Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-05-24, 13:30   #31
knapus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 12
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

gdy nie moge pozwolić sobie na drozsze sklepowe gotowe preparaty do rzęs cenięsobie przygotowane własnoręcznie serum do rzęs, które wspaniale działa an moje rzesy, powoduje ze sa mocniejsze, zdrowsze i jakby było ich więcej i tak pieknie lśnią. a moje oczy sa wyraznie zadowolone ztego efektu. Przygotowuje taka oto miksture:- olejek rycynowy, wit E wolejku i aloes w żelu. mieszam skąłdniki w określonych proporcjach i nakąłdam czysta szczoteczka po zuzytym tuszu na noc. Robiąc to regularnie sprawiam ze moje rzesy sa zdrowe, długie i wyrażnie mocniejsze.
knapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 13:40   #32
bella1895
Przyczajenie
 
Avatar bella1895
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mój sposób na piękne rzęsy..? Chciałabym go mieć...Próbowałam już wielu rzeczy, wazeliny, olejku rycynowego, różnych odżywek polecanych w reklamach, ale każdy przynosił więcej problemów(podrażnień, zaczerwienień, łzawienia oczu) niż korzyści...
bella1895 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 14:28   #33
Solvidka
Raczkowanie
 
Avatar Solvidka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 36
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Wbrew pozorom, wcale nie trzeba stawać na rzęsach, żeby były one ładne i zdrowe

Moim sposobem, a właściwie już nawet rutyną, jest:
1. Dokładny i delikatny - tak, proszę państwa: DELIKATNY demakijaż. Żadnego szorowania po oczach - niechże sobie te płatki kosmetyczne nasączone odpowiednim preparatem trochę na tych powiekach poleżą... Potem tusz sam schodzi, serio.

2. Wspomniany już przez poprzedniczki absolutny hit w postaci olejku rycynowego, nakładanego na rzęski szczoteczką od starego tuszu (wymytą, rzecz jasna - i potem tak za każdym razem). Na noc, wtedy nikt nie widzi.... Albo - gdy nie chce nam się tłuścić olejkiem:

3. POMADKA OCHRONNA do ust, najlepiej z naturalnym składem, nanoszona za pomocą narzędzi, które ma każda z nas, mianowicie naszych paluszków - zazwyczaj mamy całe 10 do wyboru (co niektórzy może i 20, ale ja nie jestem aż tak wygimnastykowana ) lub wspomnianej wcześniej szczoteczki po tuszu. Też się kiedyś zdziwiłam, że tak można...

I w sumie to by było na tyle. Rzęsy są ładne, naturalnie długie, zdrowe - choć nie powiem, mogłyby być dłuższe trochę bardziej niż naturalnie. Troszkę... Tak chociaż żeby przy mruganiu połaskotać się nimi pod brwiami Może testując Wasze serum udałoby mi się osiągnąć ten efekt?
__________________
Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny...
K. Bunsch
Solvidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 16:22   #34
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mój sposób na piękne rzęsy to przede wszystkim unikanie ich kontaktu z produktami zawierającymi SLS. Ważne jest, by myjąc twarz takimi kosmetykami, omijać okolice oczu. W przeciwnym razie rzęsy mogą ulec osłabieniu. Istotna jest także dieta i uzupełnianie niedoborów - u mnie przyjmowanie Calcium Pantothenicum dało "efekt uboczny" w postaci niesamowicie gęstych i długich rzęs. Te tabletki przyćmiły nawet słynny olej rycynowy.
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 16:51   #35
nusieq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 9
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mój sposób na ładne zdrowe rzęsy to nakładanie codziennie olejku rycynowego na rzęsy. Faktycznie działa stają się troszkę mocniejsze i nieco grubsze.
__________________
Nasze Szczęśliwe dni:
19.07.2012
19.10.2012
24.08.2013

nusieq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 18:30   #36
KradnePomidory
Rozeznanie
 
Avatar KradnePomidory
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wROCK .
Wiadomości: 655
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

"trzy rzęsy na krzyż"
"rzesy jak pająki"
"rzęsy jak firanki"
Mnogość określeń dotyczących rzęs udowadnia jak wiele czasu i uwagi im poświęcamy. Z pewnością niewidoczne rzęsy nie są niczyim obiektem pożądania, jednak te zbyt widoczne, sztuczne i nachalne również nie są w dobrym smaku.
Ja o moje rzęsy dbam jak mogę. Bardziej niż na make-up, stawiam na pielęgnacje. Demakijaż piastuje tutaj bardzo ważną rolę, ponieważ źle wykonany może niszczyć rzęsy. Po latach doświadczeń przestałam używać wacików i płynów, na rzecz naturalnych olejków i ścierek muślinowych. Olejkiem wykonuję delikatny masaż oka, pobudzający cebulki, a potem przykładam gorącą ściereczkę, która wchłania cały makijaż, bez zbędnego i niszczycielskiego pocierania. Poza wiadomymi korzyściami urodowymi, jest to też o wiele bardziej ekologiczna wersja demakijazu, więc nie szkoda mi ani sekundy czasu. Gdy jestem w wersji saute, zawsze pokrywam twarz jak i rzesy olejkiem. Uważam, że rzęsy mają prawo do pielęgnacji tak samo jak włosy na głowie. Przed makijażem wcieram w nie serum, w ten sposób są idealnie przygotowane do zalotki, która diametralnie zmienia ich wygląd, jednak źle użyta również może szybko nas ich pozbawić. Na podkręcone rzęsy nakładam tylko i wyłącznie takie tusze, które są lekkie i nie podrażniają oczu, ale tez nie sklejają rzęs. Z wszelkich przedłużeń 1:1, 2:1 i podobnych zrezygnowałam - na dłuższa metę nie przynoszą nic dobrego.
Moje rzęsy z pewnością są najpiękniejszą wersją moich rzęs, ale z genami nie wygram. Nie każdemu Bozia dała firanki. Chociaż kto wie, może Wasza odżywka jest w stanie coś zmienić?
__________________
KOSMETYKI CIUCHY KSIĄŻKII BIŻU
KradnePomidory jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 19:28   #37
karola008
Raczkowanie
 
Avatar karola008
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 228
Wink Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Moim najlepszym sposobem na piękne rzęsy to naturalność, staram sie ich obciążać jak najmniej, maluje sie tylko kiedy potrzebuje.
Mój mężczyzna powtarza mi często ze najlepiej wyglądam bez makijażu co dodatkowo utrwala mnie w przekonaniu ze naturalne jest piękne
karola008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 20:06   #38
piticli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Piękne rzęsy to nie tylko dobry tusz do rzęs i zalotka, ale również odpowiednia pielęgnacja. Aby mieć piękne, gęste i długie rzęsy należy przede wszystkim dbać o dokładny i codzienny demakijaż. Gdy już o to zadbamy nadchodzi pora na odpowiednie ich odżywienie. Możemy wspomagać się olejkiem rycynowym czy wazeliną ale jest to proces czasochłonny i niezbyt wygodny na co dzień, a ponadto może podrażniać wrażliwą skórę wokół oka. Najlepszym rozwiązaniem jest więc super odżywka/ serum z pędzelkiem, która dzięki specjalnym składnikom nie podrażnia oczu, jest bezpieczna w użyciu a co najważniejsze już po miesiącu używania widzimy efekty!
piticli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 20:11   #39
201805090916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Piękne rzęsy me marzenie,więc je chronię jak się da.Więc prócz drogeryjnych eliksirów babcine sposoby mam.Olej rycynowy to jest klasyk wśród wszystkich odżywek dla rzęs .To on sprawia,że stają się mocniejsze i zagęszczone.Do tego masaż olejkiem migdałowym wokół otaczających rzęsy skóry,by wyglądały na piękniejsze.No i rumianek ale taki prawdziwy,nie z ekspresówki ,zaparzam a kiedy ostygnie okładam na me powieki.A dla wzmocnienia moich kosmetycznych eksperymentów wspomagam swoje rzęsy od wewnątrz ,więc jadam więcej marchewki,pomarańczy i miodziku
201805090916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 20:29   #40
lawendax
Zadomowienie
 
Avatar lawendax
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 153
GG do lawendax
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mam piękne długie rzęsy, bo używam od ponad pół roku serum do rzęs, to wystarczy, na początku codziennie, a teraz, jak mi się przypomni.
lawendax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 20:32   #41
amijka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mój sposób na piękne rzęsy?
Przede wszystkim codzienna pielęgnacja do której używam olejku rycynowego, w makijażu odpowiednia ilość tuszu, pielęgnacja wewnętrzna (suplementacja mikroelementów, np. wapnia lub witamin z grupy B, które wpływają na jakość włosów), prawidłowy demakijaż (delikatny, bez zbędnego i mocnego pocierania).
A tak naprawdę to najważniejsze aby pamiętać o demakijażu przed snem, nawet po kilkugodzinnej zabawie i powrotach nad ranem. Ciała można nie umyć (zrobi się to po obudzeniu), ale pomalowane rzęsy można trwale połamać i skrócić...
amijka13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 21:08   #42
Katja_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Moim sposobem na piękne rzęsy jest przede wszystkim dokładny, ale i delikatny demakijaż. By nie osłabiać włosków zbyt mocnym tarciem wacika, najpierw przykładam nasączony wacik do oka, czekam aż tusz i cienie nieco się "rozpuszczą" i delikatnymi sunącymi ruchami zmywam makijaż, zmieniając co chwilę wacik do momentu aż stanie się czysty. Czynność jest czasami bardzo czasochłonna, ale dzięki temu rzęsy i oczy mają szansę się zrewanżować zdrowym wyglądem. Odżywkę, jaką funduję swoim rzęsom na noc, można bardzo łatwo przygotować samemu. Do pustego (ale bardzo dokładnie oczyszczonego!) opakowania po tuszu do rzęs wlewam w stosunku 1:1 olejek rycynowy i oliwę z oliwek, które bardzo korzystnie wpływają na rzęsy, pozostawiając je elastyczne, a także wspomagają ich wzrost i dodają ciemnego pigmentu. Od czasu do czasu robię rzęsom "dzień wolny", w ogóle ich nie malując, jedynie nakładając wacikiem, albo suchą szczoteczką olej kokosowy. Wtedy rzęsy ładnie się układają i błyszczą jakby muśnięte lekkim tuszem. Do wykonania makijażu używam tuszu Max Factor Masterpiece Transform, który w zależności od sposobu nałożenia i ilości, daje mi efekt delikatnych firanek, bądź mocno teatralnego makijażu oka. Mogłabym wspomnieć jeszcze o diecie i suplementacji, ale z racji, że od zawsze odżywiam się zdrowo, pominęłam ten wątek, gdyż nie robię tego wyłącznie dla rzęs, ale dla ogólnej dobrej kondycji. Co nie świadzczy, że witaminy "od środka" wiele moim rzęsom pomagają

Edytowane przez Katja_K
Czas edycji: 2016-05-24 o 21:13
Katja_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 21:25   #43
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Z natury mam rzęsy jasne, ale nie narzekam i dbam o nie.. Po pierwsze i najważniejsze: jak najczęściej staram się chodzić saute. Kolejno, demakijaż wykonuję delikatnie (nie trę oczu, tylko przykładam wacik i wykonuję pulsujący ruch). Po trzecie, NIGDY NIE KŁADĘ SIĘ SPAĆ Z MAKIJAŻEM

Stosowałam kiedyś olejek rycynowy ale uważam, że to sposób mocno "niewygodny, a efekty nie były widoczne poza lekkim przyciemnieniem. Od tygodnia używam serum do rzęs Eveline i już są efekty... co dopiero byłoby po tym cudeńku...

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-05-24 o 21:26
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 07:21   #44
beciaz
Przyczajenie
 
Avatar beciaz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mój sposób na piękne rzęsy to wieczorem dokładny demakijaż (najczęściej stosuję płyny dwufazowe, bo zmywają makijaż i pięlęgnują rzęsy) i nałożenie odżywki do rzęs lub olejku rycynowego (stosuję zamiennie - tydzień jedno, tydzień drugie), a rankiem makijaż oczu i wytuszowanie moich rzęs maskarą Loreal SuperStar (dla mnie najlepsza) - tak przygotowana mogę ruszać na podbój świata i uwodzić spojrzeniem
beciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 10:49   #45
trynika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mam bardzo duży problem z pielęgnacją rzęs, ponieważ nie za bardzo wiem, jak o nie prawidłowo dbać. Nakładałam na rzęsy różnego rodzaju olejki, w zależności od tego, na który olejek jest w danym momencie moda. Chciałabym jednak wypróbować profesjonalną pielęgnację do rzęs a być może okaże się, że to najlepszy sposób na to aby poprawić kondycję moich rzęs, bez eksperymentowania z domowymi sposobami, których efektem ubocznym są często podrażnione oczy, co zniechęcało mnie do dalszego eksperymentowania w domu.
trynika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 12:46   #46
alex17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Nie mam sposobu na piękne rzęsy, ale mam nadzieję, ze wygrywając ten konkurs, moim sposobem na najpiękniejsze rzęsy będzie odzywka OPTILASH
alex17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 13:42   #47
basiulka1
basiulka1
 
Avatar basiulka1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 24
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Moim sposobem na piękne, zadbane rzęsy jest tusz do rzęs wydłużający, podkręcający i pogrubiający rzęsy w czarnym kolorze. Tusz rozdziela i pięknie podkreśla rzęsy.
__________________
basiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-25, 18:23   #48
11paoolace11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 15
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Przede wszystkim odpowiednia dieta- staram się zdrowo odżywiać i piję dużo wody. Zbieram także skrzyp i suszę by przez cały rok móc pić z niego herbatkę. Muszę przyznać, że od kiedy stosuję tą metodę, moje rzęsy stały się znacznie silniejsze. Nie męczę swoich rzęs doklejaniem sztucznych- moim zdaniem to nie jest dobra metoda na piękne rzęsy, bo po pierwsze wyglądają sztucznie i nienaturalnie, a po drugie bardzo się osłabiają. Staram się nie pocierać oczu i wykonuję bardzo delikatny demakijaż, a potem nakładam na nie olejek rycynowy
11paoolace11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 09:05   #49
Angela2203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

MÓJ sposób na piękne rzęsy? Powoli zaczynam wierzyć ze takie to tylko wtedy gdy odwiedzę salon kosmetyczny i miła pani wyczaruje mi sztuczne firanki więc może zacznę od początku. Od dwóch lat tak naprawdę zajęłam się pielęgnacją rzęs, zaczęłam dostrzegać u innych dziewczyn cudowne, długie gęste i sama takich zapragnęłam wiec się zaczęło... najpierw tanie odżywki z witaminami, następnie dodałam do tego pielęgnacyjne tusze i dwufazowe płyny do demakijażu (aby nie osłabiać zbytnio rzęs przy zmywaniu kosmetyków) kolejnym krokiem była wcierana na noc wazelina i olejek rycynowy, a od roku stosuje rożnego rodzaju skoncentrowane sera lepszej jakości. Rezultaty? na pewno jakieś są aczkolwiek bez rewelacji Jestem bardzo krytyczna w stosunku do swoich rzęs i uważam, że nie jest to to czego oczekiwałam. Dochodzę do wniosku ze każdy organizm jest inny i mimo starań nie zawsze możemy osiągnąć wymarzony efekt, ale nie poddaje się, dalej mam zamiar próbować rożnych metod i eksperymentować z rożnymi zabiegami pielęgnacyjnymi bo zdecydowanie stawiam na naturalność!
Angela2203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-26, 11:12   #50
mimbla1
mimbla1
 
Avatar mimbla1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
GG do mimbla1
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Demakijaż to podstawa w dbaniu o rzęsy. Nigdy nie pozwalam sobie na pozostawienie tuszu czy kredki przy linii rzęs. To mój priorytet.
Czasem ogólnie dla oka, nie tylko rzęs stosuję okład z herbaty. To pomaga nie tylko na zmęczone oczy ale dodaje rzęsom blasku, jakby z naparu pobiera dla siebie wszystkie odzywcze substancje.
mimbla1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 12:18   #51
eef345cd0671026782d474d4094769bf0c541a80_5e38b41cd8d51
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 117
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mój sposób na piękne rzęsy:

1. Zawsze pamiętam o demakijażu.
2. Używam odżywki do brwi i rzęs.
3. Wychodząc z domu jedynie na pocztę czy do sklepu nie maluję się.
4. W innych przypadkach używam mascary pogrubiająco-wydłużającej rzęsy.
5. Dbam o oczy, bo piękne rzęsy są oprawą pięknych oczu.
eef345cd0671026782d474d4094769bf0c541a80_5e38b41cd8d51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 13:53   #52
marza12341
Hair is ma life
 
Avatar marza12341
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Marl
Wiadomości: 58
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Długie rzęsy są obiektem pożądania niemalże każdej kobiety. Niestety te spośród nas, którym takiego atrybutu kobiecości poskąpiła Matka Natura, muszą szukać innych sposobów na uzyskanie zalotnego spojrzenia.Niestety natura nie wszystkich obdarza pięknymi rzęsami. Niektóre dziewczyny mają cudowne, długie rzęsy,jednak ja do nich nie należę ale mam swoje domowe sposoby,by moje rzęsy wyglądały uwodzicielsko.Moim rytuałem codziennym jest aplikacja olejku rycynowego oraz aloes które towarzyszą mi od bardzo długo.Nakładam go codziennie na noc.Bardzo ważny dla mnie jest również demakijaż,przy wykorzystaniu łagodnych produktów.Zawsze pamiętam o tym,że przy zmywaniu nie można mocno pocierać oczu,powoduje,to wypadanie rzęs.Zamiast codziennego tuszowania rzęs robię sobie hennę. Rzęsy stają się ciemniejsze a ja mam bardzo jasne aż po często jaśniejsze końcówki. Tym samym optycznie stają się dłuższe. Hennę nakładam ,co 2-3tygodnie, więc rzęsy nie są zbyt obciążone tuszem i chemią, a rzęsy wyglądają pięknie.Oczywiście również ważna jest dieta ale u mnie z tym jest ciężko.Pozdrawiam

marza12341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 15:58   #53
agnethia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mój sposób na piękne rzęsy to ich umalowanie i dokładne rozczesanie, żeby każda rzęsa była osobno, nie było grudek i posklejania, a w efekcie nad oczami mam dwa piękne wachlarze umalowanych włosków. Oko wyraźnie i ładnie oprawione w zasłony z rzęs - bo zdrowe rzęsy na noc traktowane olejem rycynowym w dzień umalowane dają spektakularny efekt
agnethia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 19:31   #54
Justyna_szy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Moim sposobem na piękne rzęsy jest dobranie odpowiedniego tuszu do rzęs, a także odpowiedniego mleczka lub płynu do demakijażu. Ważne jest też danie im trochę wolności, czyli rzęsy naturalne, wymagają odpoczynku od tuszu czy odżywek. Marzeniem każdej kobiety są piękne i długie rzęsy, moim też, dlatego chciałabym wypróbować to serum. Może własnie ono sprawi, że moje rzęsy będą jeszcze piękniejsze! <3
Justyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 17:18   #55
M23k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mój sposób na piękne rzęsy to stosowanie na noc przez sześć tygodni odżywki stymulującej wzrost rzęs. Tuszowanie rzęs doskonale wydłużającym i pogrubiający rzęsy tuszem aby spojrzenie było wyraziste a zarazem subtelne. Codzienne dokładne zmywanie makijażu oczu płynem z olejkiem, który jednocześnie oczyszcza oraz pielęgnuje rzęsy.
M23k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 19:24   #56
wizazzz96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mój sposób na idealne rzęsty to przede wszystkim dbanie o ich nawilżenie olejkami, starannie zmywany makijaż by nie uszkodzić rzęs . By moje rzęsy były gęste i długie używam 3 tuszę, pierwszy wydłużający drugi pogrubiający a trzeci o delikatnej konsystencji i sylikonowej szczoteczce co rozczesuję mi starannie rzęsy dzięki czemu wyglądają estetycznie Z natury mam cienkie i rzadkie rzęsy wiec na okazyjne wyjścia doklejam pojedyncze kępki które dodają mi objętości, ale nie robią sztucznego efektu
wizazzz96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 22:49   #57
JustynaPecherek82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Jak dbam o swoje rzęsy? Ze względu na wrażliwe oczy, używam delikatnych płynów do demakijażu, nigdy mocno niepocieram oka, i z racji tego że jestem młodą mamą w dodatku karmiącą, nie stosuje żadnych dopalaczy dla rzęs, a przydało by sie
JustynaPecherek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 06:13   #58
Voodooo
Przyczajenie
 
Avatar Voodooo
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin, Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Z żalem spoglądam na moje zdolności artystyczne i marzę o tak gęstych rzęsach jakie rysowałam na kasku podczas kursu na pilarza.Niestety w kolejce do Boga stałam po talent,zamiast stanąć po zalotne spojrzenie.Jedyne co mi pozostało to głowić się i troić aby uzyskać efekt firanki na rzęsach.Mogłabym skorzystać z zabiegów u kosmetyczki i pójść na łatwiznę.Wszędzie teraz oglądam filmiki i zdjęcia na portalach społecznościowych jakie są efekty po takich wizytach.Ale ja chcę osiągnąć coś sama,bez pomocy sztucznego działania.Naturalność jest dla mnie drugim imieniem (wkońcu ja, jako przyszła leśniczka muszę kochać naturę).
Kocham olejowanie włosów.Jest to jeden z przykładów dbania o fryzurę.Pomysł wykorzystuję także na rzęsach.Po dokładnym demakijażu (jest to także bardzo ważne) na rzęsy stosuję oliwę z oliwek.Świetnie nawilża moje malutkie włoski wokół oczu.
Pielęgnacje rzęs czerpie z kuchni.Popularnym produktem jest olej kokosowy,który nadaję się do wielu potraw.Jest też idealnym kosmetykiem.Moje rzęsy kochają kokosy Po zastosowaniu takiego oleju włoski są mięciutkie i sprężyste.Aż miło mi się nimi trzepoczę przed spaniem.
Dbanie o moją oprawę oka nie tylko ogranicza się do smarowania włosków.Jeśli mój organizm jest zdrowy dziękuję mi każdego dnia w postaci zadbanych włosów i paznokci.Piję tran już od dłuższego czasu i bardzo dobrze działa na mój wygląd.Włosy są zdrowsze i rzęsy także są szczęśliwe.Tak jak ich Pani
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03000945.jpg (78,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 030009e5.jpg (123,6 KB, 3 załadowań)
Voodooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 18:26   #59
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mój sposób na piękne rzęsy to zalotka, odpowiednio dobrany tusz oraz sok z aloesu. Jako że moje rzęsy posiadają praktycznie same wady, wymagają niemal wszystkich możliwych zabiegów, aby prezentowały jakikolwiek poziom "piękności". Dlatego nie rozstaję się z zalotką, która je nieco podkręci. Oprócz tego stosuję maskarę o szerokim spektrum działania, gdyż moje rzęsy potrzebują: pogrubienia, podkręcenia, wydłużenia, uniesienia, zwiększenia ich objętości, dokładnego rozdzielenia... itd. Na szczęście udało mi się znaleźć wielofunkcyjny tusz do rzęs, który daje im radę, a ja jestem zadowolona z efektu. A po tych wszystkich mechanicznych i kosmetycznych zabiegach, aby moje rzęsy zachowały zdrowy i ładny wygląd, nacieram je po każdym demakijażu sokiem z aloesu, który jest dla nich zbawienny. Używałam już różnych odżywek i olejków, ale aloes działa najlepiej, rzęsy są nawilżone, odżywione i błyszczące i gotowe na codzienne zabiegi upiększające.
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 22:16   #60
zonka2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Wygraj serum przyspieszające wzrost rzęs.

Mój sposób na piękne rzęsy to przede wszystkim naturalność, rzadko je maluje, ale jeśli już to robię to tak jak poprzedniczki pisały przykładam szczególną uwagę do demakijażu. Kiedyś używałam serum do rzęs, lecz innej firmy i rezultaty były powalające, ale opakowanie mi się skończyło, a mi jakoś zawsze nie po drodze było do drogerii .. teraz mi się marzy aby mieć znów takie piękne rzęsy
zonka2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-31 16:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.