Promocja w Sephorze - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-21, 12:00   #3991
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
mężczyźni mają duże droższe hobby samochody, odtwarzacze, telewizory, i różne inne nowinki techniczne
To prawa, ale zawsze wydawało mi się, że pieniądze wydane przez facetów są lepiej zainwestowane- samochod, telewizor itd, a my w wiekszosci ciuchy,kosmetyki(ktore i tak sie skonczą i trzeba kupic nowe, albo na wątku promocje w sephorze ktoś nas czymś zainteresuje) Wydaje mi się, że kobiety wydają bardziej pochopnieale to tylko moja opinia Zastanawiam się, jak to będzie jak będę miała męża..ja swoją wypłate na moje przyjemności, on swoja na opłaty
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:02   #3992
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
mężczyźni mają duże droższe hobby samochody, odtwarzacze, telewizory, i różne inne nowinki techniczne
i gry komputerowe

Ja lubię kobiecy świat i pogaduchy o kosmetykach itp. tylko ten odwyk od lutego to burzy mi życie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-01-21 o 12:03
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:05   #3993
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
i gry komputerowe

Ja lubię kobiecy świat i pogaduchy o kosmetykach itp. tylko ten odwyk od lutego to burzy mi życie
A co to za piękny flakon z różową kokardą w Twoich ulubionych zapachach?
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:09   #3994
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
A co to za piękny flakon z różową kokardą w Twoich ulubionych zapachach?
Juicy Couture - Viva La Juicy
http://www.fragrantica.com/perfume/J...uicy-4410.html

jest śliczny
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:10   #3995
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Faceci mają droższe hobby, to fakt, tylko my to tłumaczymy, no tak przecież z telewizora razem korzystamy, ale to głownie faceci chcą plazme minimum 42 cale z 3D albo Blue Raya i do tego filmy, albo płyty z muzyką, albo ipady, iphony, inne gadżety apple...Tylko oni tak biorą normalnie do siebie, że to jest taka oczywista oczywistość.. Tak więc dziewczyny bez sensu jest zamartwianie się, że tyle kasy idzie. Dziś ja patrze, ile moja córka ma samochodzików z bajki Auta, a każdy samochodzik to min 35-55 zł i co? A samochodzikw jest 50 sztuk, faza jej minęła, bawi się teraz lalkami.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:25   #3996
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
i gry komputerowe
ja nie mężczyzna a też na to wydaję
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:28   #3997
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
czemu?

Może marudzę, ale mają tam za mało miejsca, jest strasznie ciemno, a ja nic nie mogę znaleźć, rzeczy przecenionych też jakoś mało... Najbardziej chwalę sobie właśnie Sephore w Dominikańskiej-może właśnie dlatego,ze jestem tam stosunkowo często. Mam swoją ulubioną i cierpliwą ekspedientkę i dostaje sporo próbek

Dziewczyny skoro Givenchy jest teraz marką na wyłączność w Sephorze to mogę liczyć na ten rabat -20% do 23.01, czy to jeszcze nieoficjalnie info?

Drugie pytanie...widziałyście może jakieś fajne, przecenione zestawy z Biotherma dla mężczyzn?
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 12:31   #3998
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Faceci mają droższe hobby, to fakt, tylko my to tłumaczymy, no tak przecież z telewizora razem korzystamy, ale to głownie faceci chcą plazme minimum 42 cale z 3D albo Blue Raya i do tego filmy, albo płyty z muzyką, albo ipady, iphony, inne gadżety apple...Tylko oni tak biorą normalnie do siebie, że to jest taka oczywista oczywistość.. Tak więc dziewczyny bez sensu jest zamartwianie się, że tyle kasy idzie. Dziś ja patrze, ile moja córka ma samochodzików z bajki Auta, a każdy samochodzik to min 35-55 zł i co? A samochodzikw jest 50 sztuk, faza jej minęła, bawi się teraz lalkami.
Chyba jest jakiś szał na te samochodziki,bo moi chrześniacy chca mieć je wszystkiePamięta m, jak w wieku 6-7 lat zaczęłam chodzic w szpilkach mamy i "malować się" jej kosmetykamiuważaj żeby ilość perfum nie znikała w zastraszającym tempie !


Beeets - sprawdzałam, nie ma ich na alla juz chciałam sobie zamówić, nawet w ciemno, bo mają ładne opakowanie do czego porównałabys ten zapach? btw są piekne bransoletki na all z tej firmy

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja nie mężczyzna a też na to wydaję
mój gra w jakiegoś menadżera juz trace powoli ciepliwosc, bo potrafi tak cały dzień, ja kiedys zaczęłam grać w simsy to nie wiem kiedy, ale minął mi cały dzień
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:35   #3999
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość


Beeets - sprawdzałam, nie ma ich na alla juz chciałam sobie zamówić, nawet w ciemno, bo mają ładne opakowanie do czego porównałabys ten zapach? btw są piekne bransoletki na all z tej firmy
Viva La Juicy to trudno dostępny zapach i trzeba trochę się wykosztować, ale warto
http://pl.strawberrynet.com/perfume/.../93334/#DETAIL

Viva La Juicy to dość oryginalny zapach. Ja się nigdzie z takim nie spotkałam, więc ciężko mi do czegoś przyrównać
Jednak jest to bardzo kobiecy, radosny, śliczny zapach, który raczej mało komu się nie podoba.
Jest to taki przyjemniaczek i piękne pachnidełko

Ja mam 50 ml i dałam za nią ok.260 zł
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-01-21 o 12:37
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:38   #4000
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Chyba jest jakiś szał na te samochodziki,bo moi chrześniacy chca mieć je wszystkiePamięta m, jak w wieku 6-7 lat zaczęłam chodzic w szpilkach mamy i "malować się" jej kosmetykamiuważaj żeby ilość perfum nie znikała w zastraszającym tempie !


Beeets - sprawdzałam, nie ma ich na alla juz chciałam sobie zamówić, nawet w ciemno, bo mają ładne opakowanie do czego porównałabys ten zapach? btw są piekne bransoletki na all z tej firmy

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------


mój gra w jakiegoś menadżera juz trace powoli ciepliwosc, bo potrafi tak cały dzień, ja kiedys zaczęłam grać w simsy to nie wiem kiedy, ale minął mi cały dzień
poważnie???mój też, gapi się jak graja mecz, czasami tak mu myknie 5 godzin przed kompem, ale trza przyznac jest w tym dobry
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 13:08   #4001
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
i gry komputerowe

Ja lubię kobiecy świat i pogaduchy o kosmetykach itp. tylko ten odwyk od lutego to burzy mi życie

dokładnie ja sądze ze mężczyźni potrafią wydawać jeszcze więcej kasy, podam przykład moj tż kupił sobie ixobxa czy jak to sie tam pisze ;p coś ok 1400 zapłacił do tego dwie gry po 200 zł jedną grę z wlasnej winy zniszczył no i nie chciała odtwarzać to co zrobił mój tż??:P poleciał do sklepu po druga taką samą po 200 zl a ja mu oczywiście mówiłam ze za 1400 to miałabym worek kosmetyków
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 13:17   #4002
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
dokładnie ja sądze ze mężczyźni potrafią wydawać jeszcze więcej kasy, podam przykład moj tż kupił sobie ixobxa czy jak to sie tam pisze ;p coś ok 1400 zapłacił do tego dwie gry po 200 zł jedną grę z wlasnej winy zniszczył no i nie chciała odtwarzać to co zrobił mój tż??:P poleciał do sklepu po druga taką samą po 200 zl a ja mu oczywiście mówiłam ze za 1400 to miałabym worek kosmetyków
no właśnie, każdy ma swoje chciejstwa. Jeden wydaje na imprezy, drugi na restauracje, kto inny nie wyobraża sobie wieczoru z ulubionym winem za 150 zł... można by wymieniać i wymieniać. Tak więc zostawienie w Sephorze 6500 zł w ciągu 12 miesięcy jest zupełnie mozliwe
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:04   #4003
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocja w Sephorze

nie wiecie może, czy nadal obowiązuje przy czarnej karcie kupon urodzinowy? kiedys dostawało się jakiś drobiazg + punkty x3 lub x2. oczywiście napisałam w tej sprawie do Sephory, ale uzyskałam odp, że... NIE WIEDZĄ... porażka jakaś... to kto ma wiedzieć? chyba przestanę narzekać na konsultantki, skoro gdzieś tam - na wyższym szczeblu nic nie wiedzą...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:10   #4004
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
nie wiecie może, czy nadal obowiązuje przy czarnej karcie kupon urodzinowy? kiedys dostawało się jakiś drobiazg + punkty x3 lub x2. oczywiście napisałam w tej sprawie do Sephory, ale uzyskałam odp, że... NIE WIEDZĄ... porażka jakaś... to kto ma wiedzieć? chyba przestanę narzekać na konsultantki, skoro gdzieś tam - na wyższym szczeblu nic nie wiedzą...

ja nawet nie wiedziałam, że jest takie coś , moje urodziny dopiero w grudniu a na imieniny nie dają czegoś ??
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:12   #4005
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
To prawa, ale zawsze wydawało mi się, że pieniądze wydane przez facetów są lepiej zainwestowane- samochod, telewizor itd, a my w wiekszosci ciuchy,kosmetyki(ktore i tak sie skonczą i trzeba kupic nowe, albo na wątku promocje w sephorze ktoś nas czymś zainteresuje) Wydaje mi się, że kobiety wydają bardziej pochopnieale to tylko moja opinia Zastanawiam się, jak to będzie jak będę miała męża..ja swoją wypłate na moje przyjemności, on swoja na opłaty
no właśnie, my to sobie tak tłumaczymy, ale prawda jest taka, że inwestycja w urodę jest równie ważna!

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
i gry komputerowe

Ja lubię kobiecy świat i pogaduchy o kosmetykach itp. tylko ten odwyk od lutego to burzy mi życie
<przytul> ja mam 2 kosmetyki w planach i potem też przerwa

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
no właśnie, każdy ma swoje chciejstwa. Jeden wydaje na imprezy, drugi na restauracje, kto inny nie wyobraża sobie wieczoru z ulubionym winem za 150 zł... można by wymieniać i wymieniać. Tak więc zostawienie w Sephorze 6500 zł w ciągu 12 miesięcy jest zupełnie mozliwe
dokładnie, nie możemy się obwiniać tego się trzymajmy :P
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:14   #4006
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

ja planuje kupić tylko meteoryty nowe to taki droższy zakup a później basta niestety, oszczędzanie na ślub zacznie sie, odbiegając od spehory w poniedziałek ide na testy alegriczne powieki mi puchną i mam plamy czerwone suche przy nosie ;/ nawet boje sie nakładać kosmetyki na te partie twarzy
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:16   #4007
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
ja nawet nie wiedziałam, że jest takie coś , moje urodziny dopiero w grudniu a na imieniny nie dają czegoś ??
hehe, na imieniny niestety nie mnie bardziej zależało na tych punktach, bo miałam nadzieję, że może zapracuję na złotą kartę, ale cóż, teraz to niemożliwe

czekam na -20% i skuszona przez Was zakupię puderek MUFE
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:39   #4008
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Dla klientów z okazji urodzin jest tak:
-karta black to jakiś drobiazg (np dwa mini cienie do oczu, chyba ostatnio był wieszak na torebkę, dla meżczyzn była mini pianka do golenia) + dwa razy więcej pkt, nie wiem czy tez nie ma dodatkowo -10%
-karta gold to kupon 130 zł - można wybrać jedną rzecz do tej kwoty, dopłacić różnicy nie można i dodatkowo nie ma to być rzecz przeceniona.
Tak to wygląda z mojego doświadczenia i opinii innych.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:40   #4009
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
nie wiecie może, czy nadal obowiązuje przy czarnej karcie kupon urodzinowy? kiedys dostawało się jakiś drobiazg + punkty x3 lub x2. oczywiście napisałam w tej sprawie do Sephory, ale uzyskałam odp, że... NIE WIEDZĄ... porażka jakaś... to kto ma wiedzieć? chyba przestanę narzekać na konsultantki, skoro gdzieś tam - na wyższym szczeblu nic nie wiedzą...

ja miałam niedawno urodziny i zero reakcji ze strony Sephory:brzydal :
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 15:05   #4010
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

ja kupilam dzisiaj zestaw Pefectionist EL dla siostry i nie wchodze juz wiecej do sephory
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:19   #4011
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Dla klientów z okazji urodzin jest tak:
-karta black to jakiś drobiazg (np dwa mini cienie do oczu, chyba ostatnio był wieszak na torebkę, dla meżczyzn była mini pianka do golenia) + dwa razy więcej pkt, nie wiem czy tez nie ma dodatkowo -10%
-karta gold to kupon 130 zł - można wybrać jedną rzecz do tej kwoty, dopłacić różnicy nie można i dodatkowo nie ma to być rzecz przeceniona.
Tak to wygląda z mojego doświadczenia i opinii innych.
obowiązuje to tylko w danym dniu jak ma się urodziny np 10 to tylko 10 czy można w innym dniu wykorzystać ?
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:23   #4012
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Dla klientów z okazji urodzin jest tak:
-karta black to jakiś drobiazg (np dwa mini cienie do oczu, chyba ostatnio był wieszak na torebkę, dla meżczyzn była mini pianka do golenia) + dwa razy więcej pkt, nie wiem czy tez nie ma dodatkowo -10%
-karta gold to kupon 130 zł - można wybrać jedną rzecz do tej kwoty, dopłacić różnicy nie można i dodatkowo nie ma to być rzecz przeceniona.
Tak to wygląda z mojego doświadczenia i opinii innych.
no tak, do tej pory dostawałam kupon, a tu styczeń się kończy (urodziny obchodzę w styczniu) i cisza, więc myślałam, że coś się zmieniło...

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
obowiązuje to tylko w danym dniu jak ma się urodziny np 10 to tylko 10 czy można w innym dniu wykorzystać ?
o ile dobrze pamiętam, to obowiązuje w miesiącu, w którym masz ur.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:28   #4013
misiek412
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 543
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Irsin, a byłaś w nowo otwartej Sephorze na Bielanach...? POnoć 8 grudnia było otwarcie...
nie jestem irsin, ale ja byłam i powiem szczerze że nic ciekawego. Byłam wczoraj i prawdopodobnie już tam nie wrócę, nic ciekawego, to samo co w innych a w dodatku mało rzeczy przecenionych. No i jakieś ekspedientki mało miłe

Edytowane przez misiek412
Czas edycji: 2011-01-21 o 15:30
misiek412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:31   #4014
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=misiek412;24525425]
Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

nie jestem irsin, ale ja byłam i powiem szczerze że nic ciekawego. Byłam wczoraj i prawdopodobnie już tam nie wrócę, nic ciekawego, to samo co w innych a w dodatku mało rzeczy przecenionych. No i jakieś ekspedientki mało miłe

ja rowniez nie bylam.

W renomie jest duzo clarinsa /seria rozswietlajaca/, kolorowka- ktroej nie chce mi sie ogladac bo jest w takich koszach i to wszystko poprzewracane jak na straganie
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:36   #4015
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=irsin;24525455]
Cytat:
Napisane przez misiek412 Pokaż wiadomość


ja rowniez nie bylam.

W renomie jest duzo clarinsa /seria rozswietlajaca/, kolorowka- ktroej nie chce mi sie ogladac bo jest w takich koszach i to wszystko poprzewracane jak na straganie

ja byłam w 3 sephorach i tylko jedna na mnie wywołała miłe wrażenie w złotych tarasach Panie miłe sympatyczne słuzą radą ale nie namolne, w poznaniu w browarze zero zainteresowania tylko ochroniarz patrzył w promenadzie w warszawie jakos nie mogę odnaleźć sie w sephorze
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:42   #4016
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

misiek, irsin - dzięki za info. Ja teraz pomieszkuję w Gdańsku, ale lada dzień zjeżdżam do bazy Byłam ciekawa, czy Sephora na bielanach jest ok..
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:58   #4017
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

łaaaa jaka mialam przeprawe do Sephory na 2 koncu miasta i wchodze a tam nie ma odcienia różu Fred F któego uzywam ... ale sie wkurzylam ,ze tyle jechalam po niego..ale naszczescie Panie mi wygrzebaly opstatni i jeszcze zalapalam sie naróż EL z kolekcji M. Korsa ;P ihihi
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 18:32   #4018
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocja w Sephorze

kurcze a ja w tym roku nie dostalam niz na urodziny od Sephory a zawsze dostawalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 18:51   #4019
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kurcze a ja w tym roku nie dostalam niz na urodziny od Sephory a zawsze dostawalam
ja tez nie....wiec poszlam i sobie sama kupilam
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 18:57   #4020
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
ja tez nie....wiec poszlam i sobie sama kupilam
jakby na moje było -20% to bym sobie prezent sprawiła, oj tak 3 lutego obchodzę
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.