Walczę o lepszy wygląd z Therm Line Fast - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line. Klub Therm Line

 
 
Narzędzia
Stary 2015-03-11, 18:55   #31
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Walczę o lepszy wygląd z Therm Line Fast

Kurcze troszkę zniechęca mnie ta moja waga :/

Jadłospis:
I - kawa z mlekiem i 1 łyżeczką cukru, owsianka z jabłkiem i cynamonem
II - kromka chleba razowego, 3 rybki z zalewy octowej
III - kasza kuskus, plaster schabu duszonego, surówka z kapusty kiszonej i marchewki
IV - banan
V - jogurt naturalny

Bez ćwiczeń, czasu mi zabrakło
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 19:40   #32
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Walczę o lepszy wygląd z Therm Line Fast

Widziałam dziś wpisy 2 czy 3 dziewczyn, że rezygnują z brania tabletek... U mnie efekty minimalne, ten kilogram to w sumie nic, zobaczymy jak będzie dalej. na razie mam dziwny mega apetyt i nie wiem czym jest to spowodowane...

Jadłospis:
I - kawa z mlekiem i 1 łyżeczką cukru, zielona herbata, serek wiejski z ogórkiem świeżym i 2 kromki razowego z chudą wędliną
II - kromka razowego, 3 rybki z zalewy octowej
III - miseczka zupy pomidorowej
IV - 2 wafle ryżowe z masłem orzechowym
V - plaster domowej pieczeni mięsnej z warzywami, jogurt naturalny

Ćwiczenia:
Godzina marszu
Detocell Academy
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 11:14   #33
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Walczę o lepszy wygląd z Therm Line Fast

Jestem, jestem, żyję i walczę ale zmęczenie mnie dopadło okropne, dlatego też w piątek nic nie pisałam.
A wczoraj niestety albo i stety imieniny teściowej tyyyle jedzenia z każdej strony same pyszności mnie wołały, starałam się być twarda...
Ale rybce, sałatce nie odmówiłam, ah i jeszcze ciasto zapiekane ze szpinakiem i fetą i cyckiem kury wystarczy pokazać mi szpinak i jestem kupiona ale dla tego smaku warto
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 12:00   #34
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Walczę o lepszy wygląd z Therm Line Fast

Melduję się
U mnie dziś na wadze znowu - 1 kg. Czyli w sumie tylko, a może aż 2 kg w dół. Jak by nie było to dla mnie i tak dobry wynik cieszę się z tych dwóch kilogramów mniej. Spodnie zrobiły się ciut luźniejsze
Oczywiście, że szkoda, że nie więcej, ale tłumaczę to sobie tak, że skoro udało się pozbyć 2 kg to jeszcze nic straconego i jeszcze coś spadnie w dół
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 10:18   #35
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Walczę o lepszy wygląd z Therm Line Fast

Niestety od trzech dni nie biorę TLF ale jestem mega chora, nie ćwiczę, jem minimalnie, więc nie ma sensu łykać tabletek, jak się wykuruję to ruszam dalej...
Na wagę też na razie nie staję, czekam na ankietę końcową i wtedy ostatecznie się zważę i zmierzę ...
Wracam do ciepłej herbatki
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 12:30   #36
eloksenia
Przyczajenie
 
Avatar eloksenia
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 3
Dot.: Walczę o lepszy wygląd z Therm Line Fast

Moim zdaniem to przede wszystkim źle się odżywiasz, mniej nie zawsze znaczy lepiej, a dieta to 60% sukcesu, 30% to ćwiczenia, a 10% suplementy czy też inne wspomagacze diety. No i trzeba pić dużo wody, która de facto schodzi z organizmu na początku walki z wagą, dopiero potem tłuszczyk
eloksenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 19:09   #37
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Walczę o lepszy wygląd z Therm Line Fast

Cytat:
Napisane przez eloksenia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to przede wszystkim źle się odżywiasz, mniej nie zawsze znaczy lepiej, a dieta to 60% sukcesu, 30% to ćwiczenia, a 10% suplementy czy też inne wspomagacze diety. No i trzeba pić dużo wody, która de facto schodzi z organizmu na początku walki z wagą, dopiero potem tłuszczyk
Niestety wiem, że moje odżywianie nie jest jakieś najlepsze, ale to co jem teraz to i tak jest nieźle, jeszcze jakieś 4-5 lat temu jadłam jeden posiłek dziennie i nie byłam głodna, funkcjonowałam normalnie, taki prowadziłam tryb życia, uczę się jeść poprawnie, choć wiem, że przede mną jeszcze długa droga...
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 23:20   #38
eloksenia
Przyczajenie
 
Avatar eloksenia
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 3
Dot.: Walczę o lepszy wygląd z Therm Line Fast

Najlepiej jakbyś sobie wyliczyła dzienne zapotrzebowanie na kalorie przy wysiłku bądź przy jego braku, a potem makroskładniki. No i 4-5 posiłków dziennie w odstępach 2.5-3.5 h, choć wiem że to może być cięzkie mając dzieciątko I żeby jeść jakoś równomiernie rozłożone makroskładniki w każdym posiłku i będzie bardzo mocno spoko Ja z czystej ciekawości zaczęłam też dzisiaj ''zabawe'' z therm line fast, bo mimo że trenuje codziennie to przez ostatnią kontuzje mi się przybrało troszkę na brzuszku, a jak wiadomo najpierw tłuszczyk z całego organizmu, a dopiero potem na końcu brzusio I jak na razie podczas biegania odczułam, że niesamowicie, nienaturalnie się spociłam! Zobaczymy jak to dalej będzie, byleby moja wątroba to wytrzymała. A jak u Ciebie? Dalej z ThermLine się odchudasz?
eloksenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 09:29   #39
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Walczę o lepszy wygląd z Therm Line Fast

Cytat:
Napisane przez eloksenia Pokaż wiadomość
Najlepiej jakbyś sobie wyliczyła dzienne zapotrzebowanie na kalorie przy wysiłku bądź przy jego braku, a potem makroskładniki. No i 4-5 posiłków dziennie w odstępach 2.5-3.5 h, choć wiem że to może być cięzkie mając dzieciątko I żeby jeść jakoś równomiernie rozłożone makroskładniki w każdym posiłku i będzie bardzo mocno spoko Ja z czystej ciekawości zaczęłam też dzisiaj ''zabawe'' z therm line fast, bo mimo że trenuje codziennie to przez ostatnią kontuzje mi się przybrało troszkę na brzuszku, a jak wiadomo najpierw tłuszczyk z całego organizmu, a dopiero potem na końcu brzusio I jak na razie podczas biegania odczułam, że niesamowicie, nienaturalnie się spociłam! Zobaczymy jak to dalej będzie, byleby moja wątroba to wytrzymała. A jak u Ciebie? Dalej z ThermLine się odchudasz?
Teraz niestety przez chorobę nie brałam tabletek, ale zaraz po świętach wracam do kuracji, masz rację spróbuję sobie powyliczać i może faktycznie będzie lepiej, oby muszę tylko poczytać jak to się wylicza wszystko i na jakiej zasadzie to działa, bo się nie znam
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 14:19   #40
eloksenia
Przyczajenie
 
Avatar eloksenia
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 3
Dot.: Walczę o lepszy wygląd z Therm Line Fast

Chcesz to ja Ci to powyliczam i nawet mogę Ci ułożyć mniej wiecej kalorycznie jedzenie jakie możesz jeść, chociaż najwazniejsze jest żebyś mieściła się kalorycznie w swoim dziennym zapotrzebowaniu.
eloksenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 19:08   #41
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Walczę o lepszy wygląd z Therm Line Fast

Cytat:
Napisane przez eloksenia Pokaż wiadomość
Chcesz to ja Ci to powyliczam i nawet mogę Ci ułożyć mniej wiecej kalorycznie jedzenie jakie możesz jeść, chociaż najwazniejsze jest żebyś mieściła się kalorycznie w swoim dziennym zapotrzebowaniu.
Ooo super by było z chęcią, przydałaby mi się pomoc w tej kwestii
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-07 20:08:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.