Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 18:03   #1051
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
to już wiem, kto zgarnął moje słoiczki
wypacykowałam się tym Twoim primerem - drobniutki, gładziutki, jak na razie piknie jest, przesuszenia niet, nawet ten kolorek ok - wytłumaczyłam sobie, że robi za niwelację mojej naczynkowej gęby
no zgarniam słoiczki, ale EGM jakies takie kapryśne jest - mała kobietka pisała, że jej sypia płatki pod stopy, a frantic narzekała, ze się odpowiedzi nie może doczekać, ja dotychczas absolutnie nie narzekam, dostaję gratisy, jak przesyłka opoźniona to przepraszaja etc, wysyłaja pielęgnację za 2,5$ mimo że powinnam pewnie więcej im zapłacić
no wiem, że za żółty pisalam że mi się za duzo sypło tego pigmentu wrrr - on jest podstepny, w pudrze go nie widziałam a dopiero po roztarciu wyszedł kurczak, a jak wrzuciłam do miksera to wyszło szydło z worka że mnóstwo go dałam
poprawiem siem
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 18:58   #1052
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Czy kogoś szczypie INTENSIVE EYE & FINE LINE CREAM? Nie wiem czy mam aż tak wrażliwą skórę ale przynajmniej 5 minut po aplikacji dosłownie mi łzy lecą z tego szczypania.
Raz jeden mnie zaszczypał i to bardzo mocno, ale byłam pewna że nie włożyłam nic do oka, bo staram się bardzo uważać przy aplikacji. Po tym jednym wypadku uważam jeszcze bardziej i jest ok.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
no zgarniam słoiczki, ale EGM jakies takie kapryśne jest - mała kobietka pisała, że jej sypia płatki pod stopy, a frantic narzekała, ze się odpowiedzi nie może doczekać, ja dotychczas absolutnie nie narzekam, dostaję gratisy, jak przesyłka opoźniona to przepraszaja etc, wysyłaja pielęgnację za 2,5$ mimo że powinnam pewnie więcej im zapłacić
no wiem, że za żółty pisalam że mi się za duzo sypło tego pigmentu wrrr - on jest podstepny, w pudrze go nie widziałam a dopiero po roztarciu wyszedł kurczak, a jak wrzuciłam do miksera to wyszło szydło z worka że mnóstwo go dałam
poprawiem siem
No i z próbkami darmowymi mnie też nie rozpieszczają jak co niektórych. Jutro pewnie przyjdzie kolejne zamówienie, wzięłam oprócz kremu mnóstwo próbek różów, ciekawe czy coś mi w gratisie dorzucą.

Na mnie primer jmw jest transparentny.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 19:03   #1053
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ja takie duze zamowienia robie i raz dostalam cien :/
chyba mnie znaja i wiedza ze i tak kupie ale na maile odpowiadaja dosc szybko
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 19:51   #1054
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mi dorzucają przy każdym, nawet najmniejszym zamowieniu minimum 2 probki, i ostatnio wyjatkowo mnie wkurzyli, bo dorzucili mi woreczek z podkładem w kolorze, który będzie idealny na późne lato... Duzo lepszy niż te, które sama sobie testowałam pod kątem ewentualnej opalenizny. A jakby nie dorzucili, to pewnie latem malowałabym się EDM...
Źli! Niedobrzy!
Postanowiłam zrobić w tym miesiącu ostatnie zamówienie z EDM [ostatnie w życiu, hihi] : jednak Vicki's plus eye kabuki. A potem skasuję subskrypcję kusicielskiego watku o nich i zostanę tylko przy EGM, bo ich rzeczy dużo bardziej mi pasują, no i ta pielęgnacja, i blaszane pudełeczka z perfumami


.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 20:07   #1055
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Mi dorzucają przy każdym, nawet najmniejszym zamowieniu minimum 2 probki, i ostatnio wyjatkowo mnie wkurzyli, bo dorzucili mi woreczek z podkładem w kolorze, który będzie idealny na późne lato... Duzo lepszy niż te, które sama sobie testowałam pod kątem ewentualnej opalenizny. A jakby nie dorzucili, to pewnie latem malowałabym się EDM...
Źli! Niedobrzy!
Postanowiłam zrobić w tym miesiącu ostatnie zamówienie z EDM [ostatnie w życiu, hihi] : jednak Vicki's plus eye kabuki. A potem skasuję subskrypcję kusicielskiego watku o nich i zostanę tylko przy EGM, bo ich rzeczy dużo bardziej mi pasują, no i ta pielęgnacja, i blaszane pudełeczka z perfumami
.
to już jest nas trzy, że nam gratisem dobrze utrafili smieszna firma, ze strony nie sposob dobrać ale oni dorzuca co trzeba
a ja sie nie odgrażam co do EDM, ich cienie są dobre i duże...
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 20:22   #1056
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ale jasność jest odpowiednia? bo jeżeli tak to spróbuj jeszcze Natalie bo ona jest bardzo zbliżona jasnościa ale mniej żółta - taka bardziej dla Polek (MaiLee jest kolorem dla szyi mojej tak naprawdę, ale ja wolę dobierać do szyi właśnie)
Testowałam go tylko raz w pośpiechu - żółć, która pojawiła się na mojej gębie mnie przestraszyła i od razu dałam drugą warstwę czegoś innego celem natychmiastowego odżółcenia W ramach testów, spróbuję raz jeszcze, aby ocenić stopień jasności. Zresztą niebawem będę robić kolejne zamówienie to wrzucę jakieś próbki ... nie ma to jak wielkie testowanie

Zamówiłam zachwalany tu cień Cafe au lait in Paris - niestety wychodzi strasznie ciepło na oczach, co mi stanowczo nie pasuje. Znacie coś podobnego, ale w chłodnej tonacji?

Odnosnie gratisów - do ostatniego zamówienia (ok. 100 zł) EGM dołączyło mi próbki 2 cieni
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 20:30   #1057
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
to już jest nas trzy, że nam gratisem dobrze utrafili smieszna firma, ze strony nie sposob dobrać ale oni dorzuca co trzeba
a ja sie nie odgrażam co do EDM, ich cienie są dobre i duże...
A co lepsze to kolor, który nie jest dostępny na stronce : Eunice

Ja mam z EDM wszystkie cienie, które chcialam mieć, Jak ostatnio dokupilam coś dla czystego kaprysu, to okazało się, że i tak nie porywa jak te, które już mam. Może jak rzucą jeszcze jakieś fajne prasowane paletki z cieniami, to bedę się interesować, bo sa strasznie praktyczne. Ale generalnie postanowiłam przystopować z wydatkami na minerały, bo nie zużyję tego do końca życia

Apropos zdrowego rozsądku, to może macie możliwość porównania Hot Choccolatte z EDM z Caffe Au Lait In Paris z EGM? HCh zużywam w ekspresowym tempie, zastanawiam sie, czy CALiP godnie go zastąpi.



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 20:49   #1058
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
A co lepsze to kolor, który nie jest dostępny na stronce : Eunice

Ja mam z EDM wszystkie cienie, które chcialam mieć, Jak ostatnio dokupilam coś dla czystego kaprysu, to okazało się, że i tak nie porywa jak te, które już mam. Może jak rzucą jeszcze jakieś fajne prasowane paletki z cieniami, to bedę się interesować, bo sa strasznie praktyczne. Ale generalnie postanowiłam przystopować z wydatkami na minerały, bo nie zużyję tego do końca życia

Apropos zdrowego rozsądku, to może macie możliwość porównania Hot Choccolatte z EDM z Caffe Au Lait In Paris z EGM? HCh zużywam w ekspresowym tempie, zastanawiam sie, czy CALiP godnie go zastąpi.
.
pocieszyłas mnie trochę - ja z rozsądku nie brałam tych nowych z EDM, ale czasem mi sie serce do nich wyrywa
mnie się cafe własnie niezbyt widzi (acz na żywo nie widziałam ale swatche pilnie sledze) bo jest w ciepłej tonacji, hot chocolate jest wprawdzie z nutka cieplą ale wciąz neutralnym
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 08:33   #1059
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
(...)
Zamówiłam zachwalany tu cień Cafe au lait in Paris - niestety wychodzi strasznie ciepło na oczach, co mi stanowczo nie pasuje. Znacie coś podobnego, ale w chłodnej tonacji?
Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
pocieszyłas mnie trochę - ja z rozsądku nie brałam tych nowych z EDM, ale czasem mi sie serce do nich wyrywa
mnie się cafe własnie niezbyt widzi (acz na żywo nie widziałam ale swatche pilnie sledze) bo jest w ciepłej tonacji, hot chocolate jest wprawdzie z nutka cieplą ale wciąz neutralnym
Cafe au lait in Paris jest niewątpliwie ciepłym kolorem dla mnie świetny z tego co pamiętam swatche wrzucałam , jak znajdę czas (ale z tym ostatnio bardzo kiepsko) to na "na oku" Wam pokażę
__________________
Alfabet nie kończy się na D
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 11:10   #1060
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Wklejam małych kusicieli
Cienie, Róże, Radiant Glowy, Bronzery i Highlitery i Contourery też
Foxxxy fajnie, że wrzuciłaś te zdjęcia. Bardzo mi się przydały. Powiem tylko tyle, że dla mnie ta promocja na EGM jest bardzo zgubna (tzn. dla mojego konta).
Ale uwielbiam ich podkłady. Nie powodują u mnie maski na twarzy.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 11:19   #1061
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

To ja miałam szczęście bo zamówiłam 8 próbek w słoiczkach a 12 w woreczkach a przyszło 20 w słoiczkach. Za to gratis za zamówenie powyżej 50$ mnie nie powalił - tradycyjnie miedziany cień.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 11:22   #1062
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dzisiaj będę testowała Lucy YG. Zobaczymy, czy tak zachwalana firma okaże się dobra i dla mnie
Później wrzucę porównanie żółtków z innych firm.
Trochę mało tego proszku sypią Chyba za bardzo przyzwyczaiłam się do EDM, w których ilość proszku z słoiczkach jest dwa razy większa niż w EGM Ale nie narzekam, bo to w końcu tylko próbki
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 11:47   #1063
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Dzisiaj będę testowała Lucy YG. Zobaczymy, czy tak zachwalana firma okaże się dobra i dla mnie
Później wrzucę porównanie żółtków z innych firm.
Trochę mało tego proszku sypią Chyba za bardzo przyzwyczaiłam się do EDM, w których ilość proszku z słoiczkach jest dwa razy większa niż w EGM Ale nie narzekam, bo to w końcu tylko próbki
oj Lucy żółta żółcią typu Fawn z EDM ale na mnie dawała efekt ciemniejszy (a juz na pewno ciemniejsza jest w woreczku)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 15:46   #1064
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Cafe au lait in Paris jest niewątpliwie ciepłym kolorem dla mnie świetny z tego co pamiętam swatche wrzucałam , jak znajdę czas (ale z tym ostatnio bardzo kiepsko) to na "na oku" Wam pokażę
Patrzyłam na różne swatche Cafe, ale ciężko mi go porównać z Hot Chocolatte, stąd moja prośba. Ale jak piszecie, że cieplas, to bosko. W chłodnych beżach wygladam wyjątkowo niezdrowo. CALiP dopisane do whishlisty :P
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 18:14   #1065
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Wrzucam małe porównanie kilku kolorów z fawn EDM.
Lucy będzie idealna na lato jako zamiennik dla fawn Wygląda ciemno, ale pięknie stapia się ze skórą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg egm1.jpg (51,9 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm2.jpg (58,4 KB, 101 załadowań)
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 18:43   #1066
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Wrzucam małe porównanie kilku kolorów z fawn EDM.
Lucy będzie idealna na lato jako zamiennik dla fawn Wygląda ciemno, ale pięknie stapia się ze skórą.
jakie Tobie adekwatne te swatche wychodzą (i te i te które umieściłas na Meow) - mam badź miałam wszystkie te kolory i sa chyba najlepiej oddane - niezbędnik dla jasnych żółtków
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:34   #1067
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja muszę po raz kolejny pochwalić EGM - nie dość, że bardzo szybko uwijają się z zamówieniem, przesyłka od nich idzie do mnie tydzień (!), to jeszcze naprawdę czytają co się do nich pisze w komentarzach. Ja prosiłam o próbki bronzerów i oczywiście dostałam (nawet dwie, bardzo ładne zresztą)
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:44   #1068
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
jakie Tobie adekwatne te swatche wychodzą (i te i te które umieściłas na Meow) - mam badź miałam wszystkie te kolory i sa chyba najlepiej oddane - niezbędnik dla jasnych żółtków
starałam się
Mam nadzieje, że komuś pomogę w ten sposób, bo sama wielokrotnie sugerowałam się swatchami innych Wizażanek
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 12:07   #1069
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

To ja Wam pomarudzę ...dzisiaj formuła CM wygląda na mnie po prostu źle Sama nie wierzę, ale jednak. Myślę, że to kwestia kremu, mój się skończył i ratowałam się tym co było pod ręką i....... teraz wierzę, że niektórym formuła CM może zrobić maskę na twarzy

Za to wczoraj patrząc na moje malejące zasoby postanowiłam wykorzystać posiadane przeze mnie tweekersy i wymierzałam Whitley z białym prochem a ponieważ było za mało w tym zółci dosypałam Kelly i wyszedł całkiem fajny mix. Wyglądałam ładnie cały dzień

Tak więc nawet ja orędowniczka marki EGM potwierdzam regułę, że jeden test podkładu to żaden test
__________________
Alfabet nie kończy się na D
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 13:05   #1070
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
To ja Wam pomarudzę ...dzisiaj formuła CM wygląda na mnie po prostu źle Sama nie wierzę, ale jednak. Myślę, że to kwestia kremu, mój się skończył i ratowałam się tym co było pod ręką i....... teraz wierzę, że niektórym formuła CM może zrobić maskę na twarzy

Za to wczoraj patrząc na moje malejące zasoby postanowiłam wykorzystać posiadane przeze mnie tweekersy i wymierzałam Whitley z białym prochem a ponieważ było za mało w tym zółci dosypałam Kelly i wyszedł całkiem fajny mix. Wyglądałam ładnie cały dzień

Tak więc nawet ja orędowniczka marki EGM potwierdzam regułę, że jeden test podkładu to żaden test
to pewnie krem CM jest zadziwiająca, kryje świetnie a efekt jest dużo lepszy od najlżejszych formuł innych firm. Ja jeszcze maski nie zaliczyłam, ale jak się okazuje nie można chwalić dnia przed zachodem...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:23   #1071
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
to pewnie krem CM jest zadziwiająca, kryje świetnie a efekt jest dużo lepszy od najlżejszych formuł innych firm. Ja jeszcze maski nie zaliczyłam, ale jak się okazuje nie można chwalić dnia przed zachodem...
mi się w pierwszym kontakcie formuła CM wydała strasznie ciężka, ale jak się znajdzie odpowiedni kolor i cieniutkie warstwy się kładzie to jest genialna Z kryjących najlepszy podkład ze wszystkich przeze mnie używanych. YG też lubię, ale w tym przypadku wolę Lauresowy Elemental
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:52   #1072
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

czytam te Wasze peany i już niecierpliwie przebieram nogami w oczekiwaniu na moje EGM
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 15:02   #1073
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czytam te Wasze peany i już niecierpliwie przebieram nogami w oczekiwaniu na moje EGM
a ja czekam na Twoją relację, mam nadzieje że dołączysz do pieśni pochwalnych
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 15:03   #1074
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a ja czekam na Twoją relację, mam nadzieje że dołączysz do pieśni pochwalnych
używasz Sandy Fair z EDM, prawda?
a czego z EGM? i z Meow, jeśli w ogóle...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 15:05   #1075
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
używasz Sandy Fair z EDM, prawda?
a czego z EGM? i z Meow, jeśli w ogóle...

z egm amy i christeen (YG) i zoe (CM) ale dogłębnych testów nie odbyłam gdyż wymieszałam wszystkie jasne próbki i tak jest idealnie.
Meow nie mialam przyjemności testować.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 16:48   #1076
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
mi się w pierwszym kontakcie formuła CM wydała strasznie ciężka, ale jak się znajdzie odpowiedni kolor i cieniutkie warstwy się kładzie to jest genialna Z kryjących najlepszy podkład ze wszystkich przeze mnie używanych. YG też lubię, ale w tym przypadku wolę Lauresowy Elemental
Podpisuję się obiema łapkami pod tymi słowami. Poza ostatnim zdaniem, bo formuły YG jeszcze nawet nie wypróbowałam. Za to dzisiaj przyszła do mnie przesyłka i mogę ogłosić, że znalazłam swój idealny letni kolor podkładu w formule CM - Rita. Według mnie jasnością jest identyczna jak Shannon, ale ma minimalnie więcej żółci i to mi pasuje. A na zimę pewnie najlepszy będzie Frances, bo rzeczywiście jest prawie taka sama jak olive fair z EDM. Mam nadzieję, że teraz to już odcień w formule YG będzie mi łatwiej wybrać, po prostu poproszę o próbkę odpowiednika Rity.
Dostałam też dwie darmowe próbki jakiś innych podkładów, których nie ma na stronie, też są niezłe, ale bardziej na zimę.

Najbardziej jestem rozczarowana zestawem bronzera i rozświetlacza peaches&cream. Kolor bronzera fajny, ale chyba będę musiała bardzo z nim uważać, bo tak jak pisałyście jest dość ciemny (na twarzy go jeszcze nie próbowałam). Najchłodniej jednak myślę o rozświetlaczu - co to ma być ja się pytam. Prawie wcale nie rozświetla i jest tępy niczym podkład. Bardziej rozświetla podkład EDM o-glo czy nawet semi matte.

A krem B&E też dostałam w nowym pudełku - fajne jest.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 20:49   #1077
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Do mnie dzis dotarły podkładziki, zitzap i próbka botanical night treatment. Co ja mam z nim zrobić? Jak się ten proszek aplikuje
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 23:15   #1078
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Jako, że EDM ma nas gdzies poszukuje czegos w zastepswtie. Moglybyscie pomoc? Co zamiast sandy fair? Moze Jill?
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 07:06   #1079
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość
Jako, że EDM ma nas gdzies poszukuje czegos w zastepswtie. Moglybyscie pomoc? Co zamiast sandy fair? Moze Jill?
za agitaacje na forum EDM - mysle że EGM Cie nie rozczaruje, sa napraawde grzechu warte - poszukaj w wątku wypowiedzi rozwielitki nie pamietam czy testowała EGM ale wiem że uzywa sandy fair
i powodzenia w poszukiwaniach kolorystycznych bo to jest wg mnie podstawowy i jedyny problem z EGM reszta to juz zalety
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 08:43   #1080
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

:thx wpisywałam w przeszukaj ten watek sandy fair i nic mi nie znalazło ale bede jeszcze szukac dziekuje


maj got zaraz u góry jest info wstyd mi wstyd mi, mea culpa. Bo to wina wzburzenia nocnego

Edytowane przez ollkaa
Czas edycji: 2009-06-10 o 08:52
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.