Dermablend Vichy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-16, 22:46   #271
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dermablend Vichy

Czy mowa o tym produkcie który jest reklamowany przez Zombie Boy'a ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 11:22   #272
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Dermablend Vichy

Zainteresowal mnie ten podklad i jestem chetna przetestowac. Czy znacie internetowe sklepy gdzie znajde probke odcienia opal 15 ? Na allegro niestety nie ma.
Czy posiada ktos doswidaczenie i porównanie tego podkladu z revlonem colorstay ? Czy opal jest rzeczywiście jasny. Dotychczas odpowiadal mi kolor 150 buff z RC.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 17:18   #273
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Dermablend Vichy

Miałam ten podkład, ale w o ton ciemniejszym odcieniu dawno temu... W każdym razie miałam problem z doborem koloru, bo większość jest różowawa i właśnie 15 taka kiedyś była. Ogólnie odcienie nie są super jasne, na twoim miejscu poszłabym do Superpharm i obejrzała na żywo.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:11   #274
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Dermablend Vichy

No niestety tego sklepu nie ma w kazdym miescie
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 10:14   #275
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Dermablend Vichy

Odświeżam wątek, całkiem niedawno odkryłam ten podkład i jestem nim oczarowana. Mam odcień 25, który idealnie pasuje do mojej skóry. Świetna konsystencja, dobrze się rozprowadza, nie brudzi ubrań i robi t
"twarz z okładki", ale w pozytywnym znaczeniu. Nie zatyka porów, trzyma się na twarzy cały dzień aż do zmycia. Nie wiem, jak radzi sobie u osób, które mają jakieś mega problemy z cerą czy przebarwienia, ale u mnie radzi sobie doskonale. Polecam go
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 13:14   #276
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek, całkiem niedawno odkryłam ten podkład i jestem nim oczarowana. Mam odcień 25, który idealnie pasuje do mojej skóry. Świetna konsystencja, dobrze się rozprowadza, nie brudzi ubrań i robi t
"twarz z okładki", ale w pozytywnym znaczeniu. Nie zatyka porów, trzyma się na twarzy cały dzień aż do zmycia. Nie wiem, jak radzi sobie u osób, które mają jakieś mega problemy z cerą czy przebarwienia, ale u mnie radzi sobie doskonale. Polecam go
Odkryłaś, ale tak naprawdę już zupełnie inny podkład. Kilka miesięcy temu formuła dermablend została zmieniona (zresztą chyba nadal na kartoniku na górze jak dopisek"nowa formuła").
Podkład aktualny z tym pierwotny to jak niebo i ziemia.
Aktualny jest o wiele wiele bardziej płynny, gorzej kryje i jest zdecydowanie mniej wydajny. Poprzedniej wersji zużyłam kilak tubek, tej nowej jedną i nie zamierzam więcej kupować.
Szkoda mi, że go "ulepszyli", bo w moim przypadku nowa formuła w ogóle się nie sprawdziła.
Wiem jednak, że innym bardziej ta lżejsza forma pasuje, ale moim zdaniem nie tędy droga. Miał być to podkład, który ukryje wszystko. A dzięki zmianom kryje coraz mniej :/
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 13:51   #277
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Odkryłaś, ale tak naprawdę już zupełnie inny podkład. Kilka miesięcy temu formuła dermablend została zmieniona (zresztą chyba nadal na kartoniku na górze jak dopisek"nowa formuła").
Podkład aktualny z tym pierwotny to jak niebo i ziemia.
Aktualny jest o wiele wiele bardziej płynny, gorzej kryje i jest zdecydowanie mniej wydajny. Poprzedniej wersji zużyłam kilak tubek, tej nowej jedną i nie zamierzam więcej kupować.
Szkoda mi, że go "ulepszyli", bo w moim przypadku nowa formuła w ogóle się nie sprawdziła.
Wiem jednak, że innym bardziej ta lżejsza forma pasuje, ale moim zdaniem nie tędy droga. Miał być to podkład, który ukryje wszystko. A dzięki zmianom kryje coraz mniej :/
Ale to co odkryłam zupełnie mi odpowiada i jestem zadowolona. A nawet bardzo zadowolona.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 11:41   #278
kosmex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dermablend Vichy

cześć wszystkim ja używam dermablend i jestem zadowolona, nie ma nowych niespodzianek, mam cerę mieszaną
zaczęłam go używać ponieważ mam w obrocie i nie zamienię na inny jeśli któraś z was potrzebuje piszcie

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

witam serdecznie jeśli będzie Pani potrzebowała jakiś odcień dermabled proszę o meil, czasem mam kilka sztuk i mogę wysłać pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

witam serdecznie, jeśli będzie Pani potrzebować jakiś odcień proszę pisać pozdrawiam gorąco
kosmex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 11:43   #279
KarolinkaMatras
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dermablend Vichy

Ja używam tego podkładu i jest super! Kryje mi nawet zaskórniki. W drogeriach zazwyczaj cena jest dosc wysoka. Swego czasu placilam 90-100 zł. Teraz kupuję tutaj, bo jest za 77 zl:
http://aptekaprima24.pl/vichy-dermab...old-30-ml.html
KarolinkaMatras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.