Nowości kulinarne cz. IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-08, 13:11   #61
_jagienka
Pani Chrup
 
Avatar _jagienka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Zadupie
Wiadomości: 149
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

przecież sama to napisałam xD
__________________
No to żem się wkopała...
tu nie pomoże żadna dziecięlina pała
uzależniona od jedzenia
szuka swego spełnienia
spamuje na instagramie
i chemię nałogowo szamie
https://www.instagram.com/pani_chrup/

Jeżeli masz problem taki jak ja... po prostu daj znać, bo w kupie siła <3
_jagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 16:11   #62
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez _jagienka Pokaż wiadomość
przecież sama to napisałam xD
Tak to jest jak myśli się o czymś innym Wybacz... A w konkursie bierzesz udział?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 16:16   #63
Pinklady
Raczkowanie
 
Avatar Pinklady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 336
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Czy te bezglutenowe Dr Oetkery ktos gdzieś widział?
__________________
"Zabijać to nie znaczy wyjąć rewolwer jak Buck Jones i zrobić pif-paf! To wcale nie tak. Można zabijać w sercu. Po prostu przestać kogoś kochać. I wtedy ten ktoś umiera."
Pinklady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 09:29   #64
_jagienka
Pani Chrup
 
Avatar _jagienka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Zadupie
Wiadomości: 149
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

tak Beatko, masz konkurencję xD

Ja mam pytanie odnośnie oferty w Lidlu ze zdrowymi produktami. Kupujecie coś? Polecacie? Opłaca się coś upolować?

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=1227
__________________
No to żem się wkopała...
tu nie pomoże żadna dziecięlina pała
uzależniona od jedzenia
szuka swego spełnienia
spamuje na instagramie
i chemię nałogowo szamie
https://www.instagram.com/pani_chrup/

Jeżeli masz problem taki jak ja... po prostu daj znać, bo w kupie siła <3
_jagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 09:58   #65
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez _jagienka Pokaż wiadomość
tak Beatko, masz konkurencję xD

Ja mam pytanie odnośnie oferty w Lidlu ze zdrowymi produktami. Kupujecie coś? Polecacie? Opłaca się coś upolować?

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=1227
Tak wielkim chrupaczem jak Ty nie jestem, więc jeśli Tobie uda się wygrać będę skakać do nieba

Ja kupiłam batoniki DK kawowy... mówię Ci kozak Tak jak nie lubię kawy tak ten batonik wymiata I mam gdzieś, ze takie małe coś w połowie mnie zasłodziło.. jest pyszny Byłam w niedzielę i widziałam, ze dali po 4 kartony batoników z każdego smaku a kawowego tylko dwa i już jedno pudełko było rozebrane do połowy... w poniedziałek zostało tylko jedno Kawowy ma wzięcie

Ludzie chwalą jeszcze chrupiący orzech - smakuje jak słodkie masło orzechowe, wiec jeśli lubisz masło orzechowe powinien Ci posmakować Dla mnie smaczny ale nie powalił mnie na kolana.... za słodki a masło orzechowe wolę o naturalnym smaku

Widziałam też jakieś pasty kanapkowe i hummus w słoiczku - 180g/2,99zł ale nie kupowałam bo dla mnie za dużo soli ale czytałam, że smaczne
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 10:19   #66
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Tez jadłam tego kawowego, dobry Nie wiedziałam któy wziąć i zasugerowałam się tym co pisałaś, że kawa wyprzedana Ciekawi mnie kokos
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 10:45   #67
_jagienka
Pani Chrup
 
Avatar _jagienka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Zadupie
Wiadomości: 149
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Tak wielkim chrupaczem jak Ty nie jestem, więc jeśli Tobie uda się wygrać będę skakać do nieba

Ja kupiłam batoniki DK kawowy... mówię Ci kozak Tak jak nie lubię kawy tak ten batonik wymiata I mam gdzieś, ze takie małe coś w połowie mnie zasłodziło.. jest pyszny Byłam w niedzielę i widziałam, ze dali po 4 kartony batoników z każdego smaku a kawowego tylko dwa i już jedno pudełko było rozebrane do połowy... w poniedziałek zostało tylko jedno Kawowy ma wzięcie

Ludzie chwalą jeszcze chrupiący orzech - smakuje jak słodkie masło orzechowe, wiec jeśli lubisz masło orzechowe powinien Ci posmakować Dla mnie smaczny ale nie powalił mnie na kolana.... za słodki a masło orzechowe wolę o naturalnym smaku

Widziałam też jakieś pasty kanapkowe i hummus w słoiczku - 180g/2,99zł ale nie kupowałam bo dla mnie za dużo soli ale czytałam, że smaczne
nie mów tak bo zwracam tęczą! Droczę się Ty zasłużyłaś bardziej, tak wszędzie się udzielasz, a ja od wielkiego dzwonu wezmę udział xD Ale zmieńmy temat...

Właśnie te batoniki najbardziej mnie interesowały. W zbiorach mam kokos i śliwkę (dostałam) i chciałam dokupić 3 smak. Za jabłko podziękuję z cynamonem bo jeden owocowy mam. Co do kawowego... moja miłość do kawy + mało słodki = och nie dla mnie xD Jak zmuszę się do kawy to zabijam jej smak słodyczą.... Jestem bardziej napalona chyba na czysty smak orzechowy (masło orzechowe bardzo lubię, natomiast same orzechy- przeciętnie). Więc przekonałaś mnie chyba kochana na chrupiący orzech Teraz pozostaje tylko kwestia czy je odnajdę w lidlu xD
__________________
No to żem się wkopała...
tu nie pomoże żadna dziecięlina pała
uzależniona od jedzenia
szuka swego spełnienia
spamuje na instagramie
i chemię nałogowo szamie
https://www.instagram.com/pani_chrup/

Jeżeli masz problem taki jak ja... po prostu daj znać, bo w kupie siła <3
_jagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-09, 10:55   #68
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Tez jadłam tego kawowego, dobry Nie wiedziałam któy wziąć i zasugerowałam się tym co pisałaś, że kawa wyprzedana Ciekawi mnie kokos
Kokosowego jeszcze nie jadłam ale dużo osób chwali ale są też tacy którym nie smakuje Chrupiacy orzech też ok
Cytat:
Napisane przez _jagienka Pokaż wiadomość
nie mów tak bo zwracam tęczą! Droczę się Ty zasłużyłaś bardziej, tak wszędzie się udzielasz, a ja od wielkiego dzwonu wezmę udział xD Ale zmieńmy temat...

Właśnie te batoniki najbardziej mnie interesowały. W zbiorach mam kokos i śliwkę (dostałam) i chciałam dokupić 3 smak. Za jabłko podziękuję z cynamonem bo jeden owocowy mam. Co do kawowego... moja miłość do kawy + mało słodki = och nie dla mnie xD Jak zmuszę się do kawy to zabijam jej smak słodyczą.... Jestem bardziej napalona chyba na czysty smak orzechowy (masło orzechowe bardzo lubię, natomiast same orzechy- przeciętnie). Więc przekonałaś mnie chyba kochana na chrupiący orzech Teraz pozostaje tylko kwestia czy je odnajdę w lidlu xD
E tam.. to Ty jesteś królową chrupaczy

Śliwkę to masz chyba ode mnie Pamiętam, ze Ci wysyłałam (tylko taki smak mojej siostrze udało się dostać przed tym jak Ci wysyłałam ;/) Jabłko z cynamonem nie polecam... to taki zlepek cukru... taka landrynka, cukierek... nie smakował mi w ogóle
Kawowy jest bardzo słodki (zresztą tak jak wszystkie te batoniki) Połowa mnie zamuliła ale ja też mam niski stopień zasłodzenia Z drugiej strony moja mama lubi słodkie i też powiedziała, ze słodki
Weź i kawę i orzech Co Ci szkodzi? A te batoniki są przy kasach
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2016-08-09 o 10:57
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 12:21   #69
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez Pinklady Pokaż wiadomość
Czy te bezglutenowe Dr Oetkery ktos gdzieś widział?

będą dostępne od września
http://www.celiakia.pl/produkty-dr-o...e-bez-glutenu/
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2016-08-09 o 12:25
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 16:38   #70
authentically
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Jadłam wszystkie batony dobrej kalorii, oprócz tego kakaowego z orzechem w pomarańczowym opakowaniu. Moim zdaniem najlepszy jest orzech w opakowaniu bodajże zielonym, który faktycznie smakuje jak orzechowe masło, kokos także fantastyczny i najbardziej słodki. Jednak zdecydowanie czuć kokos i to się chwali. W czołówce jest jeszcze jabłko z cynamonem - smakuje jak połączenie szarlotki z marchewkowcem - obłęd! Kawa naprawdę kawowa i mniej słodka, w porównaniu z innymi ze względu na gorycz wynikającą z ziaren kawy, ale to zrozumiałe. Poza tym ja mam wysoki poziom tolerancji na cukier, więc dla innych pewnie będzie słodka. Najsłabsza dla mnie śliwka. Śliwkę czuć owszem, ale sam baton jakiś taki płaski w smaku. Same batony jednak polecam w stu procentach, są absolutnie genialne i sama mam zapas w szufladzie.
authentically jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 17:06   #71
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

A mi najbardziej podeszła śliwka i jabłko z cynamonem kawowy ok, po kokosowym spodziewałam się szału a jest taki sobie
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-09, 17:07   #72
_jagienka
Pani Chrup
 
Avatar _jagienka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Zadupie
Wiadomości: 149
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Bez przesadyzmu, nie jestem królową chrupaczy. Już i tak samowolnie nazwałam się Panią Chrup xDD Nie uwłaczaj prawdziwym znawcom, taką obelgą wywyższając mnie. Temat skończony, a jak chcesz jeszcze pomarudzić, to na priv xD (naprawdę mi głupio, że wszyscy muszą to czytać

Ech namówiłyście mnie, zadowolona jesteś Beatko? Do towarzystwa Twojej śliweczce kupiłam resztę smaków, choć się zapierałam. Ale Ania spojrzała, że jest data do sierpnia 2017 więc za rok się przeje

A co szkodzi? Że nie długo będę miała dupsko jak mama Dextera, jesteście niemożliwi xD
__________________
No to żem się wkopała...
tu nie pomoże żadna dziecięlina pała
uzależniona od jedzenia
szuka swego spełnienia
spamuje na instagramie
i chemię nałogowo szamie
https://www.instagram.com/pani_chrup/

Jeżeli masz problem taki jak ja... po prostu daj znać, bo w kupie siła <3
_jagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 19:25   #73
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez authentically Pokaż wiadomość
Jadłam wszystkie batony dobrej kalorii, oprócz tego kakaowego z orzechem w pomarańczowym opakowaniu. Moim zdaniem najlepszy jest orzech w opakowaniu bodajże zielonym, który faktycznie smakuje jak orzechowe masło, kokos także fantastyczny i najbardziej słodki. Jednak zdecydowanie czuć kokos i to się chwali. W czołówce jest jeszcze jabłko z cynamonem - smakuje jak połączenie szarlotki z marchewkowcem - obłęd! Kawa naprawdę kawowa i mniej słodka, w porównaniu z innymi ze względu na gorycz wynikającą z ziaren kawy, ale to zrozumiałe. Poza tym ja mam wysoki poziom tolerancji na cukier, więc dla innych pewnie będzie słodka. Najsłabsza dla mnie śliwka. Śliwkę czuć owszem, ale sam baton jakiś taki płaski w smaku. Same batony jednak polecam w stu procentach, są absolutnie genialne i sama mam zapas w szufladzie.
Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
A mi najbardziej podeszła śliwka i jabłko z cynamonem kawowy ok, po kokosowym spodziewałam się szału a jest taki sobie
Mi również wersja ze śliwką smakowała ale nie jest idealna Nie za słodka, nie przesłodzona Jabłkowy to taki cukierkowaty... za słodki A kakaowego i kokosa nie jadłam.. Kokos słodszy od jabłka? Już się boję
Cytat:
Napisane przez _jagienka Pokaż wiadomość
Bez przesadyzmu, nie jestem królową chrupaczy. Już i tak samowolnie nazwałam się Panią Chrup xDD Nie uwłaczaj prawdziwym znawcom, taką obelgą wywyższając mnie. Temat skończony, a jak chcesz jeszcze pomarudzić, to na priv xD (naprawdę mi głupio, że wszyscy muszą to czytać

Ech namówiłyście mnie, zadowolona jesteś Beatko? Do towarzystwa Twojej śliweczce kupiłam resztę smaków, choć się zapierałam. Ale Ania spojrzała, że jest data do sierpnia 2017 więc za rok się przeje

A co szkodzi? Że nie długo będę miała dupsko jak mama Dextera, jesteście niemożliwi xD
Ja tam wiem swoje a Ty wiesz swoje Zdradź mi tylko kto według Ciebie jest znawcą chrupaczy?

No data ważności długa, bardzo długa Jak kupujesz jakiś produkt to nei zwracasz na nią uwagi? Cieszę się, że spróbujesz pozostałych i poznam Twoja opinię

E tam tyłek jak mama Dextera To zdrowe slodycze.. zresztą to Dobra Kaloria, wiec w tyłek Ci nie pójdzie
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2016-08-10 o 10:26
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 23:28   #74
Pinklady
Raczkowanie
 
Avatar Pinklady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 336
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

@Contax dziękuję za info
W Biedrze nowy Mentos Drinks
__________________
"Zabijać to nie znaczy wyjąć rewolwer jak Buck Jones i zrobić pif-paf! To wcale nie tak. Można zabijać w sercu. Po prostu przestać kogoś kochać. I wtedy ten ktoś umiera."
Pinklady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 09:54   #75
_jagienka
Pani Chrup
 
Avatar _jagienka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Zadupie
Wiadomości: 149
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

naprawdę Beato nie przeciągaj struny i proszę Cię nie rozliczaj mnie publicznie, bo wzbudzisz we mnie złe emocje Myślałam, że dostałam go od Ani i Pand, ale okazuje się, że od Ciebie (mój błąd zapomniałam, dosyć dawno to było- w związku z czym przepraszam). Tak, dostałam aż 2 batony z Dobrej Kalorii w ramach wymiany i ani jednego więcej (jeden od Ciebie, drugi od Pandek). Wczoraj dokupiłam 4, ale jeżeli tęsknisz za nim odeśle Ci go z powrotem i dokupię sama sobie ten smak To nie są rozmowy na forum, nikogo poza Tobą nie obchodzą moje ekscesy. Zapraszam na priv. Proszę nie ciągnij dłużej tego tematu.

Są dostępne kolejne nowe płatki od Sante:





__________________
No to żem się wkopała...
tu nie pomoże żadna dziecięlina pała
uzależniona od jedzenia
szuka swego spełnienia
spamuje na instagramie
i chemię nałogowo szamie
https://www.instagram.com/pani_chrup/

Jeżeli masz problem taki jak ja... po prostu daj znać, bo w kupie siła <3

Edytowane przez _jagienka
Czas edycji: 2016-08-10 o 09:58
_jagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 10:16   #76
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez _jagienka Pokaż wiadomość
naprawdę Beato nie przeciągaj struny i proszę Cię nie rozliczaj mnie publicznie, bo wzbudzisz we mnie złe emocje Myślałam, że dostałam go od Ani i Pand, ale okazuje się, że od Ciebie (mój błąd zapomniałam, dosyć dawno to było- w związku z czym przepraszam). Tak, dostałam aż 2 batony z Dobrej Kalorii w ramach wymiany i ani jednego więcej (jeden od Ciebie, drugi od Pandek). Wczoraj dokupiłam 4, ale jeżeli tęsknisz za nim odeśle Ci go z powrotem i dokupię sama sobie ten smak To nie są rozmowy na forum, nikogo poza Tobą nie obchodzą moje ekscesy. Zapraszam na priv. Proszę nie ciągnij dłużej tego tematu.

Są dostępne kolejne nowe płatki od Sante:

Przepraszam Nie miałam tego na myśli i nie chciałam Ciebie rozliczać.. To tylko zart.. prrzepraszam jeśli odebrałaś to inaczej Nic mi nie odsyłaj - to jest prezent dla Ciebie a prezentów nie można odsyłać bo to przynosi pecha Sama sobie kupię jeśli najdzie mnie na niego ochota (2 zł to nie majątek )



Corn Flakes od Sante gdzieś widziałam ale nie pamiętam gdzie A Tych innych płatków jeszcze nie widziałam...

A z Nowości to Primavika szykuje jakieś nowe masło orzechowe ale nie wiadomo jeszcze jakie

Batony ZmianyZmiany będą pojawiać się w sklepach i większych sieciach handlowych


Cytat:
Rice&More – nowość od Monini – to unikalne mieszanki oparte na ryżu i różnych rodzajach kasz.

W skład serii wchodzą cztery kompozycje: Ziarna Inków, Quinoa Trzy Kolory, Bulgur Mix i Ziarna Starożytne.

Mieszanki są w 100 proc. naturalne, zdrowe, lekkie i treściwe. Wystarczy je ugotować (co zajmuje 10 minut) i dodać przyprawy, zioła czy oliwę, by uzyskać samodzielny, wartościowy posiłek. Produkty można także potraktować jako bazę do sałatek lub farsz, dodatek do gęstych zup czy towarzystwo dla mięs, ryb i sosów, albo stworzyć dzięki nim oryginalne burgery czy krokiety. Torebki po 350 g kosztują od 11,99 do 12,99 zł.
Źródło

__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2016-08-10 o 10:27
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 10:32   #77
_jagienka
Pani Chrup
 
Avatar _jagienka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Zadupie
Wiadomości: 149
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

ajć... przecież wiesz, że nie mam za grosz poczucia humoru

poza tym widziałam macki, znaczy mace od Sante (tradycyjną i razową). Wydaje mi się, że były w innych opakowaniach (a to jest nowe wdzianko), ale kto tam wie





Poza tym napatoczyłam się na taką nowość:







Absolutne zaskoczenie: bezglutenowe zupy błyskawiczne w papierowych kubkach z kluskami ryżowymi! Smaczna odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Do dyspozycji w trzech odsłonach: Krewetkowa (z całymi krewetkami), Ostro-kwaśna (z całymi krewetkami), Wegetariańska. Lider kategorii zup błyskawicznych, silna i rozpoznawalna marka, wysoka świadomość wśród Konsumentów to gwarancja zysku z półki. Kontakt: Tan-Viet international S.A., tel. 58 692 90 00 ( źródło: http://www.poradnikhandlowca.com.pl/...glutenowa-zupa)
__________________
No to żem się wkopała...
tu nie pomoże żadna dziecięlina pała
uzależniona od jedzenia
szuka swego spełnienia
spamuje na instagramie
i chemię nałogowo szamie
https://www.instagram.com/pani_chrup/

Jeżeli masz problem taki jak ja... po prostu daj znać, bo w kupie siła <3
_jagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 10:40   #78
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez _jagienka Pokaż wiadomość
ajć... przecież wiesz, że nie mam za grosz poczucia humoru

poza tym widziałam macki, znaczy mace od Sante (tradycyjną i razową). Wydaje mi się, że były w innych opakowaniach (a to jest nowe wdzianko), ale kto tam wie





Nie no poczucie humoru masz, tylko ciężko wyczuć kiedy ktoś żartuje przez komputer - nie widzi się jego mimiki twarzy, tonu w głosie itp

Masz rację - wcześniej maca Sante miała inne opakowania Kiedyś dostałam i próbowałam i mi nie smakowała Ale ja to ja
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2016-08-10 o 10:42
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 14:51   #79
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Chyba nowość z Lays w Biedronce



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 23:44   #80
SugarFreexD
Rozeznanie
 
Avatar SugarFreexD
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 607
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez _jagienka Pokaż wiadomość

Są dostępne kolejne nowe płatki od Sante:

Te płatki zapowiadają się całkiem ciekawie, szkoda tylko, że w tych z truskawkami owoców jest aż 1,8%, a w tych drugich 3,2%.

Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2016-08-11 o 06:54
SugarFreexD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 06:43   #81
xBuntowniczka
Raczkowanie
 
Avatar xBuntowniczka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 100
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez _jagienka Pokaż wiadomość
Są dostępne kolejne nowe płatki od Sante:
Muszę je mieć *,* Ktoś wie, gdzie znajdę (chociaż te pierwsze)? Kukurydziane tez bez cukru? Chyba je gdzieś widziałam z dwa miesiące temu...

Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2016-08-11 o 06:54
xBuntowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 12:24   #82
Memoriaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez SugarFreexD Pokaż wiadomość
Te płatki zapowiadają się całkiem ciekawie, szkoda tylko, że w tych z truskawkami owoców jest aż 1,8%, a w tych drugich 3,2%.
Te owoce są dodatkiem, przecież podstawowym składnikiem są płatki. Dla mnie one są pycha i do tego zdrowe, a owocki to smaczny dodatek. Jeszcze takich nie jadłam.
Memoriaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 16:40   #83
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Miodelka i chrupiące paluszki chlebowe - Żabka 1.89 zł -> trafiłam na nie dzisiaj w sklepie,te paluszki są naprawdę mini i mało ich


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 16:54   #84
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

To nie nowość... już od dawna jest.. rok temu jadłam
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 11:14   #85
_jagienka
Pani Chrup
 
Avatar _jagienka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Zadupie
Wiadomości: 149
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Ostatnio jak byłam w stokrotce to spotkałam to

kukurydziane dawno widziałam, ale inne ???











__________________
No to żem się wkopała...
tu nie pomoże żadna dziecięlina pała
uzależniona od jedzenia
szuka swego spełnienia
spamuje na instagramie
i chemię nałogowo szamie
https://www.instagram.com/pani_chrup/

Jeżeli masz problem taki jak ja... po prostu daj znać, bo w kupie siła <3
_jagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 20:35   #86
SugarFreexD
Rozeznanie
 
Avatar SugarFreexD
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 607
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez xBuntowniczka Pokaż wiadomość
Muszę je mieć *,* Ktoś wie, gdzie znajdę (chociaż te pierwsze)? Kukurydziane tez bez cukru? Chyba je gdzieś widziałam z dwa miesiące temu...
Kukurydziane są z cukrem, skład:
Kasza kukurydziana 91%,cukier trzcinowy, sól morska, melasa trzcinowa.
Widziałam je w Lewiatanie.

Ale gdybyś chciała kukurydziane bez cukru to kiedyś w Auchan kupowałam takie:


Edytowane przez SugarFreexD
Czas edycji: 2016-08-12 o 20:39
SugarFreexD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 02:48   #87
nowherewarm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 305
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Ktoś pytał o różnicę między starym i nowym jabłkowym Somersby - jeśli ten stary smakuje tak jak pierwszy lepszy sztuczny napój jabłkowy w kartonie, to ten nowy smakuje jak te napoje jabłkowe które niby są naturalne. Czy ma takie wyjaśnienie sens?^^ Apple blend jest zdecydowanie bardziej kwaskowaty.
nowherewarm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 15:13   #88
Pinklady
Raczkowanie
 
Avatar Pinklady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 336
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Nowe lody w Biedrze.


__________________
"Zabijać to nie znaczy wyjąć rewolwer jak Buck Jones i zrobić pif-paf! To wcale nie tak. Można zabijać w sercu. Po prostu przestać kogoś kochać. I wtedy ten ktoś umiera."

Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2016-08-13 o 15:34
Pinklady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 15:21   #89
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

A w jakiej cenie te pierwsze lody ?

Proszę wrzucajcie mniejsze zdjęcia bo nie ma jak przegladać
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2016-08-13 o 15:33
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 20:12   #90
Pinklady
Raczkowanie
 
Avatar Pinklady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 336
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Te pierwsze to import. Robione na Litwie.
1.29
__________________
"Zabijać to nie znaczy wyjąć rewolwer jak Buck Jones i zrobić pif-paf! To wcale nie tak. Można zabijać w sercu. Po prostu przestać kogoś kochać. I wtedy ten ktoś umiera."
Pinklady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 15:20:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.