Chirurgiczne metody zagęszczania włosów...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)

Notka

LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie) Przez kolejne 3 tygodnie na Wasze pytania odpowiadać będą eksperci z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej ze Szpitala Grupy LUX MED : dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda oraz dr n. med. Lubomir Lembas.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 17:28   #1
majaes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Unhappy

Chirurgiczne metody zagęszczania włosów...?


Od urodzenia moje włosy były nieprzeciętnie rzadkie i cienkie. Na wakacje namówiłam rodziców (mam 15 lat) na 'micro-ring hair extensions' za ponad 1000 zl. Byłam szczęśliwa jak nigdy, bo w końcu miałam długie i GĘSTE włosy, z którymi mogłam robić wszystko. Po ściągnięciu ich, żeby zaczepić ponownie-wyżej, okazało się, że mam o połowę mniej włosów i nie byłam w stanie wyjść z domu. Teraz nosze clip-in'y, ale wiem, że to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę.
Czy jest jakaś chirurgiczny (lub inny) sposób, który mógłby sprawić, że będę miała gęste włosy?
majaes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 15:01   #2
dr Chomicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Chirurgiczne metody zagęszczania włosów...?

To pytanie do dr n. med. Jerzego Kolasińskiego , który przyjmuje w Luxmedzie w warszawskim Marriocie.
dr Chomicka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.