Faceci spod różnych znaków zodiaku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-28, 18:25   #1
Słowiańska Lara Croft
Raczkowanie
 
Avatar Słowiańska Lara Croft
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105

Faceci spod różnych znaków zodiaku.


Nie chcę tworzyć stereotypów,ale wpadłam na pomysł żeby podzielić się ciekawymi doświadczeniami.Kazda z nas ma za sobą jakiegoś partnera,każdy robi coś innego,czymś innym się zamuje,interesuje.Wymienń my się spostrzezeniami.SPod jakie znaku zodiaku,zawodu,zaintereso wań faceci są najlepsi w łózku.Mam nadzeję,że rozpoczniemy dyskusję.Moje zdanie wypowiem w trakcie.
__________________
Quod me nutrit,me destruit.
Archeo to nie sprint na sto metrów-to maraton-a do tego potrzebny jest charakter...więc...witaj w piekle
Słowiańska Lara Croft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 19:58   #2
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Waga, waga i jeszcze raz waga)))))). To mężczyzna z pasją, marzeniami, pełen wrażliwości, nieco zakręcony ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie ma mowy o nudzie, rutynie, bo ma tysiąc pomysłów na minutę. Niesamowicie poczciwy i prostolinijny, bardzo opiekuńczy ale łatwo go zranić, jest też ciut przewrażliwiony na swoim punkcie. A w łóżku...ahhh się rozmażyłam...daje więcej niż sam bierze, kobietka i jej potrzeby najważniejsze, jest kreatywny i nieprzewidywalny, i to jest w nim najcudowniejsze...
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 20:06   #3
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Faceci spod różnych znaków

hmmm bylam z Waga przez rok i w sumie moge sie zgodzic ale nie do konca rzeczywiscie jest bardzo przewrazliwiony na swoim punkcie,ale lubi imprezy i duze grono znajomych....im wiecej pan w okol tym lepiej.Dlatego uwazam,ze bardzo trudno zatrzymac wage przy sobie na dluzej chyba,ze toleruje sie jego rozlegle kontakty
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 20:34   #4
deviLady
Raczkowanie
 
Avatar deviLady
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Mój TŻ to lew dlatego moge podac kilka cech
Stanowczy, pewny siebie, władczy, wygadany, uwielbia komplementy jak typowy lew. Plusem jest opiekuńczość, wierność i oddanie. Minusem może być czasem zarozumiałość i wyniosłość.
W łóżku jego świadomość, że jest najlepszy sprawia, że jest najlepszy
Mimo bardzo typowych, męskich cech, ma bardzo dobre serce i potrafi się rozpłakać jak kobieta.
Chociaż pod względem horoskopu nie pasujemy do siebie ( ja jestem spod znaku Ryb) to uważam, że uzupełniamy się wzajemnie. Zawsze potrafi sprowadzić mnie na ziemie

Z Wagą jeszcze (raczej) nie miałam do czynienia jeśli chodzi o płeć męską. Za to chwale sobie Byki, Raki, Wodniki i Skorpiony. O Lwie już nie wspominam
__________________
**In beast or scripture?**
***In stars or temples?***
deviLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 21:13   #5
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Faceci spod różnych znaków

ale fajny temat
dla mnie najlepszy jest strzelec mój TZ to strzelec , mój dobry kolega[ przyjaciel] to strzelec, i jeszcze jeden kolega którego lubię zgadnijcie.......
no oczywiście strzelec faceci o których piszę są niezawodni wiem że zawsze mogę liczyć na ich pomoc, lojalni, szczerzy do bólu, pełni fantazji i pasji,mają swoje przekonania dość powiedziałabym konserwatywne i nimi kierują się w życiu ja coś sobie przyponę to jeszcze napiszę.
a co do facetów z którzy mnie hmmmmmm nie pociągają to

rak - za skryty i tajemniczy
panna- za pedantyczna
skorpion- za zaborczy i samolubny
ryby - za delikatne i skryte
koziorożec- zupełnie inny świat.....
baran-za zaborczy i nie uwzględniający innyego zdania niż swoje

a reszta może być
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 21:23   #6
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Faceci spod różnych znaków

deviLady u mnie sytuacja horoskopowa wygląda podobnie tylko że ja jestem lwem a mój TŻ rybami i cieszę się, że nie tylko ja mam udany niedopasowany horoskopowo związek
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 21:36   #7
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Faceci spod różnych znaków

no właśnie zapomniałam napisać że też jestem strzelcem więc ja i mój TZ za bardzo chyba nie pasujemmy do siebie horoskopowo
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 21:57   #8
totally'sexy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 77
GG do totally'sexy
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość


panna- za pedantyczna

Mój TŻ to Panna i jest okropnym bałaganiarzem
totally'sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 22:07   #9
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Mój Tż to wodnik. Ja skorpion. Wg horoskopów w ogóle do siebie nie pasujemy.
Ja- ogrrrrrromny temperament, wieczna ochota na seks i ciągle mało.
On- często niewyżyty, choć mniej niż ja.

Wodnik- uwielbia gdy druga strona jest usatysfakcjonowana, spełniona, szczęśliwa. Da z siebie wszystko dla osoby którą kocha. Nie jest egoistą, ale w pewnym sensie samolubem- nie lubi kochac w miejscach gdzie niespodziewanie może ktoś przeszkodzić czyli np. w domu gdzie są rodzice. Jest stanowczy i wie czego chce. I czego nie chce zarazem. Nic nie robi na siłe. Nie to znaczy NIE. Jest dobrym, czułym kochankiem- o ile kogoś kocha i szanuje, w przciwnym wypadku kobieta staje się tylko obiektem seksualnym.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-06-03 o 14:22
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 22:24   #10
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Smile Dot.: Faceci spod różnych znaków

Hehe, fajny wątek,chociaż nie specjalinie wierzę w horoskopy,to może być zabawna Ja jestem panną I jestem bałaganiarą Ale mam ogromny temperament,ciągle mi się chce i wymyślam co tu znowu wypróbować,więc mój chłopak czasem nie nadąza i nie daje rady (ale bardzo rzadko) A moje Kochanie jest skorpionem i jest cudowny,czuły,wrażliwy na moje potrzeby Ale jest też zdecydowany i pełen fantazji Ciągle chodzą mu po główce jakieś sprośne rzeczy Absolutnie nie zgadzam się,że jest samolubny i zaborczy
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 22:52   #11
0myszka0
Raczkowanie
 
Avatar 0myszka0
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 323
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Mój Tż toBARAN Barany długo szukają kandydatki na żone, jeżeli ją znajdą są jej wierne.
Gdyby wszyscy ludzie rodzili się w znaku Barana, kasy oszczędnościowe musiałyby zamknąć podwoje, bo Baran nie tylko, że nie lubi oszczędzać, lecz i niechętnie liczy się z pieniędzmi. Jego szczodrość wobec przyjaciół jest zadziwiająca.
Baran żyje teraźniejszością. Czasem można z nim pomówić o przyszłości, natomiast to, co było nic go nie obchodzi.
Baran nie lubi tchórzostwa, niepewności, sytuacji niejasnych, krętactw dyplomatycznych, niedomówień, niezdecydowania, odpowiedzi dwuznacznych. Ludzi klasyfikuje albo na plus, albo na minus. Oceny pośrednie dla niego nie istnieją
0myszka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 23:03   #12
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Mój TŻ to byk,i hmmm co by tu można powiedzieć... :jeśli chodzi o sprawy łóżkowe to jest ma fantazje,temperament z 10 razy większy niż ja (ja jestem spod znaku raczka),zawsze chętny i gotowy na wszystko władczy,bojowy,dumny,za zdrosny...no chyba rzeczywiście typowy byk
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 23:27   #13
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Faceci spod różnych znaków

pisząc o pannach pisałam o facetach których znam a do ich cech jeszcze dodałabym skłonność do wiecznego analizowania a co do bałaganiarstwa to normalnie szok bo moi znajomi mają bzika na tym punkcie

a co do nietypowych zachowań ludzi z konkretnych znaków trzeba pamiętać o tzw ascendencie nie wiem co to jest dokładnie ale mam tabelkę z której wynika że mam ascendent w skorpionie a mój facet w rybach więc niby mocje cechy strzeleckie są troche podobne do skorpiona , natomiast mój facet jest nietypowym strzelcem
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 00:04   #14
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Wątek przesuwam na Plotkowe.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 00:36   #15
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez deviLady Pokaż wiadomość
Mój TŻ to lew dlatego moge podac kilka cech
Stanowczy, pewny siebie, władczy, wygadany, uwielbia komplementy jak typowy lew. Plusem jest opiekuńczość, wierność i oddanie. Minusem może być czasem zarozumiałość i wyniosłość.
W łóżku jego świadomość, że jest najlepszy sprawia, że jest najlepszy
Mimo bardzo typowych, męskich cech, ma bardzo dobre serce i potrafi się rozpłakać jak kobieta.
Chociaż pod względem horoskopu nie pasujemy do siebie ( ja jestem spod znaku Ryb) to uważam, że uzupełniamy się wzajemnie. Zawsze potrafi sprowadzić mnie na ziemie
Mój byly to zodiakalny lew i napewno nie jest stanowczy,napewno nie pewny siebie(chociaż),napewno nie wygadany i w zupelnośc wogóle nie wierny.A noi w łóżku nie był całkiem fajny. A jego plusy,hm opiekunczy to może on był.AA i jeszcze uparty i chciał postawić na swoim-egoista Chciał abym to ja się do niego dostosowała,a nie on do mnie.
Pan i władca.....
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 01:21   #16
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Mój TŻ to byk,i hmmm co by tu można powiedzieć... :jeśli chodzi o sprawy łóżkowe to jest ma fantazje,temperament z 10 razy większy niż ja (ja jestem spod znaku raczka),zawsze chętny i gotowy na wszystko władczy,bojowy,dumny,za zdrosny...no chyba rzeczywiście typowy byk
Oh, mój ex to byk i to była porażka pod każdym względem, kompletne niedopasowanie może dlatego, że ja baran za bardzo energiczny i za szybki dla leniwego, stabilnego i poukładanego do bólu byka. Nie powiem, bo kochający i wrażliwy również, ale wpadający w rytynę, bardzo przewidywalny, tzn. nie umiejący niczym zaskoczyć, jednym słowem...nudny. W łóżku również katastrofa, bierny i bez inwencji, konserwatywny myślący o swoich potrzebach, co przekładało się też na inne sfery życia i co w konsekwencji doprowadziło do rozstania...
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 01:29   #17
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków

panowie wagi (oprocz mojego taty ideału) w zasadzie nudziarze,wrazliwi bez inicjatywy i pomyslu.Ciagle musialam przejawiac inicjatywe do czegokolwiek ,wlacznie z rozmowa(nie wiem moze to jak mam taki wplyw)
Pan wodnik,skaczacy z kwiatka na kwiatek ,lubiacy poimprezowac i notorycznie mijający sie z prawdą,bez głębszych refleksji

a ja ryba,coz by tu rzec. Bliznieta w ascendencie wiec nie da sie mnie tak okreslic w paru slowach.Mam w sumie 4 znaki w jednym wiec skomplikowana istota.
Wciaz czekam na idealnego dla mnie byka lub skorpiona
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 01:42   #18
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Barany i Strzelce
Baran jest wesoły, czuły, angażuje się w związek i wychodzi z niego romantyk (w umiarze oczywiście, co mi bardzo odpowiada ). Nie lubię landrynkowych związków
A Strzelec jest szczery, uczuciowy, taki idealista
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 01:59   #19
NEFRETETE23
Raczkowanie
 
Avatar NEFRETETE23
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław...
Wiadomości: 44
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Podpisuje sie pod tym co napisala o baranach 0myszka0... Tylko to z tymi pieniedzmi to tak nie bardzo sie zgadza... I dodam ze barany lubia klamac...
__________________
Piękność jest dla kobiety ważniejsza
niż inteligencja, bo mężczyźnie
łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie.
NEFRETETE23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 11:30   #20
Słowiańska Lara Croft
Raczkowanie
 
Avatar Słowiańska Lara Croft
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Mój TŻ jest Strzelcem.Cechy charakteru:
*porywczy,często bezmyślny
*nieokiełznany,pomysłowy
*czasem leń,idealista
*uwielbia podróże,przygody,nowości
W łózku:
*pomysłowy,czuły,potrafi zadbać o potrzeby kobiety,choć czasem o tym zapomina i porywa go fantazja,często gwałtowny,wybuchowy,nowat orski,ciekawy,pasjonat kobiecego ciała,opiekunczy,sexowny. ..jak dla mnie -EROS

Nie wiem czy do siebie pasujemy w każdym razie ja jestem spod znaku Bliżniąt.
__________________
Quod me nutrit,me destruit.
Archeo to nie sprint na sto metrów-to maraton-a do tego potrzebny jest charakter...więc...witaj w piekle
Słowiańska Lara Croft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 12:51   #21
deviLady
Raczkowanie
 
Avatar deviLady
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Mój byly to zodiakalny lew i napewno nie jest stanowczy,napewno nie pewny siebie(chociaż),napewno nie wygadany i w zupelnośc wogóle nie wierny.A noi w łóżku nie był całkiem fajny. A jego plusy,hm opiekunczy to może on był.AA i jeszcze uparty i chciał postawić na swoim-egoista Chciał abym to ja się do niego dostosowała,a nie on do mnie.
Pan i władca.....
Znam takie Lwy, które zachowują się tak jak ten z Twojego opisu, a nawet gorzej W ogóle dogadać się nie można, co dopiero mieć swoje zdanie. Ja trafiłam na Lwa, który ma typowo własdcze cechy, ale wszystko z umiarem. Bardzo rzadko się kłocimy, bo on zawsze mi ustąpi i przyzna racje choć jej nie mam

Co do strzelców to w 100% popieram wypowiedź neska951. Oni maja w sobie to "coś" Strzelca rozpoznam na kilometr
__________________
**In beast or scripture?**
***In stars or temples?***
deviLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:03   #22
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Faceci spod różnych znaków

[quote=bess;3338339]panowie wagi (oprocz mojego taty ideału) w zasadzie nudziarze,wrazliwi bez inicjatywy i pomyslu.Ciagle musialam przejawiac inicjatywe do czegokolwiek ,wlacznie z rozmowa(nie wiem moze to jak mam taki wplyw)


Zgadzam sie calkowicie Wagi takie sa
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:06   #23
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków

[quote=blueania;3340271]
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
panowie wagi (oprocz mojego taty ideału) w zasadzie nudziarze,wrazliwi bez inicjatywy i pomyslu.Ciagle musialam przejawiac inicjatywe do czegokolwiek ,wlacznie z rozmowa(nie wiem moze to jak mam taki wplyw)


Zgadzam sie calkowicie Wagi takie sa
zartujesz myslalam nieboga ze to przeze mnie 1 waga z jaka mialam kontakt to moj tata ,a on jest energiczny,pelen pomyslow,ma gadane,super poczucie humoru.A ci faceci wagi,ktorych spotkalam pozniej no zupelnie inni doloze do tego brak poczucia humoru
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:25   #24
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Waga, waga i jeszcze raz waga)))))). To mężczyzna z pasją, marzeniami, pełen wrażliwości, nieco zakręcony ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie ma mowy o nudzie, rutynie, bo ma tysiąc pomysłów na minutę. Niesamowicie poczciwy i prostolinijny, bardzo opiekuńczy ale łatwo go zranić, jest też ciut przewrażliwiony na swoim punkcie. A w łóżku...ahhh się rozmażyłam...daje więcej niż sam bierze, kobietka i jej potrzeby najważniejsze, jest kreatywny i nieprzewidywalny, i to jest w nim najcudowniejsze...
Ja mam wagę w domu i nic mi się nie zgadza z Twoją wagą

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
hmmm bylam z Waga przez rok i w sumie moge sie zgodzic ale nie do konca rzeczywiscie jest bardzo przewrazliwiony na swoim punkcie,ale lubi imprezy i duze grono znajomych....im wiecej pan w okol tym lepiej.Dlatego uwazam,ze bardzo trudno zatrzymac wage przy sobie na dluzej chyba,ze toleruje sie jego rozlegle kontakty
OOO tak tak

Cytat:
Napisane przez 0myszka0 Pokaż wiadomość
Mój Tż toBARAN Barany długo szukają kandydatki na żone, jeżeli ją znajdą są jej wierne.
Gdyby wszyscy ludzie rodzili się w znaku Barana, kasy oszczędnościowe musiałyby zamknąć podwoje, bo Baran nie tylko, że nie lubi oszczędzać, lecz i niechętnie liczy się z pieniędzmi. Jego szczodrość wobec przyjaciół jest zadziwiająca.
Baran żyje teraźniejszością. Czasem można z nim pomówić o przyszłości, natomiast to, co było nic go nie obchodzi.
Baran nie lubi tchórzostwa, niepewności, sytuacji niejasnych, krętactw dyplomatycznych, niedomówień, niezdecydowania, odpowiedzi dwuznacznych. Ludzi klasyfikuje albo na plus, albo na minus. Oceny pośrednie dla niego nie istnieją
Też mam tą książkę
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:31   #25
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Faceci spod różnych znaków

[quote=bess;3340301]
Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
zartujesz myslalam nieboga ze to przeze mnie 1 waga z jaka mialam kontakt to moj tata ,a on jest energiczny,pelen pomyslow,ma gadane,super poczucie humoru.A ci faceci wagi,ktorych spotkalam pozniej no zupelnie inni doloze do tego brak poczucia humoru
Moj byly to waga i na serio nie mialam z nim za czesto powazniejszych tematow do rozmow czesto zanudzal,potrafil opowiadac tylko o swoich treningach i samochodachi rzeczywiscie ten brak poczucia humoru...niby sie czasem staral ale slabo mu wychodzilo.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:34   #26
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków

A moj jakies tam refleksje mial ale niechetnie o nich mowil.W ogole przy mnie rzadko dzioba otwieral.I tak zmienil sie na korzysc ,bo jedna jego znajoma powiedziala o nim vel android Nie docenial mojego poczucia humoru i gasil kazdy zart.Myslalam ze mi zazdrosci,ze to ja jestem blyskotliwa
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:44   #27
lilith_191
Raczkowanie
 
Avatar lilith_191
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: eŁDeZet
Wiadomości: 235
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Najgorętszy temperament chyba mają skorpiony. Ale za to byczki potrafią świetnie zadbać o całą romantyczną oprawę, grę wstępną itp
__________________
piszę pracę magisterską
lilith_191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:44   #28
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Faceci spod różnych znaków

[QUOTE=bess;3340301]
Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
zartujesz myslalam nieboga ze to przeze mnie 1 waga z jaka mialam kontakt to moj tata ,a on jest energiczny,pelen pomyslow,ma gadane,super poczucie humoru.A ci faceci wagi,ktorych spotkalam pozniej no zupelnie inni doloze do tego brak poczucia humoru
Na szczęście moja waga jest taka jak Twój tato, choc inni mężczyźni z tego znaku byli podobni więc pewnie miałam to szczęście trafiać na fajnych facetów wagi. Ja jestem baranem więc może akurat te dwa znaki pasują do siebie świetnie...
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:50   #29
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków

[quote=Anuska77;3340646]
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Na szczęście moja waga jest taka jak Twój tato, choc inni mężczyźni z tego znaku byli podobni więc pewnie miałam to szczęście trafiać na fajnych facetów wagi. Ja jestem baranem więc może akurat te dwa znaki pasują do siebie świetnie...
no powiem Ci ze wg horoskopu to najgorsze dla siebie znaki.Moja mama tez jest baranem.I my w trojke wlasnie wedlug horoskopu nie powinnismy zbyt dlugo przebywac w swoim towarzystwie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:50   #30
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
dla mnie najlepszy jest strzelec mój TZ to strzelec , mój dobry kolega[ przyjaciel] to strzelec, i jeszcze jeden kolega którego lubię zgadnijcie.......
no oczywiście strzelec
Absolutnie się z Tobą nie zgodzę, bo mój były jest strzelcem i znam jeszcze kilka facetów z pod tego znaku dlatego uważam że to bardzo trudny partner

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
faceci o których piszę są niezawodni wiem że zawsze mogę liczyć na ich pomoc
Jak dla mnie to totalna bzdura.. Przede wszystkim uważam że strzelce to straszni egoiści dlatego rzadko można na nich liczyć gdyż swoje potrzeby i plany zawsze stawiają na pierwszym miejscu

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
szczerzy do bólu
To akurat fakt ale często przekłada się to na brak taktu i jakichkolwiek hamulców co według mnie jest straszną wadą
Włóżku strzelec jest trochę monotonny i mało namiętny ale za to czuły Ma dość dużo pomysłów na urozmaicenie życia seksualnego ale rzadko wprowadza je w życie... Plusem jest to że w sprawach łóżkowych myśli o potrzebach partnerki a nie tylko o swoich

Wiem że każdy bez względu na znak zodiaku jest inny i nie sugeruję się tym, ale zawsze można się powymieniać swoimi doświadczeniami
__________________
If I lose myself, I lose It all
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-27 22:34:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.