Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 16:45   #4861
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

No ja nie biorę tabletek anty i moja dermatolog nawet nic mi o tym nie mówiła.. ale w piątek mam wizytę i zapytam się jak to z tym jest i czy to normalne. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę, więc mam nadzieję, że okres niedługo się pojawi
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 19:02   #4862
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Od 12 stycznia dwa miesiące brałam 40mg a teraz miesiąc 60mg. Mam wybrac 7800mg więc zostało mi 3600mg, także jak dobrze pójdzie dwa miesiące i będzie koniec <jupi>
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:01   #4863
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez piwn00ka Pokaż wiadomość
Od 12 stycznia dwa miesiące brałam 40mg a teraz miesiąc 60mg. Mam wybrac 7800mg więc zostało mi 3600mg, także jak dobrze pójdzie dwa miesiące i będzie koniec <jupi>
A odczułaś jakieś pogorszenie samopoczucia po zwiększeniu dawki? Też biorę 40mg i zastanawiam się czy nie zasugerować dermatolog 60mg żeby szybciej skończyć kurację
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:25   #4864
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Jedyne co odczułam to tak jak pisałam nasiliła mi się wysypka na rękach ale juz jest ok, i przez pierwszy tydzien miałam migreny. Zawsze mozna zmniejszyc dawkę juz brac jednego dnia 60 a drugiego 40. Ogólnie to bardzo dobrze znosze kuracje, a dzis dermatolog powiedział, że jest w szoku jak moja buzia dobrze wygląda.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:51   #4865
hollister.nika
Rozeznanie
 
Avatar hollister.nika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 989
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Ja tez bralam retinoidy i moj dermatolog mowil tylko, aby nie uzywac zadnych kosmetkow na tradzik w tym samym czase ale nic o sokach z marchewki, w ogole nic o diecie. A ten twoj wyjasnil dlaczego nie mozesz ich pic???


Moja derm z reguły mało mówi, dlatego też mnie to trochę trapi :l jest bardzo dobrym lekarzem bo pacjentów ma mnóstwo ale żeby coś wytłumaczyła to graniczy z cudem....:/

A mam takie pytanie, jeżeli derm stwierdzi, że wystarczy pół roku stosowania( tak mi powiedziała na 1 wizycie, że kuracja bd trwała pół roku przy czym od lutego stosuję cały czas dawkę 20mg więc nie wiem już o co chodzi w tej mojej kuracji ) to czy mogłabym zaraz po zakończeniu brania axotret jechać na wakacje gdzieś do ciepłego kraju? Czy raczej nie wskazane...?
__________________
Bo ludzie którzy cierpią najbardziej to Ci, którzy nie wiedzą czego chcą...

hollister.nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 22:56   #4866
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Hej! Chciałam się podzielić moim sposobem na strasznie suche ręce. Na dłoniach jakiś czas temu pojawiły się miejsca strasznie wysuszone, aż skórki mi odstawały. Można było używać jako tarki. Używałam chyba wszystkich kremów do rąk jakie miałam w domu, kremów tłustych, z oliwą itp. Aż w apteczce znalazłam glicerynę 86%. 2 kropelki w suche miejsca i wsmarowałam. Na drugi dzień się polepszyło, a po 2 dniach nie było śladu po suchości Koszt - 1,50zł
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:44   #4867
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Super, pomagają też kremy z mocznikiem. taki tani jest z eveline niebieskie opakowanie jakaś tam szwajcarska formuła.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 12:33   #4868
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Na mikrodermabrazje tez musze czekac pol roku od odstawienia Izoteku? Ostatnio kilka bliskich mi osob uczeszczalo na ten zabieg i maja buziaki jak marzenie!
Takze i ja nie moge sie doczekac:P
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 17:27   #4869
milon
Rozeznanie
 
Avatar milon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 518
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, też nie biorę tabletek anty a od 2 miesiąca brania aknenorminu mam dłuższy cykl i mniej bolesny... Przekopałam kiedyś amerykańskie fora szukając właśnie wypowiedzi osób które przy retinoidach nie biorą anty i dowiedziałam się że ponoć nasze leki osłabiają organizm co powoduje że cykle w trakcie brania retinoidów mogą być niepłodne (organizm w stanie osłabienia sam chroni się tym przed ciążą) i możliwe że w konsekwencji cykl się wydłuża... Ale to już trzeba by było spytać ginekologa... W polskich artykułach ani forach nic o tym nie znalazłam bo praktycznie wszystkie dziewczyny biorą dodatkowo anty.
a mi np. w ogóle nie przyszła sobie miesiączka raz i po 28 dniach (jak zawsze) już jej się przypomniało

Cytat:
Napisane przez piwn00ka Pokaż wiadomość
Super, pomagają też kremy z mocznikiem. taki tani jest z eveline niebieskie opakowanie jakaś tam szwajcarska formuła.
ja zamawiam mocznik na ZSK i dodaje do kremów, też się świetnie sprawuje głównie do tych biednych rączek...

w ogle byłam po ostatnie opakowanie Aknenrominu i dostałam i pomadkę i kropelki i krem gratis nie można było wczesniej ?!
__________________



milon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 19:09   #4870
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Mikrodermabrazja co najmniej pol roku, a ja chodziłam kiedyś na ten zabieg i było gorzej straszne podraznienia, natomiast po peelingach kawitacyjnych było super.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 22:15   #4871
kiq_
Raczkowanie
 
Avatar kiq_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 54
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Pokonałam chyba wysypkę, w końcu! Plamy przyblakły i już nie są takie potwornie suche. Natomiast moje plecy znów wysypało :/ Twarz też niezbyt się poprawiła... ale na dekolcie pięknie
__________________
Na tym pieskim świecie to się właśnie liczy, by iść na sześciu łapach i na jednej smyczy. Ja idę na 14
kiq_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 11:49   #4872
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
a mi np. w ogóle nie przyszła sobie miesiączka raz i po 28 dniach (jak zawsze) już jej się przypomniało
Byłam dzisiaj na wizycie i dermatolog powiedziała mi, że IZOTEK NIE MA ŻADNEGO WPŁYWU NA OKRES. I że to nie przez niego rozregulował mi się okres. Przewaliłam pół internetu szukając odpowiedzi na to pytanie i różne opinie są na ten temat ale czytałam, że dziewczyny często mają problemy z okresem podczas terapii.. Moja dermatolog twierdzi również, że izotek jest całkowicie bezpieczny, a poprzednia dermatolog stanowczo odradzała mi ten lek.. Czemu dermatolodzy mają tak różne zdanie na ten temat I komu tu wierzyć?
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 14:26   #4873
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Ale soki z marchewki nie pomoga ci na blizny... Bedziesz miala tylko inny kolor skory ale przebarwienia nie znikna. Tutaj trzeba dzialac kwasami ale jezeli chodzi o czas, to lepiej zapytaj swojego dermatologa od kiedy mozna sie udac do kosmetyczki na takie zabiegi. Jezeli twoja skora nie jest nadmietnie przesuszona to wydaje mi sie, ze nie ma przeciwskazan.

Ale ja nawet o tym nie pomyślałam, że marchewka pomoże mi na blizny po prostu zapytałam, bo chcę pić wyciskane samodzielnie soki. Zabiegi z kwasami można wykonywać ok 6 miesięcy po zakończonej kuracji to wiem, ale chciałabym teraz stosować coś delikatniejszego.
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 20:45   #4874
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez albin Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na wizycie i dermatolog powiedziała mi, że IZOTEK NIE MA ŻADNEGO WPŁYWU NA OKRES. I że to nie przez niego rozregulował mi się okres. Przewaliłam pół internetu szukając odpowiedzi na to pytanie i różne opinie są na ten temat ale czytałam, że dziewczyny często mają problemy z okresem podczas terapii.. Moja dermatolog twierdzi również, że izotek jest całkowicie bezpieczny, a poprzednia dermatolog stanowczo odradzała mi ten lek.. Czemu dermatolodzy mają tak różne zdanie na ten temat I komu tu wierzyć?

Eh... co lekarz to opinia. Ja czytałam za to, że nie wiadomo czy Izotek itp nie ma wpływu, ponieważ nie robiono badań pod tym kątem. Żeby sprawdzić czy ten lek ma wpływ na miesiączkę potrzeba długiego czasu testowania, a skoro lek tak cudnie działa na trądzik to pewnie firma farmaceutyczna chciała go szybko wprowadzić na rynek. Ja uważam, że każda substancja, która jest w naszym organizmie w nadmiarze czy też niedoborze może zakłócić jego prawidłowe działanie.

Mnie też jeden lekarz mówił, że Izotek to kiepski pomysł, bo nie będę mogła zajść w ciąże do 2 lat po skończeniu kuracji. Obecna dermatolog mówi, że jest to lek przynoszący w dużym % pozytywny wynik kuracji, ale jest kilka % nawrotów, no i lek może mieć skutki uboczne. Podczas pierwszej terapii byłam u dermatologa, niby prof. hab. itd, który obiecywał (dokładnie!), że ten lek zawsze działa i na 100% mnie wyleczy. W tych swoich zapewnieniach to bardziej szamana niż lekarza przypominał...
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 22:43   #4875
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Ja jednak uważam, że izotek ma spory wpływ na zdrowie itp, bo jednak okres rozregulował mi się odkąd zaczęłam brać izotek, a wcześniej miałam regularnie. Na ulotce niby są wypisane wszystkie możliwe skutki uboczne, ale jednak to rzadko się zdarza. No cóż, pewnie każdy inaczej przechodzi tą terapię. Szkoda, że nie ma jednej, pewnej opinii na temat tego leku i tak na prawdę każdy bierze go na własne ryzyko
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 23:12   #4876
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez albin Pokaż wiadomość
Ja jednak uważam, że izotek ma spory wpływ na zdrowie itp, bo jednak okres rozregulował mi się odkąd zaczęłam brać izotek, a wcześniej miałam regularnie. Na ulotce niby są wypisane wszystkie możliwe skutki uboczne, ale jednak to rzadko się zdarza. No cóż, pewnie każdy inaczej przechodzi tą terapię. Szkoda, że nie ma jednej, pewnej opinii na temat tego leku i tak na prawdę każdy bierze go na własne ryzyko
A moim zdaniem mógł mieć wpływ.. ja po Tetralysalu 3miesiące nie miałam @, a izo to przecież jeszcze silniejsze leki.

Byłam dziś u dermy, wyszłam z receptą na Curacne. Zaczynam z dawką 30mg. Jestem pozytywnie nastawiona
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 11:08   #4877
tulipanowapanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 59
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Dziś mój pierwszy dzień z axotretem, mam nadzieję, że w końcu się wyleczę

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

A właśnie, miałam się zapytać czy ten wysyp występuje u wszystkich? Jeśli tak to czy jest bardzo duży? W tym momencie moja twarz wygląda całkiem dobrze, wyskakują mi jakieś pojedyncze zmiany, ale głownie mam przebarwienia i blizny, więc boje się, że wysyp zniszczy efekt, o który dość długo walczyłam.
tulipanowapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 14:45   #4878
hollister.nika
Rozeznanie
 
Avatar hollister.nika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 989
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

witam


co do miesiączki : to mi się okres spóźniał jak stosowałam tetralysal, ale teraz przy axotrert wszystko jest regularne bo muszę brać obowiązkowo tabsy :/

tulipanowapanienka ja na początku kuracji nie miałam żadnego pogorszenia trądziku więc wydaję mi się, że to zależy chyba od tego jak nasza skóra zareaguję
__________________
Bo ludzie którzy cierpią najbardziej to Ci, którzy nie wiedzą czego chcą...

hollister.nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 10:31   #4879
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Eh... co lekarz to opinia. Ja czytałam za to, że nie wiadomo czy Izotek itp nie ma wpływu, ponieważ nie robiono badań pod tym kątem. Żeby sprawdzić czy ten lek ma wpływ na miesiączkę potrzeba długiego czasu testowania, a skoro lek tak cudnie działa na trądzik to pewnie firma farmaceutyczna chciała go szybko wprowadzić na rynek. Ja uważam, że każda substancja, która jest w naszym organizmie w nadmiarze czy też niedoborze może zakłócić jego prawidłowe działanie.

Mnie też jeden lekarz mówił, że Izotek to kiepski pomysł, bo nie będę mogła zajść w ciąże do 2 lat po skończeniu kuracji. Obecna dermatolog mówi, że jest to lek przynoszący w dużym % pozytywny wynik kuracji, ale jest kilka % nawrotów, no i lek może mieć skutki uboczne. Podczas pierwszej terapii byłam u dermatologa, niby prof. hab. itd, który obiecywał (dokładnie!), że ten lek zawsze działa i na 100% mnie wyleczy. W tych swoich zapewnieniach to bardziej szamana niż lekarza przypominał...
Dermatologom nie da sie wierzyc! wydaje mi sie, ze kazda z nas powinna sluchac wlasnego ciala. Skoro mialas regularnie okresy a po Izoteku wszystko sie rozregulowano, to derma moze sobie twierdzic co chce ale nic sie nie dzieje bez przyczyny.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 15:53   #4880
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez albin Pokaż wiadomość
Ja jednak uważam, że izotek ma spory wpływ na zdrowie itp, bo jednak okres rozregulował mi się odkąd zaczęłam brać izotek, a wcześniej miałam regularnie. Na ulotce niby są wypisane wszystkie możliwe skutki uboczne, ale jednak to rzadko się zdarza. No cóż, pewnie każdy inaczej przechodzi tą terapię. Szkoda, że nie ma jednej, pewnej opinii na temat tego leku i tak na prawdę każdy bierze go na własne ryzyko
mi też się rozregulował, przychodzi kiedy chce ale 2 tyg temu wzięłam ostatnią tabletkę, więc pomału wszystko będzie wracało do normy

moja buźka, co prawda mam tutaj makijaż, ale tylko cienką warstwę pod kładu. Mimo tego można zauważyć blizny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1726.jpg (72,6 KB, 87 załadowań)
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 16:45   #4881
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
mi też się rozregulował, przychodzi kiedy chce ale 2 tyg temu wzięłam ostatnią tabletkę, więc pomału wszystko będzie wracało do normy

moja buźka, co prawda mam tutaj makijaż, ale tylko cienką warstwę pod kładu. Mimo tego można zauważyć blizny
Bardzo ladna buzia
Ja tam zadnych blizn nie widze, nie badz dla siebie taka samokrytyczna.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:31   #4882
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez piwn00ka Pokaż wiadomość
Super, pomagają też kremy z mocznikiem. taki tani jest z eveline niebieskie opakowanie jakaś tam szwajcarska formuła.
a możesz napisać jaki to krem?
ja od jakiś 3-4 dni mam takie małe wystajće krostki, raczej jak wysypka na rękach, a na dłoniach taką mega suchą skórę jak atopowa, i smaruję to emolium, na dłonie pomaga, ale ta ala wysypka coś nie schodzi w ogole
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 14:00   #4883
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Bardzo ladna buzia
Ja tam zadnych blizn nie widze, nie badz dla siebie taka samokrytyczna.
dziękuję
wiem, że nie jest najgorsza, ale każdy chciałby wyglądać jak najlepiej po przybliżeniu zdjęcia widać i na żywo również. Nie są ogromne no, ale jednak jakieś blizny i przebarwienia zostały
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 14:14   #4884
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
dziękuję
wiem, że nie jest najgorsza, ale każdy chciałby wyglądać jak najlepiej po przybliżeniu zdjęcia widać i na żywo również. Nie są ogromne no, ale jednak jakieś blizny i przebarwienia zostały
A przypomnij sobie swoja buzke w pryszczach i porownaj do tego co masz teraz . Trzeba doceniac to co sie ma. Mysle, ze wiele jest osob na tym forum, ktore chcialyby miec taka buzke wiec ciesz sie tym i nie mysl o jakichs kilki przebarwieniach!!!
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 14:26   #4885
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
A przypomnij sobie swoja buzke w pryszczach i porownaj do tego co masz teraz . Trzeba doceniac to co sie ma. Mysle, ze wiele jest osob na tym forum, ktore chcialyby miec taka buzke wiec ciesz sie tym i nie mysl o jakichs kilki przebarwieniach!!!
Dokładnie, podpisuję się pod tym!

Pierwsza tabletka izo już we mnie W żadnym leku nie miałam jeszcze aż tak długiej ulotki..
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:01   #4886
tulipanowapanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 59
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Dziś mój 3 dzień. Czuję lekko wysuszone usta i na twarzy mam parę nowych krostek, zobaczymy jak się rozwinie dalej
A czy bolała Was kiedyś wątroba? Czuję czasem przy głębszym wdechu ból w boku, ale się zastanawiam czy to od leku czy po prostu jakiś głupi zbieg okoliczności
tulipanowapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:11   #4887
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez tulipanowapanienka Pokaż wiadomość
Dziś mój 3 dzień. Czuję lekko wysuszone usta i na twarzy mam parę nowych krostek, zobaczymy jak się rozwinie dalej
A czy bolała Was kiedyś wątroba? Czuję czasem przy głębszym wdechu ból w boku, ale się zastanawiam czy to od leku czy po prostu jakiś głupi zbieg okoliczności
Mnie tez bolala watroba oraz mialam powiekszony zly cholesterol, niestety lek jest silny i watroba czasem daje o sobie znac.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:12   #4888
Lunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 358
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Czy od Akne można dostać opryszczkowego zapalenia gardła, języka i ust?
Lunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:26   #4889
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
A przypomnij sobie swoja buzke w pryszczach i porownaj do tego co masz teraz . Trzeba doceniac to co sie ma. Mysle, ze wiele jest osob na tym forum, ktore chcialyby miec taka buzke wiec ciesz sie tym i nie mysl o jakichs kilki przebarwieniach!!!
No tak masz rację, ale będę dążyła do tego, aby jeszcze lepiej wyglądała

Cytat:
Napisane przez tulipanowapanienka Pokaż wiadomość
Dziś mój 3 dzień. Czuję lekko wysuszone usta i na twarzy mam parę nowych krostek, zobaczymy jak się rozwinie dalej
A czy bolała Was kiedyś wątroba? Czuję czasem przy głębszym wdechu ból w boku, ale się zastanawiam czy to od leku czy po prostu jakiś głupi zbieg okoliczności
Mnie nie bolała
I nie wiem czy Ciebie już po 3 dniach by bolała
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 16:31   #4890
Michal89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Mnie tez bolala watroba oraz mialam powiekszony zly cholesterol, niestety lek jest silny i watroba czasem daje o sobie znac.
Wątroba jest nieunerwiona także nie może boleć. Ja nie mialem zadnych tego typu efektów ubocznych. tulipanowapanienka" Skoro po 3 dniach czujesz ból w dolnych partiach brzucha to boje się pomyśleć co będzie po 3 miesiącach, radziłbym wykonać badania w tym kierunku.
Michal89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.