materialy do cwiczen w domu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-13, 13:52   #1
suz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 38

materialy do cwiczen w domu


dziewczyny. czy nie uwazacie ze ciagle brakuje takich rzeczy? bo ja mam taki plan, zeby wreszcie cos takiego zrobic, zeby wszystkie cwiczenia byly i wreszcie jakis skuteczny program z nich zlozyc. i pytam was o opinie - czy jest wam potrzebne takie kompendium wiedzy o cwiczeniach w domu z planem na kazda czesc ciala?
__________________
http://firmeo.biz/wizytowki/betterware/index.php

zapraszam chętnych do współpracy - pomogę, doradzę, pokieruję...
suz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 14:35   #2
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: materialy do cwiczen w domu

ABSOLUTNIE POPIERAM!!! To jest bardzo, bardzo, BARDZO potrzebne!!!Jakiś czas temu wrzuciłam podobny wątek na tym formu - o utworzenie bazy danych 1. książek i innych materiałów instruktażowych (jakie, gdzie i za ile można zakupić) oraz 2. różnego rodzaju ćwiczeń na różne partie ciała. Taka baza danych jak KWC - też tu na wizażu. Niestety przeszło prawie bez echa. Może jeśli dziewczyny się wpiszą uda się ubłagać administrację portalu? Pozdrawiam Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 14:54   #3
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: materialy do cwiczen w domu

Dziewczyny , istnieje wiele stron tematycznych na ten temat.
Chociażby kulturystyka.pl, gdzie też pisała artykuły Smoczek
Poza tym ćwiczenia w domu sprawdzaja sie na krótką metę(bo akurat nie można ćwiczyć, bo nie ma kasy, bo nie ma w danej miejscowości klubu, itp)
Bo i chęci nie te, samozaparcie znika, brak sprzetu i oka instruktora.
Jak sobie wyobrażacie sportowe KWC?
Ja raczej jakiś artykuł bym widziała o zdrowym stylu życia.
Pozdrawiam
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 16:51   #4
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: materialy do cwiczen w domu

Masz sporo racji - w sumie pierwszy wątek zdechł śmiercią naturalną ze względu na małe zainteresowanie. Może w takim razie zamiast molestować adminów wrzucimy do jednego wątku sugestie n.t. materiałów i pomocy naukowych do ćwiczenia w domu? Co wy na to?
Pozdrawiam Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 19:07   #5
suz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 38
Re: materialy do cwiczen w domu

obie macie racje, ale mi chodzi o cos troszke innego. fakt, ze jest pelno stron internetowych na ten temat, ale wydaje mi sie ze zbieranie po kilka cwiczen z kazdej konczy sie na tym, ze spedzamy kilka godzin przed komputerem, a kiedy juz chcemy pocwiczyc, to sie okazuje ze tyle czasu uplynelo... myslalam o stworzeniu bazy raczej w postaci drukowanej albo elektronicznej, ale z "systemem motywacyjnym". wiem, ze w kazdej gazecie jest pelno cwiczen, a w kazdej ksiegarni mnostwo ksiazek, ale wszedzie widze braki. chcialabym stworzyc cos nowego i "idealnego", zeby nie bylo nudne i zeby dawalo efekty i zeby wrecz zmuszalo codziennie do cwiczen, a po pewnym czasie nawet najwiekszy leniuszek sie wciagnie i zobaczy jaka to moze byc frajda.
__________________
http://firmeo.biz/wizytowki/betterware/index.php

zapraszam chętnych do współpracy - pomogę, doradzę, pokieruję...
suz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 23:05   #6
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Re: materialy do cwiczen w domu

witajcie dziewczeta

Nio coz jak sie poszuka to sie zawsze cosik znajdzie...
Powiem ja ja sobie z tym poradzilam
sciagnelam sobie z kazy WINDOR PILATES ...bardzo ciekawe cwizenia na pewno nie standrdowe zwlaszcza jak sie wczyta o co w nich chodzi.Dobra alternatywa dla tradycyjnych cwiczen i polaczenia jakby JOGI.Dodam jakby
pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.