Ziaja ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-13, 18:24   #1
patys12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Unhappy

Ziaja ?


Hej jestem tu nowa I na razie nie wiem jak się tu obsługiwać, ale mam nadzieje, ze szybko się zaaklimatyzuje Mam jedno bardzo ważne pytanko... Niedawno kupilam sobie ten krem ---> http://img.nokaut.pl/p/a4/43/a443e17...dcb500x500.jpg z ZIAJI Jest to krem na pryszcze itp... Ale mam 12 lat i nie wiem czy ten krem nie zaszkodzi mojej skorze... Niektorzy mowia, ze jest szkodliwy... Ale ja nie wiem Licze na dobra odpowiedz z gory dziekuje
patys12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 18:29   #2
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Ziaja ?

Ja uważam, że w tym wieku zdecydowanie nie potrzebujesz kremu do twarzy . A zaszkodzić Ci nie powinien - chociaż nigdy nic nie wiadomo.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 18:57   #3
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Ziaja ?

Cytat:
Napisane przez patys12 Pokaż wiadomość
Hej jestem tu nowa I na razie nie wiem jak się tu obsługiwać, ale mam nadzieje, ze szybko się zaaklimatyzuje Mam jedno bardzo ważne pytanko... Niedawno kupilam sobie ten krem ---> http://img.nokaut.pl/p/a4/43/a443e17...dcb500x500.jpg z ZIAJI Jest to krem na pryszcze itp... Ale mam 12 lat i nie wiem czy ten krem nie zaszkodzi mojej skorze... Niektorzy mowia, ze jest szkodliwy... Ale ja nie wiem Licze na dobra odpowiedz z gory dziekuje
To zależy, mając 12 lat możesz mieć różną cerę. Jeśli masz cerę...że tak powiem, jak dziecko, to taki krem po prostu nie jest Ci potrzebny i może więcej zaszkodzić niż pomóc. Ale jeśli masz rozszerzone pory, błyszczy Ci się twarz, wyskakują "niespodzianki" - mozesz spróbować Ważne, żeby krem nie był zbyt ostry - jeżeli będzie piekła Cię po nim twarz i będziesz czuła alkohol, lepiej go odstaw
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 12:20   #4
eweluunaaa9393
Raczkowanie
 
Avatar eweluunaaa9393
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 130
Dot.: Ziaja ?

Hoho ja w wieku 12-stu lat nie myslałam o kremach za piłką ganiałam
Ale mniejsza z tym. Jeśli ten krem jest ci naprawde potrzebny, to wydaje mi się ze mozessz go uzywac. Ale jesli to tylko takie widzimisie to moze daj sobie spokoj - delikatniej twarzyczce jest łatwo zaszkodzic
eweluunaaa9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 14:55   #5
emiliazz
Przyczajenie
 
Avatar emiliazz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Ziaja ?

Dziewczyny nie mówcie tak, 12 lat to chyba szósta klasa, a w mnie w podstawówce już w 5 klasie laski miały dużo ropnych pryszczy. Jeżeli coś się dzieje z cerą, to nie ma że za młoda - trzeba działać. Minusem jest, że jak już raz zaczniesz stosować kremy do twarzy, to już będziesz musiała zawsze. Skóra się przyzwyczaja i potem będzie się ściągać i przesuszać w pewnych miejscach (nawet cera tłusta). Stosuj więc kosmetyki przeznaczone dla nastolatek, są teraz różne serie. Raz w tygodniu peeling dla nastolatek, nie wyciskaj pryszczy tylko dezynfekuj je miejscowo patyczkiem do uszu umoczonym np. w spirytusie salicylowym 2%, jak już musisz wycisnąć to zrób to przez chusteczkę higieniczną i umyj przed tym dokładnie ręce. Nie używaj podkładu i pudru, bo cera nie może oddychać i robi się jeszcze więcej pryszczy. NA co dzień do mycia twarzy żel dla nastolatek albo możesz spróbować mydełka-bez-mydła Sebamed z apteki, ale kosztuje chyba około 20 zł (za granicą 1/4 tej ceny, jak gdzieś jedziesz to można kupić zapas). I nie popalaj papierosów, po nich buźka nieładna Pozdrawiam i życzę sukcesów i wytrwałości w walce o piękną cerę, bo ta walka dopiero się zaczyna
emiliazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.