chudniemy! kto dołączy? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-01, 12:03   #31
ulicasezamkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 129
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

ja zabierałam sałatkę : ryż brązowy, pierś kury, ananas, jajko, opcjonalnie korniszony- sos na bazie jogurtu naturalnego czasem pierś z kury grillowana z sałatką z lodowej, pomidorków, paryki, cebuli czerwonej etc., tuńczyka nigdy nie brałam, bo bałam sie zapachu Możesz też normalną mrożonkę warzyw z jakimś makaronem wymieszać i dressingiem
ulicasezamkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 13:20   #32
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez ulicasezamkowa Pokaż wiadomość
ja zabierałam sałatkę : ryż brązowy, pierś kury, ananas, jajko, opcjonalnie korniszony- sos na bazie jogurtu naturalnego czasem pierś z kury grillowana z sałatką z lodowej, pomidorków, paryki, cebuli czerwonej etc., tuńczyka nigdy nie brałam, bo bałam sie zapachu Możesz też normalną mrożonkę warzyw z jakimś makaronem wymieszać i dressingiem
o nie, nie zjadłabym chyba ryżu z ananasem i korniszonami ;D
ja zabierałam tuńczyka i jadlam gdzieś na uboczu,ale nie wydaje mi się, żeby zapach był jakoś bardzo intensywny
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 13:57   #33
ulicasezamkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 129
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

recytowałam tę sałatkę z pamięci, tu jest dokładny przepis: http://www.gotujmy.pl/salatka-ryz-ku...isy,34126.html
Zamiast korniszonów była kukurydza Polecam, bardzo smaczna
ulicasezamkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 14:12   #34
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

ja dzisiaj na sniadanie chlebek razowy z pomidorem, czarna kawa bez cukru, na drugie sniadanie jedna kromka razowego z szynką i jablko. Teraz jadlam obiad: ryż z jablkiem i cynamonem. Pije oczywiście dużo wody. Zaraz idę poćwiczyć
Mama chciała mnie poczęstować sernikiem, ale odmowiłam jestem z siebie dumna!
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 15:24   #35
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez MUTD Pokaż wiadomość
ja dzisiaj na sniadanie chlebek razowy z pomidorem, czarna kawa bez cukru, na drugie sniadanie jedna kromka razowego z szynką i jablko. Teraz jadlam obiad: ryż z jablkiem i cynamonem. Pije oczywiście dużo wody. Zaraz idę poćwiczyć
Mama chciała mnie poczęstować sernikiem, ale odmowiłam jestem z siebie dumna!
Gratuluję silnej woli
Ja raz na jakiś czas zamierzam sobie na coś słodszego pozwolić - wydaje mi się, ze takie wyjscie bedzie dla mnie najlepsze
Znalazłam w szafce płyty z ćwiczeniami z Tamilee z serii 'chcę mieć..', własnie przymierzam się do ćwiczeń, zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 15:35   #36
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

o, super! Napisz później jak Ci się podobały ćwiczenia, czy były trudne itd.
a reszta dziewczyn? Jak tam spędziłyście dzień?
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 18:10   #37
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Gratuluję silnej woli
Ja raz na jakiś czas zamierzam sobie na coś słodszego pozwolić - wydaje mi się, ze takie wyjscie bedzie dla mnie najlepsze
Znalazłam w szafce płyty z ćwiczeniami z Tamilee z serii 'chcę mieć..', własnie przymierzam się do ćwiczeń, zobaczymy co z tego wyjdzie
Cwiczenia Tamilee -"Chcę mieć taki brzuch" są fajne. Pierwsza część łatwa, ale zajmuje trochę czasu. Natomiast obie części dają niezły wycisk- ja niektórych ćwiczeń wręcz nie byłam w stanie prawidłowo zrobić
Kiedyś trochę ćwiczyłam z Tamilee i 8 min abs, ale teraz po zajęciach na uczelni i domowych obowiązkach, zakupach, gotowaniu, sprzątaniu i nauce po prostu nie mam sił i czasu.Zawsze jakaś wymówka się znajdzie..
Cytat:
Napisane przez MUTD Pokaż wiadomość
o, super! Napisz później jak Ci się podobały ćwiczenia, czy były trudne itd.
a reszta dziewczyn? Jak tam spędziłyście dzień?
Dzień leniwy bardzo Późno wstałam i w sumie nic nie robiłam...
A co do jedzenia dzisiejszego to- śniadanie 2 kromki razowego z sopocką i warzywami, 2 śniadanie jogurt naturalny i mieszanka orzechów i pestek obiad- makaron razowy z kurczakiem, porem, marchewką i fasolką z sosem ( bardzo mało-tylko żeby"oblepić") pomidorowo-czosnkowym ( jogurt , czosnek, koncentrat,zioła) podwieczorek- jabłko a na kolację nie wiem.. kromeczka z bieluchem może i sałatka z papryką i pomidorem, ale to tak 20.00- 21.00 dopiero, bo późno chodzę spać.
Na jutro na uczelnię planuję wziąć kanapkę, jabłko, oraz kurczaka z makaronem, brokułami i papryką
A tak poza tym to coś stało mi się z wagą, ale nie wiem czy to jej wina, czy wina baterii

I jeszcze pytanie- używacie jakichś suplementów?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 18:33   #38
ulicasezamkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 129
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Ja biorę belissę na włosy, paznokcie i skórę Swego czasu brałam tran, ale przestałam. Dużo witamin przyjmuję w formie pokarmów- przynajmniej tak sobie wmawiam:
Ja Wam też gratuluję silnej woli Jutro czeka mnie kilka godzin w pociągu i potem w bibliotece, dlatego nie wiem, co z jedzeniem...Pewnie kupię sobie jakieś jabłko i grahamkę w sklepie, a wieczorem dopiero zjem obiado-kolację
ulicasezamkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 18:34   #39
aabika
Raczkowanie
 
Avatar aabika
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 80
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

A ja w końcu nie napisałam ile ważę itp. Wstyd się przyznać ale tak mam 164cm, zawsze ważyłam koło 60kg a teraz nie wiem czy coś z moją wagą czy aż tak przytyłam ale jest ponad 70( faktycznie widzę po spodniach , że są bardziej dopasowane, ale żeby przytyć 10kg i dalej we wszystkie wchodzić to nie wiem.. Miałyście tak? a ile bym chciała schudnąć?-hmm do tak 56 myślę. Największy mam problem z brzuchem takie tam są wałeczki, że szok. Im więcej czytam co mam jeść tym bardziej głupia jestem...
aabika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 18:50   #40
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

nieeee, ja niczego nie używam, choć w sumie nie zaszkodziłoby mi, jakby brała coś na włosy. Ulicasezamkowa widzisz jakieś efekty po belissie?
a może macie coś innego, żeby polecić? :P

aabika nie przejmuj się, ja też miałam coś podobnego, nawet nie wiem, kiedy mi przybyło. Jeszcze niedawno wchodziłam w spodnie wydawało mi się nawet, że SCHUDŁAM, a tu zakładam i nie umiałam się dopiąć:P
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!

Edytowane przez MUTD
Czas edycji: 2011-11-01 o 18:54
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 18:57   #41
aabika
Raczkowanie
 
Avatar aabika
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 80
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

no ja właśnie wertuje forum pod kontem co kiedy jeść, po kolei co najlepiej na śniadanie, a co na obiad.. ehh długa droga przede mną. A co do suplementów to ja też nic nie stosuje. Brałam belisse kiedyś ale krótko i efektów zbyt nie widziałam
aabika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 19:11   #42
ulicasezamkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 129
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Powiem Ci, że biorę miesiąc i efekty widzę najbardziej w paznokciach. Mam problem z ich łamliwością i rozdwajaniem, a teraz twarde są bardzo Cera też na razie bez pryszczy, nie wiem ,czy to przez tabletki, ale nie szkodzą mi w każdym razie
ulicasezamkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 19:18   #43
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

no to super, może się skuszę.

Mi właśnie głównie na włosach zależy, bo wypadają, rozdwajają się... mimo że coraz rzadziej używam prostownicy ich stan w ogóle się nie poprawia.
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 19:23   #44
aabika
Raczkowanie
 
Avatar aabika
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 80
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

W takim razie wypróbuj może RADICAL z szamponu byłam bardzo zadowolona, mało się pieni to fakt ale po regularnym stosowaniu zmienia kondycję włosów na lepszą mają też jakieś tabletki odżywki spreye
aabika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 19:57   #45
MUTD
Rozeznanie
 
Avatar MUTD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk!
Wiadomości: 842
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

ok, rozumiem, że można go kupić w aptece?
__________________
summer au pair - UK! - trzeci raz!
MUTD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:01   #46
aabika
Raczkowanie
 
Avatar aabika
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 80
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

tak, ale w drogeriach też widziałam, w rossmanie albo naturze. tylko buteleczka jest mało zachęcająca i raczej odżywka jakaś musi być bo się mogą ciężko włosy rozczesywać, bynajmniej ja tak miałam z moimi niegdyś często farbowanymi, suszonymi i prostowanymi
aabika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:12   #47
Manajka
Raczkowanie
 
Avatar Manajka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 78
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Dziewczyny jestem z wami.
Własnie stanęłam na wagę i tragedia. czułam że moje ciało jest nie takie jak wcześniej a na zdjęciach wyglądam jak pączek...
Cel--> 8kg
Od jutra juz trzymam się diety i mam karnet na body space

Edytowane przez Manajka
Czas edycji: 2011-11-01 o 20:14
Manajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:59   #48
miema91
Przyczajenie
 
Avatar miema91
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 6
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Witajcie, mam na imię Magda mam 20lat i jestem tu nowa od jutra zaczynam odchudzanie i tak jak Wy potrzebuję wsparcia. Kiedyś ważyłam 63 kg, ale udało mi się zejść do 55, niedawno przytyłam i ważę 58kg. Moja wymarzona waga, do której będę dążyć, to 50kg i jędrne, smukłe ciało. Jutro wraz z koleżanką biegnę po karnet na fitness i startuję z dietą 1000-1200 kalorii Będę się cieszyć każdym straconym kilogramem razem z Wami! Pozdrawiam serdecznie!)

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

aj, zapomniałabym! mam dla Was świetną stronę jesli któraś z Was sama komponuje swoją dietę i liczy kalorie spożytych produktów, to polecam świetną stronę: www.ilewazy.pl . Jest to strona stworzona przez dietetyków, coś jak tabela kalorii tyle, że ze zdjęciami, z boku każdego produktu macie kalkutator, np. jeśli zjadłyście 50g chudego twarogu i nie wiecie ile taka porcja ma kalorii, to wpisujecie w kalkulator i sam Wam wylicza. Mnie się bardzo ta strona przydała, zawsze wiedziałam ile kalorii zjadłam
__________________
Magda
miema91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 22:47   #49
aqustina89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Hej dziewczyny

Przeglądałam wasz wątek i postanowiłam się do was przyłączyć. Próbowałam się już niejednokrotnie odchudzić ale zawsze po pewnym etapie przechodziłam kryzys i tak w kółku. Moja woga raz rośnie raz spada. Mam nadzieję, że razem z wami uda mi się osiągnąć moj cel. Wczoraj rano stanęłam na wadze i zobaczyłam przerażające cyferki 69kg! jeszcze nigdy tyle nie warzyłam;/ mam nadzieje, że pomożecie w chwilach zwątpienia

pozdrawiam i trzymam za was kciuki!
aqustina89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 07:59   #50
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez aabika Pokaż wiadomość
no ja właśnie wertuje forum pod kontem co kiedy jeść, po kolei co najlepiej na śniadanie, a co na obiad.. ehh długa droga przede mną. A co do suplementów to ja też nic nie stosuje. Brałam belisse kiedyś ale krótko i efektów zbyt nie widziałam
Śniadanie- węgle, owoce, białko- nalepiej owsianka z płatków górskich na mleku plus owoce, twarożek wiejski, jajka, chleb razowy, chude wędliny, warzywa.
II śniadanie- to samo, plus owoce ( owoce najlepiej jesc w 1 czesci dnia, ale jesli nie tyjesz po nich to mozna tez pozniej
Obiad- tu zdrowe węgle czyli ziemniaki bez okrasy, pełnoziarnisty ryż lub makaron i kasze wszelakie plus mięsko lub ryba (mogą być smażone, na płaskiej łyżce oleju rzepakowego) plus duuużo warzyw, jak najmniej przetworzonych
podwieczorek- tu najlepiej orzechy i pestki, jogurt naturalny
kolacja- czysto białkowa, bez węglodowanów, moga być lekkostrawne warzywa też.ogólnie najlepiej kurczak, tuńczyk,serek wiejski.

przede mną dziś ciężki dzien.. nie wyspalam sie, a od 9.45 do 20.00 jestem na uczelni
wlasnie zjadlam dwie kromki razowca z bieluchem i papryką i kawę. A ze sobą zabieram wodę, jogurt pitny i caly pojemnik "sałatki" z brązowego makaronu, brokuła, papryki,cebulki oraz z kurczakiem

Miłego dnia i wytrwałości Jutro kupuję baterię do wagi i okaże się czy moja waga działa.

Witam wszystkie nowe dziewczyny :-* :-*
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:11   #51
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez MUTD Pokaż wiadomość
Inka witaaaaaamy!

w takim razie, standardowo, powiedz nam, ile chcesz stracić?
W tym momencie ważę 66 kg przy wzroście 170 cm. Fatalnie czuję się z taką wagą, dlatego chciałabym zrzucić ok. 5-6 kg (celem jest 60kg)
Przez ostatnie dwa lata dużo przytyłam, ale nie ma się czemu dziwić, ponieważ jadłam naprawdę bardzo dużo.
A tymczasem zmykam zjeść jogurt.
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:31   #52
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Zdaję relację z ćwiczeń - robiłam chcę mieć takie posladki i chcę mieć takie ciało - o ile ćwiczenia na ciało zrobiłam bez problemów, to z pośladkami poszło mi gorzej - pod koniec to już troszkę fuszerka była. A dziś zakwasy Moja przygoda z w-f zakończyła się na I roku studiów, od tamtej pory z jakimkolwiek sportem jestem na bakier. Trzeba to zmienić.
Dziś planuję tylko rozciąganie się, a jutro jak mi troszkę zakwasy przejdą zrobię podejście drugie do Tamilee.

Co do suplementów - ja piję czerwoną herbatkę, litr kazdego dnia, od jakiegoś roku - więc nie wiem, czy można to zaliczyć do wspomagaczy...
Drugie - codziennie także litr naparu ze skrzypu - tu raczej na moje wypadające włosy - piję od 3 miesięcy i naprawde włosy sa w lepszej kondycji

Typowo na odchudzanie nie biore niczego, jakoś nie jestem przekonana do tego typu środków
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:32   #53
aa1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Witam. Ja również doznałam wczoraj szoku wchodząc na wagę. Jeszcze nigdy nie ważyłam tyle i do tego natknęłam się na ten wątek, co mnie zmotywowało do działania Od dzisiaj rozpoczynam walkę z kilogramami. Co prawda nie mam dużej nadwagi, jednak wylewające się boczki przeszkadzają. Zamykam szafkę ze słodyczami oraz kupuję karnet na fitness Mam nadzieję, że przetrwam
aa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:35   #54
martulka19
Raczkowanie
 
Avatar martulka19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 178
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Czy i ja mogę dołączyć ? Chciałabym zrzucić kil.ka kilogramów, bo z powodu kontuzji i braku ruchu w ostatnich miesiącach troszkę mi przybyło

Wzrost: 169cm
Waga: 63 kg
Mój cel: pozbyć się jakiś 10 kg i ujędrnić ciało!
Nawyki żywieniowe mam raczej dobre, ale muszę zacząć więcej się ruszać, z kolanem już dobrze tylko mi chęci brak, ale biorę się za siebie!!
martulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:06   #55
miema91
Przyczajenie
 
Avatar miema91
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 6
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Ja dzisiaj biegnę po karnet open na siłownie! będę mogła chodzić na wszystkie zajęcia bez ograniczeń, a jest ich do wyboru naaaapraaaawdę dużo
__________________
Magda
miema91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 11:01   #56
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez aa1986 Pokaż wiadomość
Witam. Ja również doznałam wczoraj szoku wchodząc na wagę. Jeszcze nigdy nie ważyłam tyle i do tego natknęłam się na ten wątek, co mnie zmotywowało do działania Od dzisiaj rozpoczynam walkę z kilogramami. Co prawda nie mam dużej nadwagi, jednak wylewające się boczki przeszkadzają. Zamykam szafkę ze słodyczami oraz kupuję karnet na fitness Mam nadzieję, że przetrwam
Witamy!
I trzymamy kciuki, razem nam się uda

Cytat:
Napisane przez martulka19
Czy i ja mogę dołączyć ? Chciałabym zrzucić kil.ka kilogramów, bo z powodu kontuzji i braku ruchu w ostatnich miesiącach troszkę mi przybyło



Wzrost: 169cm
Waga: 63 kg
Mój cel: pozbyć się jakiś 10 kg i ujędrnić ciało!
Nawyki żywieniowe mam raczej dobre, ale muszę zacząć więcej się ruszać, z kolanem już dobrze tylko mi chęci brak, ale biorę się za siebie!!
Witamy, witamy
Trzymamy kciuki

Ja mam do zrzucenia jeszcze jakieś 7 kg, ciężko będzie
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 11:39   #57
martulka19
Raczkowanie
 
Avatar martulka19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 178
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez miema91 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj biegnę po karnet open na siłownie! będę mogła chodzić na wszystkie zajęcia bez ograniczeń, a jest ich do wyboru naaaapraaaawdę dużo
Kurde też bym chciała znaleźć czas na siłownię, ale nie mam kiedy Zajęcia od rana do wieczora na uczelni, potem praca w organizacji studenckiej w której jestem. Raz w tygodniu tylko mam aerobik w ramach wfu.. nie wiem kiedy znajdę czas na siłownie :/
Poleci mi któraś jakąś we Wrocławiu ?
martulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 12:21   #58
paczek_w_masle
Rozeznanie
 
Avatar paczek_w_masle
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 640
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cześć Mogę dołączyć? Chciałabym do końca miesiącia starcić 4/4,5kg, ale wiem, że potrzebuje wsparcia bo sama nie dam rady...
paczek_w_masle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 13:53   #59
miema91
Przyczajenie
 
Avatar miema91
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 6
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

Cytat:
Napisane przez martulka19 Pokaż wiadomość
Kurde też bym chciała znaleźć czas na siłownię, ale nie mam kiedy Zajęcia od rana do wieczora na uczelni, potem praca w organizacji studenckiej w której jestem. Raz w tygodniu tylko mam aerobik w ramach wfu.. nie wiem kiedy znajdę czas na siłownie :/
Poleci mi któraś jakąś we Wrocławiu ?
Ja też mam mało czasu, do późna mam zajęcia, ale muszę się zmusić i jakoś znaleźć czas od razu po uczelni na godzinkę ćwiczeń
__________________
Magda
miema91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 17:18   #60
aabika
Raczkowanie
 
Avatar aabika
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 80
Dot.: chudniemy! kto dołączy? :)

a witam witam nowe koleżanki sporo nas odchudzających widzę.
Dziewczyny słyszałyście coś o tym że na kolacje nie powinno się jeść jogurów? obiło mi się to o uszy;/ a szkoda bo ja głównie na jogurtach, musli, warzywach i dmuchanym ryżu jestem.
aaa i jeszcze jedno RYBY, bo ja za nimi nie przepadam, może dlatego że nie umiem jakoś ich smacznie przygotować, macie jakieś przepisy na smaczną dietetyczną rybkę??

Edytowane przez aabika
Czas edycji: 2011-11-02 o 17:21
aabika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.