Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-20, 00:03   #721
marzennow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzis zrobilam 3 testy w poludnie, jesen pokazal blada druga kreske, a pozostale dwa jedna, jednak brzuch mi siebpowiekszyl i dalej leci bialy lub przezroczysty sluz, czy moze byc tak ze jestem w ciazy a test tego nie wykryje?
marzennow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 08:41   #722
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez marzennow Pokaż wiadomość
Dzis zrobilam 3 testy w poludnie, jesen pokazal blada druga kreske, a pozostale dwa jedna, jednak brzuch mi siebpowiekszyl i dalej leci bialy lub przezroczysty sluz, czy moze byc tak ze jestem w ciazy a test tego nie wykryje?
Dziewczyno skoro sex byl 3 miesiące temu to zastanów sie czy test nie wykrył by 3-4 miesięcznej ciazy? Idz lepiej do ginekologa jak nie wierzysz w testy i okres, jak jestes w ciazy to moze poznasz juz plec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2017-08-20 o 08:43
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 09:35   #723
Mila0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa i potrzebuje rady kogoś kto może się na tym zna lub miał podobny przypadek.
Dręczy mnie pewna sprawa i próbowałam znaleźć odpowiedź wszędzie ale nic nie znalazłam. Otóż od niedawna, jakieś 4 miesiące stosuje tabletki antykoncepcyjne, teraz właśnie skończyłam brać drugi tydzień, ale w poprzednim tygodniu miałam sporo problemów i zapomniałam wziąć tabletki z pierwszego tygodnia, 5 i 6. Wiem, ze powinnam dalej stosować ochronę ale kompletnie o tym zapomniałam i kilka dni później doszło do stosunku. Od tego momentu minął jakiś tydzień i czuje dziwne objawy typu nawracający ból podbrzusza jak na okres, ból jajników. Tych boli nie odczuwam non stop, kilka/kilkanaście razy w ciągu dnia. Częstsze oddawanie moczu, bole głowy, mimo normalnej temperatury ciała czuje częste dreszcze szczegolnie wieczorem, muszę nawet spać w bluzie, a ja mamy lato. Zwróciło to moja uwagę i zastanawiam się czy są realne szanse na to, że jestem w ciąży. Boje się trochę przyjmować kolejnych tabletek z blistra. Czy ktoś jest w stanie mi doradzić?
Mila0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 09:57   #724
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Mila0000 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa i potrzebuje rady kogoś kto może się na tym zna lub miał podobny przypadek.
Dręczy mnie pewna sprawa i próbowałam znaleźć odpowiedź wszędzie ale nic nie znalazłam. Otóż od niedawna, jakieś 4 miesiące stosuje tabletki antykoncepcyjne, teraz właśnie skończyłam brać drugi tydzień, ale w poprzednim tygodniu miałam sporo problemów i zapomniałam wziąć tabletki z pierwszego tygodnia, 5 i 6. Wiem, ze powinnam dalej stosować ochronę ale kompletnie o tym zapomniałam i kilka dni później doszło do stosunku. Od tego momentu minął jakiś tydzień i czuje dziwne objawy typu nawracający ból podbrzusza jak na okres, ból jajników. Tych boli nie odczuwam non stop, kilka/kilkanaście razy w ciągu dnia. Częstsze oddawanie moczu, bole głowy, mimo normalnej temperatury ciała czuje częste dreszcze szczegolnie wieczorem, muszę nawet spać w bluzie, a ja mamy lato. Zwróciło to moja uwagę i zastanawiam się czy są realne szanse na to, że jestem w ciąży. Boje się trochę przyjmować kolejnych tabletek z blistra. Czy ktoś jest w stanie mi doradzić?
To może być problem z pęcherzem, dużo pijesz przez upały więc trzeba to wydalić, problemy z tarczycą, migrena itd.

Dla świętego spokoju zrób betę 10 dni po.
A i wynik poniżej 5 to brak ciąży
Dla pewności powtórz po 48 godz.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 12:32   #725
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez panjingya Pokaż wiadomość
chodzi mi o taką opcję, że chłopakowi puszczą jakieś płyny jeszcze podczas gry wstępnej, i on zakładając gumkę już na "brudny" członek dotknie go ręką, a potem np. poprawiając gumkę po zewnętrznej stronie zostawi jakieś plemniki...
Yyyy, nie. Uprzedzę, że przez spojrzenie na spermę też nie można zajść w ciążę.

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość


Niektórych na studia to chyba z ulicy biorą.
O tym samym pomyślałam, jak doczytałam do studiów. Najpierw myślałam, że dziewczyna ma 12-13 lat i pomyślałam "przecież to nielegalne!", a później te studia... Nie dość że brak rozsądku i podstawowej wiedzy, to jeszcze wypowiedź tak zagmatwana i nieskładna, że ciężko cokolwiek zrozumieć.

Cytat:
Napisane przez Mila0000 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa i potrzebuje rady kogoś kto może się na tym zna lub miał podobny przypadek.
Dręczy mnie pewna sprawa i próbowałam znaleźć odpowiedź wszędzie ale nic nie znalazłam. Otóż od niedawna, jakieś 4 miesiące stosuje tabletki antykoncepcyjne, teraz właśnie skończyłam brać drugi tydzień, ale w poprzednim tygodniu miałam sporo problemów i zapomniałam wziąć tabletki z pierwszego tygodnia, 5 i 6. Wiem, ze powinnam dalej stosować ochronę ale kompletnie o tym zapomniałam i kilka dni później doszło do stosunku. Od tego momentu minął jakiś tydzień i czuje dziwne objawy typu nawracający ból podbrzusza jak na okres, ból jajników. Tych boli nie odczuwam non stop, kilka/kilkanaście razy w ciągu dnia. Częstsze oddawanie moczu, bole głowy, mimo normalnej temperatury ciała czuje częste dreszcze szczegolnie wieczorem, muszę nawet spać w bluzie, a ja mamy lato. Zwróciło to moja uwagę i zastanawiam się czy są realne szanse na to, że jestem w ciąży. Boje się trochę przyjmować kolejnych tabletek z blistra. Czy ktoś jest w stanie mi doradzić?
Może po prostu jesteś przeziębiona?
Masz na myśli, że nie wzięłaś 2 tabletek z pierwszego tygodnia? 2 dni pod rząd? Jeśli tak, to antykoncepcja z dużym prawdopodobieństwem nie działa. Zrób test, jak minie 12-14 dni od stosunku.
Twoje objawy na ciążę są zbyt wczesne, więc to na pewno nie z tego powodu, ale ciąża jest prawdopodobna.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 15:25   #726
Mila0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziekuje za odpowiedz! Nie mogą to być upały, ponieważ mieszkam zagranicą i nie jest tutaj tak gorąco jak w Polsce, dlatego nie mogę też udać się na badanie krwi, bo do tego jest mi tu potrzebne skierowanie, a podejrzewam że tutejsi lekarze bez pozytywnego testu nie wyślą mnie na badania..
Mila0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 16:28   #727
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Mila0000 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz! Nie mogą to być upały, ponieważ mieszkam zagranicą i nie jest tutaj tak gorąco jak w Polsce, dlatego nie mogę też udać się na badanie krwi, bo do tego jest mi tu potrzebne skierowanie, a podejrzewam że tutejsi lekarze bez pozytywnego testu nie wyślą mnie na badania..
No to zrób po 2 tygodniach zwykły test z apteki na mocz.
Przecież one też są wiarygodne.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 16:32   #728
Mila0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No to zrób po 2 tygodniach zwykły test z apteki na mocz.
Przecież one też są wiarygodne.
@martaakow, tak nie wzięłam dwóch tabletek pod rząd z pierwszego tygodnia, wiem że to najgorsza opcja z możliwych. Po tym dostałam lekkiego plamienia dwudniowego, dlatego myśle ze mogło dojść do owulacji. Naczytałam się o tych wszystkich objawach ciąż, które dziewczyny na internecie maja po 5 dniach od owulacji i tak wszystko polaczylam ze swoimi objawami
Zrobie test jak tylko bede wiedziała, że wyjdzie wiarygodny, obawiałam się tylko, ze dalszymi przyjmowaniem tabletek mogę zaszkodzić ewentualnej ciąży
Mila0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 08:25   #729
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Mila0000 Pokaż wiadomość
@martaakow, tak nie wzięłam dwóch tabletek pod rząd z pierwszego tygodnia, wiem że to najgorsza opcja z możliwych. Po tym dostałam lekkiego plamienia dwudniowego, dlatego myśle ze mogło dojść do owulacji. Naczytałam się o tych wszystkich objawach ciąż, które dziewczyny na internecie maja po 5 dniach od owulacji i tak wszystko polaczylam ze swoimi objawami
Zrobie test jak tylko bede wiedziała, że wyjdzie wiarygodny, obawiałam się tylko, ze dalszymi przyjmowaniem tabletek mogę zaszkodzić ewentualnej ciąży
W zależności od czułości testu to będzie najwcześniej ok. 10-14 dni od dnia stosunku.
Niestety nie umiem doradzić co do dalszego przyjmowania tabletek, bo nie znam ich wplywu na ewentualną ciążę. Na pewno nie działają poronnie, ale czy nie mają negatywnych skutków, to zwyczajnie nie wiem.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 09:59   #730
Mila0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
W zależności od czułości testu to będzie najwcześniej ok. 10-14 dni od dnia stosunku.
Niestety nie umiem doradzić co do dalszego przyjmowania tabletek, bo nie znam ich wplywu na ewentualną ciążę. Na pewno nie działają poronnie, ale czy nie mają negatywnych skutków, to zwyczajnie nie wiem.
Dziękuję mimo wszystko póki co objawy mi się nie zmieniły, przede wszystkim kłucie jajników oraz ciągnięcie w podbrzuszu. Od wczoraj doszedł ból w okolicy kości ogonowej, nie mam pojęcia czym może to być spowodowane skoro nawet nie uderzyłam się w to miejsce.
No nic, muszę uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze kilka dni.
Mila0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 18:19   #731
monkaa33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czy po dwóch okresach (były skąpsze niż zwykle) nadal istnieje prawdopodobieństwo ciąży? Wiem że okres w ciąży nie występuje ale niepokoi mnie zmniejszona obfitość :/
monkaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-23, 18:36   #732
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez monkaa33 Pokaż wiadomość
Czy po dwóch okresach (były skąpsze niż zwykle) nadal istnieje prawdopodobieństwo ciąży? Wiem że okres w ciąży nie występuje ale niepokoi mnie zmniejszona obfitość :/
Zrób betę z krwi.
O ile to nie był preejakulat po wytarciu rąk godz wcześniej lub macanki przez ubranie.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 19:05   #733
monkaa33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Zrób betę z krwi.
O ile to nie był preejakulat po wytarciu rąk godz wcześniej lub macanki przez ubranie.
Tzn preejakulat i macanki ale bez ubrania
monkaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 19:07   #734
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez monkaa33 Pokaż wiadomość
Tzn preejakulat i macanki ale bez ubrania
Albo jesteś trollem albo naprawdę...😒😒😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 19:14   #735
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nie no, jak bez ubrania to grubsza sprawa...
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 19:19   #736
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez monkaa33 Pokaż wiadomość
Tzn preejakulat i macanki ale bez ubrania
Następnym razem pograjcie sobie w karty. Jak na dzieci przystało (mentalne)
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 05:16   #737
zagubiona1243
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zagubiona1243 Pokaż wiadomość
Witam, kochałam się z chłopakiem w prezerwatywie, po jego wytrysku wykonał jeszcze kilka pchnięć, prezerwatywa nie zsunela się całkiem lecz o kilka cm, prawie do połowy penisa ciągle była na jego trzonie. Cała zawartość była w środku prezerwatywy, nie pękła. Chłopak nie pamięta czy cokolwiek wyplynelo na zewnątrz bo nic nie poczuł. Dni płodne powinnam mieć za ok 4/7 dni. Czy istnieje ryzyko ciąży? Penis ciągle był we wzwodzie.
Hej to zniwu ja. Wczoraj powinnam dostac miesiaczke, jednak nic z tego. Nawet nie boli mnie brzuch. Piersi bolaly, jednak przestaly tak jak przed kazda miesiaczka, jednak ta nie nadeszla. Stresuje sie. Tydzien temu, czyli 2 tygodnie po tej sytuacji wykonalam test ciazowy, negatywny. Jednak nie wykonalam go z porannego moczu, tylko z drugiej porcji. Czy test byl wiarygodny czy powinnam go powtorzyc? Strasznie sie denerwuje ze moge byc w ciazy...
zagubiona1243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 06:38   #738
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zagubiona1243 Pokaż wiadomość
Hej to zniwu ja. Wczoraj powinnam dostac miesiaczke, jednak nic z tego. Nawet nie boli mnie brzuch. Piersi bolaly, jednak przestaly tak jak przed kazda miesiaczka, jednak ta nie nadeszla. Stresuje sie. Tydzien temu, czyli 2 tygodnie po tej sytuacji wykonalam test ciazowy, negatywny. Jednak nie wykonalam go z porannego moczu, tylko z drugiej porcji. Czy test byl wiarygodny czy powinnam go powtorzyc? Strasznie sie denerwuje ze moge byc w ciazy...
Stosunek był zabezpieczony, więc nie wiem, czym się stresujesz. Wyluzuj się. Chcesz to powtórz test, ale zaręczam, że będzie negatywny.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 08:15   #739
zagubiona1243
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Stosunek był zabezpieczony, więc nie wiem, czym się stresujesz. Wyluzuj się. Chcesz to powtórz test, ale zaręczam, że będzie negatywny.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Stresuje sis tym zsunieciem. Chlopak nigdy nie zostawal we mnie po wytrysku, nie wiem dlaczego zrobil to tym razem Jeszcze to, ze nie mam miesiaczki a przewaznie juz w 28 dniu cyklu mialam plamuenia i lekkie bole, a teraz 30 i nic
zagubiona1243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 09:57   #740
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zagubiona1243 Pokaż wiadomość
Stresuje sis tym zsunieciem. Chlopak nigdy nie zostawal we mnie po wytrysku, nie wiem dlaczego zrobil to tym razem Jeszcze to, ze nie mam miesiaczki a przewaznie juz w 28 dniu cyklu mialam plamuenia i lekkie bole, a teraz 30 i nic
Stres zrobił swoje. Spokojnie, pamiętaj, że prezerwatywa ma zbiorniczek na nasienie; w nim gromadzi się sperma właśnie po to, by nie rozlewała się po całości.
I tak, jak napisała Adrianna, stosunek był zabezpieczony. Niepotrzebnie się martwisz, stąd opóźnienie miesiączki. Dla świętego spokoju zrób sobie jeszcze jeden test z porannego moczu.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 10:16   #741
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zagubiona1243 Pokaż wiadomość
Stresuje sis tym zsunieciem. Chlopak nigdy nie zostawal we mnie po wytrysku, nie wiem dlaczego zrobil to tym razem Jeszcze to, ze nie mam miesiaczki a przewaznie juz w 28 dniu cyklu mialam plamuenia i lekkie bole, a teraz 30 i nic
Prezerwatywa zawsze się trochę zsuwa.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 10:22   #742
zagubiona1243
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Prezerwatywa zawsze się trochę zsuwa.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Tylko ze tym razem caly zbiorniczek jakby wisial, a prezerwatywa trzymala sie na srodku penisa. Ale nie zauwazylismy zadnego wycieku czy czegokolwiek oprocz tego zsuniecia. Najgorsze jest to, ze za miesiac mam wizyte u ginekologa w sprawie tabletek.. I wpadka teraz bylaby koszmarnym niefartem.

Jeszxze teraz zaczelam panikowac bo do tej pory moja szyjka macicy byla otwarta i nisko a dzisiaj jest bardzo wysoko i zamknela sie. Zwariuje.

Edytowane przez zagubiona1243
Czas edycji: 2017-08-29 o 12:01
zagubiona1243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 12:08   #743
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zagubiona1243 Pokaż wiadomość
Tylko ze tym razem caly zbiorniczek jakby wisial, a prezerwatywa trzymala sie na srodku penisa. Ale nie zauwazylismy zadnego wycieku czy czegokolwiek oprocz tego zsuniecia. Najgorsze jest to, ze za miesiac mam wizyte u ginekologa w sprawie tabletek.. I wpadka teraz bylaby koszmarnym niefartem.

Jeszxze teraz zaczelam panikowac bo do tej pory moja szyjka macicy byla otwarta i nisko a dzisiaj jest bardzo wysoko i zamknela sie. Zwariuje.
Weź daj spokój i przestań wymyślaś głupoty.

Guma się zwyczajnie zsuneła a zawartość pozostała na swoim miejscu.
Chyba logiczne, że jak było więcej miejsca to sperma się rozlała?

Jak chcesz zaufać tabletkom w takim wypadku? One w 100% nie chronią a bariery fizycznej nie będzie.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 12:14   #744
zagubiona1243
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Weź daj spokój i przestań wymyślaś głupoty.

Guma się zwyczajnie zsuneła a zawartość pozostała na swoim miejscu.
Chyba logiczne, że jak było więcej miejsca to sperma się rozlała?

Jak chcesz zaufać tabletkom w takim wypadku? One w 100% nie chronią a bariery fizycznej nie będzie.
Z tavletkami chce tez stosowac prezerwatywy.
Chce zaraz zrobic test kolejny. Czy jesli zrobie go po 3 tygodniach rowniez nie z porannwgo moczu to bedzie wiarygodny?
zagubiona1243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 12:29   #745
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zagubiona1243 Pokaż wiadomość
Z tavletkami chce tez stosowac prezerwatywy.
Chce zaraz zrobic test kolejny. Czy jesli zrobie go po 3 tygodniach rowniez nie z porannwgo moczu to bedzie wiarygodny?
Zrób betę bo i tak kolejnemu testowi nie uwierzysz.

A stosowanie tabletek i prezerwatyw na raz to bezsensowne trucie się.

Przy tabsach nie ma owulacji.
Może odpusć narazie seks?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 12:59   #746
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zagubiona1243 Pokaż wiadomość
Tylko ze tym razem caly zbiorniczek jakby wisial, a prezerwatywa trzymala sie na srodku penisa. Ale nie zauwazylismy zadnego wycieku czy czegokolwiek oprocz tego zsuniecia. Najgorsze jest to, ze za miesiac mam wizyte u ginekologa w sprawie tabletek.. I wpadka teraz bylaby koszmarnym niefartem.

Jeszxze teraz zaczelam panikowac bo do tej pory moja szyjka macicy byla otwarta i nisko a dzisiaj jest bardzo wysoko i zamknela sie. Zwariuje.
Jak dla mnie to to norma i nie wiem, czemu się tym martwisz. Sperma była tam gdzie powinna i tyle.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 14:05   #747
Grzesiek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

  1. Witam.

    Żona ma 25 lat. Zawsze miała nieruglarne cykle. Od 30 do nawet 60 dni. Jednak ostatni rok był był miarę regularny . Ostatni okres miała 10 Maja. Miesiączka się nie pojawiała i postanowiilismy (w okolicach 5 lipca) zrobić test ciążowy. Wynik negatywny. Powtórzony Powtórzony przeciągu 24 h dwukrotnie i znów wynik negatywny. Około 8 Lipca Żona podał na bchg i wynik 325 , powtórzony po 24 (wynik 2)oraz po 48 h (wynik poniżej 5). Wychodzi na błąd laboratorium przy pierwszym badaniu. Około 15lipca Żona była u ginekologa i ciąży no stwierdził. Zapisał Żonie tabletki Ny wywołanie okresu, ale przedtem zlecił badania hormonalne. Tygodnie mijały i z racji innych spraw, o których nie będę pisał Żona nie zdążyła zrobić tych badań i nie brała tabletek na wywołanie okresu.26 sierpnia zrobiła test ciążowy,bo okresu brak i.... dwu wyrażeń kreski. Po 24 h kolejny test i znów pozytywny wynik. Dziś, tj 28.08 Zob zrobiła bchg i wynik >1500.

    Proszę o interpretacje. Czy możliwym jest żeby żona była była ciąży? Czy możliwe,żeby owulacja się tak p rzesunela. Dodam że chcemy miec Dziecko.

    Pozdrawiam.




Grzesiek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 14:15   #748
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Grzesiek18 Pokaż wiadomość
  1. Witam.

    Żona ma 25 lat. Zawsze miała nieruglarne cykle. Od 30 do nawet 60 dni. Jednak ostatni rok był był miarę regularny . Ostatni okres miała 10 Maja. Miesiączka się nie pojawiała i postanowiilismy (w okolicach 5 lipca) zrobić test ciążowy. Wynik negatywny. Powtórzony Powtórzony przeciągu 24 h dwukrotnie i znów wynik negatywny. Około 8 Lipca Żona podał na bchg i wynik 325 , powtórzony po 24 (wynik 2)oraz po 48 h (wynik poniżej 5). Wychodzi na błąd laboratorium przy pierwszym badaniu. Około 15lipca Żona była u ginekologa i ciąży no stwierdził. Zapisał Żonie tabletki Ny wywołanie okresu, ale przedtem zlecił badania hormonalne. Tygodnie mijały i z racji innych spraw, o których nie będę pisał Żona nie zdążyła zrobić tych badań i nie brała tabletek na wywołanie okresu.26 sierpnia zrobiła test ciążowy,bo okresu brak i.... dwu wyrażeń kreski. Po 24 h kolejny test i znów pozytywny wynik. Dziś, tj 28.08 Zob zrobiła bchg i wynik >1500.

    Proszę o interpretacje. Czy możliwym jest żeby żona była była ciąży? Czy możliwe,żeby owulacja się tak p rzesunela. Dodam że chcemy miec Dziecko.

    Pozdrawiam.



Przecież ma nieregularne cykle, nie leczy się, nawet badań nie robi. To skad ma wiedziec kiedy i czy wogóle byla owulacja?

A wynik 1500 to ciaża. Teraz powtórka bety po 48 godz i do lekarza niech wkońcu idzie jak chcecie mieć dziecko.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !

Edytowane przez Devon_rose
Czas edycji: 2017-08-29 o 14:17
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 18:43   #749
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zagubiona1243 Pokaż wiadomość
Z tavletkami chce tez stosowac prezerwatywy.
Chce zaraz zrobic test kolejny. Czy jesli zrobie go po 3 tygodniach rowniez nie z porannwgo moczu to bedzie wiarygodny?
Zawsze mnie wtedy ciekawi co robią pary jak gumka pęknie z zawartością


Jaki masz problem z nasikaniem na płytkę po przebudzeniu się?

Tes tak czy siak wyjdzie negatywny.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 18:48   #750
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Grzesiek18 Pokaż wiadomość
  1. Witam.

    Żona ma 25 lat. Zawsze miała nieruglarne cykle. Od 30 do nawet 60 dni. Jednak ostatni rok był był miarę regularny . Ostatni okres miała 10 Maja. Miesiączka się nie pojawiała i postanowiilismy (w okolicach 5 lipca) zrobić test ciążowy. Wynik negatywny. Powtórzony Powtórzony przeciągu 24 h dwukrotnie i znów wynik negatywny. Około 8 Lipca Żona podał na bchg i wynik 325 , powtórzony po 24 (wynik 2)oraz po 48 h (wynik poniżej 5). Wychodzi na błąd laboratorium przy pierwszym badaniu. Około 15lipca Żona była u ginekologa i ciąży no stwierdził. Zapisał Żonie tabletki Ny wywołanie okresu, ale przedtem zlecił badania hormonalne. Tygodnie mijały i z racji innych spraw, o których nie będę pisał Żona nie zdążyła zrobić tych badań i nie brała tabletek na wywołanie okresu.26 sierpnia zrobiła test ciążowy,bo okresu brak i.... dwu wyrażeń kreski. Po 24 h kolejny test i znów pozytywny wynik. Dziś, tj 28.08 Zob zrobiła bchg i wynik >1500.

    Proszę o interpretacje. Czy możliwym jest żeby żona była była ciąży? Czy możliwe,żeby owulacja się tak p rzesunela. Dodam że chcemy miec Dziecko.

    Pozdrawiam.



Jeśli współżyliscie w tym czasie, to możliwe, że jest w ciąży.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.