Staż fryzjerski za granicą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-30, 14:14   #1
natalaa126
ambrozegirl
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 30

Staż fryzjerski za granicą?


Witam Mam pytanie. Jestem w szkole zawodowej, w klasie fryzjerskiej. Bardzo chciałabym po zakończeniu szkoły wyjechać do Wiednia i tam życ i pracować. Czy mogę staż odbywać we Wiedniu, czy muszę tutaj? Przyjmą tam w ogóle na staż ? Co muszę zrobić, by przyjęli mnie we Wiedniu? Proszę o odpowiedź )
natalaa126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 15:07   #2
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Staż fryzjerski za granicą?

Cytat:
Napisane przez natalaa126 Pokaż wiadomość
Witam Mam pytanie. Jestem w szkole zawodowej, w klasie fryzjerskiej. Bardzo chciałabym po zakończeniu szkoły wyjechać do Wiednia i tam życ i pracować. Czy mogę staż odbywać we Wiedniu, czy muszę tutaj? Przyjmą tam w ogóle na staż ? Co muszę zrobić, by przyjęli mnie we Wiedniu? Proszę o odpowiedź )
pewnie poszukac jakis salonow i napisac ladnie pytanie po angielsku/niemiecku czy Cie przyjma? ale...widze kilka problemow:

-musialabys bardzo dobrze znac jezyk bo przeciez jak klienta porposi o scieniowanie a Ty jej cos innego zrobisz to sie wkurza
-przez okres stazu musialabys tam mieszkac a to niemale koszty wiec czy mozesz sobie na to pozwolic ?

jesli nie jest to dla ciebie problemem to szukaj jakis salonow na necie, dzwon/pisz/nagraj wideo i proboj
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 19:45   #3
natalaa126
ambrozegirl
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 30
Dot.: Staż fryzjerski za granicą?

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
pewnie poszukac jakis salonow i napisac ladnie pytanie po angielsku/niemiecku czy Cie przyjma? ale...widze kilka problemow:

-musialabys bardzo dobrze znac jezyk bo przeciez jak klienta porposi o scieniowanie a Ty jej cos innego zrobisz to sie wkurza
-przez okres stazu musialabys tam mieszkac a to niemale koszty wiec czy mozesz sobie na to pozwolic ?

jesli nie jest to dla ciebie problemem to szukaj jakis salonow na necie, dzwon/pisz/nagraj wideo i proboj
Nie będzie problemu z mieszkaniem, a języka wytrwale się uczę
natalaa126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.