Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-10, 16:41   #811
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Właśnie jestem po farbowaniu Praliną i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Myślę że na dłużej zaprzyjaźnię się z tym kolorem . Farbowałam na swoje naturalne, popielate ciemnawo brązowe włosy z blond pasemkami. Bałam się rudości ale wyszedł piękny ciemny brąz z delikatnie ciepłym połyskiem a pasemka są zafarbowane prawie idealnie ( zostały w niektórych miejscach cieniutkie, jaśniejsze refleksy ). Może jutro zrobię zdjęcie .
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 18:14   #812
dorotka-92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

boze czym zmyć szampon koloryzujacy marion
zrobiłam na ciemnym blondzie platynowy blond i wyszedł rudy ...
i to kupiłam długotrwały .
jak sie tego pozbyc
chociaz troche zeby zeszło ...
dorotka-92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 08:34   #813
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja posluchalam rady jednej z wlosomaniaczek i zastosowalam na swoje wlosy hebanowa czern Castinga - faktycznie, jest to gleboka czern z delikatnym, cieplym polyskiem. Jestem z farbowania bardzo zadowolona. Zaznacze, ze farbowalam wlosy zdrowe. Sa troche wysuszone i minimalnie mniej sie kreca, ale bez przesady. I wcale nie wiem, czy to efekt Castingu czy nieodpowiedniej pielegnacji - bo probuje jakas dla siebie znalezc i jestem na etapie testowania roznych metod mycia, ukladania, suszenia...W kazdym razie kolor wyszedl idealny, po kilku myciach nie widze, zeby go cos ubylo i jestem z tego bardzo zadowolona. Mam nadzieje, ze za pare myc nie okaze sie, ze jednak to nie to Mysle, ze przytule sie do tej "farby" na stale. Zwlaszcza, ze polecal mi ja takze moj fryzjer

ja juz rok jestem przyklejona do hebanowej czerni super kolor. Mega połysk. Zdrowe, lśniące włosy. Oczywiscie to za sprawą castingu bo wczesniej takich nie mialam
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 07:47   #814
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja posluchalam rady jednej z wlosomaniaczek i zastosowalam na swoje wlosy hebanowa czern Castinga - faktycznie, jest to gleboka czern z delikatnym, cieplym polyskiem. Jestem z farbowania bardzo zadowolona. Zaznacze, ze farbowalam wlosy zdrowe. Sa troche wysuszone i minimalnie mniej sie kreca, ale bez przesady. I wcale nie wiem, czy to efekt Castingu czy nieodpowiedniej pielegnacji - bo probuje jakas dla siebie znalezc i jestem na etapie testowania roznych metod mycia, ukladania, suszenia...W kazdym razie kolor wyszedl idealny, po kilku myciach nie widze, zeby go cos ubylo i jestem z tego bardzo zadowolona. Mam nadzieje, ze za pare myc nie okaze sie, ze jednak to nie to Mysle, ze przytule sie do tej "farby" na stale. Zwlaszcza, ze polecal mi ja takze moj fryzjer
Czern z cieplym polyskiem? Bo chcialam przetestowac nastepnym razem,bo granatowa czern wyglada troche sztucznawo.Ale jak ma cieply polysk,to nie

Mi ostatnio fryzjerka powiedziala,ze teraz szmpony sa mocniejsze od farb.Dlatego uzylam Castinga,o poprzedni szampon jakos nie mial zamiaru zejsc,a zamiast chlodnego brazu,wyszed cieply Ciekawa jestem,jak bedzie z tym szamponem Wloski tylko troche bardziej po nim wypadaja
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 09:18   #815
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja wiem jedno - stosowalam castingi rozne kolory brązów i zawsze mi prawie czarny wychodzil a potem sie splukiwal na rudy - wlosy nie byly zniszczone - ale po nalozeniu pasemek na casing - nie bezposrednio tylko 1,5 miesiaca po uzyciu- wlosy byly zniszczone a pasemka żólte - nie chce sie wymądRzać ale moim zdaniem to nie jest szampon koloryzujący - tylko pól trwala farba - bo wchodzi gglęboko we wlosy - wiec jesli ktos chce zmienic delikatnie kolor lub zakryc pasemka to nie polecam - Polecam natomiast joanne szamponetke do 4- 8 myc ALE TO NIE TEN WĄTEK WIEC NIC WIECEJ NIE POWIEM
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 09:38   #816
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
ja juz rok jestem przyklejona do hebanowej czerni super kolor. Mega połysk. Zdrowe, lśniące włosy. Oczywiscie to za sprawą castingu bo wczesniej takich nie mialam
Ja tam jakiegos zwiekszenia blysku nie zauwazylam, wrecz odwrotnie, ale to chyba dlatego ze farbowalam zdrowe, blyszczace wlosy. Po okladach z olejku rycynowego, miodu i zielonej herbaty lsnily naturalnym blaskiem, blask farby troche mniej mnie przekonuje. Ale po paru dniach regeneracji wlosy sa piekne

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Czern z cieplym polyskiem? Bo chcialam przetestowac nastepnym razem,bo granatowa czern wyglada troche sztucznawo.Ale jak ma cieply polysk,to nie

Mi ostatnio fryzjerka powiedziala,ze teraz szmpony sa mocniejsze od farb.Dlatego uzylam Castinga,o poprzedni szampon jakos nie mial zamiaru zejsc,a zamiast chlodnego brazu,wyszed cieply Ciekawa jestem,jak bedzie z tym szamponem Wloski tylko troche bardziej po nim wypadaja
Ach te fryzjerki Gdyby nie to, ze trafilam na mistrza w swoim fachu odstawilabym teraz Casting z przerazeniem Ale moj fryzjer pozwolil mi jedynie na uzywanie Castinga jesli juz musze zmieniac kolor
Ten cieply polysk nie jest rudy. To czern, ktora nabiera delikatnych brazowych refleksow - w zaleznosci od kata padania swiatla. Jeszcze w zyciu nie bylam tak zadowolona z farby, jak teraz.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 18:03   #817
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A co jest mniej szkodliwe: farbowanie farbą u fryzjera czy castingiem w domu?
asica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 18:50   #818
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
A co jest mniej szkodliwe: farbowanie farbą u fryzjera czy castingiem w domu?
Mnie się wydaje, że jedno i drugie jest tak samo szkodliwe, Nie wiemy jakich farb uzywają w salonach fryzjerskich. Zaletą Farbowania u fryzjera jest to, że zrobi to bardziej profesjonalnie, szybciej.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 20:25   #819
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Kiedy bylam u fryzjerki pytalam o szkodliwosc Castinga, powiedziala mi, ze jesli farbe przed farbowaniem trzeba mieszac , tzn. laczyc dwa skladniki - brawnik i utleniacz (czy jak sie to tam nazywa), to zawsze jest to chemia niszczaca wlosy.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 20:34   #820
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

No właśnie, a fryzjerki też zawsze mieszają utleniacz z farbą... Ale może te fryzjerskie to i tak mniejsze zło? Podobno te drogeryjne maja wiecej mocno dzialajacych substancji, żeby efekt był...
Czyli pozostają szamponetki? A i one też niewiadomo, czy nie szkodzą na dłuższą metę... no i efekt po nich mizerny...
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 20:40   #821
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Kiedy bylam u fryzjerki pytalam o szkodliwosc Castinga, powiedziala mi, ze jesli farbe przed farbowaniem trzeba mieszac , tzn. laczyc dwa skladniki - brawnik i utleniacz (czy jak sie to tam nazywa), to zawsze jest to chemia niszczaca wlosy.
Jak dla mnie to bezsensowne tlumaczenie Takie szamponetki palette np nie wymagaja mieszania, a wyzeraja wlos.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 23:45   #822
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Palet nie wyrzerają włosa tylko go paskudnie oblepiają
A co do odwiecznego dylematy czy farbować sie u fryzera profesjonalnie czy w domu farbami drogeryjnymi, to ostatnio tak sobie pomyślałam, że to chyba te profesjonalne farby sa gorsze, bo efekt po nich dłużej się utrzymuje, kolory lepiej wychodzą...
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 05:35   #823
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Palet nie wyrzerają włosa tylko go paskudnie oblepiają
A co do odwiecznego dylematy czy farbować sie u fryzera profesjonalnie czy w domu farbami drogeryjnymi, to ostatnio tak sobie pomyślałam, że to chyba te profesjonalne farby sa gorsze, bo efekt po nich dłużej się utrzymuje, kolory lepiej wychodzą...
Najpierw oblepiaja. Jesli nie wyzeraja to wplywaja na jego masowa emigracje z glowy - nie mialabym lysych plackow przy skroniach niegdys, tylko oblepiony wlos, gdyby tylko oblepialy.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:14   #824
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

jesli ktos lubi stale czern na wlosach i mu ladnie to chyba lepiej to zrobic Casingiem niz nawet farba o fryzjera - takie jest moje nie profesjonalne zdanie - ale ja osobiscie juz podziekuje castingowi - mi ladniej w jasnych wlosach wiec bede robic delikatne pasemka - natomiast mojej mamie na wlosach po trwalej ( 1 miesiac po) perlowy blond wyszedl super !! . Dodam ze ma troche siwych wlosow i ladnie pokryl(wiec na pewno nie jest to typowy szampon koloryzujacy) i wyszedl wcale nie rudy tylko taki cimny popielatawo - różowy blond - na razie wlosy po farbowaniu mila miekkie - wiadomo odzywka - zobaczymy pózniej - a i mama miala od polowy wlosow inna farbe - ale juz mocno wyplukana - i pokrywlo ladnie i równo - wiec efekt zadawalajacy - lepszy niz po innych farbach!! - ja jednak chyba bede podkreslac moje pasemka szamponetka joanny - efekt jest delikatny i o to mi chodzilo - nie wiem czy kogos interesuje moje zdanie ?? - no ale dorzucilam swoje 3 grosze
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 09:38   #825
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A mnie strasznie kusi ten Świetlisty blond. Ostatnio robiłam Perłowym i było super, ale już mi się zmył, słonko rozjaśniło mi włosy i szkoda mi je teraz przyciemniać. Czy ktoś mógłby wkleić zdjęcia zdjęcia włosków pofarbowanych tym Świetlistym blondem?? Boję się, żeby nie wyszedł żółty na odrostach, które mam w kolorze mysiego średniego blondu. Resztę włosów mam jasnych i zniszczonych. Myślałam jeszcze o Garnierze Color Naturals 111 i nie wiem co wybrać???
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 11:45   #826
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Najpierw oblepiaja. Jesli nie wyzeraja to wplywaja na jego masowa emigracje z glowy - nie mialabym lysych plackow przy skroniach niegdys, tylko oblepiony wlos, gdyby tylko oblepialy.

Ale tam nie ma w składzie środków, które mogłyby wyżerać :P Co do masowej migracji włosów zgadzam sie jak najbardziej, bo kiedyś skusiłam się na krem koloryzujący palete i włosy leciały mi garściami ((( Od tej pory omijam tego typu farby szerokim łukiem.
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 12:31   #827
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Ale tam nie ma w składzie środków, które mogłyby wyżerać :P Co do masowej migracji włosów zgadzam sie jak najbardziej, bo kiedyś skusiłam się na krem koloryzujący palete i włosy leciały mi garściami ((( Od tej pory omijam tego typu farby szerokim łukiem.
Skoro nie ma, to nie wiem czym wytlumaczyc to co mialam na glowie, chyba zjawiskami paranormalnymi - a tych w przeciwienstwie do palette nie nakladalam na glowe. Ja tez omijam juz szerokim lukiem. Uwazam, ze powinni wycofac ich produkty z rynku.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 12:48   #828
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mnie ani po szamponach Palette ani po Castingu (poczatkowo wydawalo mi sie ze Casting powoduje wypadanie, ale teraz uzywam go juz 3 raz i jest ok) wlasnie wlosy nie wypadaj. Wypadaja mi tylko po farbach z amoniakiem. W ogole jak zmienilam szampon na dziecinny to problem wypadajacych wlosow sie u mnie zakonczyl na dobre

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2008-05-14 o 21:03
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 12:55   #829
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mi po Castingu włosy zaczęły wypadać jak nigdy. Do tej pory nie miałam takiego problemu Ale już wszystko pod kontrolą
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 18:53   #830
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 85
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
A co jest mniej szkodliwe: farbowanie farbą u fryzjera czy castingiem w domu?
Z pewnością zleży to od farb jakie są używane w salonach fryzjerskich, ale efekt dłuższego utzrymywania się jest spowodowany w niejednym salonie tym, że utleniacz jest mocniejszy, np te farby do użycia w domu mają 6% czy 9%, ja kiedy miałam robione pasemka jasne i ciemny brąz podpatrzyłam Pani fryzjerka używała 12% !!
andziaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 20:12   #831
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja co prawda w salonie fryzjerskim miałam robione tylko pasemka ale efekt utrzymywał się tak samo jakbym malowała farbą ze sklepu. Zamiast przepłacać, zanosiłam do Pani kupioną już farbę i malowała.
Teraz zamierzam sama w domu pomalować tzn. siostra ale boję się, że coś nie wyjdzie Wiadomo profesjonalistka to ona nie jest
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 20:26   #832
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Wizyta u fryzjera nie gwarantuje dobrze zrobionej fryzury. Ostatnio miałam robione brązowe pasemka, a wyszłam od fryzjera z czarnymi włosami Wymyły się do mojego naturalnego przy głowie i bordowo-czarnego na reszcie włosów. Pod słońce miały kolor w odcieniu buraka. TRAGEDIA. Dlatego zdecydowałam się na Casting...
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 21:40   #833
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

No właśnie, szkopuł tkwi pewnie w tych utleniaczach. Tez kiedyś podsłuchałam, że fryzjerka poleciła wymieszać uczennicy farbę z 6 % utleniaczem. W drogeryjnych ten utleniacz jest jeszcze mocniejszy?? Chodzi mi oczywiscie o brązy, nie blondy, bo w blondach to pewnie ten utleniacz jest wlasnie mocniejszy.
A jak jest z castingiem? czy brak amoniaku= brak utleniacza?
Mam iśc w piątek na farbowanie do fryzjera, ale chyba podziękuję i wypróbuję wychwalanego castinga. Chociaż trochę boję się, że jeśli nie ma amoniaku a kolory wychodzą to może jednak ma coś szkodliwego co pozniej sie okaże... :/
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 05:59   #834
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Casting ma utleniacz, z reszta to widac, bo sa po nim odrosty. To niestety minus. Ale jak na moje brzydkie i zniszczone wlosy to i tak jest super.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:23   #835
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja nie rozumiem.. Czy casting to szampon zmywalny czy stała farba?
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:13   #836
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Na opakowaniu jest napisane ze to szampon do 28 myc. Jednak moim zdaniem to koloryzacja ton w ton. Kolor sie zmywa, ale u mnie przez utleniacz zostaja odrosty (w sensie, ze wlosy rozjasniaja sie o pare tonow) i taki lekki blask.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 13:14   #837
Pooh
Raczkowanie
 
Avatar Pooh
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 106
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dzisiaj użyłam koloru karmel i jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedł dokładnie taki jak na opakowaniu a włosy mają idealnie karmelowy kolor. Zobaczę jak długo ten kolor sie utrzyma, ale na pewno jeszcze wrócę do castinga. Przy nakładaniu nie czułam tego duszącego zapachu jak przy zwykłych farbach. Włosy są w dobrej kondycji, ale nie zauważyłam żeby były bardziej miękkie czy błyszczące. Są jakie były wcześniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg casting - karmel.jpg (95,6 KB, 713 załadowań)
Pooh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 13:23   #838
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Dzisiaj użyłam koloru karmel i jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedł dokładnie taki jak na opakowaniu a włosy mają idealnie karmelowy kolor. Zobaczę jak długo ten kolor sie utrzyma, ale na pewno jeszcze wrócę do castinga. Przy nakładaniu nie czułam tego duszącego zapachu jak przy zwykłych farbach. Włosy są w dobrej kondycji, ale nie zauważyłam żeby były bardziej miękkie czy błyszczące. Są jakie były wcześniej.
Kolor wyszedl w istocie - piekny gratuluje efektu
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 13:43   #839
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Dzisiaj użyłam koloru karmel i jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedł dokładnie taki jak na opakowaniu a włosy mają idealnie karmelowy kolor. Zobaczę jak długo ten kolor sie utrzyma, ale na pewno jeszcze wrócę do castinga. Przy nakładaniu nie czułam tego duszącego zapachu jak przy zwykłych farbach. Włosy są w dobrej kondycji, ale nie zauważyłam żeby były bardziej miękkie czy błyszczące. Są jakie były wcześniej.
Śliczny kolor Jaki miałaś wyjściowy kolor? I czy wcześniej farbowałaś/rozjaśniałaś włosy?
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 14:03   #840
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Śliczny kolor Jaki miałaś wyjściowy kolor? I czy wcześniej farbowałaś/rozjaśniałaś włosy?
własnie,przyłaczam się do pytania
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.