Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 15:56   #31
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Nie chciałam się pierwsza wypowiadać, ale mam dokładnie takie samo wrażenie co przedmówczyni, a byłam w tej samej szkole.
Na moim szkoleniu wszystko było perfect. Coś tutaj śmierdzi.
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 06:15   #32
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Czyli dobrze mi się wydawało - zgłosiłam to, a mimo wszystko wpisu nie usunięto - dziwne, przecież w ten sposób, takimi pomówieniami, niszczy się dobre imię szkół
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 20:54   #33
azebra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Słuchajcie ja napisałam to co przeżyłam w NEW-NAILS ,zrobiłam tam jedno szkolenie i dziękuję,a kto chce tam się ''szkolić'' niech to zrobi ,a ja i tak ja odradzam .To jest forum i każdy może pisać co chce ale proszę mnie nie obrażać i nie oskarżać o jakieś działania na rzecz innej firmy,po prostu wypraszam sobie.Chyba że bronisz swego?-to rozumiem,dziękuję

Edytowane przez azebra
Czas edycji: 2014-01-20 o 20:56
azebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 06:23   #34
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

3 wpisy i 3 dotyczące tego samego. Nie trzeba być myślicielem, żeby wiedzieć o co ci w tym chodzi. Śmiać mi się chce. Idź już i nie obrażaj firm, które ciężko pracują na swój dorobek.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 13:00   #35
azebra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Tak trzy wpisy bo odpowiedziałam co myślę na temat kursów, a Pani zrobiła z tego jakąś potyczkę.Mi nie zależy na spieraniu się i udowadnianiu Tobie czy komu innemu jak było czy jak jest.Wiem jak to wyglądało i co tam się działo.Nie zależy mi na rozdmuchiwaniu tematu bo to miał być jeden wpis, a i nie siedzę regularnie codziennie po 7 rano i nie śledzę co się dzieje i co o mnie piszą tu!to jest dziwne?To wszystko co mam do powiedzenia i Pozdrawiam wszystkich na forum.

Edytowane przez azebra
Czas edycji: 2014-01-21 o 13:45
azebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 13:10   #36
reneta12
Raczkowanie
 
Avatar reneta12
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 197
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

nie wiem skąd jesteś ,ale jeśli z okolic Katowic to polecam Ci Crystalnails ta dziewczyna robi mistrzowskie paznokcie , miałam z nią kontakt i polecam !!!

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Crystal Nails Dorota Zawisza
reneta12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 06:22   #37
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

My również Cię pozdrawiamy, ale odwiedzaj nas proszę z bardziej wiarygodnymi informacjami, bo akurat te szkolenia dużo osób z tego forum zna.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 12:31   #38
Beauty Express
Przyczajenie
 
Avatar Beauty Express
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 29
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Zatrudnie manicurzystke po szkoleniu w New Nails!
Sama się tam szkoliłam 4 lata temu i poszukuję do pracy osobę, która tez kończyła tam kurs - chętnie na do podjęcia pierwszej racy po kursie.
Szczegóły:

Poszukuję Manicurzystki do działającego od niedawna, Salonu Kosmetycznego na Ursynowie.

Wymagania:
· Minimum kilkumiesięczne doświadczenie lub ukończony Kurs Stylizacji Paznokci
· Umiejętność nawiązania pozytywnej relacji z klientem
· Pełna dyspozycyjność (praca od 4 do 6 dni w tyg.)
· Samodzielność
· Uczciwość
· Umiejętność wykonywania henny i depilacji woskiem będzie atutem.

Mile widziane osoby posiadające bazę własnych klientów (preferencyjne warunki zatrudnienia).

Poszukujemy osoby, która będzie chciała pracować na dobre imię nowego salonu, zaangażowanej w wykonywane obowiązki, potrafiącej zachęcić klienta dobrze wykonaną usługą i miłym podejściem. Mamy nadzieję na długą współpracę.

Obowiązki:
  • Manicure, pedicure (frezarkowy),
  • Hybryda,
  • Przedłużane żelem (ew. akryl), Zdobienia,
  • Depilacja woskiem
  • Henna z regulacją.
  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
  • Zaangażowanie w akcje promocyjne Salonu
  • Perfekcyjna obsługa klienta.
  • Schludny wygląd i wysoka kultura osobista.

Praca w pełnym wymiarze godzin, według grafika – studentkom dziękujemy.
Umowa (podstawa + %) lub inna forma współpracy.

Oferty: CV + zdjęcie - tylko poprzez email: yourbeautyexpress@gmail.c om
__________________
<ciach_reklama>
Beauty Express jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 19:06   #39
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Również Cię pozdrawiam ;-) Teraz pytanie - kto robił w new nails podologię? Macie na to klientów w swoich salonach?
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 06:13   #40
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Mam pracę i mieszkam w innej okolicy, a szkoda bo Twoje propozycja wygląda całkiem ciekawie ;-) Co do podologii - mamy 2,3 osoby dziennie, ale to zgodne z założonym planem, akurat to szkolenie warto robić, bo wciąż mało dziewczyn umie to robić.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 10:02   #41
Beauty Express
Przyczajenie
 
Avatar Beauty Express
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 29
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Sama szykuję się na szkolenie z podologii. Uważam, że ma to przyszłość.
Poza tym brałam udział w tym szkoleniu jako modelka i bardzo mi się podobało w jaki sposób była przekazywana wiedza. Jeden Instruktor miał pod opieką 2 kursantki, dzięki czemu mógł krok po kroku instruować każdą z nich, korygować błędy itp.
Stan stóp Polaków jest fatalny - podologia to jakby misja w tych czasach
__________________
<ciach_reklama>
Beauty Express jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 12:29   #42
kamielka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Ja zaczynam moj kurs 17.02. Bede brala udzial w projekcie Szansa. Bardzo chetnie podziele sie z Wami wrazeniami Poki co, zastanawia mnie jedna kwestia - ile modelek jest potrzebnych w czasie trwania kursu. Jezeli,ktoras bedzie w stanie mi odpowiedziec,bede niezmiernie wdzieczna.
Przejrzalam strone Pani oferujacej prace. Gratuluje. Jest bardzo przejrzysta, schludna oraz dopracowana. Gdyby nie fakt,ze kurs jeszcze przede mna, z checia bym aplikowala na stanowisko

Edytowane przez kamielka13
Czas edycji: 2014-01-30 o 12:34
kamielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 13:02   #43
Froger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

A mogłabyś opisać ten projekt Szansa, na jakich warunkach on polega ? Co i gdzie konkretnie trzeba było załatwić ?
Froger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 07:34   #44
kamielka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

W tym projekcie jestes na zawodowym kursie. Kurs jest w grupach 8 osobowych, trwa ok 6 tyg, zajecia sa od 16-20 od pn do pt. musisz byc na 85 % wszystkich zajec,zeby Cie dopuscili do egza. Tylko te godziny wchodza w gre, nie mozna przekladac kursu. Caly smaczek polega na tym,ze kurs zamiast 2500 kosztuje 1500,bo jest w czesci refundowany przez Unie Europejska Nie musisz spelniac zadnych wymagan oprocz tego,ze musza Ci pasowac dni i godz kursu. Jak masz wiecej pyt, do pisz
kamielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 12:58   #45
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez kamielka13 Pokaż wiadomość
W tym projekcie jestes na zawodowym kursie. Kurs jest w grupach 8 osobowych, trwa ok 6 tyg, zajecia sa od 16-20 od pn do pt. musisz byc na 85 % wszystkich zajec,zeby Cie dopuscili do egza. Tylko te godziny wchodza w gre, nie mozna przekladac kursu. Caly smaczek polega na tym,ze kurs zamiast 2500 kosztuje 1500,bo jest w czesci refundowany przez Unie Europejska Nie musisz spelniac zadnych wymagan oprocz tego,ze musza Ci pasowac dni i godz kursu. Jak masz wiecej pyt, do pisz
Trzeba być zarejestrowaną w UP czy każdy może się zgłosić?

Była może któraś z Was na szkoleniu z metody żelowej w New Nails?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 13:23   #46
kamielka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Kazdy. Nie musisz byc bezrobotna,ja studiuje. Jedyny warunek to musi Ci odpowiadac termin i godziny, musisz zarezerwowac sobie miejsce i cala kwote wplacic w odpowiednim terminie. Mowie oczywiscie o szansie.
kamielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 16:28   #47
nutellaa0
Raczkowanie
 
Avatar nutellaa0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 430
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez kamielka13 Pokaż wiadomość
Ja zaczynam moj kurs 17.02. Bede brala udzial w projekcie Szansa. Bardzo chetnie podziele sie z Wami wrazeniami Poki co, zastanawia mnie jedna kwestia - ile modelek jest potrzebnych w czasie trwania kursu. Jezeli,ktoras bedzie w stanie mi odpowiedziec,bede niezmiernie wdzieczna.
Przejrzalam strone Pani oferujacej prace. Gratuluje. Jest bardzo przejrzysta, schludna oraz dopracowana. Gdyby nie fakt,ze kurs jeszcze przede mna, z checia bym aplikowala na stanowisko
* na manicure klasyczny
* na pedicure klasyczny
* na manicure japoński + pedicure spa
* na hybrydę+ pedicure callus

i potem pod koniec kursu możesz sobie ćwiczyć na modelce co chcesz lub co Ci nie wychodzi Modelkę załatwia recepcja, albo możesz brać swoje Ja robiłam żele i akryle, bo uczysz się niestety na sztucznym palcu, więc dobrze sobie przećwiczyć przed egzaminem na człowieku
__________________
Nisiowe pasje blog
nutellaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 17:43   #48
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez nutellaa0 Pokaż wiadomość
* na manicure klasyczny
* na pedicure klasyczny
* na manicure japoński + pedicure spa
* na hybrydę+ pedicure callus

i potem pod koniec kursu możesz sobie ćwiczyć na modelce co chcesz lub co Ci nie wychodzi Modelkę załatwia recepcja, albo możesz brać swoje Ja robiłam żele i akryle, bo uczysz się niestety na sztucznym palcu, więc dobrze sobie przećwiczyć przed egzaminem na człowieku
Czyli nie jest tak, że na każdych zajęciach ćwiczy się z modelką?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 20:56   #49
kamielka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

No to mnie zasmucilas,bo myślałam że wszystko ćwiczy się na modelce. Zobaczę wszystko w praktyce
kamielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 21:14   #50
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez kamielka13 Pokaż wiadomość
Kazdy. Nie musisz byc bezrobotna,ja studiuje. Jedyny warunek to musi Ci odpowiadac termin i godziny, musisz zarezerwowac sobie miejsce i cala kwote wplacic w odpowiednim terminie. Mowie oczywiscie o szansie.
Dzięki wygląda interesująco, zwłaszcza ta obniżona cena
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 12:35   #51
kamielka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Wlasnie dlatego sie zdecydowalam Jestem na ostatnim roku studiow i mam zajecia tylko rano w pon, wiec stwierdzilam ze lepiej isc na szanse. Ciezko jest wydac 2500, a 1500 nie wydaje sie byc takie bolesne Moze sie jeszcze spotkamy,jak sie zdecydujesz na 17 luty.
kamielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 23:28   #52
Froger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Kurczę przyznam, że również trochę się zawiodłam tym, że nie wszystko się ćwiczy na modelkach :/ jednak kawał plastiku to nie to samo co prawdziwe dłonie :/
I zastanawia mnie czy w grupie 8 osób instruktor będzie w stanie poświecić każdej kursantce odpowiednią uwagę, dostrzec ewentualne błędy i je poprawić.
Ale już nie długo dowiemy się jak to wygląda w praktyce czekamy z niecierpliwością na info

Znalazłam na stronie New Nails program kursu zawodowego. Nie mogę go skopiować, ponieważ jest zabezpieczony, ale podsyłam link:
http://www.new-nails.com/szkolenia-s...dowy-120h.html
Tam przy prawie każdym module napisane jest "ćwiczenia na modelce". Modelka to modelka, a nie sztuczny plastikowy paluch. Myślę, że skoro w ten sposób opisują poszczególne części kursu to powinni spełnić te warunki. Ciekawe jak jest to opisane w umowie. Jak powszechnie wiadomo info na stronie itp nie stanowią oferty w rozumieniu prawa, toteż na stronie może być jedno a na umowie drugie. Ale jeśli byłyby te informacje myślę, że można by się domagać obecności modelek.

Edytowane przez Froger
Czas edycji: 2014-02-03 o 17:02
Froger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 08:45   #53
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez kamielka13 Pokaż wiadomość
Wlasnie dlatego sie zdecydowalam Jestem na ostatnim roku studiow i mam zajecia tylko rano w pon, wiec stwierdzilam ze lepiej isc na szanse. Ciezko jest wydac 2500, a 1500 nie wydaje sie byc takie bolesne Moze sie jeszcze spotkamy,jak sie zdecydujesz na 17 luty.
Właśnie się zapisałam
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 10:01   #54
kamielka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

No to fajnie,ze sie zapisalas Umowa wyglada identycznie jak tu http://www.new-nails.com/zapisy-na-s...-na-kursy.html
kamielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 17:06   #55
Froger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

A nie ma jakiegoś załącznika opisującego cały program kursu? Bo właściwie ta umowa zamieszczona na stronie nic specjalnego o samym kursie i warunkach nie mówi :/
Froger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:08   #56
kamielka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Froger ja doczytalam info na stronie. Tam jak wchodzisz w stylizacje paznokci,jest zakladka warsztaty i mozna poczytac o kazdym dziale szczegolowo np. o manicure hybrydowym itd. A ogolnie to kolezanka ze szkoly mi polecila sam kurs wiec mam nadzieje,ze jest wart kasy. zawsze mozesz poczekac na nasza opinie. Ja z checia podziele sie wrazeniami, bo wiem ze malo info jest na temat samego kursu
kamielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:45   #57
nutellaa0
Raczkowanie
 
Avatar nutellaa0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 430
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Jak macie pytania to proszę, ja skończyłam kurs miesiąc temu, z projektem szansa
__________________
Nisiowe pasje blog
nutellaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 23:08   #58
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez nutellaa0 Pokaż wiadomość
Jak macie pytania to proszę, ja skończyłam kurs miesiąc temu, z projektem szansa
I jak wrażenia ogólnie, rzeczywiście można się dużo nauczyć? Ciężko jest zdać egzamin? Trochę mnie przerażają te zdobienia itd
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 23:16   #59
Froger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Nutellaao a mogłabyś coś powiedzieć o atmosferze? Czy jest luźna i przyjemna? Oczywiście nie chodzi mi o słodzenie sobie na wzajem itp., ale o to czy nie ma takiego uczucia, że jak coś źle robisz to instruktor wywiera na Tobie jakąś presje lub w jakiś sposób Cię publicznie krytykuje ? Czy mają cierpliwość do osób, które potrzebują więcej czasu na nauczenie się pewnych rzeczy i czy potrafią pomóc w takich sytuacjach. Wiecie chodzi mi o to, że jak jest stresowa atmosfera to nie wiele można się nauczyć :/ Czy jak coś nie wychodzi to instruktor mówi np.: "dojdzie pani do wprawy, nie od razu się wszystko umie" itd, czy raczej: "no co pani robi, ciągle pani popełnia błędy, ja mówię tak a pani robi tak".
Froger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 23:31   #60
nutellaa0
Raczkowanie
 
Avatar nutellaa0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 430
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
I jak wrażenia ogólnie, rzeczywiście można się dużo nauczyć? Ciężko jest zdać egzamin? Trochę mnie przerażają te zdobienia itd
Mnie się bardzo podobało. Nauczyłam się wielu rzeczy, o których nie miałam bladego pojęcia. Szkoła fajna, tylko za mało ćwiczeń na modelach jak dla mnie, bo jednak sztuczny palec i ludzka dłoń to dwie różne bajki Sztuczny palec nie krzyknie jak mu przepiłujesz płytkę, nie poleje się krew jak skaleczysz skórkę. No jednak na dłoni lepiej się uczyć, wtedy ma się wyczucie z jaką siłą operować pilnikiem itd.

Egzamin składa się z 2 części. Duży nacisk kładziony jest na teorię i wiem, że dziewczyny ostro zakuwały. Dla mnie było łatwo, bo jestem kosmetologiem, więc tematy chorób skóry, paznokci, dezynfekcji, sterylizacji mam w małym palcu, ale wiem, że niektórym teoria sprawiała trudność.

Cytat:
Napisane przez Froger Pokaż wiadomość
Nutellaao a mogłabyś coś powiedzieć o atmosferze? Czy jest luźna i przyjemna? Oczywiście nie chodzi mi o słodzenie sobie na wzajem itp., ale o to czy nie ma takiego uczucia, że jak coś źle robisz to instruktor wywiera na Tobie jakąś presje lub w jakiś sposób Cię publicznie krytykuje ? Czy mają cierpliwość do osób, które potrzebują więcej czasu na nauczenie się pewnych rzeczy i czy potrafią pomóc w takich sytuacjach. Wiecie chodzi mi o to, że jak jest stresowa atmosfera to nie wiele można się nauczyć :/ Czy jak coś nie wychodzi to instruktor mówi np.: "dojdzie pani do wprawy, nie od razu się wszystko umie" itd, czy raczej: "no co pani robi, ciągle pani popełnia błędy, ja mówię tak a pani robi tak".
Atmosfera jest super. Bardzo miło i przyjemnie spędzony, ale nie zmarnowany czas. Instruktorki są świetne, bardzo cierpliwe. Nie ma stresu, jeszcze zależy na którą się trafi, bo niektóre Panie instruktorki są według mnie niekompetentne. Ogólnie bardzo pomagają, starają się wytłumaczyć co robisz źle, jak czegoś nie "łapiesz" to bez problemu pokazują ponownie. Sprawdzają na bieżąco jak idzie praca kursantkom, ale na pewno nie jest tak, że przymykają oko na błędy- od razu mówią np. "Ogólnie jest ok, ale spójrz tutaj za mocno spiłowałaś, musisz robić tak i tak"

Najfajniejsza i najbardziej profesjonalna jest według mnie Aneta S. Bardzo dobrze wspominam zajęcia z nią
__________________
Nisiowe pasje blog
nutellaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 07:38:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.