rekrutacja- składać na dzienne i od razu wieczorowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 22:48   #1
Isavele
Raczkowanie
 
Avatar Isavele
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 127
GG do Isavele

rekrutacja- składać na dzienne i od razu wieczorowe?


Wiem jakie to irytujące gdy ktoś pyta o coś powszechnie oczywistego i sama nie wierzę że to właśnie robię- proszę nie bijcie
Zarejestrowałam się na prawie stacjonarnym, dziennym, zapłaciłam za wpisowe. I żyłam w błogim spokoju- do dzisiaj...
Czy muszę jednocześnie rejestrować się na wieczorowe i wpłacać wpisowe za nie? Myślałam, że to dopiero po ogłoszeniu I listy i po tym jak się nie dostanę na dzienne. A jednak trzeba robić to jednocześnie?
__________________
I am sick and tired of being afraid


staram się przychwycić
na gorącym uczynku- czas


The reason i hold on i need this hole gone- funny you're the broken one but I'm the only one who needed saving
Isavele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 23:04   #2
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: rekrutacja- składać na dzienne i od razu wieczorowe?

Cytat:
Napisane przez Isavele Pokaż wiadomość
Wiem jakie to irytujące gdy ktoś pyta o coś powszechnie oczywistego i sama nie wierzę że to właśnie robię- proszę nie bijcie
Zarejestrowałam się na prawie stacjonarnym, dziennym, zapłaciłam za wpisowe. I żyłam w błogim spokoju- do dzisiaj...
Czy muszę jednocześnie rejestrować się na wieczorowe i wpłacać wpisowe za nie? Myślałam, że to dopiero po ogłoszeniu I listy i po tym jak się nie dostanę na dzienne. A jednak trzeba robić to jednocześnie?
kuzynka, rejestrując się na dzienną i wieczorową psychologię robiła to równocześnie. ale: terminarz rekrutacji i będzie jasne
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 06:50   #3
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: rekrutacja- składać na dzienne i od razu wieczorowe?

Co uczelnia to inne zasady.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 08:14   #4
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: rekrutacja- składać na dzienne i od razu wieczorowe?

Cytat:
Napisane przez Isavele Pokaż wiadomość
Wiem jakie to irytujące gdy ktoś pyta o coś powszechnie oczywistego i sama nie wierzę że to właśnie robię- proszę nie bijcie
Zarejestrowałam się na prawie stacjonarnym, dziennym, zapłaciłam za wpisowe. I żyłam w błogim spokoju- do dzisiaj...
Czy muszę jednocześnie rejestrować się na wieczorowe i wpłacać wpisowe za nie? Myślałam, że to dopiero po ogłoszeniu I listy i po tym jak się nie dostanę na dzienne. A jednak trzeba robić to jednocześnie?
ja trochę nie rozumiem o co ci chodzi :P skoro zarejestrowałas się na dzienne to jakim sposobem chcesz się znaleść na zaocznych i po co chcesz za nie płacić?

to nie jest tak, że nie dostajesz się na dzienne i automatycznie po wpłaceniu pieniędzy przechodzisz na zaoczne
bierzesz udział w dwóch oddzielnych rekrutacjach, ktore w zależności od uczelni są przeprowadzane w tym samym czasie lub w osobnych terminach.....
chociaż przeważnie tak jest, że na zaocznych zostaje sporo wolnych miejsc i wtedy są dodatkowe terminy dla tych, którzy nie dostali sie na dzienne......wystarczy poszukać na interesującej cię uczelni zasad rekrutacji i terminów
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 09:17   #5
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: rekrutacja- składać na dzienne i od razu wieczorowe?

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość
ja trochę nie rozumiem o co ci chodzi :P skoro zarejestrowałas się na dzienne to jakim sposobem chcesz się znaleść na zaocznych i po co chcesz za nie płacić?
na wypadek, jakby nie dostała się na dzienne, a okazało się, że rekrutacja na wieczorowe przebiega w tym samym czasie? no i rekrutacja nie jest darmowa, dlatego autorka chce zapłacić wpisowe...
Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość
to nie jest tak, że nie dostajesz się na dzienne i automatycznie po wpłaceniu pieniędzy przechodzisz na zaoczne
no przecież autorka o tym wie dlatego pyta o oddzielną rekrutację na wieczorowe.
Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość
chociaż przeważnie tak jest, że na zaocznych zostaje sporo wolnych miejsc i wtedy są dodatkowe terminy dla tych, którzy nie dostali sie na dzienne......
ale tu mowa konkretnie o wieczorowych, a z nimi już nie jest tak łatwo jak z zaocznymi-weekendowymi.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-06-22 o 09:20
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 16:48   #6
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: rekrutacja- składać na dzienne i od razu wieczorowe?

Na wieczorowych jest zawsze full miejsc, więc możesz poczekać na wyniki z dziennych. Moi znajomi robili różnie - ci bardziej pewni siebie dopisywali się potem na rekrutację wieczorową, ci mniej brali od razu udział w dwóch rekrutacjach. Ale to dotyczy UW, sprawdź zasady rekrutacji interesującej Cię uczelni.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 19:15   #7
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: rekrutacja- składać na dzienne i od razu wieczorowe?

chyba to zależy od kierunku, bo koleżanka i kuzynka mocno trzymały kciuki, żeby dostać się na wieczorowe. kierunki psychologia i dziennikarstwo, uczelnie UWr i UW.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.