Pudrowy róż+kreska+ bonus :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 20:34   #31
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Pudrowy róż+kreska+ bonus :)

Bardzo ładna kreska, mnie się wydaje ze nie kazdemu kreska pasuje, mi kiedys nawet makijazystka malowala kreske i jednak nie podobalam sie sobie w tego typu makijazu oka. Szkoda bo jak widze dziewczyny z ładną kreska to mnie w dolku sciska

Off top - zaraz nad podstawową linią rzęs wyrastają mi malutkie rzęski, rosną tak pionowo do góry, strasznie mnie to wkurza, bo nawet jak maluje rzesy to te odstajace sa jeszce bardziej widoczne. Kiedys je probowalam zgolic ale sa tak blisko tych podstawowych rzes ze przy okazji golilam ich koncowki a peseta sie boje wyrywac bo to pewnie boli strasznie, wszak powieki sa strasznie wrazliwe.
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 20:37   #32
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Pudrowy róż+kreska+ bonus :)

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna kreska, mnie się wydaje ze nie kazdemu kreska pasuje, mi kiedys nawet makijazystka malowala kreske i jednak nie podobalam sie sobie w tego typu makijazu oka. Szkoda bo jak widze dziewczyny z ładną kreska to mnie w dolku sciska

Off top - zaraz nad podstawową linią rzęs wyrastają mi malutkie rzęski, rosną tak pionowo do góry, strasznie mnie to wkurza, bo nawet jak maluje rzesy to te odstajace sa jeszce bardziej widoczne. Kiedys je probowalam zgolic ale sa tak blisko tych podstawowych rzes ze przy okazji golilam ich koncowki a peseta sie boje wyrywac bo to pewnie boli strasznie, wszak powieki sa strasznie wrazliwe.

Dziekuje
Mi tez rosnie kilka pionowo, ale juz sie nauczylam je omijac podczas malowania linerem..troche czasu mi to zajelo. Czasem dalej mi sie zdarza, ze jak maluje rzesy to akurat ta wystajaca odbije sie na powiece ;/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.