Dom marzeń - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-26, 11:32   #1
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386

Dom marzeń


Ktoś ogląda? Co myślicie o tym TVN owskim reality show?
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:11   #2
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Dom marzeń

Oglądałam wczoraj.
Ciekawa jestem kto wygra
Podoba mi się na razie, że nie ma bardzo ckliwych historyjek. Każda para coś tam ma, ale nie wałkują na razie tego ze łzami w oczach.

Nie zrozumiałam historii Grzegorza i Ireny ?
Mieszkali w stanach, mieli tam duży dom. Zdecydowali się wrócić do Polski, córka została w USA.
W Polsce wybrali mieszkanie w bloku, bo latają? lecą na stałe? co córki.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 19:19   #3
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Dom marzeń

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj.
Ciekawa jestem kto wygra
Podoba mi się na razie, że nie ma bardzo ckliwych historyjek. Każda para coś tam ma, ale nie wałkują na razie tego ze łzami w oczach.

Nie zrozumiałam historii Grzegorza i Ireny ?
Mieszkali w stanach, mieli tam duży dom. Zdecydowali się wrócić do Polski, córka została w USA.
W Polsce wybrali mieszkanie w bloku, bo latają? lecą na stałe? co córki.


Ja zrozumiałam to tak że oni właśnie co jakiś czas latają do córki. Ale w takim razie po co im dom?
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 13:51   #4
Gosia447
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 185
Dot.: Dom marzeń

Nie wydaje się wam, że te wylane fundamenty zajmują małą powierzchnie? Mam wrażenie, że ten dom będzie bardzo mały.
Gosia447 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 15:10   #5
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 259
Dot.: Dom marzeń

Cytat:
Napisane przez Gosia447 Pokaż wiadomość
Nie wydaje się wam, że te wylane fundamenty zajmują małą powierzchnie? Mam wrażenie, że ten dom będzie bardzo mały.
to tylko takie wrażenie, jak budowaliśmy dom mieliśmy takie same przemyślenia
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 09:30   #6
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Dom marzeń

Cytat:
Napisane przez Gosia447 Pokaż wiadomość
Nie wydaje się wam, że te wylane fundamenty zajmują małą powierzchnie? Mam wrażenie, że ten dom będzie bardzo mały.
to tylko wrażenie
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 16:40   #7
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Dom marzeń

Jeśli eliminacja w tym programie następuje ze strony samych uczestników to nie wiem czy Tomek i Filip daleko zajadą za samo bycie... parą.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 18:26   #8
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Dom marzeń

Obejrzałam na pleyerze po tym jak napisałyście że taki program powstał, Filip i Tomek to moi ulubieńcy bardzo sympatyczni. Są też dwie pary które są zdecydowanie antypatyczne - brunetka w dredach i taka para gdzie jest blondynka z fochem wymalowanym na twarzy i mężem chyba nastawionym anty do gejów
Podobał mi się projekt domu - moim zdaniem świetny - ponad 300 metrów ? Nie wiem jak oni wytrzymają w tych żółtych barakach w upały
Ponieważ lubię reality związane z budowaniem na pewno następne odcinki obejrzę.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 07:30   #9
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Dom marzeń

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Obejrzałam na pleyerze po tym jak napisałyście że taki program powstał, Filip i Tomek to moi ulubieńcy bardzo sympatyczni. Są też dwie pary które są zdecydowanie antypatyczne - brunetka w dredach i taka para gdzie jest blondynka z fochem wymalowanym na twarzy i mężem chyba nastawionym anty do gejów
Podobał mi się projekt domu - moim zdaniem świetny - ponad 300 metrów ? Nie wiem jak oni wytrzymają w tych żółtych barakach w upały
Ponieważ lubię reality związane z budowaniem na pewno następne odcinki obejrzę.


Też miałam takie odczucia co do par.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 22:22   #10
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Dom marzeń

Drugi odcinek rozczarował mnie. Mało budowania, dużo więcej gotowania i gadania o rywalizacji.

Zasleżenie odpadł pan Nowak. Jego żony nie rozumiem kompletnie jak może żyć z facetem który jest takim narcyzem i nie liczy się z innymi. Kto ją zmusił żeby za niego wyszła? Bo nie mogę uwierzyć że zrobiła to dobrowolnie.

Rozsmieszyla mnie ewa z drogami mówiąca ze cisi ludzie których znalazły okazywali się psychopami. No jej męża do gadu l zaliczyć raczej nie można.
Ciekawa jestem czy konkurencję drażni jej sposób bycia czy obawiają się jej jako rywalki i stad spora ilość głosów.

Nie bardzo tez ogarniam związek Magdy i Bogusia. On notuje u niej tylko jak jej rodziców nie ma? Ona na nocowanie do niego wozi się ze swoimi rzeczami? To jest małżeństwo? Łączy ich chyba tylko nazwisko.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 17:31   #11
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 320
Dot.: Dom marzeń

hej też oglądam i bardzo lubię ten program, ciekawi mnie kto wygra, ale na razie nikomu za bardzo nie kibicuję, pewnie za parę odcinków za kogoś będę trzymać kciuki.
Też uważam, że Nowaki odpadli sprawiedliwie i zasłużenie bo ten facet to taki leser że ja nie mogę...
Jedno mnie tylko wkurzyło po eliminacjach: para odpada głosami uczestników a potem losuje klucz, który może zapewnić jej powrót do programu?! Wtf... Dziwne to i niesprawiedliwe, bo po to ktoś odpada by inny mógł wygrać.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Nie bardzo tez ogarniam związek Magdy i Bogusia. On notuje u niej tylko jak jej rodziców nie ma? Ona na nocowanie do niego wozi się ze swoimi rzeczami? To jest małżeństwo? Łączy ich chyba tylko nazwisko.
też mnie to zastanawia, przecież jaką tam kawalerkę można wynająć za grosze by tylko razem być jak przystało na normalne małżeństwo, a tak to jak za PRL-u albo i gorzej...
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 11:47   #12
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 320
Dot.: Dom marzeń

wczorajszy odcinek mnie zaszokowł. to niesprawiedliwe, ze odpadli chłopaki, bo skoro jest się z kimś w pakcie to się go z programu nie wywala, najpierw mówiła, że od nich nic wam nie zagraża a potem rzut monetą i bach, niesprawiedliwe!:confused :
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 07:45   #13
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Dom marzeń

Może do tamtej pary też była przywiązana?
A najlepsze było stwierdzenie "Barbie" że widać kto nie przyjechał się bawić tylko wygrać dom no błagam jest tam ktoś kto nie chce wygrac domu?
Wyobrażam sobie że im później ktoś odpadnie tym większy żal w zestawieniu ile pracy przez te tyg.uczestnicy w to włożą.
Pan wojskowy i jego żona są tacy irytujący i dwulicowi że poezja
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 09:15   #14
Vairen
Raczkowanie
 
Avatar Vairen
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 253
Dot.: Dom marzeń

[1=1f20f4490eed8ff468648ba c3d7a94c7b4b466fa_64c4487 266a0a;62838156]wczorajszy odcinek mnie zaszokowł. to niesprawiedliwe, ze odpadli chłopaki, bo skoro jest się z kimś w pakcie to się go z programu nie wywala, najpierw mówiła, że od nich nic wam nie zagraża a potem rzut monetą i bach, niesprawiedliwe!:confused :[/QUOTE]

Tak zmontowali materiał, tymczasem mogli lubić obie pary i podejrzewam, że tak było, z obiema rozmawiać i zdecydować się głosować na jeszcze kogoś innego, tymczasem produkcja postawiła ich pod ścianą i jeszcze zrobiła z nich zdrajców. Akurat tej parze współczuję, bo powinni mieć możliwość głosowania jak chcą, nie wybór między dwoma, które lubią. Remis powinien być inaczej rozwiązywany, jakąś konkurencją chociażby, kto szybciej położy tynk, czy coś . Czemu nie było wyboru kluczyka?

Edytowane przez Vairen
Czas edycji: 2016-07-11 o 09:16
Vairen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 10:45   #15
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 320
Dot.: Dom marzeń

Cytat:
Napisane przez Vairen Pokaż wiadomość
Tak zmontowali materiał, tymczasem mogli lubić obie pary i podejrzewam, że tak było, z obiema rozmawiać i zdecydować się głosować na jeszcze kogoś innego, tymczasem produkcja postawiła ich pod ścianą i jeszcze zrobiła z nich zdrajców. Akurat tej parze współczuję, bo powinni mieć możliwość głosowania jak chcą, nie wybór między dwoma, które lubią. Remis powinien być inaczej rozwiązywany, jakąś konkurencją chociażby, kto szybciej położy tynk, czy coś . Czemu nie było wyboru kluczyka?
no właśnie w poprzednim odcinku były kluczyki a teraz nie - czyżby nowe zasady?
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 10:48   #16
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Dom marzeń

Szczerze? Ciężko się to ogląda. Nie będę marnować czasu na ten program. Reklama goni reklamę, uczestnicy pozerzy i fałszywce, nie ma jasnych reguł gry - są kluczyki nie ma kluczyków WTF??

I jeszcze ten facet od Barbie, noż na dziada patrzeć nie mogę. Tak samo jak na Adama co pierwsi odpadł.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 22:01   #17
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: Dom marzeń

Ktora pare najbardziej lubicie? Kogo byscie nominowaly w nst odcinku? Dla mnie Patrycja i Robert out, ze wzgledu na nia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 17:20   #18
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Dom marzeń

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Nie bardzo tez ogarniam związek Magdy i Bogusia. On notuje u niej tylko jak jej rodziców nie ma? Ona na nocowanie do niego wozi się ze swoimi rzeczami? To jest małżeństwo? Łączy ich chyba tylko nazwisko.
Dla mnie też kosmos
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 19:49   #19
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: Dom marzeń

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Dla mnie też kosmos
Oni w ogole zachowuja sie jakby z ksiezyca spadli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 09:37   #20
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 320
Dot.: Dom marzeń

Cytat:
Napisane przez joanah Pokaż wiadomość
Oni w ogole zachowuja sie jakby z ksiezyca spadli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1f20f4490eed8ff468648bac3d7a94c7b4b466fa_64c4487266a0a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 21:44   #21
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Dom marzeń

Stwierdzam po dzisiejszym odcinku że niektórzy mają coś z głową nie teges - jak można twierdzić że się kogoś nienawidzi ( Patrycja - już sprawdziłam) i się go wy...e, wstyd tego słuchać i te spojrzenia w kamerę czy nagrywają i westchnienia jaką się to jest wrażliwą
Na miejscu jej męża spaliłabym się ze wstydu że się z kimś takim związałam, trzeba być niezbyt rozgarniętą żeby tak udanie "grać"
Marzena też zbolała mina i oczywiście typują po raz "kolejny" Ewę i Roberta ( za nią jakoś nie przepadam kiedy się wydurnia ale są pracowici i dom należy im sie nieco bardziej niż innym)
Nie wiem czy to przypadek ale mężczyźni w tym programie wydają sie sympatyczniejsi od kobiet - a może to one więcej mącą (wyjątek Rafał )
Wiem że to wątek o domu marzeń ale nie mogę patrzeć na te dziwne krechy pod oczami Olki, strasznie źle zrobione wystrzępione rzęsy i nachalne brwi jakby namalowane markerem
Ilość kryptoreklamy zatrważająca ( gdzie ikonka z ciarkami żenady na plecach?)

Ej ja Bogusia lubię, przynajmniej nie mówił niczego złego na innych ( chyba...)
__________________


Edytowane przez żurawinka
Czas edycji: 2016-07-23 o 21:45
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 23:39   #22
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Dom marzeń

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Stwierdzam po dzisiejszym odcinku że niektórzy mają coś z głową nie teges - jak można twierdzić że się kogoś nienawidzi ( Patrycja - już sprawdziłam) i się go wy...e, wstyd tego słuchać i te spojrzenia w kamerę czy nagrywają i westchnienia jaką się to jest wrażliwą
Na miejscu jej męża spaliłabym się ze wstydu że się z kimś takim związałam, trzeba być niezbyt rozgarniętą żeby tak udanie "grać"
Marzena też zbolała mina i oczywiście typują po raz "kolejny" Ewę i Roberta ( za nią jakoś nie przepadam kiedy się wydurnia ale są pracowici i dom należy im sie nieco bardziej niż innym)
Nie wiem czy to przypadek ale mężczyźni w tym programie wydają sie sympatyczniejsi od kobiet - a może to one więcej mącą (wyjątek Rafał )
Wiem że to wątek o domu marzeń ale nie mogę patrzeć na te dziwne krechy pod oczami Olki, strasznie źle zrobione wystrzępione rzęsy i nachalne brwi jakby namalowane markerem
Ilość kryptoreklamy zatrważająca ( gdzie ikonka z ciarkami żenady na plecach?)

Ej ja Bogusia lubię, przynajmniej nie mówił niczego złego na innych ( chyba...)
Patrycja bije rekordy fałszu chociaz powoli przestaje sie w ogole z tym knuciem kryc.
A co do makijazu Oli to dramat


Po poprzednim odcinku zastanawialam sie jak to sie stalo, ze tym dwom sierotom udalo sie w ogole spotkac (Bogus i jego zona). Po dzisiejszym nawet troche ich lubie, choc nadal sa sierotami do kwadratu.
Ale inni uczestnicy sa po prostu beznadziejni rozumiem, ze chata do wygrania ale wypadaloby zachowac jakies ludzkie odruchy.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 00:16   #23
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Dom marzeń

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Patrycja bije rekordy fałszu chociaz powoli przestaje sie w ogole z tym knuciem kryc.
A co do makijazu Oli to dramat


Po poprzednim odcinku zastanawialam sie jak to sie stalo, ze tym dwom sierotom udalo sie w ogole spotkac (Bogus i jego zona). Po dzisiejszym nawet troche ich lubie, choc nadal sa sierotami do kwadratu.
Ale inni uczestnicy sa po prostu beznadziejni rozumiem, ze chata do wygrania ale wypadaloby zachowac jakies ludzkie odruchy.
Patrycja to okropna dziewucha, jak jej nie wstyd?! Żałosne. Jak ona potem wróci do normalności? Na miejscu jej rodziny i faceta nie chciałabym z taką wredną obłudnicą mieć do czynienia
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 12:18   #24
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Dom marzeń

Za chwilę żaden uczestnik nie będzie wzbudzał sympatii
Robert i Ewa - póki co wydają mi się najnormalniejsi.
Zauważcie że Boguś się chyba negatywnie o nikim nie wypowiadał?
Pod koniec programu to dopiero będzie wojna, taka baba z Radomia level XXL
Nie mogę patrzeć na Patrycję, Barbie i jej męża, Iwonę i Grzegorza ( ona to chyba w każdej obgadance brała udział - w programie gra niezłą hejterę) i ten ich zwrot w stronę Patrycji - nie chcą odpaść to trzeba się podlizać. Niesmak
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 13:40   #25
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: Dom marzeń

Iwona co za wredna baba, mysle ze ona jest prowodyrka wiekszosci nieprzyjemnych sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 23:20   #26
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Dom marzeń

Im dluzej slucham Iwony tym bardziej mam wrazenie, ze ona ma cos nie halo z glową. Wszedzie widzi spisek, tylko co odcinek to gdzie indziej.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 23:36   #27
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Dom marzeń

Ja wiem że to program pod publiczkę, ale ze wstydu bym się spaliła gdybym się tak zachowywała
Patrycja- szkoda słów, mam nadzieję że nie wygra, nie mogę patrzeć na jej facjatę, obgadywanie innych, w życiu nie widziałam bardziej fłaszywej osoby (w którymś odcinku poza kamerą mówiła chyba do męża że teraz już nie ma żadnych paktów?), zachowuje się jak panna z podstawówki, boże chroń przed spotkaniem takich osób
Iwonka jaśnie pani, co nie będzie jeść ziemniaków w łupinkach, skoro tak jej wadzi że ktoś młody jej coś każe (o lidera mi chodzi) to po co przyszła do programu? ktoś słusznie chyba stwierdził, że są starzy i się zmęczyli psyczichnie uczestnictwem w programie

Ucieszyłam się, że Ewa i Robert wybrali odpowiedni klucz i nie odpadli i na koniec ucieszyło mnie, że Boguś i Magda(?) wybrali ich znowu na liderów i znowu mają immunitet Szkoda mi się ich zrobiło podczas obiadu jak robert wręczał jej kwiaty z okazji rocznicy a reszta totalnie ich olała Mam nadzieję, że wygrają
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 08:08   #28
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Dom marzeń

Ja jestem zszokowana poziomem okrucieństwa, dwulicowości i głupotą niektórych uczestników programu, nie będę już wymieniać z imienia ale po obejrzeniu tego odcinka czuję zwyczajnie niesmak... Życzę Ewie i Robertowi wygranej, bo to chyba jedyni normalni, niehejtujący ludzie tam. Przykre.
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 11:16   #29
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Dom marzeń

Ciekawe co dzisiaj Parrycja i blondie odwalą

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 21:53   #30
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Dom marzeń

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;6287144 6]Szczerze? Ciężko się to ogląda. Nie będę marnować czasu na ten program. Reklama goni reklamę, uczestnicy pozerzy i fałszywce, nie ma jasnych reguł gry - są kluczyki nie ma kluczyków WTF??

I jeszcze ten facet od Barbie, noż na dziada patrzeć nie mogę. Tak samo jak na Adama co pierwsi odpadł.[/QUOTE]

[ mnie też już wkurzają te reklamy na każdym kroku i wyuczone reguł ki
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-27 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.