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy



Edytowane przez _paulinka2
Czas edycji: 2012-02-17 o 13:04
_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:06   #1394
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:13   #1395
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Kitko ale masz piękny kolor włosów teraz
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:14   #1396
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie wiem czy mogę czy to nie urazi osób śledzących wątek
moze masz racje... to daj do albumu

zaraz zmykam na upojne popoludnie i wieczor, bede nocka albo jutro...
milego dnia blondaski!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:17   #1397
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Miłego dnia Bunny
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:18   #1398
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moze masz racje... to daj do albumu

zaraz zmykam na upojne popoludnie i wieczor, bede nocka albo jutro...
milego dnia blondaski!
zawsze daję do ale nie wiem czy mogę tutaj w ogóle o tym pisać więc ciii

miłego dnia
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:25   #1399
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

DZięki Bunny za opinię w takim razie w marcu idę bez obaw na farbowanie GOLDWELLEM ;d
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 13:26   #1400
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
przykro mi ze moje posty widocznie przewyzszaja twoja inteligencje glupota nazwalam takie wlasnie zachowanie- jak pisanie o czyms bez pojecia zadnego i jeszcze doradzanie innym? jak to nazwac? no chyba ze glupota bo czym innym? i do tego nieodpowiedzialnosc itp.
nawet jesli bylo to pw to nie kaze jej wklejac tego- tylko po krotce zdradzic temat czego dotyczylo by rozwiac nasze watpliwosci
i oczywiscie ze jestem z siebie dumna i zawsze bylam, jak cholera... i doskonale mi z tym.
a skoro nas podczytujesz widac podoba ci sie co piszemy bo wizja nowych farb jakos nie wydaje mi sie az tak kuszaca by znosic nasze oburzajace prostactwo... zreszta mozna ogladac foty bez czytania? ale znam ja takie osobki jak ty- podczytuja z wypiekami na twarzy co tez one tam napisaly
nie zamierzam cie zjezdzac, bo nie mam za co... poki co generalnie to szkoda mi czasu na takie osoby jak ty- zapatrzone w jedna osobe i broniace do upadlego. amen!
ps. gdybym byla taka straszna i wredna to zapewne nie maialabym wiecznie zawalonej skrzynki prosbami, plotami itp, do tego maila i bloga jak widac jakos ludzie sie do mnie nie zrazaja co? tylko ze raczej wiedza ze slodzeniem mnie nie kupia- bo sie zwyczajnie tym brzydze...
mysle o tobie to samo popatrz- oby takich slodkopierdzacych osobek bylo jak najmniej bo nic nie wnosza, potrafia tylko slodko jeczec i nic poza... malo to przydatne co?
skoro ktos nowy nie umie przeczytac pierwszego posta to sorry ale mozemy go traktowac jak chcemy a rowniez ignorowac moze wowczas ruszy glowa a nie bedzie tylko slodko mruzyc oczka i liczyc ze odpowiemy choc odp jest na wczesniejszej stronie?
to tyle i dla mnie koniec tematu.
ja sie nie zmienie- komu nie pasi to ignoruj i heja!
powtarzac sie wiecej nie bede.
Nie znasz mnie więc nie mów że czytam w wypiekami Wasze posty - owszem czytam te które dotyczą włosów i możesz mi wierzyć że dla mnie farby są tak istotne że tylko z tego względu tu wchodzę żeby dotrzeć to tychże postów chcąc nie chcąc muszę czasem zerknąć na to co piszecie-chyba logiczna sprawa
Poza tym nikomu nie słodzę. Jeśli chodzi o silikony to bardzo je sobie chwalę i nie popieram akcji pod tytułem "silikony są be" poruszył mnie sposób w jaki wypowiadałyście się o Elizie i tylko dlatego zareagowałam
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Fari dobrze, że szybko poinformowałaś Elizę
brak wiedzy może głupotą nie jest ale dzielenie się tym brakiem na pewno jest
tyle w tym temacie do powiedzenia mam
Muszę Cię rozczarować nikogo nie informowałam, dotarłam na wątek już po postach Elizy
Dzielenie się brakiem wiedzy jest głupotą? gratuluję, w takim razie cała filozofia tego świata idzie do kosza bo podstawą filozofii jest zadawanie pytań a czymże jest zadawanie pytań jeśli nie dzieleniem się brakiem wiedzy??
Dziewczyna popełniła błąd - każdemu się zdarza, po Waszej ingerencji i wyjaśnieniu jej że nie ma racji błąd swój naprawiła - to oznaka mądrości i umiejętności przyznania się do błędu a nie głupota
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:34   #1401
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
Nie znasz mnie więc nie mów że czytam w wypiekami Wasze posty - owszem czytam te które dotyczą włosów i możesz mi wierzyć że dla mnie farby są tak istotne że tylko z tego względu tu wchodzę żeby dotrzeć to tychże postów chcąc nie chcąc muszę czasem zerknąć na to co piszecie-chyba logiczna sprawa
Poza tym nikomu nie słodzę. Jeśli chodzi o silikony to bardzo je sobie chwalę i nie popieram akcji pod tytułem "silikony są be" poruszył mnie sposób w jaki wypowiadałyście się o Elizie i tylko dlatego zareagowałam

Muszę Cię rozczarować nikogo nie informowałam, dotarłam na wątek już po postach Elizy
Dzielenie się brakiem wiedzy jest głupotą? gratuluję, w takim razie cała filozofia tego świata idzie do kosza bo podstawą filozofii jest zadawanie pytań a czymże jest zadawanie pytań jeśli nie dzieleniem się brakiem wiedzy??
Dziewczyna popełniła błąd - każdemu się zdarza, po Waszej ingerencji i wyjaśnieniu jej że nie ma racji błąd swój naprawiła - to oznaka mądrości i umiejętności przyznania się do błędu a nie głupota
dzielenie brakiem wiedzy pomyśl to czym dzielić się? brakiem wiedzy? po co?
zadawanie pytań to zupełnie inne sytuacje niż dzielenie się wiedzą czy doradzanie!
widzę problem z czytaniem ze zrozumieniem
i do tego używanie słów o których znaczeniu domniemam nie masz pojęcia, bo piszesz obszernie a nie logicznie
skoro jest jak napisałaś, że dotarłaś na wątek po postach Elizy i edytowaniu wpisu to tym bardziej nie powinnaś się udzielać w temacie
i po co w ogóle drążysz? nie masz co robić? temat dawno zakończony

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-02-17 o 13:35
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:37   #1402
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie wiem czy mogę czy to nie urazi osób śledzących wątek
Dawaj te foty
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:42   #1403
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Kitka śliczny ten kolorek masz

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Adzi już nic nigdy nie wkleję

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Snow fajnie stuningowane pazurki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:45   #1404
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dzielenie brakiem wiedzy pomyśl to czym dzielić się? brakiem wiedzy? po co?
zadawanie pytań to zupełnie inne sytuacje niż dzielenie się wiedzą czy doradzanie!
widzę problem z czytaniem ze zrozumieniem
i do tego używanie słów o których znaczeniu domniemam nie masz pojęcia, bo piszesz obszernie a nie logicznie
skoro jest jak napisałaś, że dotarłaś na wątek po postach Elizy i edytowaniu wpisu to tym bardziej nie powinnaś się udzielać w temacie
i po co w ogóle drążysz? nie masz co robić? temat dawno zakończony
Całe szczęście nie Tobie o tym decydować Drążę temat chamstwa na wątku a nie silikonów jeśli nie zauważyłaś
O dzieleniu się brakiem wiedzy sama napisałaś a ja tylko poddałam w wątpliwość Twoje stwierdzenie
O których słowach nie mam pojęcia? O filozofii?? możesz mi wierzyć bądź nie - mam i to spore
Cóż, to mój ostatni post na tym wątku więc żegnam się, nie mam zamiaru z Wami dyskutować o kwestiach w Waszym zachowaniu których nie rozumiecie i nie dostrzegacie
Jednakowoż będę dalej szukać informacji o farbach na tymże wątku - całe szczęście o pozwolenie prosić nie muszę
Pa.
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:45   #1405
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Lavia tak byłam u fryzjera miałam całe rude, raz poszłam do fryzjera na blond pasemka i od razu ładnie złapało, a teraz byłam drugi raz i i zrobiła mi jeszcze więcej blond pasemek, a na ten rudy, na reszte dała brąz

a ja siedzę w domku, bo mam wolne
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:47   #1406
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Lavia za udaną wizytę

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Dziewczyny kiedy konferencja?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:50   #1407
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Hejjj troszkę mnie nie było ale dopadł mnie nie dość ze @ to jeszcze choroba umierałam,ale już jest ok

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
i
A tak w ogóle to pokłóciłam się mega z TŻem, jestem wściekła i zaraz wybuchnę.. polazł w cholerę, podejrzewam, że wróci nachlany za wszystkie czasy
oj... cieżka sprawa, ja tak miałam ale to zawsze ja uciekałam od TŻ-ta

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dlatego nam nie spodobało się jak napisała "unikajcie jak ognia silikonów" potem sprostowała, że silnych

możliwe, że Eliza miała na myśli Ciebie pisząc o słodzeniu tylko po co jak przecież nie brałaś udziału w tej dyskusji a żadna z nas nie pisze z nią

Kitka ma rację lepiej skończyć ten temat
o co ta akcja ja to wogóle nie wiem co to za Eliza i jaki to blog
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:50   #1408
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitka śliczny ten kolorek masz

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Adzi już nic nigdy nie wkleję

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Snow fajnie stuningowane pazurki
A czemu to tak?
Lenia masz?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:51   #1409
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy konferencja?
zapomniałam,że miałam założyć skaypa

Została mi jeszcze łazienka
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:54   #1410
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

ja też muszę założyć nowego skypa
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.