Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-13, 15:59   #4741
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jak widać nie tylko w Polsce mają problem z niedoinformowanymi paniami w drogeriach: http://www.youtube.com/watch?v=GbYPfHiIgfc od 6minuty .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 18:30   #4742
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Pierwszy dzień testów Armani Lasting Silk za sobą i powiem tak, podoba mi się, fajny jest, dobrze mi sie nosi, dobre sednie krycie i kolor 5,0 jest w sam raz. Jednak jak na long lasting to w połowie dnia ściera sie nieco, wiec nie jest taki trwały, jak np. Teint Couture Givenchy.
Maestro stawiam przed Lasting Silk. ALE kupię kiedyś oba, jak pozbęde się aktualnych posiadanych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 18:57   #4743
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pierwszy dzień testów Armani Lasting Silk za sobą i powiem tak, podoba mi się, fajny jest, dobrze mi sie nosi, dobre sednie krycie i kolor 5,0 jest w sam raz. Jednak jak na long lasting to w połowie dnia ściera sie nieco, wiec nie jest taki trwały, jak np. Teint Couture Givenchy.
Testowałam oba i według mnie jednak wygrywa Lasting Silk Teint Couture zachęcił mnie całkiem ładnym, jasnym odcieniem, ale niestety dla mnie ciągle za ciemny Poza tym, wydaje mi się że Lasting Silk lepiej kryje i zdecydowanie ładniej wygląda na twarzy, może nie jest tak trwały jak obiecują, ale daje rade.
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 19:42   #4744
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pierwszy dzień testów Armani Lasting Silk za sobą i powiem tak, podoba mi się, fajny jest, dobrze mi sie nosi, dobre sednie krycie i kolor 5,0 jest w sam raz. Jednak jak na long lasting to w połowie dnia ściera sie nieco, wiec nie jest taki trwały, jak np. Teint Couture Givenchy.
Maestro stawiam przed Lasting Silk. ALE kupię kiedyś oba, jak pozbęde się aktualnych posiadanych
Ja nie próbowalam Maestro więc nie wiem, Givenchy chyba też żadnego, u mnie LS na bazie wodnej RBR trzyma bardzo dobrze, z tym ze ja kazdy podklad traktuje jeszcze sypancem. Wieczorem odnosze wrażenie ze wygląda jeszcze ładniej. Nie mam zadnej potrzeby ani bibułkowac skóry, ani pudrowac. Przy innych podkladach musze kolo nosa poprawic, tu nawet koło nosa jest ok.
Ale wezme probki jak tylko znajde sie s perfumerii, skoro mówisz ze lepsze

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2013-10-13 o 19:54
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 19:53   #4745
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Ja nie próbowalam Maestro więc nie wiem, Givenchy chyba też żadnego, u mnie LS na bazie wodnej RBR trzyma bardzo dobrze, z tym ze ja kazdy podklad traktuje jeszcze sypancem. Wieczorem odnosze wrażenie ze wygląda jeszcze ładniej. Nie mam zadnej potrzeby ani bibułkowac skóry, ani pudrowac. Przy innych podkladach musze kolo nosa poprawic, tu nawet koło nosa jest ok.
Ja LS dałam na lekki krem nawilżający, tak samo, jak Maestro.
Puder sypany na koniec to u mnie standard. I w ciągu dnia nigdy nie poprawiam zadnego podkładu, ani używam bibułek, nie lubię poprawek zadnych po prostu.
Ale nie powiem, ze przy LS miałam "ochy" i "achy", jak przy Guerlain Tenue, bo bym skłamała.
Może to tez kwestia koloru, pójde po dodatkowe próbki, wezmę LS jeszcze w 5,5 i 4,5 kolorze, a Maestro w 5,0. ZObaczę, bo wiadomo, ze packanie się kolorami po dłoni mija sie z celem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 21:06   #4746
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43247670]Widze, ze piszecie o zelach BB. Ja, choc poczatkowo bylam zadowolona z Mahogany to juz nie jestem. Zel kupilam w marcu. Nie uzywalam codziennie. Na poczatku kolor byl mocny, ciemny, intensywny. Od jakiegos czasu kolor jest jasniejszy. Nie wiem, czy go zle wymieszali czy co. Do tego juz nie utrwala tak dobrze jak kiedys. Moj brwiowy irokez sie nie trzyma tak, jak kiedys.

Podsumowujac: szalu nie ma. IsaDora co prawda nie usztywniala, ale kolor dawala doskonaly do samego konca opakowania. Byla rowniez o wiele bardziej wydajna.

Zdecydowanie BB to nie moj KWCenny zel. Szukam dalej.[/QUOTE]
Ja Isadorkę mecze od 2lat i jestem na wykończeniu. Mega wydajna, mega kolor i ogólnie same plusy. Dobrze że mam kolejne opakowanie w zapasie



Dziewczyny zdobyłam Rose Popilia Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować pani w Douglasie za wykopanie go z czeluści piekielnych. Nie wiem jak to zrobiła ale znalazła dla mnie ten cień w jednym z Gdańskich D.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 21:18   #4747
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdobyłam Rose Popilia Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować pani w Douglasie za wykopanie go z czeluści piekielnych. Nie wiem jak to zrobiła ale znalazła dla mnie ten cień w jednym z Gdańskich D.
Czy te cienie, naprawdę są takie wyjątkowe i warto je kupić? Ostatnio na nie zachorowałam, siedzę w necie i przeglądam swache i kuszą mnie piekielnie, ale wciąż szukam opinii na ich temat
Może pomożecie?
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel

Edytowane przez Yasia
Czas edycji: 2013-10-13 o 21:19
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-13, 21:27   #4748
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pierwszy dzień testów Armani Lasting Silk za sobą i powiem tak, podoba mi się, fajny jest, dobrze mi sie nosi, dobre sednie krycie i kolor 5,0 jest w sam raz. Jednak jak na long lasting to w połowie dnia ściera sie nieco, wiec nie jest taki trwały, jak np. Teint Couture Givenchy.
Maestro stawiam przed Lasting Silk. ALE kupię kiedyś oba, jak pozbęde się aktualnych posiadanych
No i fajnie, ze Ci przypasil. Na fali moich zachwytow w marcu polowa bywalczyn watku LS kupila .
Przyznam, ze jestem zdziwiona, ze Ci LS podszedl skoro Maestro Cie zachwycil. To tak rozne podklady, ze po prostu ciezko mi uwierzyc, ze ktos moze lubic oba .

btw: co nasz na mysli piszac, ze podklad sie sciera? Chodzi o to, ze jak opierasz reka o buzie to podklad Ci na rece zostaje?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 21:56   #4749
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43252287]No i fajnie, ze Ci przypasil. Na fali moich zachwytow w marcu polowa bywalczyn watku LS kupila .
Przyznam, ze jestem zdziwiona, ze Ci LS podszedl skoro Maestro Cie zachwycil. To tak rozne podklady, ze po prostu ciezko mi uwierzyc, ze ktos moze lubic oba .

btw: co nasz na mysli piszac, ze podklad sie sciera? Chodzi o to, ze jak opierasz reka o buzie to podklad Ci na rece zostaje?[/QUOTE]

Owszem, bardzo rózne podkłady, ale moja cera je "grzecznie łyknęła". Zreszta ja mam/miałam roznorakie podkłady, a nie jednego typu, so ...
Jednak w pierwszej kolejnosci kupię raczej Mastero.
Teraz ciekwam jeszcze Luminous, będe bardzo zdziwiona, jak mi tez podejdzie

Nie, nie chodzi mi o ścieranie reką, bo nie trę twarzy niczym w ciągu dnia. Mam na mysli to, ze w połowie dnia utlenia się, bo róz nie jest tak mocno widoczny, jak nałozony rano. A przykładowo ten sam róz na Teint Couture tak samo intensywny jest po nałożeniu, jak i potem.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 22:05   #4750
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdobyłam Rose Popilia Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować pani w Douglasie za wykopanie go z czeluści piekielnych. Nie wiem jak to zrobiła ale znalazła dla mnie ten cień w jednym z Gdańskich D.
Gratuluję .
Jednocześnie daje mi to do myślenia, bo kiedy ja go usilnie i z pełną determinacją poszukiwałam, to usłyszałam, że w ŻADNYM Dougim w PL go nie ma i ogólnie nie ma jakichkolwiek szans na jego zdobycie .

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Czy te cienie, naprawdę są takie wyjątkowe i warto je kupić? Ostatnio na nie zachorowałam, siedzę w necie i przeglądam swache i kuszą mnie piekielnie, ale wciąż szukam opinii na ich temat
Może pomożecie?
Jeśli chodzi ogólnie o całą serię, to ja jestem z ETK Intense Eyeshadow bardzo zadowolona. Na razie mam Pulp Fiction (nr 4) i Rose Popillia (30), a wkrótce zawita do mnie Purpura (3).
Cienie są mocno metaliczne, mają wielowymiarowe kolory, aplikacja jest bezproblemowa, świetnie się blendują i łączą z innymi cieniami. Można uzyskać lżejszy efekt, a nakładając na mokro - intensywny. Poza tym cienie nie rolują się, nie znikają i nie blakną w ciągu dnia.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 22:05   #4751
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Miałam kiedyś pokaźną próbkę Maestro Armaniego (a nawet kupiłam w promocji podkład, ale szybko się go pozbyłam). Dla mnie strasznie śmierdział alkoholem. Po drugie, niestety dla mnie kolory Armaniego są zbyt ziemiste, zbyt beżowe. Sam podkład na skórze wyglądał ładnie, ale on raczej dla takich ładnych cer jest.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
cień saddle powinien Ci pasować, bo właśnie jest delikatniejszy od mahogany
popatrz
http://karlasugar.net/2012/03/bobbi-brown-brows/

kredka jakaś taka twarda mi się wydawała i bałam się, ze nie dam rady się z nią obchodzić
Dzięki Już sobie zapisałam w kosmetycznym notatniku Myślę, że odcień Saddle by mi odpowiadał, bo jest chłodny!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43247670]Widze, ze piszecie o zelach BB. Ja, choc poczatkowo bylam zadowolona z Mahogany to juz nie jestem. Zel kupilam w marcu. Nie uzywalam codziennie. Na poczatku kolor byl mocny, ciemny, intensywny. Od jakiegos czasu kolor jest jasniejszy. Nie wiem, czy go zle wymieszali czy co. Do tego juz nie utrwala tak dobrze jak kiedys. Moj brwiowy irokez sie nie trzyma tak, jak kiedys.

Podsumowujac: szalu nie ma. IsaDora co prawda nie usztywniala, ale kolor dawala doskonaly do samego konca opakowania. Byla rowniez o wiele bardziej wydajna.

Zdecydowanie BB to nie moj KWCenny zel. Szukam dalej.[/QUOTE]
Ja za to żel do brwi BB Mahogany ubóstwiam Nie zauważyłam blaknięcia koloru. Raczej trochę mi podsechł, albo już się kończy
Używam go non stop od zakupu. Dla mnie KWC, za to Isa Dora u mnie zupełnie się nie spisała - żaden kolor się dla mnie nie nadawał.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-13, 22:07   #4752
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Nie, nie chodzi mi o ścieranie reką, bo nie trę twarzy niczym w ciągu dnia. Mam na mysli to, ze w połowie dnia utlenia się, bo róz nie jest tak mocno widoczny, jak nałozony rano. A przykładowo ten sam róz na Teint Couture tak samo intensywny jest po nałożeniu, jak i potem.
A bardzo Ci ciemnieje LS? U mnie na szczescie sie nie utlenia.

Co do tego, ze roz nie jest widoczny to niekoniecznie musi byc to wina podkladu. Moze byc to wina rozu mimo wszystko lub sypkiego pudru.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja za to żel do brwi BB Mahogany ubóstwiam Nie zauważyłam blaknięcia koloru. Raczej trochę mi podsechł (...)
A to swoja droga. Wplywa to niestety na intensywnosc koloru.

Ja juz mam kolejny zel na oku. Mam nadzieje, ze w koncu znajde swoj ideal.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 22:49   #4753
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43252899]A bardzo Ci ciemnieje LS? U mnie na szczescie sie nie utlenia.

Co do tego, ze roz nie jest widoczny to niekoniecznie musi byc to wina podkladu. Moze byc to wina rozu mimo wszystko lub sypkiego pudru.

A to swoja droga. Wplywa to niestety na intensywnosc koloru.
[/QUOTE]

W bardzo niewielkim stopniu w sumie.

A co do pudru, nie sądzę, bo ten sam puder i ten sam róż dawałm na Teint Couture i róż sie trzymał i był cały czas widoczny.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-10-13 o 22:50
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 23:08   #4754
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi ogólnie o całą serię, to ja jestem z ETK Intense Eyeshadow bardzo zadowolona. Na razie mam Pulp Fiction (nr 4) i Rose Popillia (30), a wkrótce zawita do mnie Purpura (3).
Cienie są mocno metaliczne, mają wielowymiarowe kolory, aplikacja jest bezproblemowa, świetnie się blendują i łączą z innymi cieniami. Można uzyskać lżejszy efekt, a nakładając na mokro - intensywny. Poza tym cienie nie rolują się, nie znikają i nie blakną w ciągu dnia.
Spodobał mi się Lust Red (2) ale wolałabym jednak kolor który mogłabym nosić na co dzień, a boję się że ten będzie jednak za ciemny. Muszę dokładnie przyjrzeć się im w D. i potestować
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 23:11   #4755
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Spodobał mi się Lust Red (2) ale wolałabym jednak kolor który mogłabym nosić na co dzień, a boję się że ten będzie jednak za ciemny. Muszę dokładnie przyjrzeć się im w D. i potestować
L'oreal ma dupe'a. Tych cieni mam pare. Fajne. Warto wziac. Tym bardziej, ze nie kosztuja duzo.

http://2.bp.blogspot.com/-s8JMA4aBfd.../s1600/001.JPG

edit: zapomnialam dopisac nazwe odcienia . L'oreal Burning Black.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-10-13 o 23:12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 23:16   #4756
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Spodobał mi się Lust Red (2) ale wolałabym jednak kolor który mogłabym nosić na co dzień, a boję się że ten będzie jednak za ciemny. Muszę dokładnie przyjrzeć się im w D. i potestować
Na co dzień fajny jest właśnie Rose Popillia, ale to raczej w Pl ciężko będzie upolować, przynajmniej stacjonarnie.
Myślę, że coś tam powinnaś wybrać do codziennego użytku, choć Lust Red raczej faktycznie za ciemny
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 23:44   #4757
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43253846]L'oreal ma dupe'a. Tych cieni mam pare. Fajne. Warto wziac. Tym bardziej, ze nie kosztuja duzo.

http://2.bp.blogspot.com/-s8JMA4aBfd.../s1600/001.JPG

edit: zapomnialam dopisac nazwe odcienia . L'oreal Burning Black.[/QUOTE]
Rzeczywiście fajny

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na co dzień fajny jest właśnie Rose Popillia, ale to raczej w Pl ciężko będzie upolować, przynajmniej stacjonarnie.
Myślę, że coś tam powinnaś wybrać do codziennego użytku, choć Lust Red raczej faktycznie za ciemny

Serdecznie dziękuję Wam za pomoc, rozjaśniłyście mi co i jak Przy najbliższej wizycie w D. dokładnie pooglądam odcienie
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 00:45   #4758
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Gratuluję .
Jednocześnie daje mi to do myślenia, bo kiedy ja go usilnie i z pełną determinacją poszukiwałam, to usłyszałam, że w ŻADNYM Dougim w PL go nie ma i ogólnie nie ma jakichkolwiek szans na jego zdobycie .


Jeśli chodzi ogólnie o całą serię, to ja jestem z ETK Intense Eyeshadow bardzo zadowolona. Na razie mam Pulp Fiction (nr 4) i Rose Popillia (30), a wkrótce zawita do mnie Purpura (3).
Cienie są mocno metaliczne, mają wielowymiarowe kolory, aplikacja jest bezproblemowa, świetnie się blendują i łączą z innymi cieniami. Można uzyskać lżejszy efekt, a nakładając na mokro - intensywny. Poza tym cienie nie rolują się, nie znikają i nie blakną w ciągu dnia.
Pani w zeszłym tygodniu szukała w systemi i znalazła. Wczoraj odebrałam i aż uwierzyć nie mogłam póki go nie otworzyłam. Cień w sumie ma jeden feler bo jest cały luźny i lekko obkurczony. Konsystencja jest ok.

Co do właściwości tych cieni to zgadzam się w pełni.
Ja niestety musze używać bazę bo mi się zierają. Trzeba troszkę uważać na ciemne kolory bo może sie podczas aplikacji lekko osypywać. Cień najlepiej wklepywać pędzelkiem i go nie rozcierać (no chyba że granice)

Jejku ale my mamy podobny gust. Też mam 4 i 3 no i teraz 30. Podoba mi się również 27.
Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Czy te cienie, naprawdę są takie wyjątkowe i warto je kupić? Ostatnio na nie zachorowałam, siedzę w necie i przeglądam swache i kuszą mnie piekielnie, ale wciąż szukam opinii na ich temat
Może pomożecie?
Warto. Wszystkie koory są piękne. W sumie jest większość ciemnych kolorów ale coś jasnego również można znaleźć.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na co dzień fajny jest właśnie Rose Popillia, ale to raczej w Pl ciężko będzie upolować, przynajmniej stacjonarnie.
Myślę, że coś tam powinnaś wybrać do codziennego użytku, choć Lust Red raczej faktycznie za ciemny
Ebay ok 60Ł w Polsce już nie ma.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 08:44   #4759
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Pani w zeszłym tygodniu szukała w systemi i znalazła. Wczoraj odebrałam i aż uwierzyć nie mogłam póki go nie otworzyłam. Cień w sumie ma jeden feler bo jest cały luźny i lekko obkurczony. Konsystencja jest ok.

Co do właściwości tych cieni to zgadzam się w pełni.
Ja niestety musze używać bazę bo mi się zierają. Trzeba troszkę uważać na ciemne kolory bo może sie podczas aplikacji lekko osypywać. Cień najlepiej wklepywać pędzelkiem i go nie rozcierać (no chyba że granice)

Jejku ale my mamy podobny gust. Też mam 4 i 3 no i teraz 30. Podoba mi się również 27.
Z konsultantką miałaś szczęście trafić na bardziej pomocną niż ci, którzy mnie obsługiwali. Mnie jak się okazało wszyscy tylko zbajerowali, bo w systemie szukać im się widać nie chciało .

Mój też był lekko obkurczony. Wystarczy jednak mocno docisnąć to plastikowe wieczko i cień się ubije i przestanie odstawać od krawędzi słoiczka .

To faktycznie mamy podobne gusta . Muszę jeszcze obadać 27 .

Co do aplikacji - ja nakładam języczkowym, płaskim pędzelkiem (najczęściej MACowym 242), metodą "pac, pac", a potem rozcieram ku górze MAcową 217-tką. Wychodzi miodzio . No i oczywiście daję pod spód bazę, bez niej pewnie nic nie trzymałoby się jak trzeba.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 14:19   #4760
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Wzięłam dzisiaj kolejne kolory Armaniaków do testów, tym razem "czwórki", wydaje mi sie, ze będą bardziej odpowiednie.

Która polecała mi liner Estee Lauder? Bardzo dziękuję! Jest boski, to jest chyba to, co szukałam. Jak kase uzbeiram, to go kupię, ale Nyxowy też kupię, bo oba mi odpowiadają. Estee daje zarabisty "mokry" efekt.


Beszczelność luda na allegro przechodzi wszystko. Pozbywam się podkładu, zostało go 2/3, wiec sporo, cena w S. to ok. 200 stówki, ja go ponad połowę taniej dałam, z przesyłką 9 zeta. A pani mi pisze na maila, czy nie jestem skłonna zejść z ceny. Na to jej odpisuję, ze ponad połowę ceny stacjonarnej to chyba sporo. A ona na to, ze jej raczej chodziło o koszta przesyłki. Prawie zabulgotałam z beszczelnosci. I jej wyliczam: 7,30 pol prio, ok. 1 zl koperta bablowa, 0,70 groszy to ksozta dodatkowego zabezpieczenia w koperty i paliwo na dojazd na pocztę.
Ludzie sa naprawdę powaleni. Co innego, gdybym przesylka miala 11 zeta to jeszcze rozumiem.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:29   #4761
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
oferta sprzedaży
A teraz nie łamiesz regulaminu?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-10-14 o 14:48 Powód: żeby było skutecznie muszę także i tu zmienić ;)
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:31   #4762
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
A teraz nie łamiesz regulaminu?
No własnie Misianko, jak to jest, na sieciówkowych co chwila ktoś łamie regsa za to samo, a ostrzezenie lub punkty dostają tylko niektóre osoby, wiec jak to z tą sprawiedliwością jest? :P
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:37   #4763
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wzięłam dzisiaj kolejne kolory Armaniaków do testów, tym razem "czwórki", wydaje mi sie, ze będą bardziej odpowiednie.

Która polecała mi liner Estee Lauder? Bardzo dziękuję! Jest boski, to jest chyba to, co szukałam. Jak kase uzbeiram, to go kupię, ale Nyxowy też kupię, bo oba mi odpowiadają. Estee daje zarabisty "mokry" efekt.


Beszczelność luda na allegro przechodzi wszystko. Pozbywam się podkładu, zostało go 2/3, wiec sporo, cena w S. to ok. 200 stówki, ja go ponad połowę taniej dałam, z przesyłką 9 zeta. A pani mi pisze na maila, czy nie jestem skłonna zejść z ceny. Na to jej odpisuję, ze ponad połowę ceny stacjonarnej to chyba sporo. A ona na to, ze jej raczej chodziło o koszta przesyłki. Prawie zabulgotałam z beszczelnosci. I jej wyliczam: 7,30 pol prio, ok. 1 zl koperta bablowa, 0,70 groszy to ksozta dodatkowego zabezpieczenia w koperty i paliwo na dojazd na pocztę.
Ludzie sa naprawdę powaleni. Co innego, gdybym przesylka miala 11 zeta to jeszcze rozumiem.
ja tez ostatnio sprzedawalam troche rzeczy na all i naprawde, ci ludzie w wiekszosci chyba chcieliby, zeby im doplacac jeszcze...
a do tego trafilam na kilka osob, ktore wplaty dokonaly po 10 dniach i przypomnieniu, a na nast dzien od wspanialomyslnego wplacenia mi kasy juz mnie zasypywali mailami i smsami czy wyslalam juz przesylke, bo jeszcze jej nie maja, a im sie spieszy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:39   #4764
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
A teraz nie łamiesz regulaminu?
Nie podałam żadnych konkretów, nikt też nie musi się odzywać na priv. Ale jeśli to też łamanie regulaminu to przepraszam Zapomnijcie o sprawie. Ja tak czy inaczej sprzedam wszystko
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:47   #4765
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez ostatnio sprzedawalam troche rzeczy na all i naprawde, ci ludzie w wiekszosci chyba chcieliby, zeby im doplacac jeszcze...
a do tego trafilam na kilka osob, ktore wplaty dokonaly po 10 dniach i przypomnieniu, a na nast dzien od wspanialomyslnego wplacenia mi kasy juz mnie zasypywali mailami i smsami czy wyslalam juz przesylke, bo jeszcze jej nie maja, a im sie spieszy
Otóż to .... dostać to by chcieli biegiem, nawet jesli jesli nie zapłacili, ale odwrotnie juz gorzej, aczkolwiek ja dotychzas tylko raz miałam taka sytuajcę, ze musiałam czekac ponad tydzien na przelew mimo ponagleń. A tak na szczescie od razu ludzie dokonują płatności. Ja, jak tylko mam info z payu ze przelano to wysylam.
Ja wiem, ze każdy chce jak najtaniej, ale teraz ludzie za dużo w d*** ogólnie maja i przebierają we wszystkim, jak w ulęgałakach.
Jednak kurcze, jakieś grnice beszczelności chyba sa?

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Nie podałam żadnych konkretów, nikt też nie musi się odzywać na priv. Ale jeśli to też łamanie regulaminu to przepraszam Zapomnijcie o sprawie. Ja tak czy inaczej sprzedam wszystko
Konkretem wg regulaminu juz jest sama info, ze sprzedajesz coś gdzieś bez podawania nazw.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:52   #4766
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie Misianko, jak to jest, na sieciówkowych co chwila ktoś łamie regsa za to samo, a ostrzezenie lub punkty dostają tylko niektóre osoby, wiec jak to z tą sprawiedliwością jest? :P
A bo to zależy czy moderator wyłapie . Jak nie wyłapie sam, to zwróci uwagę jak dostanie ZP .

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Otóż to .... dostać to by chcieli biegiem, nawet jesli jesli nie zapłacili, ale odwrotnie juz gorzej, aczkolwiek ja dotychzas tylko raz miałam taka sytuajcę, ze musiałam czekac ponad tydzien na przelew mimo ponagleń. A tak na szczescie od razu ludzie dokonują płatności. Ja, jak tylko mam info z payu ze przelano to wysylam.
Ja wiem, ze każdy chce jak najtaniej, ale teraz ludzie za dużo w d*** ogólnie maja i przebierają we wszystkim, jak w ulęgałakach.
Jednak kurcze, jakieś grnice beszczelności chyba sa?
Znając allegro można stwierdzić jedno - nie ma takich granic
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 15:00   #4767
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A bo to zależy czy moderator wyłapie . Jak nie wyłapie sam, to zwróci uwagę jak dostanie ZP
Problem w tym, ze czasami nawet po ZP nie ma reakcji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 15:07   #4768
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Znając allegro można stwierdzić jedno - nie ma takich granic

Zgadzam sie niestety.

A w temacie Allegro:
Dostalam ostatnio na LinkedIn zaproszenie do kontaktu od osoby, ktorej wystawilam kiedys nega na Allegro Zapamiętalam sobie Pania, bo bardzo oryginalne imię miała i niemniej oryginalne tłumaczenia Po tygodniu od kupna na moje przypomnienie napisała, ze ach, ach, nie zapłacilam? juz płacę Po nastepnych kilku dniach i moich dociekaniach o kase sciemnila, ze wyslała przelew . Potem sie juz nie odezwała Wpłaciła kase pół godziny po tym jak Allegro przyznalo zwrot prowizji i tym samym dostala ostrzeżenie Perfumy jej wysłałam, nega anulowalam, ostrzezenie tym samym tez i teraz mi sie smiac chce na wspomnienie jak kobita kombinowała

Naprawde nie prosciej byłoby napisac przez zakupem czy jest mozliwosc pozniejszej wpłaty niz 7 dni? Kiedys kupująca tak do mnie napisala i sie zgodzilam, a musialam poczekac prawie miesiąc. Jednak wiedziałam o tym wczesniej, no i kupująca wplaciła o czasie tak, jak sie zobowiązala.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2013-10-14 o 15:16
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 15:11   #4769
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziś mija mi 2 tygodnie od sprzedania Korektora HR i różu Horizon Chanel. Ceny niskie a do tej pory nie otrzymałam wpłat ani żadnych maili wyjaśniających brak wpłaty.

Masakra jakaś.
Jak sprzedawałam pędzle MAC za 100zł 217 to mi babka powiedziała że może kupić 2 za 150zł i z tonu jej maila wnioskowałam że powinnam jej jeszcze dziękować że chce je kupić.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 15:14   #4770
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny, piszcie mi jeszcze normalnie Latami już na allegro nic nie sprzedawałam, ale teraz mi się nazbierało rzeczy do pozbycia się i myślałam o allegro, ale chyba wolę być do tyłu o te kilkaset złotych, które mogłabym mieć (o ile by wszystko poszło gładko) niż sama się na takie atrakcje wystawiać...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.