Prosaki!!!!!!!!!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-07, 18:40   #1
amanda2613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 19
Exclamation

Prosaki!!!!!!!!!!!!!!!!


Hej Dziewczyny

Piszę do Was z ogromną myślą, że może któraś z Was mi pomoże z moim problemem ale może zaczne od początku.

Otóż jakiś rok temu wokół mojej łechtaczki pojawiły się takie kropeczki białe pod skóra całe mnóstwo poszłam do mojej gin a ona nawet na to nie zwróciła uwagi popatrzyła i powiedziała że to nic. I tak minął rok... Aż niedawno zauważyłam, ze na moich ustach również mam mnóstwo takich białych plamek rostek pod skóra więc udałam się do dermatologa bo jak mocniej sie usmiechne to to dość widać a Pani doktor powiedziała, ze to Prosaki i taki po prostu urok moich ust. A więc nie czekajac dłużej przeszukałam necik w poszukiwaniu informacji o Prosakach i zauważyłam że to co miałam do okoła mojej łechtaczki to równiez to samo nawet zdjęcia zamieszczone w internecie wskazywały że o właśnie to. I juz by było wszystko ok ale cóż z ciekawości dokładnie obejrzałam cała moją muszelkę i się załamałam. Całe moje mniejsze wargi sromowe pokryte sa takimi białymi plamkami których ani nie idzie wydusić ani zdrapać kompletnie nic, wargi wydaja mi sie przez to o wiele większe nic mnie nie boli nie piecze kompletnie nic. Najgorsze jest to że ja nie pamiętam czy coś takiego miałam wczesniej czy nie wszystko wskazuje ze to sa równiez te Prosaki bo tak to wygląda. Przestraszyłam się ze może to jakaś infekcja, opryszczka, kłykciny ale to nic nie schodzi. Wysmarowałam się nawet Aldara ale to nie pomaga więc tak sie zastanawiam czy wasze wargi sromowe mniejsze sa całkiem gładkie i jaśniutkie. Bo moje dość ze maja mnóstwo tych białych ropeczek pod skórką to jeszcze sa dość ciemne i jakieś duże a co nagorsza tych kropek naprawdę nie da sie wydusić one sa jakby jadne przy drugiej głęboko umiejscowione pod skórą a więc w żaden sposób nie moge się do nich dostać . Jak to wyglada u Was czy takie Prosaki mogły mi pojawić sie teraz w wieku prawie 30 lat i to tak jakoś dziwnie Prosze Was o odpowiedz bo zaczynam po mału wariowac a teraz nie mam możliwosci dostania sie do mojej gin
amanda2613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 19:34   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Prosaki!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez amanda2613 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Piszę do Was z ogromną myślą, że może któraś z Was mi pomoże z moim problemem ale może zaczne od początku.

Otóż jakiś rok temu wokół mojej łechtaczki pojawiły się takie kropeczki białe pod skóra całe mnóstwo poszłam do mojej gin a ona nawet na to nie zwróciła uwagi popatrzyła i powiedziała że to nic. I tak minął rok... Aż niedawno zauważyłam, ze na moich ustach również mam mnóstwo takich białych plamek rostek pod skóra więc udałam się do dermatologa bo jak mocniej sie usmiechne to to dość widać a Pani doktor powiedziała, ze to Prosaki i taki po prostu urok moich ust. A więc nie czekajac dłużej przeszukałam necik w poszukiwaniu informacji o Prosakach i zauważyłam że to co miałam do okoła mojej łechtaczki to równiez to samo nawet zdjęcia zamieszczone w internecie wskazywały że o właśnie to. I juz by było wszystko ok ale cóż z ciekawości dokładnie obejrzałam cała moją muszelkę i się załamałam. Całe moje mniejsze wargi sromowe pokryte sa takimi białymi plamkami których ani nie idzie wydusić ani zdrapać kompletnie nic, wargi wydaja mi sie przez to o wiele większe nic mnie nie boli nie piecze kompletnie nic. Najgorsze jest to że ja nie pamiętam czy coś takiego miałam wczesniej czy nie wszystko wskazuje ze to sa równiez te Prosaki bo tak to wygląda. Przestraszyłam się ze może to jakaś infekcja, opryszczka, kłykciny ale to nic nie schodzi. Wysmarowałam się nawet Aldara ale to nie pomaga więc tak sie zastanawiam czy wasze wargi sromowe mniejsze sa całkiem gładkie i jaśniutkie. Bo moje dość ze maja mnóstwo tych białych ropeczek pod skórką to jeszcze sa dość ciemne i jakieś duże a co nagorsza tych kropek naprawdę nie da sie wydusić one sa jakby jadne przy drugiej głęboko umiejscowione pod skórą a więc w żaden sposób nie moge się do nich dostać . Jak to wyglada u Was czy takie Prosaki mogły mi pojawić sie teraz w wieku prawie 30 lat i to tak jakoś dziwnie Prosze Was o odpowiedz bo zaczynam po mału wariowac a teraz nie mam możliwosci dostania sie do mojej gin
ale co chcesz z tym zrobic? taka twoja uroda i juz. to jest kwestia kosmetyczna, wiec nie przejmuj sie tym.
tutaj cytat z jakiegos portalu. na tapecie prosaki na praciu, ale mozna zastosowac i w tym przypadku:
"Czego na pewno nie robić ?

Samodzielne manualne usuwanie prosaków, którego mrożące krew w żyłach opisy znajdziemy w Internecie jest zjawiskiem niebezpiecznym. Nieumiejętne użycie, niewłaściwych, niesterylnych narzędzi z dużym prawdopodobieństwem zaowocuje zakażeniem i związanymi z nim powikłaniami. O ile prosaki nie stanowią zagrożenia dla zdrowia to zakażenie tak. Podobnie rzecz ma się z opisywanym moczeniem członka i jąder we wściekle gorącej wodzie, co stwarza ryzyko bezpłodności. Jeśli koniecznie chcesz usunąć prosaki zgłoś się do specjalisty."
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 11:26   #3
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Prosaki!!!!!!!!!!!!!!!!

Hmm a nie możesz iść do innego ginekologa chociaż dla uspokojenia nerwów czy to nie coś innego, lub chociażby ustalić sposoby na złagodzenie tego zjawiska? Bo przecież gin nie bóg czasami jest omylny
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 11:30   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Prosaki!!!!!!!!!!!!!!!!

po lekturze Twoich poprzednich postow proponuje psychologa, masz jakas obsesje na punkcie tej czesci ciala, gdybys miala 14 lat byloby to jeszcze zrozumiale
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.