niuni888 różnośći szydełkowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-19, 09:40   #1
niunia888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12

niuni888 różnośći szydełkowe


Witajcie kobietki, odwazyłam sie załozyc swoj kącik,pochwalić sie troszke, pogawędzić z wami i czerpać wiedzę Przez ostatnie miesiące leżenia w łóżku naczytałam sie b dużo wizazu, podziwiam wasze piękne prace nie tylko szydełkowe, jestescie wszystkie b zdolne i podziwiam was wszystkie za wytrwałość w tym co tworzycieklask i:, inspirujecie mnie do dalszych robótek, niestety wiekszosc moich starych prac jest "w swiecie" porozdawana, obecnie wklejam zdjecia tych bierzących , dzieki temu forum łatwiej mi wytrwac chwile załamki,bezsilności bo wasze prace i niekiedy śmieszne wypowiedzi poprawiają mi chumor zdjecia moich nieskonczonych jeszcze prac:
kocyk dla dziecka , obrus na duuzyyy stół z łączonych kwadratów, i gwiazdka na choinke bo moj 4letni synek -urwisek bardzo chciał


mam nadzieję że spodobają sie wam moje prace,
niunia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 11:26   #2
lexor
Zakorzenienie
 
Avatar lexor
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 463
GG do lexor
Dot.: niuni888 różnośći szydełkowe

Witaj wśród nas
Twoje szydełkowe prace są śliczne, a wzory bardzo ciekawe. Gwiazdka dla synka piękna

Skoro dużo leżałaś to zakładam, że przyczyną był zły stan zdrowia, w związku z tym życzę bardzo dużo zdrówka i pięknych, pogodnych dni. Odsuń nieprzyjemne chwile od siebie, bierz szydełko do ręki i twórz kolejne śliczności, a potem pokazuj nam
__________________
Pozdrawiam Alina
http://lenkanapoddaszu.blogspot.com/
Zapraszam do odwiedzania moich wątków
Papierowe różności
Rodzinne dłubanki
Decoupage
lexor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 12:09   #3
niunia888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: niuni888 różnośći szydełkowe

dziekuje serdecznie za mile słowa bardzo mi przyjemnie ze podobaja sie moje robótki haha leze w lozku nadal bo w ciazy jestem i nie wolno mi wstawac--chodzic,wscieklizna mnie bierze termin mam w polowie grudnia ale wiem ze urodze wczesniej ,lekarz nie daje szans mojej szyjce macicy ---tu jej brak,wiec probuje nie zwariowac a moj synek 4letni nie pomaga mi w tym moze dzisiaj jeszczeczapke wkleje tzn zdjecia tez zrobiona dla urwisa-arturka

dziekuje serdecznie
niunia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 09:01   #4
niunia888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: niuni888 różnośći szydełkowe

czesc kobietki
dzisiaj dopiero wstwiam zdjecia czapeczki na szydelku arturek ja uwielbia a chwali sie ze mama zrobila fajna sprawa bo nikt takiej nie ma, a dzisiaj siedzi ze mna w domu bo chory znowuuuuu zczal chorowac non stop jak do przedszkola poszedl a teraz ma zapalenie ucha i gardła.....ja zwariuje z tymi chorobskami
pozdrawiam cieplutko bou mnie pada i szaro jest za oknem

niunia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 13:21   #5
lexor
Zakorzenienie
 
Avatar lexor
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 463
GG do lexor
Dot.: niuni888 różnośći szydełkowe

Życzę w takim razie dużo zdrowia Tobie i maleństwu oraz żeby ciąża przebiegła do końca prawidłowo, a rozwiązanie nastąpiło bez komplikacji

Nie dziwię się, ze syn się chwali,, ja tez bym się chwaliła, czapeczki robisz piękne
__________________
Pozdrawiam Alina
http://lenkanapoddaszu.blogspot.com/
Zapraszam do odwiedzania moich wątków
Papierowe różności
Rodzinne dłubanki
Decoupage
lexor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 09:30   #6
niunia888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: niuni888 różnośći szydełkowe

dziekuje serdecznie jak czlowiek usłyszy jakies mile słowa to odrazu zyc sie chce
niunia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.