Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XIX - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 15:11   #4981
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XIX

Przez te zmarchy na czole Princessiny myślałam, że jej to już trzydziecha stuknęła, a tu prosze-27
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:20   #4982
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XIX

Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość


Na początku lubiłam bloga Kosmetycznej Hedonistki, ale teraz jak dla mnie tam jest reklama na reklamie Czekam, aż zacznie nagrywać filmiki
też lubiłam. Wydawała się być skromną dziewczyną, ale teraz widać,że to była pomyłka cel to reklamy na blogu i friendsy z jutuba
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:21   #4983
everybody_talks
Raczkowanie
 
Avatar everybody_talks
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XIX

Cytat:
Napisane przez kirja Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, podczytuję Was od dawna, ale dzisiaj się wkurzyłam i postanowiłam napisać. A zdenerwowałam się odpowiedzią Księżniczki
no normalnie jakby była Martyną Wojciechowką i testowała telefon w ekstremalnych warunkach,
ale faktycznie zabieranie telefonu na codzienne kawki z Baszakową to ciężkie warunku
Księżniczka mi podnosi ciśnienie jak mało kto, szczególnie jak piszę jaki to nie był ciężki tydzień, a tam Zumba, sushi, kawka, kawka i spotkanie ze sponsorem. Wiem pewnie przemawia przeze mnie zazdrość.

I Doncellita też mnie kiedyś wkurzała jak mówiła, że ona nie jest normalną studentką, bo ona jeszcze NAGRYWA FILMIKI. No normalnie oklaski, bo co tam studenci, którzy studiują i pracują, są jednocześnie matkami, wolontariuszami, cokolwiek, kiedy ktoś nagrywa filmiki.

Takie pokazywanie blogowania/nagrywania jako czegoś tak mega nad innymi, kiedy same blogi/filmy nie są czymś naprawdę wybitnym jest nieco śmieszne...


Poplułam nieco jadem, więc witam

i pochwalę się, że pracuję w galerii, gdzie ostatnio było spotkanie z Dawidem Kwiatkowskim, klienci nas pytali czy jest jakiś zamach, bo takie byly wrzaski, a ja do dzisiaj jestem lekko przygłucha...
Oj tam, nie denerwuj się tak. Ja Ci tu wszystko wytłumaczę. Być może Księżniczka nie miała wystarczająco dużo czasu na wyjaśnienie tego, co miała na myśli w komentarzu, bo spieszy się na kawę z ciachem.
Zacznijmy od tego, że życie vlogerki łatwe nie jest! Wiesz to ciągłe relacjonowanie swojego życia, funkcjonowanie pod presją innych, "inspirowanie" się coraz to nowymi trendami w blogosferze (korsy, aromatelle, yankee etc.) Toż to one mają gorzej niż celebryci...zwariować można!
Ponadto vlogowanie w jej przypadku to zawód wzmożonego ryzyka. Pomijając, że telefon może wpaść do wanny (kojarzę tylko jedno zdjęcie zrobione w wannie, więc nagminne to to nie jest) to ilość wszelkich promieniowań wydobywających się z laptopów, smartfonów, ipadów 24h na dobę spokojnie może konkurować z pracą radiologa. Te wszystkie substancje chemiczne w kosmetykach nie umywają się do pracy laboranta, nie wspominając już o ilości wchłoniętych do płuc olejków zapachowych ze świec. Nawet podniesienie ręki do góry w celu strzelenia samo☠☠☠ki (by wyglądać szczuplej niż w rzeczywistości) może skończyć się zwichnięciem stawu barkowego, a o upadnięciu telefonu nie zapominając. A jak ją przeczyści po kawusi to co, toż to też ryzyko jest przecież!
Reasumując wszyscy, ale to wszyscy, bez wyjątku powinniście być wdzięczni vlogerką. Codzienne zmagania z jakimi się muszą spotykać każdego dnia zasługują na uznanie, a nie wszechobecny heat
everybody_talks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:27   #4984
Krytyczkaa
Raczkowanie
 
Avatar Krytyczkaa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 131
GG do Krytyczkaa
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XIX

Cytat:
Napisane przez everybody_talks Pokaż wiadomość
Oj tam, nie denerwuj się tak. Ja Ci tu wszystko wytłumaczę. Być może Księżniczka nie miała wystarczająco dużo czasu na wyjaśnienie tego, co miała na myśli w komentarzu, bo spieszy się na kawę z ciachem.
Zacznijmy od tego, że życie vlogerki łatwe nie jest! Wiesz to ciągłe relacjonowanie swojego życia, funkcjonowanie pod presją innych, "inspirowanie" się coraz to nowymi trendami w blogosferze (korsy, aromatelle, yankee etc.) Toż to one mają gorzej niż celebryci...zwariować można!
Ponadto vlogowanie w jej przypadku to zawód wzmożonego ryzyka. Pomijając, że telefon może wpaść do wanny (kojarzę tylko jedno zdjęcie zrobione w wannie, więc nagminne to to nie jest) to ilość wszelkich promieniowań wydobywających się z laptopów, smartfonów, ipadów 24h na dobę spokojnie może konkurować z pracą radiologa. Te wszystkie substancje chemiczne w kosmetykach nie umywają się do pracy laboranta, nie wspominając już o ilości wchłoniętych do płuc olejków zapachowych ze świec. Nawet podniesienie ręki do góry w celu strzelenia samo☠☠☠ki (by wyglądać szczuplej niż w rzeczywistości) może skończyć się zwichnięciem stawu barkowego, a o upadnięciu telefonu nie zapominając. A jak ją przeczyści po kawusi to co, toż to też ryzyko jest przecież!
Reasumując wszyscy, ale to wszyscy, bez wyjątku powinniście być wdzięczni vlogerką. Codzienne zmagania z jakimi się muszą spotykać każdego dnia zasługują na uznanie, a nie wszechobecny heat
Pamiętaj, życie vlogera to życie na krawędzi. Codziennie czyhają na nie same niebezpieczeństwa np. zapchanie twarzy przez kosmetyk. Myślałam że dziewczyny traktują nagrywanie jako przyjemność, hobby a nie (jak mi się coraz bardziej wydaje) jako pracę
__________________
Mój mały świat

31.07 - TAG: Sunkissed Summer
27.07 - Życie mamy tylko jedno, nie marnujmy go
26.07 - Moja wyjazdowa kosmetyczka
Krytyczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:36   #4985
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XIX

Widziałyście:


Podsumowanie roku 2013 na Yt.

Jest Tyler Oakley, Jenna Marbles, Hannah Hart, Ryan Higa, Smosh, Glozell i inni.

Wielu osób nie ma...
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:44   #4986
czarno_to_widze
Raczkowanie
 
Avatar czarno_to_widze
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 80
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XIX

Cytat:
Napisane przez everybody_talks Pokaż wiadomość
Oj tam, nie denerwuj się tak. Ja Ci tu wszystko wytłumaczę. Być może Księżniczka nie miała wystarczająco dużo czasu na wyjaśnienie tego, co miała na myśli w komentarzu, bo spieszy się na kawę z ciachem.
Zacznijmy od tego, że życie vlogerki łatwe nie jest! Wiesz to ciągłe relacjonowanie swojego życia, funkcjonowanie pod presją innych, "inspirowanie" się coraz to nowymi trendami w blogosferze (korsy, aromatelle, yankee etc.) Toż to one mają gorzej niż celebryci...zwariować można!
Ponadto vlogowanie w jej przypadku to zawód wzmożonego ryzyka. Pomijając, że telefon może wpaść do wanny (kojarzę tylko jedno zdjęcie zrobione w wannie, więc nagminne to to nie jest) to ilość wszelkich promieniowań wydobywających się z laptopów, smartfonów, ipadów 24h na dobę spokojnie może konkurować z pracą radiologa. Te wszystkie substancje chemiczne w kosmetykach nie umywają się do pracy laboranta, nie wspominając już o ilości wchłoniętych do płuc olejków zapachowych ze świec. Nawet podniesienie ręki do góry w celu strzelenia samo☠☠☠ki (by wyglądać szczuplej niż w rzeczywistości) może skończyć się zwichnięciem stawu barkowego, a o upadnięciu telefonu nie zapominając. A jak ją przeczyści po kawusi to co, toż to też ryzyko jest przecież!
Reasumując wszyscy, ale to wszyscy, bez wyjątku powinniście być wdzięczni vlogerką. Codzienne zmagania z jakimi się muszą spotykać każdego dnia zasługują na uznanie, a nie wszechobecny heat
vlogerkOM
czarno_to_widze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:45   #4987
Moskit0
Rozeznanie
 
Avatar Moskit0
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 717
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XIX

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
też lubiłam. Wydawała się być skromną dziewczyną, ale teraz widać,że to była pomyłka cel to reklamy na blogu i friendsy z jutuba
Co te gifty mogą zrobić z człowiekiem
Hajs musi się zgadzać.
Moskit0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 15:59   #4988
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XIX

dziewczynki mam nadzieję, że gifty już powysyłane ? to już jutro! Wielki dzień!

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

nowy wątek , zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post44114506
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 16:04   #4989
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XIX

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
dziewczynki mam nadzieję, że gifty już powysyłane ? to już jutro! Wielki dzień!

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

nowy wątek , zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post44114506
właśnie nadałam kurierem ... mam nadzieje, ze do jutra dojdzie
trzymajcie kciuki!

moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.