Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-18, 06:27   #511
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Cera mieszana

tak na dzien kremu matujacego ale tylko w strefie "T" tam gdzie chcesz zmatowic , zas w suchej hmmm no nie napisałas jaki masz rodzaj skroy mieszanej - czy tlusta w strefie t a po bokach naczynkowa , slucha , szkoda ze tego nie napisalas , ale musisz pamietac iz musisz uzywac dwóch rodzajow kremu na raz
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 18:09   #512
maarlenaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Mikrodermabrazja

Na czym polega mikrodermabrazja? A dokładniej Diamod Peel - mikrodemabrazja? To rozumiem jest jakiś zabieg, na czym on polega?

Edytowane przez maarlenaa21
Czas edycji: 2008-11-28 o 18:15
maarlenaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 22:20   #513
Shadea
Przyczajenie
 
Avatar Shadea
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 24
Dot.: Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierajace, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek,wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone. Złuszczanie nastepuje stopniowo dlatego nie ma niebezpieczenstwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn. Aparat wykorzystuje najnowocześniejszą technologię spełniającą wszystkie wymagane normy europejskie w spektakularny sposób poprawiając funkcjonowanie skóry.Kontrolowana mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką,która za pomocą łagodnego peelingu pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Mówimy tu o kontrolowanej mikrodermabrazji, ponieważ intensywność zabiegu(głebokość złuszczania)jest dobierana indywidualnie dla pacjenta.Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjym, bezbolesnym i nie powodującym uczuleń jak w przypadku innych metod peelingu. To zabieg skutecznie regenerujący i odmładzający skórę.Kuracja obejmuje od 6 do 10 zabiegów przeprowadzanych w odstepie 1 do 4 tygodni, można również wykonywać jednorazowo.

_________________________ __________________
http://pl.youtube.com/watch?v=iu4V9Sw2ucU
__________________
Gdy otworzysz oczy wydaje ci się już, że widzisz.
Shadea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 08:41   #514
maarlenaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Dot.: Mikrodermabrazja

Interesuje mnie równiez Goolden Spoon? Widziałam taką nazwę zabiegu u kosmetyczki szczerze mówiąc nie mam bladego pojęcia co to jest i czy wart
maarlenaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 15:47   #515
aga17-a1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 43
Dot.: Mikrodermabrazja

A widziałyście na allegro kryształki kordunu, podobno łączy się go z kremem i jest taki sam efekt jak po mikrodermabrazji.
aga17-a1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:18   #516
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Mikrodermabrazja

jakos nie wierzę żeby efekt był taki sam co u kosmetyczki bo przecież do zrobienia odpowiedniego cisnienia potrzebna jest aparatura...
Ja jutro rano idę (w koncu) na mikrodermabrazje korundową, zobaczymy jak będzie...
Mam tu z to pytanie co kłaśc na twarz po zabiegu by dobrze wykorzystać efekt łatwszej przenikalnosci składników w skórę a jednoczesnie jej nie podrażnić ??

Wita A lub juvit może być ?
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 13:49   #517
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mikrodermabrazja

Golden Spoon - złote łyżki, to wielofunkcyjny aparat do zabiegów kosmetycznych na twarz, oczy, dłonie oraz biust, ramiona i kolana. Emituje on 3 rodzaje energii, które mogą być wykorzystywane jednocześnie, co potęguje efekty. Powierzchnia złotych sond jest pokryta gruba warstwą 23 karatowego złota.
Golden Spoon jest doskonały dla gabinetów, które pragną udoskonalić ofertę zabiegów. Korzystna oferta cenowa gwarantuje szybki zwrot inwestycji.



Golden Spoon emituje 3 rodzaje energii:


BIOprądy są stosowane do zabiegów:


  • oczyszczania galwanem: pomaga usunąć uboczne składniki przemiany materii.

  • jonoforezy: wprowadzanie preparatów kosmetycznych w głąb skóry.

  • bezoberacyjnego liftingu – stymulacja mięśni wpływa na poprawę owalu twarzy i pomaga zmniejszyć zmarszczki. Lifting możemy stosować jednocześnie z energią cieplną oraz masażem wibracyjnym.


Energię termiczną:

W miejscu poddanym zabiegowi działa relaksująco na mięśnie, przynosi ulgę przy bólach i napięciu mięśni. Tymczasowo wpływa na wzrost cyrkulacji krwi, jest pomocna przy cieniach pod oczami i poprawia cerę. Energia cieplna intensyfikuje także działanie preparatów kosmetycznych.


Masaż wibracyjny:

Działa drenująco, pomaga usunąć nadmiar wody w okolicy poddanej zabiegowi oraz zredukować opuchliznę. Masaż wibracyjny działa stymulująco na tkanki co wpływa na poprawę elastyczności skóry.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 18:07   #518
maarlenaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Dot.: Mikrodermabrazja

Brzmi kusząco sama nazwa zabiegu jest fajna Diamond Peel jezli chodzi po połączenie jakiegos kremu z czyms tam z allegro to także wątpie, żeby takie "cuś" dawało efekty profesjonalnego zabiegu.
maarlenaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 18:35   #519
mojito18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Mikrodermabrazja

orientujecie sie moze ile kosztuje pojedynczy zabieg mikrodermabrazji?
mojito18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 18:41   #520
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Mikrodermabrazja

ja placilam 100 zl. oscyluja wlasnie w takich cenach.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:09   #521
mojito18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Mikrodermabrazja

a czy buzia po takim zabiegu jest zaczerwieniona jak np. po mechanicznym usuwaniu wagrów,bo jesli jest,to jak długo?
mojito18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 21:27   #522
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Mikrodermabrazja

mikrodermabrazja ma na celu usuwanie zaskornikow i blizn po tradziku
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 22:42   #523
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez aga17-a1 Pokaż wiadomość
A widziałyście na allegro kryształki kordunu, podobno łączy się go z kremem i jest taki sam efekt jak po mikrodermabrazji.

i mozna narobic więcej szkody niż pożytku
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 16:45   #524
maarlenaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Dot.: Mikrodermabrazja

Dokładnie tych kuleczek z allegro nie polecam zdecydowanie. A co do mikrodermabrazji Diamond Peel po tym zabiegu skóra jest troszkę zaczerwieniona ale po paru godzinach to znika. Diamentowy peeling jest naprawę fajny - niedawno robiłam to sobie i polecam komuś kto ma problemy z trądzikiem, bliznami potrądzikowymi czy przebarwieniami - na to wiem, że jest skuteczny bo właśnie takie problemy ja miałam.
maarlenaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 17:24   #525
aguuska
Raczkowanie
 
Avatar aguuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mikrodermabrazja

czyli jeśli dobrze zrozumiałam osoba z trądzikiem może go zrobić?;>
__________________
bo ja i tak zawsze robie swoje...
aguuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 19:31   #526
maarlenaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Dot.: Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja działa też na zmiany trądzikowe. Ja właśnie polecałabym diamentowy peeling tak zwany Diamon Peel. Bo mikrodermabrazja to nic innego jak peeling tylko, to jest taki specjalny, którego same w domu nie zrobimy. Pomaga w usuwaniu blizn potrądzikowych, usuwa przebarwienia itp niedoskonałości.
maarlenaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 11:55   #527
jazzy_loczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Question Dot.: Mikrodermabrazja

mam pytanie ... czy podcza zabiegow mozna chodzic na solarium ... mialam juz 2 zabiego pozostalo jeszcze 8 ale nie wiem czy podczas tych zabiegow moge korzystac z solarium
jazzy_loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 15:41   #528
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Mikrodermabrazja

niestety nie mozesz chodzic na solarium poniewaz moga wystapic przebarwenia , piegi itp muisz unikac opalania ok miesiaca po zabiegu
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 11:49   #529
jazzy_loczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Dot.: Mikrodermabrazja

a czy moge chodzi na solarium ale wylaczyc lampy twarzowki i zaslonic sobie twarz chustka lub czyms innym ? aha i czy moge uywac kremow brazujacych ?
jazzy_loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 16:24   #530
Astoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 60
Dot.: Mikrodermabrazja

Pół roku temu skorzystałam z mikrodermabrazji i polecam - usuwa drobne przebarwienia. Póżniej miałam robioną dermabrazję (śceranie do krwi; mam dosyć widoczne blizny potrądzikowe) i także zauważyłam poprawę. Wiem jednak, że musiałabym zrobić jeszcze wiele zabiegów, aby usunąć je całkowicie - na razie mnie na to nie stać (studentka ). Czy ktoraś z was stosowała może zestawy do domowej mikrodermabrazji? Apteczne lub drogeryjne? Czy są po nich efekty?
__________________












Astoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 23:18   #531
jente1984
Bookworm ;)
 
Avatar jente1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Mikrodermabrazja

Nie wiem, jak z domowymi, ale ja się wybieram właśnie na diamentową mikrodermabrazję do kosmetyczki. Dobrze, że napisałyście, że nie można potem iść na solarium.
maarlenaa21 - a Ty robiłaś to Diamond Peel?
__________________
"People who wonder
if the glass is half empty or half full
miss the point.
The glass is refillable."

jente1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 12:24   #532
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Mikrodermabrazja

sluchajcie u mnie w jednym salonie jest mikrodermabrazja diamentowa i jeszcze jakas... czym sie roznia?jest tam jakas roznica okolo30zl miedzy nimi.

i czytalam ten temat http://www.wizaz.pl/forum/showthread...7#post10210157 ale nie moge znalezc odpowiedzi co wybrac, zwykla dermabrazje czy mikroderma?

i gdzie w lodzi najlepiej wykonac?
i z jakiejs firmy,<joanna???> byl zestaw domowy, moze ktos dokladnie opisac??
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 15:14   #533
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Mikrodermabrazja

Czy mikrodermabrazja może zastąpić oczyszczanie?
Mam przesuszoną skórę na twarzy, czasmi schodzi wręcz płatami, nie wiem czy mogę iść na taki zabieg? Czy lepiej pójść jak zwykle na oczyszczanie?
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 23:18   #534
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Mikrodermabrazja

mikrodermabrazja bedzie o wiele lepsza niz zwykle oczyszczanie , zaleta mikrodermabrazji jest to ze nadaje sie to kazdego typu nawet tej przesuszonej czy wrazliwej.
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 19:45   #535
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Mikrodermabrazja

Tak srednio ile trwa taki zabieg? 1h-1,5h?
Faktycznie pomaga? Po 2-3 beda jakies widoczne, ladne efekty, czy jednak,by je uzyskac powinno sie pochodzic regularnie? [mam dosc mocne blizny,przebrawienia i tradzik]
Czy po tej kuracji [zalozmy 6 zabiegach] nigdy nie pojawia sie blizny, przebrawienia?? hmmm
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 20:47   #536
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez jente1984 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak z domowymi, ale ja się wybieram właśnie na diamentową mikrodermabrazję do kosmetyczki. Dobrze, że napisałyście, że nie można potem iść na solarium.
maarlenaa21 - a Ty robiłaś to Diamond Peel?
napisz koniecznie o efektach.... pleese....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:05   #537
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: Mikrodermabrazja

Witam.
Jestem już po trzech zabiegach mikrodermabrazji diamentowej i przyznaję, że jestem pod wrażeniem. Nie jest to zabieg, który daje nagły, spektakularny efekt, ale krok po kroku, z dnia na dzień obserwuję moją twarz i widzę efekty. Ogólnie sprawa z mikrodermabrazją wygląda tak, że robienie pojedynczego zabiegu mija się z celem ( w wielu przypadkach jeden zabieg jest pozbawiony sensu, dopiero określona seria daje efekty ). Często robione są 4 zabiegi, które kończymy zabiegiem oczyszczania, można po oczyszczaniu zrobić jeszcze dwa zabiegi - taki zestaw właśnie dobrała mi moja kosmetyczka. Dobrze jest w trakcie kuracji stosować odpowiednie specyfiki do stosowania rano i wieczorem, te też może wskazać lub polecić kosmetyczka. Oczywiście solarium raczej sobie trzeba darować, natomiast picie dużej ilości wody niegazowanej i stosowanie kremu nawilżającego naprzemiennie z tym wskazanym wspomagającym mikrodermabrazję konieczne. I jeszcze dodatkowo, chyba przez 3 dni przed zabiegiem nie zażywać leków rozrzedzających krew. Pozdrawiam.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:02   #538
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Czarna1351 Pokaż wiadomość
Witam.
Jestem już po trzech zabiegach mikrodermabrazji diamentowej i przyznaję, że jestem pod wrażeniem. Nie jest to zabieg, który daje nagły, spektakularny efekt, ale krok po kroku, z dnia na dzień obserwuję moją twarz i widzę efekty. Ogólnie sprawa z mikrodermabrazją wygląda tak, że robienie pojedynczego zabiegu mija się z celem ( w wielu przypadkach jeden zabieg jest pozbawiony sensu, dopiero określona seria daje efekty ). Często robione są 4 zabiegi, które kończymy zabiegiem oczyszczania, można po oczyszczaniu zrobić jeszcze dwa zabiegi - taki zestaw właśnie dobrała mi moja kosmetyczka. Dobrze jest w trakcie kuracji stosować odpowiednie specyfiki do stosowania rano i wieczorem, te też może wskazać lub polecić kosmetyczka. Oczywiście solarium raczej sobie trzeba darować, natomiast picie dużej ilości wody niegazowanej i stosowanie kremu nawilżającego naprzemiennie z tym wskazanym wspomagającym mikrodermabrazję konieczne. I jeszcze dodatkowo, chyba przez 3 dni przed zabiegiem nie zażywać leków rozrzedzających krew. Pozdrawiam.
czy przy stosowaniu Atredemu wskazana jest mikro ? czy nie mam zbyt wrażliwej skóry?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:15   #539
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: Mikrodermabrazja

To już chyba kosmetyczka powinna Ci doradzić, czego podczas mikro można używać, a co nie jest wskazane. U mnie przed pierwszym zabiegiem moja Pani Asia zrobiła dokładny wywiad, opowiedziała, na czym będzie polegał i czego nie należy robić podczas kuracji. Poza tym mam jedną kosmetyczkę od jakiegoś czasu, która zna moją cerę i wie, jakie mam problemy. Prawdę mówiąc nie zdecydowałabym się na mikro u kogoś, kto wcześniej nie przeprowadza rozpoznania i po prostu zabiera się do robienia. Skorzystaj z kogoś poleconego i zadaj wszystkie pytania - takie jest moje zdanie na ten temat. Pozdrawiam.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:35   #540
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mikrodermabrazja

Powinno wam się przydać:

przygotowanie skóry do tego zabiegu: trzeba unikać
1. chemicznych kremów do depilacji
2. woskowanie
3. szorstkich gąbek/szczoteczek do czyszczenia twarzy
4. żelów i kremów peelingujących do twarzy

wskazania !
- trądzik pospolity - zaskórnikowy i grudkowy
- uszkodzenia posłoneczne skóry
delikatne zmarszczki
- zapalenie łojotokowe skóry, rozszerzone ujścia g.łojowych
- zaskórniki,prosaki,rogowa cenie okołomieszkowe
- bliznowce,blizny przerosłe i zanikowe,blizny potrądzikowe
- przebarwienia skóry
- fotostarzenie skóry
- wiotkość skóry
- rogowacenie słoneczne i starcze
- przygotowanie do zabiegów chirurgicznych (odmładzających) i laserowych
- wyrównanie skóry po zabiegach laserowych
- rozstępy - mała skuteczność. natomiast lepsza gdy są one w początkowej fazie tzn. gdy są jeszcze czerwone.

przeciwwskazania !!!!!

- brodawki,opryszczka,mięcz ak zakaźny
- bakteryjne zapalenie skóry
-przeczosy i nadżerki
- nowotwory skóry i znamiona
- naczyniaki jamiste
- trądzik krostkowy i ropowiczy
- trądzik różowaty
- zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy ( 2 miesiące)
- skłonność do koloidów
- skóra powiek
- terapia Roaccutanem


Po zabiegu
- żel chłodzący, krem antybakteryjny
- fotoprotekcja
- unikanie preparatów złuszczających
W niektórych przypadkach istnieje możliwość łączenia mikrodermabrazji z peelingiem chemicznym ( 20-30%)

pielęgnacja w domu
- unikanie opalaniai solarium -pierwsze 48 h
- kremy z filtrem co najmniej faktor 25
- unikanie kąpieli w chlorowanej wodzie
- do 48h po zabiegu picie 8-12 szklanek wody mineralnej dziennie (= dodatkowo uelastycznia skórę)

objawy niepożądane po zabiegu:
- mrowienie,pieczenie,świąd
-rumień (24-48 h)
- nadwrażliwość skóry
- przebarwienia linijne , ale przy V i VI fototypie
wyborczyny (24-72h)
- powikłania okulistyczne
- opryszczka,liszajec zakaźny.
-
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.