Kosmetyki mineralne SILKNATURALS - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-04, 16:28   #781
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
W kategorii Gumballs pojawiło się kilka błyszczyków i balsam do ust: http://host.silknaturals.com/creb/index.php?cPath=113

Jak zwykle w przypadku testowych wersji ceny są niewysokie, więc warto popróbować. Tym bardziej, że są to pełnowymiarowe produkty :) Uwaga: obowiązuje limit (maksymalnie jedna sztuka każdego produktu na osobę).
a do kiedy to trwa?
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 18:15   #782
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
a do kiedy to trwa?
Aż się skończą :) Czasem takie okazje są przez dzień, czasem przez tydzień, a czasem dłużej. Nie da się przewidzieć.

Ja się skusiłam na balsam do ust. Nie mogę się już doczekać!
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 19:55   #783
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

A ja na wszystkie!
Są śliczne, akurat na lato.
Oby szybko przyleciały zamawiałam też kisser slickery, więc aż mi ust zbraknie do testowania.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 16:10   #784
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Nie żebym przyszla kusić, ale róże SN są śliczne!

Na fotkach Stardust, Stellar i Lovelace oraz kilka kolorów z EDM.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 16:18   #785
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Nie żebym przyszla kusić, ale róże SN są śliczne!

Na fotkach Stardust, Stellar i Lovelace oraz kilka kolorów z EDM.
uwielbiam ich róze w bigach mam climaxa , stardust , i charming, stellar i babydoll też jest cudny miałam sample , mam ochotę jeszcze na biga tart light i cosmic bo to piekne chłodne róże a sampelki zużyłam co jest bardzo ważne nie ocieplają się na mnie
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-06-09 o 16:21
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 17:10   #786
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Czy któraś wizażanka używała błyszczyków z tej serii
Zastanawiam się czy to będzie błyszczyk z mokrym połyskiem czy raczej efekt perłowej szminki?

Na róże już się skusiłam po fotkach

http://host.silknaturals.com/creb/in...p?cPath=163_77
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 19:29   #787
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Czy któraś wizażanka używała błyszczyków z tej serii
Zastanawiam się czy to będzie błyszczyk z mokrym połyskiem czy raczej efekt perłowej szminki?

Na róże już się skusiłam po fotkach

http://host.silknaturals.com/creb/in...p?cPath=163_77
Ja miałam TEN Na ustach nie zdążył wylądowac z 2 powodów:kolor był dośc intensywny i nie w mojej tonacji ale przede wszystkim śmierdział starą pomadka czego na ustach nie byłabym w stanie znieść(cos jak pomadki EDM)
Błyszczyk oddałam w dobre ręce i obdarowana twierdzi że jest zadowolona ,chyba że z grzeczności tak mówi

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Nadal moim KWC jest niemineralny błyszczyk Gosh kolor Rose
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 22:00   #788
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Adusiudu a który Ci się podoba bardziej i dlaczego: Stardust czy Stellar?

Nie mogę się zdecydować... na zdjęciu ciekawszy wydaje mi się Stellar ale jak jest na skórze? Nie mam cierpliwości do próbek i chciałabym wziąć biga od razu. I być zadowolona
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 22:37   #789
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja miałam TEN Na ustach nie zdążył wylądowac z 2 powodów:kolor był dośc intensywny i nie w mojej tonacji ale przede wszystkim śmierdział starą pomadka czego na ustach nie byłabym w stanie znieść(cos jak pomadki EDM)
Błyszczyk oddałam w dobre ręce i obdarowana twierdzi że jest zadowolona ,chyba że z grzeczności tak mówi

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Nadal moim KWC jest niemineralny błyszczyk Gosh kolor Rose
Emilo bardzo dziękuję za pomoc Nie znałam tego błyszczyka a opis brzmi rewelacyjnie Może wreszcie znajdę coś dla siebie
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 13:51   #790
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
uwielbiam ich róze w bigach mam climaxa , stardust , i charming, stellar i babydoll też jest cudny miałam sample , mam ochotę jeszcze na biga tart light i cosmic bo to piekne chłodne róże a sampelki zużyłam co jest bardzo ważne nie ocieplają się na mnie
ile masz bigów?
Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
Adusiudu a który Ci się podoba bardziej i dlaczego: Stardust czy Stellar?

Nie mogę się zdecydować... na zdjęciu ciekawszy wydaje mi się Stellar ale jak jest na skórze? Nie mam cierpliwości do próbek i chciałabym wziąć biga od razu. I być zadowolona
Mamy problem... absolutnie nie jestem w stanie wybrać ładniejszego.
Dodam kilka fotek, może coś pomogą
Te róże są bardzo podobne, jest mala róznica miedzy nimi. Wydaje mi się, że one mają jakby tę samą bazę, ale Stardust ma ciepłe/zlotawe drobinki, natomiast Stellar jest chłodniejszy
oba śliczne
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 15:27   #791
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
ile masz bigów?
Piękne te swatche aż się pomaluje stardustem bo wychodzę niedługo i przez ciebie zaczynam myśleć o bigu stellara bo sampla zużyłam i mimo że mi spasował to jakoś zdażyłam już o nim zapomnieć ....
Z silk naturals to tylko 3 bigi róży posiadam no jeszcze cherub rozświetlacz i splendid wykończeniowy i dwa ich bronzerki
mam jeszcze 2 bigi róży ale to z lauressa i to cały mój bigowy dobytek
Też mam słabość do róży ,ale nie jest jeszcze ze mną najgorzej bo ogółem sampelków róży różnych firm mam zaledwie 20 sztuk tych ulubionych , cały czas staram się tę ilość redukować do najpotrzebniejszych , najulubieńszych niezbędników te które nie spasowały poszły w świat..
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 08:33   #792
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny Oil Control Serum używacie solo czy pod krem? Nie podsusza? Prosze opiszcie swoje doświadczenia ostatnio moja buzka zaczeła ładnie wyglądać i trochę boję się experymentów
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 06:46   #793
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

12 nowych pomadek i balsamów do ust: http://host.silknaturals.com/creb/index.php?cPath=39

Chyba znów się skuszę ...

Przy okazji, Tahitian Vanilla (który kupiłam jako gumball) jest dokładnie taki, jaki mój idealny balsam do ust miał być ... kremowy, niezbyt błyszczący, nawilżający i pielęgnujący, a do tego z leciutkim dodatkiem wanilii ... Jest dla mnie tak samo rewelacyjny jak Pure i Smooth & Full z serii Black Label - i do tego zdecydowanie tańszy! :)
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 07:41   #794
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Oil Control Serum używacie solo czy pod krem? Nie podsusza? Prosze opiszcie swoje doświadczenia ostatnio moja buzka zaczeła ładnie wyglądać i trochę boję się experymentów
wprawdzie miałam tylko próbkę, jednak wystarczyło na przetestowanie. to serum nie dla mnie. użyłam kilka razy, solo i pod krem malinowy i niestety troszkę wysuszyło, szczególnie na szczycie i bokach nosa w okolicy policzków (jak to trudno wytłumaczyć ) ale to nie był największy problem. miałam wrażenie, że zwiększyło się zaczerwienienie w okolicy policzków. wrażliwe buzie zatem muszą uważać. nie byłam też szczególnie zachwycona działaniem. zaznaczam jednak, że to tylko moja opinia, może masz inny rodzaj buzi i będzie tobie pasowało (moja skóra jest baaaardzo wymagająca )
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 08:29   #795
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
12 nowych pomadek i balsamów do ust: http://host.silknaturals.com/creb/index.php?cPath=39

Chyba znów się skuszę ...

Przy okazji, Tahitian Vanilla (który kupiłam jako gumball) jest dokładnie taki, jaki mój idealny balsam do ust miał być ... kremowy, niezbyt błyszczący, nawilżający i pielęgnujący, a do tego z leciutkim dodatkiem wanilii ... Jest dla mnie tak samo rewelacyjny jak Pure i Smooth & Full z serii Black Label - i do tego zdecydowanie tańszy! :)
dostałaś już z gumball produkty?
ja zamawiałam w momencie jak sie pojawily, ale jeszcze nic nie doszlo...
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 15:28   #796
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
dostałaś już z gumball produkty?
ja zamawiałam w momencie jak sie pojawily, ale jeszcze nic nie doszlo...
Tak, dostałam przesyłkę w rekordowym dla mnie tempie: została wysłana 4 czerwca i doszła do mnie w ubiegły czwartek, czyli po 6 dniach. Do tej pory przesyłki z SN z reguły przychodziły do mnie po 7-8 dniach.

Za to chyba przepadło moje zamówienie z 3 maja :( Minęło już ponad 6 tygodni ... Czas napisać do Karen emaila :S
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 16:10   #797
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
Tak, dostałam przesyłkę w rekordowym dla mnie tempie: została wysłana 4 czerwca i doszła do mnie w ubiegły czwartek, czyli po 6 dniach. Do tej pory przesyłki z SN z reguły przychodziły do mnie po 7-8 dniach.

Za to chyba przepadło moje zamówienie z 3 maja :( Minęło już ponad 6 tygodni ... Czas napisać do Karen emaila :S
hmm moje też wysłane 4 go...
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:26   #798
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

a czy jest jakaś, której się chciało zrobić podkład SN??????????? bylabym baaaaaaardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje!
zachwycamy się produktami SN a jakichkolwiek kmentarzy dot. podkładów nie widziałam... ( dostałam dzisiaj kolejną przysłkę i jestem zachwycona wszystkim z SN za wyjątkiem podkładów właśnie - bo ich nie znam...)
sama jakoś jestem leniwa chyba?
zastanawiam się intensywnie nad zamówieniem próbek...i podoba mi się bardzo, że oferują też samą zieleń i żółć do mieszania
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:42   #799
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
wprawdzie miałam tylko próbkę, jednak wystarczyło na przetestowanie. to serum nie dla mnie. użyłam kilka razy, solo i pod krem malinowy i niestety troszkę wysuszyło, szczególnie na szczycie i bokach nosa w okolicy policzków (jak to trudno wytłumaczyć ) ale to nie był największy problem. miałam wrażenie, że zwiększyło się zaczerwienienie w okolicy policzków. wrażliwe buzie zatem muszą uważać. nie byłam też szczególnie zachwycona działaniem. zaznaczam jednak, że to tylko moja opinia, może masz inny rodzaj buzi i będzie tobie pasowało (moja skóra jest baaaardzo wymagająca )
dziękuje za odpowiedz,też sie trochę boję tego serum zwłaszcza ze po ostatnim katowaniu mojej cery zbyt dużą ilością specyfików znów mam podrażnienie i czoło w wysypce Wstrzymam sie z testami
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 22:41   #800
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
a czy jest jakaś, której się chciało zrobić podkład SN??????????? bylabym baaaaaaardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje!
zachwycamy się produktami SN a jakichkolwiek kmentarzy dot. podkładów nie widziałam... ( dostałam dzisiaj kolejną przysłkę i jestem zachwycona wszystkim z SN za wyjątkiem podkładów właśnie - bo ich nie znam...)
sama jakoś jestem leniwa chyba?
zastanawiam się intensywnie nad zamówieniem próbek...i podoba mi się bardzo, że oferują też samą zieleń i żółć do mieszania
Ja go używam (niezbyt często co prawda, bo zazwyczaj w ogóle nie używam podkładu) i bardzo mi odpowiada. Na mojej skórze SN daje najbardziej naturalny efekt (używam formuły Original) i dlatego wolę go od np. podkładów EDM czy Lucy Minerals. A poza tym SN to pierwsza firma, w której mogłam sobie perfekcyjnie dopasować odcień podkładu.

I tak, zielony i żółty kolorek bardzo mi się przydały :)
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 09:30   #801
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
a czy jest jakaś, której się chciało zrobić podkład SN??????????? bylabym baaaaaaardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje!
zachwycamy się produktami SN a jakichkolwiek kmentarzy dot. podkładów nie widziałam... ( dostałam dzisiaj kolejną przysłkę i jestem zachwycona wszystkim z SN za wyjątkiem podkładów właśnie - bo ich nie znam...)
sama jakoś jestem leniwa chyba?
zastanawiam się intensywnie nad zamówieniem próbek...i podoba mi się bardzo, że oferują też samą zieleń i żółć do mieszania
Zamowilam sobie probny zestaw i zrobilam. Ale szalu nie ma. Zapominam o nim.
Chetnie oddam pigmenty, jak komus sie przydadza, ale wszystkie naraz.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 19:44   #802
wurpdaborbuko
Raczkowanie
 
Avatar wurpdaborbuko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
a czy jest jakaś, której się chciało zrobić podkład SN??????????? bylabym baaaaaaardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje!
zachwycamy się produktami SN a jakichkolwiek kmentarzy dot. podkładów nie widziałam... ( dostałam dzisiaj kolejną przysłkę i jestem zachwycona wszystkim z SN za wyjątkiem podkładów właśnie - bo ich nie znam...)
sama jakoś jestem leniwa chyba?
zastanawiam się intensywnie nad zamówieniem próbek...i podoba mi się bardzo, że oferują też samą zieleń i żółć do mieszania
do mnie niedługo dotrze zestaw i będę mieszać...
zamówiłam bezbarwną bazę i sample pigmentów, uznałam, że tak będzie bezpieczniej, poza tym moja skóra oscyluje w tonacji różowo-oliwkowo-brzoskwiniowej w zależności od miejsca.. więc wolę zrobić autorski miks ;]
dam znać o efektach mojego dłubania

a te nowe rzeczy do ust wyglądają bardzo kusząco, niestety ;]
ze swatchy widzi mi się st.tropez, innocent i wistaria...
wurpdaborbuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 20:05   #803
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez wurpdaborbuko Pokaż wiadomość
do mnie niedługo dotrze zestaw i będę mieszać...
zamówiłam bezbarwną bazę i sample pigmentów, uznałam, że tak będzie bezpieczniej, poza tym moja skóra oscyluje w tonacji różowo-oliwkowo-brzoskwiniowej w zależności od miejsca.. więc wolę zrobić autorski miks ;]
dam znać o efektach mojego dłubania

a te nowe rzeczy do ust wyglądają bardzo kusząco, niestety ;]
ze swatchy widzi mi się st.tropez, innocent i wistaria...
też do mnie już lecą zestawy do mieszania i zielony i zółty dodatkowo ktore planuje dodac do mojego ukochanego Meow FF ktorym jednak nie trafilam z kolorem...

mam St.Tropez - ladny, delikatny, dziewczecy kolorek, reszta tez mnie kusi,
choc zdecydowanie wole szminki SN ktorych jestem oddaną wielbicielka i najchetniej kupilabym wszystkie!
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 13:41   #804
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Czy jedwab "czysty" używacie jako primer, czy dodajecie do tego jedwabiu jakieś inne składniki?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 22:16   #805
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
mam St.Tropez - ladny, delikatny, dziewczecy kolorek, reszta tez mnie kusi,
choc zdecydowanie wole szminki SN ktorych jestem oddaną wielbicielka i najchetniej kupilabym wszystkie!
ja też
właśnie doleciało do mnie kolejnych 6 odcieni (a w paczce z SN, która błąka się gdzieś po świecie było kolejnych kilka) i ... na pewno na tym się nie skonczy

jak tylko znajdę wolną chwilę (...) zrobię swatche i zdjęcia na ustach Negligee, Pout, Skinny Dip, Breathless, Birthday Suit oraz Bombshell

mam też próbki rózy w kremie, ale nie wiem, jak się zabrać do ich testów, bo są tyci tyci i nie mam pojęcia, jak to rozsmarować na twarzy
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 16:18   #806
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

drogie dziewczyny,
przeszukiwałam wątek ale nie znalazłam informacji o serum Facelift Vitamin C, DMAE & Peptide Serum. konkretnie chodzi tu o składnik DMAE o co chodzi z tymi ostrzeżeniami w opisie tego serum. wstyd się przeznać, ale mój angielski tu nie wystarcza
a moje drugie pytanie dotyczy alternatywy do powyższego serum dla osób które chcą pominąć ten składnik SilkNaturals zaleca Vitamin C Peptide Serum
miałyście może któreś z tych specyfików? bardzo się różnią?
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:02   #807
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
drogie dziewczyny,
przeszukiwałam wątek ale nie znalazłam informacji o serum Facelift Vitamin C, DMAE & Peptide Serum. konkretnie chodzi tu o składnik DMAE o co chodzi z tymi ostrzeżeniami w opisie tego serum. wstyd się przeznać, ale mój angielski tu nie wystarcza
a moje drugie pytanie dotyczy alternatywy do powyższego serum dla osób które chcą pominąć ten składnik SilkNaturals zaleca Vitamin C Peptide Serum
miałyście może któreś z tych specyfików? bardzo się różnią?
DMAE jest dość kontrowersyjnym składnikiem - więcej o nim możesz poczytać na LU
ja jednak serum z nim bardzo lubię (zwłaszcza latem, pod minerały, gdyż wchłania się momentalnie, tworząc jakby ...hm...taką białkową powłoczkę na twarzy, lekko napinając skórę i nie zostawiając ani grama tłustej warstwy)

dla mnie oba te produkty różnią się zdecydowanie - samo serum z vit. C moim zdaniem średnio się opłaca brać, gdyż lepiej chyba kupić vit. C (np. w Naturalisie) i przed aplikacją na twarz przygotować świeży roztwór.
To z DMAE - jak już wspomniałam - lubię, choć nie mogę powiedzieć, że jakieś wyjątkowe WOW robi Ale nie szkodzi i rzeczywiście nieźle spisuje się pod minerałami (choć dla osób z suchą skórą może być za "chude" )

choć i tak przerzuciłam się ostatnio na serum retinolowe z joppy, które pod względem działania jest bardzo podobne (aplikacja i wchłanianie również), a nieco mniej kontrowersyjne

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-07-05 o 21:06
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 06:01   #808
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

dzięki, z pewnością poczytam. z moją buzią jest taki problem, że jestem w ciąży i trzeba było pozbyć się kosmetyków z różnymi podejrzanymi składnikami. oczywiście skóra jak na złość domaga się teraz pielęgnacji, ale niestety wszystkiego nie mogę używać. myślę, że serum retinolowe z joppy niestety odpada - retinol, wit.A są na liście zakazanych składników. to DMAE nie wiedziałam czym jest, stąd moje zapytanie.
jeszcze raz dziękuję i zabieram się za czytanie
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:19   #809
Bogula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Hej dziewczyny, mam nadzieje ,że mi coś poradzicie

Chciałabym zrobić zamówienie z SN, czy mogłybyście mi coś polecić, co waszym zdaniem jest godne uwagi, a co nie?
W wielu postach przewija się Climax blush i pewnie go wypróbuję tak samo jak Foxxy.
Bogula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:27   #810
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Przeglądałam niedawno cały wątek i wydaje mi się, że do polecanych, oprócz Climax'u, należą pomadki Oprócz tego Raspberry moisturizer przewinął się pare razy, serum z zieloną herbatą, Splendid perfecting glow, bronzery, cień "Bone" (matowy, bazowy - bodajże odpowiednik Buttermilka z Clinique)...

EDIT: I kokosowy sztyft

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-07-14 o 12:28
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 06:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.