Zmienić się, ale dla samej siebie;)) Proszęo rady... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-29, 11:14   #1
pannawtrampkach11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Middle of nowhere
Wiadomości: 682
GG do pannawtrampkach11
Question

Zmienić się, ale dla samej siebie;)) Proszęo rady...


Dobra dziewuszki, to mój pierwszy wpis (ręce mi się trzęsą:P) i odrazu na głęboką wodę, hihi... Otoż chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie, corawda umieszczam zdięcie, ale jeszcze po krótce opiszę tylko swój typ urody-myślę, że jesień, jednak nie jestem w 100% pewna. Opalam się szybko i odrazu na brąz. Włosy-cóż, niezidentyfikowane, ale chyba jasny brąz. W każdym razie farbuję się na karmelek Łoczy szaroniebieskie. Zawysoka specjalnie nie jestem, bo rozciągam się do 165, sylwetkę mam dość masywną, ale kobiecą. Czasem, denerwauje mnie ta wielka różnica pomiędzy biodrami, a talią, ale ponoć powinnam być z niej dumna Mam trądzikową cerę, Moje przekleństwo, Borykam się ztym od kiedy pamiętam, Co prawda leczę sie dermatologoicznie, raz jest lepiej, raz gorzej...ale zupelnie tego wyleczyć się chyba nie da... Co do stylu ubierania, to prefetuje tetro. Wszelkie kokardki, korale, rozkloszowane sukienki, spódnice (nie jestem pewna, czy przy mojej figurze dobrze czynię, ale najgorzej to nie wygląda).. Załanczam zdięcia i proszę Was Drogie koleżanki o obiektywną ocenę. Z góry wielkie dzięki;*
Ale się rozpisałam...:P ps.nie wiem, czymam jakieś atuty, zdaża się, że chwalą moje łoczęta, bądź (zekomo) białe zęby), włosy mam strasznie zniszczone, czego to ja nie próbowałam, żeby je wspomóc, nic nie daje efektów.. Myślałam, żeby sobie przedłużyć, jednak nie wiem, czy to dobry pomysł...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olla_profil.jpg (6,6 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taka sobie jal[.JPG (41,8 KB, 136 załadowań)
pannawtrampkach11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 17:38   #2
bikini kill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 26
Dot.: Zmienić się, ale dla samej siebie;)) Proszęo rady...

mój chłopak (fryzjer mówi, ze dobrze byś wyglądała w krótkich włoskach albo bardzo wycieniowanych.
Ja po skróceniu drastycznym czuję się super, wydaję się sobie wyższa (164) i szczuplejsza(typowa gruszka). Myślę, ze w krótkich włoskach będzie super
bikini kill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 11:23   #3
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Zmienić się, ale dla samej siebie;)) Proszęo rady...

ja widzę Cię w mocno wycieniowanych, trochę asymetrycznych włoskach
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 15:21   #4
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: Zmienić się, ale dla samej siebie;)) Proszęo rady...

wycieniowane włoski, ale nie scinaj ich na krotko. Ja cie widze w takich oto fryzkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 023373.jpeg (7,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 914209.jpeg (19,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 114320.jpeg (6,8 KB, 2 załadowań)
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 15:31   #5
pannawtrampkach11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Middle of nowhere
Wiadomości: 682
GG do pannawtrampkach11
Smile Dot.: Zmienić się, ale dla samej siebie;)) Proszęo rady...

Cytat:
Napisane przez emigrantka Pokaż wiadomość
wycieniowane włoski, ale nie scinaj ich na krotko. Ja cie widze w takich oto fryzkach

Słuchajcie, a p[otraficie może fryzurki dpopaswoać komputerowo, w photoshopie?? Ja coprawda ściągam sobie ten program i będę sie starała sama coś wykombinować, jednak jestem żółtodziobem w tej kwestii...( 2 sprawa, to to, że nie wiem, kiedy mi się to ściągnie... Kurcze, marzą mi się dłuższe wloski i fryzura w stylu hollywood:P tj. takie duże loki, przedziałek na bok..ale nie jestem pewna, czy coś takiego będzie mi pasować..skoro wszystkie piszecie o cieniowaniu...
pannawtrampkach11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.