JAK farbować odrosty-pytanie do specjalisty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-10, 11:28   #1
virtualia/
Raczkowanie
 
Avatar virtualia/
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 30
GG do virtualia/

JAK farbować odrosty-pytanie do specjalisty


Mam ciemne blond wlosy cos jak szatynka i odwieczny problem. Chcialabym sama farbowac odrosty. farbuje wlosy na bardzo jasny blond -balajaz zazwyczaj dwa kolory u fryzjera. Chcialabym sama je ufarbowac ale jak uzyskac jednolity kolor? jakiej farby czy rozjasniacza uzyc? czestym problemem przy farbowaniu blondow jest to, iz niektore pasemka maja jakby niebieskawy lub siwy odcien. Prosze o porady. dziewczyny udaje sie wam jednolicie ufarbowac wlosy na blond? Jakich farb uzywacie?
virtualia/ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 12:38   #2
Żabcia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 116
Dot.: JAK farbować odrosty-pytanie do specjalisty

ja jedynie z Joanny rozjasniacz tylko jest - taki ze niszczy wlosy bardziej niz ten fryzjerski ale trudno
wiadomo ze jak sie rozjasnia do gora szybciej rozj. niz dól wiec zaczyna sie bardzaiej od dolu a na koncy gore jesli widac ze juz dosc mocno sa rozjasnione wlosy a gora mneij to mozna suszarka troche tka pod suczyc pomimo tego ze niby gora szybciej
Żabcia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 15:21   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: JAK farbować odrosty-pytanie do specjalisty

Cytat:
Napisane przez virtualia/ Pokaż wiadomość
Mam ciemne blond wlosy cos jak szatynka i odwieczny problem. Chcialabym sama farbowac odrosty. farbuje wlosy na bardzo jasny blond -balajaz zazwyczaj dwa kolory u fryzjera. Chcialabym sama je ufarbowac ale jak uzyskac jednolity kolor? jakiej farby czy rozjasniacza uzyc? czestym problemem przy farbowaniu blondow jest to, iz niektore pasemka maja jakby niebieskawy lub siwy odcien. Prosze o porady. dziewczyny udaje sie wam jednolicie ufarbowac wlosy na blond? Jakich farb uzywacie?
Osobiście mam podobne włosy- razem z balayage w dwóch kolorach. od dwóch miesięcy sama jednak ffarbuję odrosty- niestety jesli masz dwa kolory- jeden ciemniejszy drugi jasniejszy , ten jasniejszy najprawdopodobniej taki zostanie ( ciemniejszy blond dalej sie wybieli no i jasniejszy także).Osobiście farbuje włosy nie rozjaśniaczami ( obecnie jest sporo ich do wyboru a Joanny nie polecam) a farbami blond rozjaśniającymi( zazwyczaj Garnier Nutriss natea) -te akurat wystarczają by rozjasnic moje włosy, choć nieco musze przetrzymać.najpierw farbuje odrost, po kilkudziesięciu minutach spieniam farbe na całych włosach i trzymam ok 5 min.
Może jakas inna blond wizażanka da Ci konkretniejszą radę.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.