Panny mlode na obczyznie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-07, 19:06   #1
Jo Jo
Raczkowanie
 
Avatar Jo Jo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 68
Smile

Panny mlode na obczyznie


Jestem pewna, ze jest tu sporo dziewczynek mieszkajacych daleko, daleko...
Zalatwianie slubu na odleglosc to niewatpliwie dodatkowy stres.
Jestem ciekawa jak sobie z nim radzicie i czy rzeczywiscie same macie wszystko pod kontrola czy raczej zlecilyscie czesc tych "przyjemnosci" komus z tutejszych
Ja siedzac w Anglii az sie rwe zeby cos zalatwic, ale niestety trzeba cierpliwie czekac na kolejna wizyte w PL .
Slub w lipcu, do tego czasu bede w domu tylko raz (na jakis tydzien) a potem dopiero znowu na tydzien bezposrednio przed samym slubem. Mam wrazenie, ze najciezsza czesc pracy przede mna, tylko czasu na to brak!
Az strach sie bac
Jo Jo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 20:54   #2
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Panny mlode na obczyznie

Nie martw sie, wszystko bedzie tak jak sobie wymarzylas Przeszlam przez to wiec i wiem to na 100% Mieszkam w Holandii, a slub bralismy w Polsce. Wszystko pieknie udalo sie zalatwic wiec nie stresuj sie tylko po prostu dokladnie rozplanuj co i jak, ewenualnie "zatrudnij" kogos do pomocy zeby w razie czego cos skontrolowal czy pomogl ci zalatwic na czas (nam pomagali moi kochani rodzice), ana pewnoe wszystko bedzie po twojej ( waszej ) mysli.
POWODZENIA!!
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 12:55   #3
lisel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 10
Dot.: Panny mlode na obczyznie

Hej hej! ja mieszkam w Niemczech na wesele zdecydowalismy po Nowym Roku jak bylismy z wizyta w Polsce i praktycznie w ciagu tygodnia zalatwilismy najwazniejsze rzeczy. Moja sukienka juz sie szyje, wszystko co dotyczy imprezy weselnej zalatwia restauracja, jedynie orkiestre wybralismy w Niemczech przez internet )) a umowa zajeli sie rodzice. Myslalam ze bede miala o wiele wiecej do roboty, ale praktycznie to bylo tego niewiele, czekam sobie spokojnie do czerwca i przegladam forum w poszukiwaniu fryzurki, kwiatow itp. Tak wiec bez stresu Jo Jo, wszystko bedzie tak jak chcesz. Pozdrawiam
lisel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 02:16   #4
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Panny mlode na obczyznie

czesc!
To prawda, ze na odleglosc to nie to samo i nacieszyc sie tymi przygotowaniami nie mozna za bardzo, ale wszystko da sie zrobic z pomoca kochanych rodzicow
Moj slub w czerwcu, w Polsce, a mieszkamy w Anglii.
W ubieglym roku w maju narzeczony znalazl sale i kosciol. Byl wtedy w kraju. Potem juz umowe podpisali rodzice. Zespoly zostaly nam polecony przez wlasciciela sali. Rodzice przeslali nam plyty i tu sluchalismy. Decyzja zapadla szybko i zespol tez juz byl. W styczniu bylam 5 dni w Polsce i zalatwilam kamerzyste, fotografa, samochod i dekoracje,a i fryzjera. Sukienke tez znalazlam i teraz sie szyje. Wczesniej duzo grzebalismy w internecie, wiec mialam duzo adresow i wystarczylo dobrze rozplanowac czas. To byly strasznie zabiegane 5 dni, ale sie udalo
W czerwcu przyjezdzamy oboje tydzien przed slubem i tez pewnie bedziemy biegac. Dla niego garnitur, ja przymiarka, bukiet trzeba wybrac, wszystko potwierdzic. No niestey na ostatnia chwile bedziemy wybierac obraczki. Az sie boje, czy o niczym nie zapomnimy, ale powinno byc dobrze. Rodzice czuwaja nad wszystkim
Ostatnio wybralismy zaproszenia z internetu.
Pozdrawiam!
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 02:54   #5
bubbel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 926
GG do bubbel Send a message via Skype™ to bubbel
Smile Dot.: Panny mlode na obczyznie

CZesc Jo Jo. Ja mam dokladnie tak jak Ty. Mieszkam w Londynie i jade na tydzien przed slubem aby dopiac wszystko na ostatni guzik. Bardzo pomaga mi mama, ktora wszystko dla mnie zalatwia na miejscu
bubbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 12:14   #6
Jo Jo
Raczkowanie
 
Avatar Jo Jo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 68
Dot.: Panny mlode na obczyznie

Pozdrawiam was wszystkie dziewczynki!
Podobnie jak Wam, mi rowniez pomagaja rodzice, ale musze przyznac ze gdyby nie internet, nie wiem gdzie bym teraz byla .
Sama przez internet zalatwilam sobie skrzypaczke, samochod i prawie zaproszenia (probki dotro na moj adres w PL za kilka dni) musze sie tylko zdecydowac, ktore beda najlepsze. Poza tym znalazlam tu miliardy pomyslow, ktore wspolnymi silami wprowadzimy w zycie.
Nauki mamy tutaj za 2 tygodnie. Dobrze, ze ida na reke i bedzie to tylko jeden dzien, zapewne extra skondensowany!
Buciki kupie sobie tutaj, maja przesliczne i jeszcze jakies fajne kolczyki, a co tam!
Jo Jo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 12:29   #7
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Panny mlode na obczyznie

Buciki zamowilam w Polsce przy zakupie sukienki, ale musze przyznac, ze tu sa ladne buciki w sklepach. Na pewno kupie sobie jakies sandalki na poprawiny.
A co do sukien slubnych, to bylam w paru salonach i TRAGEDIA! Nic mi sie nie podobalo. Dobrze, ze moglam wybrac w Polsce


Jo Jo- zauwazylam, ze tez jestes z grudnia 1980. Ja jestem z 27-go. Fajnie, ze w tym samym roku bierzemy slub. Ktorego jest Twoj?
Moj 10 czerwca 2006 No i bede tydzien przed dopiero
Czy nie obawiasz sie, ze ta ostatnia chwila na przymiarke, to nie za malo?
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 14:38   #8
Jo Jo
Raczkowanie
 
Avatar Jo Jo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 68
Dot.: Panny mlode na obczyznie

Ja obstawilam 22 lipca , to jeszcze ponad 4 m-ce, ale czas pedzi jak szalony, a tu jestem kompletnie uziemiona!
Z sukienka, no wlasnie, ostatnie przymiarki tak na styk, ale nie ma co sie niepotrzebnie stresowac, co bedzie to bedzie
Jo Jo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 13:47   #9
Agatka79
Raczkowanie
 
Avatar Agatka79
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: England
Wiadomości: 43
GG do Agatka79
Red face Dot.: Panny mlode na obczyznie

Witam Dziewczynki!!!!
Ja takze jestem w Anglii a slub w Polsce we wrzesniu (23.09)-wszystko zalatwiamy sobie sami-tzn-to co moglismy zalatwilismy przes wyjazdem-tzn-sala, kosciol, orkiestra, foto, video, suknia, nawet zaproszenia juz dalismy-ale teraz mam stracha, ze nie zdazymy ze wszystkim na czas-zamierzamy wrocic w lipcu!!!!!!!!!!
Agatka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 12:37   #10
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Panny mlode na obczyznie

Agatko79
Jak widze to najwazniejsze macie zalatwione, wiec jest dobrze
Jezeli wracacie w lipcu, to macie duuuuuuuzzzo czasu.
My przyjezdzamy do Polski tydzien przed slubem, wiec troszke malo tego czasu, ale ja jestem uparta i wiem, ze ze wszystkim zdazymy.
Jeszcze obraczki, garnitur, moj bukiet i pare drobiazgow.
Po slubie chcemy jeszcze wyjechac na 2 tygodnie do Hiszpanii, wiec i wycieczke trzeba zalatwic.
Dobrze, ze bedziemy miec miesiac urlopu to troszke sie zrelaksujemy po tym wielkim wydazeniu
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.