Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-11, 23:07   #3541
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ja jetem zadowolona, jest delikatniejsza od Mia2 ale ładnie domywa buzię, mam mniej niespodzianek chociaż zmniejszenia porów nie zauważyłam. Na plus nie trzeba wymieniać żadnych końcówek, ładowanie raz na pół roku, czyszczenie proste. Mam mini wersję.
Ja też mam Lunę mini - turkusową Sama jeszcze nie wiem co mam o niej myśleć, bo tydzień to jednak za mało czasu na recenzję. Na plus jest to, że nie podrażnia, nawet na tych grubych wypustkach, chociaż po takim masażu skóra jest nieco zaczerwieniona. Skórek mi w 100% nie zlikwidowała, ale jest dużo lepiej, zwłaszcza że zawsze miałam z nimi duży problem. Twarz po użyciu jest mięciutka i na pewno bardziej oczyszczona niż przy zwykłym myciu.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 07:13   #3542
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
jakiś kod na to jest ?;-) bo nie działa
chubby

Dziewczyny, czy te próbki Paco Rabanne 1 MILLION, co były ostatnio dodawane w Sephora, to są damskie czy męskie? Bo zgupiałam. Nie ma na nich napisu "Lady" ani "For Man", a nie chcę ich próbować.

Przyszło zamówienie z tolpy, ale bez drugiego preparatu Immuno Complex i 12 próbek. Reklamacja poszła.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-04-12 o 07:23
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 07:33   #3543
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Iza89 szpilki są mega piękne właśnie takich szukam ile dałaś??

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
chubby

Dziewczyny, czy te próbki Paco Rabanne 1 MILLION, co były ostatnio dodawane w Sephora, to są damskie czy męskie? Bo zgupiałam. Nie ma na nich napisu "Lady" ani "For Man", a nie chcę ich próbować.

Przyszło zamówienie z tolpy, ale bez drugiego preparatu Immuno Complex i 12 próbek. Reklamacja poszła.
Ojjj ... Ciekawe jak Tołpa zareaguję, zawsze mi się u nic wszystko zgadzało ... daj znać
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 07:58   #3544
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ja zaraz sama lecę do paczkomatu odebrać mini zamówienie z tołpy. No ciekawe czy wszystko dostanę Bo teoretycznie powinnam mieć mini żel pod prysznic, ten ciekawy zestaw próbek, 5 próbek za 1gr i ponoć jakiś mini produkt gratis, bo ktoś tu o takim wspominał.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 08:06   #3545
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja zaraz sama lecę do paczkomatu odebrać mini zamówienie z tołpy. No ciekawe czy wszystko dostanę Bo teoretycznie powinnam mieć mini żel pod prysznic, ten ciekawy zestaw próbek, 5 próbek za 1gr i ponoć jakiś mini produkt gratis, bo ktoś tu o takim wspominał.
Wszystko będziesz mieć. Miniproduktem jest minimleczko-nektar amarantus. Dodatkowgo opakowania Immuno Complex nie miałam w potwierdzeniu zamówienia (błąd systemu), dlatego nie przysłali. Mam nadzieję, że doślą, bo teraz intensywniej wspomagam się od środka.

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Szpileczki w załączniku Chciałam zwykłe klasyczne, 9,5 cm obcas, są mięciutkie, po prostu idealne
No ostatnio szpic wrócił do łask, moje stare szpilki sprzed 15 lat znów stały się modne. Jednak teraz obowiązuje całkowicie prosty obcas. Więc klasyka powraca, ale w zmienionej formie.

Kiedyś biegałam nawet na 12-centrymetrowych obcasach, teraz narzekam już przy 7 cm. Mam na zbyciu szare szpilki na platformie BATA z cyrkoniami r. 40 na obcasie 7 cm kupione w zeszłym roku.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-04-12 o 08:28
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 08:11   #3546
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
chubby

Dziewczyny, czy te próbki Paco Rabanne 1 MILLION, co były ostatnio dodawane w Sephora, to są damskie czy męskie? Bo zgupiałam. Nie ma na nich napisu "Lady" ani "For Man", a nie chcę ich próbować.

Przyszło zamówienie z tolpy, ale bez drugiego preparatu Immuno Complex i 12 próbek. Reklamacja poszła.
Męskie ja się psiknęłam i oddałam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 08:13   #3547
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Męskie ja się psiknęłam i oddałam
Oj to wielka szkoda. Gdybym wiedziała, to bym kliknęła Bottegę.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 08:18   #3548
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

CHUBBY tylko trzeba dodać wcześniej wybrany cień i odejmuje 78zł
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 08:41   #3549
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Iza89 szpilki są mega piękne właśnie takich szukam ile dałaś??

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------


Ojjj ... Ciekawe jak Tołpa zareaguję, zawsze mi się u nic wszystko zgadzało ... daj znać
Kupiłam z rabatem z Grazii za 263 zł cena regularna 329 zł

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No ostatnio szpic wrócił do łask, moje stare szpilki sprzed 15 lat znów stały się modne. Jednak teraz obowiązuje całkowicie prosty obcas. Więc klasyka powraca, ale w zmienionej formie.

Kiedyś biegałam nawet na 12-centrymetrowych obcasach, teraz narzekam już przy 7 cm. Mam na zbyciu szare szpilki na platformie BATA z cyrkoniami r. 40 na obcasie 7 cm kupione w zeszłym roku.
Akurat w tych moich szpic nie jest za długi, wręcz mały tylko jest bardziej jakby "wyostrzony". I to fakt, lekki szpic teraz znowu stał się modny
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 08:52   #3550
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
CHUBBY tylko trzeba dodać wcześniej wybrany cień i odejmuje 78zł
Szkoda bo kody się nie łączą
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 08:56   #3551
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Szkoda bo kody się nie łączą
Nie tylko kody nie łączą, ale nie obejmują zestawów specjalnych, w tym tych za 49zł. Capnęłabym ten cień pod warunkiem, gdyby był gratis od niższego pułapu.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 09:22   #3552
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Szpileczki w załączniku Chciałam zwykłe klasyczne, 9,5 cm obcas, są mięciutkie, po prostu idealne


Ale się obkupiłaś




Dzięki dziewczyny za rady Jutro podjadę do SP, bo jest jeszcze promocja i się rozejrzę. Myślałam właśnie o LRP Lipikar. W ogóle drogie są te apteczne balsamy
Śliczne szpilki i cena też super

Ja wczoraj powyciągałam swoje i pierwszy raz w tym roku założyłam szpilki, które były najwygodniejsze i ... na 7 palcach mam pęcherze i obtarcia
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:49   #3553
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Śliczne szpilki i cena też super

Ja wczoraj powyciągałam swoje i pierwszy raz w tym roku założyłam szpilki, które były najwygodniejsze i ... na 7 palcach mam pęcherze i obtarcia
Współczuję.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:56   #3554
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dostałam całe zamówionko z Tołpy

P.S. życzy ktoś sobie 2 kody rabatowe na -40zł do Zalando, ważne do 15.04?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:06   #3555
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię No właśnie sama doszłam do wniosku, że lepiej bedzie odstawić takie kuracje na jesień, bo nie wyobrażam sobie nakładania tłustych filtrów i na to jeszcze fluidu przy 30 stopniach, a przecież trzeba jakoś wygladać wśród ludzi. Mnie to najbardziej przeraża fakt, że lekarz nic o tym nie wspomniał, nawet nie pouczył mnie odnośnie stosowania filtrów , a przecież są ludzie, którzy się tym nie interesują, nie czytają ulotek, tylko ślepo ufają lekarzom i co i zrobią sobie kuku, a lekarz oczywiście się wyprze, bo powie, że trzeba było czytać ulotkę
Astray czy mogłabyś mi opisać jak pielęgnujesz twarz podczas stosowania kremów złuszczających/ z antybiotykami Chodzi mi o wszystko- demakijaż, kremy na dzień, peelingi itp., bo nie wiem czy mogę używać bezkarnie obojętnie jakich produktów w trakcie kuracji, czy są jakieś przeciwwskazania
A próbowałaś np skinorenu?Zawiera kwas azaleinowy który nie jest fotouczulający i można go stosować latem, sporo osób go chwali.

Ja nie stosowałam antybiotyków, jedynie retinoidy i kwas glikolowy,ale tylko w celu anti-age, trądziku nie mam, więc nie mogę nic mądrego polecić w kwestii pielęgnacji (kosmetyki, które używam nawilżająo-renenerująco, Tobie pewnie zapchałyby skórę).

Cytat:
Dzięki dziewczyny za rady Jutro podjadę do SP, bo jest jeszcze promocja i się rozejrzę. Myślałam właśnie o LRP Lipikar. W ogóle drogie są te apteczne balsamy
Bardzo dobry i bardzo tani jest apteczny dexeryl
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cia-skory.html

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-04-12 o 11:08
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:45   #3556
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Śliczne szpilki i cena też super

Ja wczoraj powyciągałam swoje i pierwszy raz w tym roku założyłam szpilki, które były najwygodniejsze i ... na 7 palcach mam pęcherze i obtarcia
u mnie to samo, wczoraj założyłam pierwszy raz w tym roku najwygodniejsze czółenka na wysokim obcasie i ledwo doszłam do domu, tak mnie bolała lewa stopa, jakby but za mały lub źle wyprofilowany
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 12:55   #3557
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Śliczne szpilki i cena też super

Ja wczoraj powyciągałam swoje i pierwszy raz w tym roku założyłam szpilki, które były najwygodniejsze i ... na 7 palcach mam pęcherze i obtarcia
Ja też ostatnio stawiam na wygodę i śmigam tylko w bikerach, a ostatnio w balerinach lub w adidasach. Później założenie szpilek kończy się właśnie tak jak u Ciebie - obtarciami

Cytat:
Napisane przez astray
Bardzo dobry i bardzo tani jest apteczny dexeryl
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cia-skory.html
Nie słyszałam ani nie widziałam. Rozejrzę się
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 13:44   #3558
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Poka, poka

Ja też dziś po zakupach i kosmetycznych i butowo -ciuchowych, kolejna para New Balance dla mnie i męża, mąż dostał też 3 koszule z Wólczanki, potem wkleję co kupiłam w The Body Shop i Organique ( nawet nie wiedziałam, że tm też rozdają próbki ). Jeszcze w Czasie na herbatę poszalałam i kupiłam:
White Ice Tea - biała Pai Mu Tan z dodatkiem truskawki, cytryny, papai oraz kwiatu pomarańczy http://www.czasnaherbate.net/white-ice-tea-p-289.html

Tajemnica Inków - biała Pai Mu Tan z dodatkiem jagody inkaskiej, morwy, bławatka i aromatu http://www.czasnaherbate.net/tajemnica-inkow-p-742.html

Madam Butterfly - zielona sencha z dodatkiem trawy cytrynowej, wiśni, ananasa oraz jaśminu http://www.czasnaherbate.net/madam-butterfly-p-382.html

Japan Gen Mai Che - zielona herbata z prażonymi ziarenkami ryżu http://www.czasnaherbate.net/japan-g...cha-p-293.html

Uwielbiam herbaty

Jutro jadę poszukać jakiś fajnych legginsów albo spodni dresowych takich do latania po domu, bo te moje już tylko do śmietnika się nadają.
ę
Aniyam, widzę że na herbatki mogłbyśmy się zapraszac , ja tez lubuję się w mieszankach z Czas na herbatę.
Spodnie jesli jeszcze nie trafiłaś polecam Tchibo -https://www.tchibo.pl/spodnie-z-dzerseju-o-dlugosci-3-4-p400067937.html a dłuższe zwyklaki biorę w spencerze choć tracą kolor szybko jeśli to ma co szukasz ma być z bawełny
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 13:53   #3559
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Współczuję.
Dziękuję, stopy wyglądają teraz jak po katakliźmie, same plastry na pęcherze

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość

Bardzo dobry i bardzo tani jest apteczny dexeryl
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cia-skory.html
Zaciekawił mnie, pewnie go niebawem wypróbuję

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
u mnie to samo, wczoraj założyłam pierwszy raz w tym roku najwygodniejsze czółenka na wysokim obcasie i ledwo doszłam do domu, tak mnie bolała lewa stopa, jakby but za mały lub źle wyprofilowany
No ja tego też nie rozumiem, ja zimę śmigałam w botkach na jeszcze większych obcasach niż te wczorajsze, znowu te wczorajsze były w zeszłym roku najwygodniejsze, a wczoraj nie wiem co im się stało

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio stawiam na wygodę i śmigam tylko w bikerach, a ostatnio w balerinach lub w adidasach. Później założenie szpilek kończy się właśnie tak jak u Ciebie - obtarciami
Ja potem założyłam adidasy to nawet w nich mnie wszystko bolało, dziś jest trochę lepiej, plastry Compeed działają, muszę uzupełnić ich zapas, bo się właśnie mi skończyły

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Aniyam, widzę że na herbatki mogłbyśmy się zapraszac , ja tez lubuję się w mieszankach z Czas na herbatę.
Spodnie jesli jeszcze nie trafiłaś polecam Tchibo -https://www.tchibo.pl/spodnie-z-dzerseju-o-dlugosci-3-4-p400067937.html a dłuższe zwyklaki biorę w spencerze choć tracą kolor szybko jeśli to ma co szukasz ma być z bawełny
Jeśli lubisz herbaty to zapraszam do tego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=780671

Co do spodni to jest mi to obojętne, oby były wygodne bo to tylko do latania po domu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 14:50   #3560
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Kupiłam z rabatem z Grazii za 263 zł cena regularna 329 zł


Akurat w tych moich szpic nie jest za długi, wręcz mały tylko jest bardziej jakby "wyostrzony". I to fakt, lekki szpic teraz znowu stał się modny
Dziękuję muszę się przejechać, ale dzisiaj już nie dam rady
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 15:10   #3561
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Dostałam całe zamówionko z Tołpy
Razem z tymi próbkami? jakie są?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 15:19   #3562
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Współczuję Wiem, że gronkowca nie jest łatwo wyleczyć, także super, że kuracja się udała
No właśnie to ona, Wilkowska-Trojniel
Fajnie, że miałaś chociaż antybiogram robiony, bo mi żadnych badań nie zrobiła, a miałam nadzieję, że zrobi mi jakiś posiew, a tu nic
Kurde, nie podoba mi się to leczenie na oko, bo tak to można i z 10 różnych maści stosować i bez efektu, a w tych maściach są przecież silne substancje i antybiotyki, które też mają jakiś wpływ na ogólne zdrowie. Sama już nie wiem, co o tym wszystkim myśleć
Oj tak.. ledwo się powstrzymywałam żeby tego nie wyciskać ale wiem, że mogło być jeszcze gorzej jakbym zaczęła wyciskać.
W ogóle była śmieszna sytuacja bo był grudzień 2013 i ja do niej na powiększenie ust poszłam. I ona do mnie co ja mam takie krostki na brodzie i dała coś żeby smarować. Tydzień później poszłam ponownie na druga dawkę kwasu w usta i tych krost już było więcej wtedy też zleciła mi antybiogram no i wyszło..
Na szczęście dobrała mi dobre leki- 3 miesiące i wszystko zniknęło. Dodatkowo poczytałam sobie i dużo osób na gronkowca poleciało liść oliwny więc kupiłam i brałam to również i pomogło .
A czytałaś o tych lekach co dostałaś? Kurcze może one są jakieś mniej szkodliwe i można to wiosną stosować? . Nie mam pojęcia. No ja na nią złego słowa nie mogę powiedzieć. Fakt troche kasy tam zostawiłam, a to usta, a to leczenie, a to laser itp. ale mimo wszystko jak widzę, że coś zaczyna się dziać to od razu idę do niej.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 15:39   #3563
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziękuję, stopy wyglądają teraz jak po katakliźmie, same plastry na pęcherze
Jak mi się dzieją takie sytuacje, to zwykle mam na to taką, w sumie prostą nawet, receptę. Lecę do apteki i kupuję maść Tribiotic - u mnie dobra na bardzo wiele spraw, m.in. na otarcia, raz nawet po strasznie nieudolnej depilacji w gabinecie doprowadził moją skórę do absolutnej normalności A potem czego ewentualnie nie doleczę Tribiotikiem, to zapsikam Aseptem - też pomaga na otarcia, poparzenia. Kiedyś miałam źle opiłowany paznokieć w salonie i zaczął się okropnie paprać i lekarz pierwszego kontaktu polecił mi właśnie Asept i jak ręką odjął. Z tego co wiem to działa też na zakażenia, jakieś groźniejsze ukąszenia owadów, nawet na jakieś ropne obrzęki. Także ja z ręką na sercu oba specyfiki polecam Koszt to pewnie jakieś 3 dychy max. A jak Tribiotic się kupi w saszetkach to i taniej.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Razem z tymi próbkami? jakie są?
Już spieszę z odpowiedzią Tak więc mini gratisem jest, tak jak mówiła Cosmetix - mini nawilżające mleczko-nektar amarantus, natomiast ja dostałam takie próbki w tym "ciekawym" zestawie:

- lipidro - odżywczy krem regenerujący, bogaty
- hydrativ - nawilżające serum odprężające
- sebio - matujący krem korygujący, lekki na dzień
- physio - żel do mycia twarzy i oczu
- rosacal - łagodzący koncentrat wzmacniający
- rosacal - regenerujący krem wzmacniający na noc
- provivo 35+ - krem przywracający młodość skóry, lekki na dzień
- stimular 40+ - regenerujący krem przeciwzmarszczkowy na noc
- relift 45+ - liftingujący krem regenerujący na noc
- modelar 50+ - krem modelujący owal twarzy na dzień SPF10
+ 3 dla panów:
- dermo men - nawilżający balsam po goleniu
- dermo men, expert - s.o.s. balsam przeciw podrażnieniom
- dermo men, expert - s.o.s. ochronny krem sportowy

No a zamawiałam krem-mus pod prysznic spa eco vitality i jak dla mnie pachnie obłędnie No a że jeszcze paczkomat był naprzeciwko Biedry, to w Biedrze zakupiłam jeszcze z Tołpy - regenerujący krem ochronny z serii Simply, do suchej skóry, o taki.

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-04-12 o 15:45
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 15:57   #3564
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Już spieszę z odpowiedzią Tak więc mini gratisem jest, tak jak mówiła Cosmetix - mini nawilżające mleczko-nektar amarantus, natomiast ja dostałam takie próbki w tym "ciekawym" zestawie:

- lipidro - odżywczy krem regenerujący, bogaty
- hydrativ - nawilżające serum odprężające
- sebio - matujący krem korygujący, lekki na dzień
- physio - żel do mycia twarzy i oczu
- rosacal - łagodzący koncentrat wzmacniający
- rosacal - regenerujący krem wzmacniający na noc
- provivo 35+ - krem przywracający młodość skóry, lekki na dzień
- stimular 40+ - regenerujący krem przeciwzmarszczkowy na noc
- relift 45+ - liftingujący krem regenerujący na noc
- modelar 50+ - krem modelujący owal twarzy na dzień SPF10
+ 3 dla panów:
- dermo men - nawilżający balsam po goleniu
- dermo men, expert - s.o.s. balsam przeciw podrażnieniom
- dermo men, expert - s.o.s. ochronny krem sportowy

No a zamawiałam krem-mus pod prysznic spa eco vitality i jak dla mnie pachnie obłędnie No a że jeszcze paczkomat był naprzeciwko Biedry, to w Biedrze zakupiłam jeszcze z Tołpy - regenerujący krem ochronny z serii Simply, do suchej skóry, o taki.
Dziękuję
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 16:21   #3565
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny czy Wam też w L'occitane nie dodają się żadne próbki?Czy robię coś nie tak?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:01   #3566
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ja też dziś odebrałam swoje mini zamówienie z Tołpy, i wszystko się zgadza. Dostałam dodatkowo mini mleczko do ciała i pakiet 12 próbek plus jeszcze te 5 co się dodaje do zamówienia. Dziewczyny czy dobrze kojarzę, że ta akcja z 12 próbkami jest ważna do dziś? Aha, i dostałam mejla od nich żeby uzupełnić w profilu datę urodzin, że niby jakiś upominek dają, ktoś coś wie na ten temat? Co to jest?
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:39   #3567
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wam też w L'occitane nie dodają się żadne próbki?Czy robię coś nie tak?
Sami dodają
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 18:55   #3568
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Jak mi się dzieją takie sytuacje, to zwykle mam na to taką, w sumie prostą nawet, receptę. Lecę do apteki i kupuję maść Tribiotic - u mnie dobra na bardzo wiele spraw, m.in. na otarcia, raz nawet po strasznie nieudolnej depilacji w gabinecie doprowadził moją skórę do absolutnej normalności A potem czego ewentualnie nie doleczę Tribiotikiem, to zapsikam Aseptem - też pomaga na otarcia, poparzenia. Kiedyś miałam źle opiłowany paznokieć w salonie i zaczął się okropnie paprać i lekarz pierwszego kontaktu polecił mi właśnie Asept i jak ręką odjął. Z tego co wiem to działa też na zakażenia, jakieś groźniejsze ukąszenia owadów, nawet na jakieś ropne obrzęki. Także ja z ręką na sercu oba specyfiki polecam Koszt to pewnie jakieś 3 dychy max. A jak Tribiotic się kupi w saszetkach to i taniej.
Tribiotic znam bardzo dobrze, zawsze mam kilka saszetek w domu na syfki i opryszczkę na ustach Nawet nie wiedziałam, że można tym smarować pęcherze i otarcia

Aseptu nie miałam i nie znałam tego nawet, zatem dziękuję Ci bardzo dobra kobieto

Byłam w SP i obkupiłam się w różnego rodzaju plastry na odciski i otarcia, wydałam na nie prawie 75 zł Mam zapas na najbliższy miesiąc
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 19:11   #3569
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Ja też dziś odebrałam swoje mini zamówienie z Tołpy, i wszystko się zgadza. Dostałam dodatkowo mini mleczko do ciała i pakiet 12 próbek plus jeszcze te 5 co się dodaje do zamówienia. Dziewczyny czy dobrze kojarzę, że ta akcja z 12 próbkami jest ważna do dziś? Aha, i dostałam mejla od nich żeby uzupełnić w profilu datę urodzin, że niby jakiś upominek dają, ktoś coś wie na ten temat? Co to jest?
Miałam tego maila , uzupełniłam datę . Urodziny minęły co prawda niedawno ,bo 3 dni temu i nic póki co.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 19:41   #3570
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wam też w L'occitane nie dodają się żadne próbki?Czy robię coś nie tak?
Co kupujesz? Szukam natchnienia
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.