fryzjer - ŁÓDŹ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-21, 18:17   #31
blewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
farbowanie

Mam ciemne włosy, które myję codziennie, chciałabym uzyskac taki kolor, który nie spierze się po dwóch tygodniach. Czy możecie poradzić mi jakiegoś łódzkiego fryzjera, który ma trwałe farby??? i ładnie dobierze odcień?
blewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 09:37   #32
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: farbowanie

Ja moge spokojnie polecic pania Ele, ma salon na ul. Nawrot. Ladny, nauralny kolor, dobre ciecie. Cena tez przyzwoita. Na dlugie geste wlosy za baleyage + ciecie placilam 170zl. W Wawie taka przyjemnosc kosztuje 350... Jest to najlepsza fryzjerka u jakiej bylam, a bylam u wielu.

Jedyna wada jest popularnosc salonu. Po 16 jest tam ruch jak w supermarkecie, a sam salon za duzy nie jest.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 13:39   #33
scorpio26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez rafaelparis Pokaż wiadomość
Jedno drobne sprostowanie .
Chyba się Pan pomylił , bo chyba nie o ten salon chodzi , ponieważ sytuacja o której Pan wspomina faktycznie miała miejsce jak pisałem powyżej , z tym jednak wyjątkiem ,że klientka przyniosła brakującą kwotę i jest wszystko ok. W tym miejscu Bardzo ją przepraszam ,za brak zaufania co do jej osoby .
Poza tym , jak Pan pisze , że jakaś koleżanka Ewa musiała jechać po 3 tygodniach gdzieś indziej , aby poprawić włosy , to się kupy nie trzyma , ponieważ w tym czasie jeszcze nie przyjmowaliśmy klientek na ul. Aleksandrowskiej , a ponadto która klientka jedzie do poprawki po 3 tygodniach ? Jedzie się od razu drogi panie . I zasadnicze pytanie , Odkąd to mężowie tak stają za swoimi żonami na różnych forach ?
No chyba ,że to nie są mężowie tylko inni fryzjerzy z okolicy , którzy boją się konkurencji.
Zapewniam ,że nie jestem dla Pana konkurencją , ponieważ widząc co Pan pisze , mniemam ,że jest Pan fryzjerem z tzw. łapanki .
To wszystko co mam do powiedzenia w Pana sprawie.
Pozdrawiam.

Ps. Droga konkurencjo , chwytajcie się bardziej wyrafinowanych pomysłów i miejcie orientację od kiedy dany salon funkcjonuje i jakie usługi wykonuje .

Pozdrowienia dla wizażanek.

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------



---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------


I o to w tym fachu chodzi .
Pozdrawiam
Ja akurat jestem facetem, który bardzo dba o wygląd i dobrze się znam na masażach, kosmetyce dla mężczyzn i na fryjzerach, bo sam regularnie stosuję i uczęszczam :P - tu jest odpowiedź dlaczego ja to piszę. Swoja drogą jak patrze na te niektóre małpi,które po ulicach Łodzi chodzą to mi sie nie dobrze robi.....nie ogoleni (gdyby jeszcze fajnie wystrzyżony zarost to jak najbardziej), włosy w nieładzie, pryszcze, ciuchy jakies przedwojenne.....ehhh....
Przykro mi, ale koleżanka Ewa dawno temu korzystała z Pana usług. A to , że klientka zwróciła pieniadze to sobie Pan sam napisał żeby pokazać że nie o ten salon chodzi. Resztę pozostawiam do oceny innym użytkownikom forum. Zresztą wystarczy pójść i się przekonać ja rozumiem, że Pan sie chwyta każdej możliwości reklamy - nie ważne jak piszą, ważne że piszą - haha widać interes nie idzie - jak Pan dał mi do zrozumienia, że takie praktyki są Panu znane

Edytowane przez scorpio26
Czas edycji: 2009-05-22 o 13:43
scorpio26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 19:15   #34
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

A co powiecie o Budny Hair Design, o farbowaniu??(ul. Legionów)
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:35   #35
rafaelparis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 51
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Tak jak piszę , nie dla obrony tylko w celu sprostowania , Tak pan może pisać różnego rodzaju bzdury , po co??? dlatego nie wiem czy pan zauważył już wcześniej skończyłem z panem pisać .
Żegnam .
Wystarczy popatrzeć na inne fora , w których się pan udzielał . Wnioski same się nasuwają .
rafaelparis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 17:51   #36
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Panowie!
Poprzedni wątek nam zamknięto więc nie mieszajcie też w tym! Bardzo prosimy bo nam, kobietom naprawdę informacje tu zawarte przydają się... Pan scorpio26 niech idzie do salonu i wtedy sobie wszystko wyjaśnicie!
Co do Rafaela to ceny rzeczywiście 'nieco' wygórowane a nic specjalnego mi na głowie nie zrobili! Fakt, nic nie spaprali ale to chyba za mało. Utrzymali linię fryzury którą wyznaczył Sławek od Hirka i nic więcej a zapłaciłam tyle co u Sławka więc reasumując nie warto tam chodzić (moim zdaniem).
Jeśli chodzi a dobrych i możliwie przystępnych cenowo fryzjerów to polecam Małgosię z salonu Matisa (przy hotelu Światowid w podwórku). Cena za ścięcie i modelowanie to 40zł, włoski świetnie się układają i jest właściwie tak jak chciałam. Byłam miło zaskoczona bo weszłam tam pierwszy raz, zupęłnie przypadkiem tak z ulicy...
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 15:31   #37
blewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Ile płacicie za farbowanie krótkich włosów(bob) na jeden kolor?
blewska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 05:13   #38
scorpio26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez rafaelparis Pokaż wiadomość
Tak jak piszę , nie dla obrony tylko w celu sprostowania , Tak pan może pisać różnego rodzaju bzdury , po co??? dlatego nie wiem czy pan zauważył już wcześniej skończyłem z panem pisać .
Żegnam .
Wystarczy popatrzeć na inne fora , w których się pan udzielał . Wnioski same się nasuwają .

No właśnie! to Pan przecież wypsuje o konkurencji na inncyh forach a ja juz jednego takiego co sam robię reklamę robił potraktowałem odpowiednim postem hihi nie interesuje mnie, że przestał Pan ze mną pisać - ja pisze do kogo tylko mi się podoba i robię to na forum a nie na priva

Ocenę dotychczasoego stażu na forum wizażu pozostawiam również do oceny innych użyutkowników tak jak zresztą Pana usługi :P

wystarczy lewym kliknąć na nazwę użytkownika i wybrać "inne posty użytkownika" i zoabczymy kto tak na prawdę oskarża innych o autoreklamę a moje podejrzenia co do jednego pewnego człowieka są jak najbardziej uzasadnione -wystarczy poczytać kilak wiadomości napisanych tym samym stylem i słownictwem przez oczywiście "różne" osoby na forum. A ta ostatnia to nawet 1 posta ma, tak jakby tylko w odpowedzi na mój atak.....

No cóż, przemyślałem sprawę i myślę że już wystarczy tej mojej antyreklamy wobec Pana. Mam nadzieje, że nauczka była żeby klientów traktować inaczej - bo niepozorna klientka ( która tak na prawdę może być dopbrze zarabiającą inteligenta kobietą na stanowisku, a często bywa że takie zaniedbane są) może przyprowadzić swoje koleżanki na zabiegi a poczta pantoflowa jest najlepsza z tym, że zła opinia rozchodzi się duuużo szybciej niz dobra

Żegam i pozdrawiam
Życzę udanego zdobywania i odzyskiwania klientów

p.s. Przepraszam drogie Wizażanki za niepokojenie

Edytowane przez scorpio26
Czas edycji: 2009-06-04 o 05:16
scorpio26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:52   #39
Marteczka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Dziewczyny mogłybyście mi polecić dobrego fryzjera styliste, który ładnie zrobi mi blond pasemka na moich lekko kasztanowych włosach?Chciałabym cienkie, drobne pasma na całej głowie,nie tylko z wierzchu i to takie, żebym nie wyglądała jak kurczak....Cena w sumie tak do 200-250 zł to mogę sobie pozwolić na poprawę nastroju
Marteczka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 12:15   #40
paula33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: farbowanie

Hej,
Ja chodziłam do JARKA z le granda ale niestety już tam nie pracuje, jeśli ktoś mógłby mi pomóc i wie gdzie się przeniósł byłabym wdzięczna. Chłopak był niesamowity, od 10 lat farbuję włosy i byłam u możliwie wszystkich "najlepszych" fryzjerów w łodzi ale nikt mu się nie równa. Niestety nie wiem jak ma na nazwisko, jedyne co mogę napisać to że jest dość młody - około 25 lat
paula33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 23:28   #41
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Ja byłam u Łukasza, salon Luisse na Kilińskiego (otwarty od kwietnia 2009), po raz pierwszy jestem zadowolona z moich wlosow. Wczesniej nigdy nie wychodzilam z domu bez prostowania ich, a teraz dobrze wygladam zarowno w prostych, pofalowanych i kreconych
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 18:16   #42
16Bella16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 127
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

a wie może któraś z was, ile kosztuje obcięcie długich włosów w glamour bez modelowania? chodzi mi o ładne wycieniowanie, możecie mi kogoś z tego salonu polecić? a w Gabrielu na Żwirki oprócz Marcina jest tez ktoś kto ładnie cieniuje wlosy?
16Bella16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 00:08   #43
pannazlodzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Szukam fryzjera, który poradziłby sobie z moimi włosami. Może któraś z Was ma podobne i mogłaby poradzić. Mam bardzo gęste, grube włosy, dodatkowo nie są proste, kiedyś były kręcone i trochę z tego zostało. Zależy mi na głównie na zmniejszeniu objętości. Do tej pory każde ścięcie kończyło się tym, że zauważałam naruszenie ich struktury, nie były gładkie, zaczynały się puszyć i skręcać na końcach. Zastanawiam się, czy takie cuda są możliwe, by każde cieniowanie nie kończyło się średnim rezultatem.
pannazlodzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 17:41   #44
brazil133
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z daleka:)
Wiadomości: 648
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Dorotka mogłabyś napisać ile zapłaciłaś za usługę?

Edytowane przez brazil133
Czas edycji: 2009-06-22 o 17:43
brazil133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:34   #45
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Ja też chodzę do Łukasza na Kilińskiego i zawsze wychodzę mega zadowolona. Ostatnio nawet dałam mu wolną rękę i też mi to na zdrowie wyszło. Prawie całe życie miałam ciemne włosy i u fryzjera właściwie tylko je tonowałam, żeby nadać fajnej głębi. Ostatnio Łukasz rozjaśnił mnie na taki fajny jasny złoty brąz, zrobił balejaż i od tej pory jestem w sobie zakochana
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 23:17   #46
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez brazil133 Pokaż wiadomość
Dorotka mogłabyś napisać ile zapłaciłaś za usługę?
zalezy jakie masz wloski, za mycie, ciecie, modelowanie 70 zl. mam wlosy
troszeczke za ramiona, moja kolezanka, ktora ma dluzsze zaplacila juz 80 zl wiec to zalezy od dlugosci ;]
pozdrawiam
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 12:21   #47
usiaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

przeczytalam caly poprzedni zamkniety watek i powiem szczerze ze dalej nie wiem, do ktorego fryzjera się wybrać
jestem trochę wymagająca, bo przez kilka lat chodziłam do genialnego fryzjera w innym mieście
przez jakiś czas po przeprowadzce ciągle do niego dojeżdżałam, ale nie da się tak na dłuższą metę
nie zależy mi na kolorze tylko na kimś kto idealnie trafi z doborem fryzury do owalu twarzy, oczu, itp słowem fryzura będzie pasować do mnie
nie jestem przyzwyczajona do mówienia fryzjerowi czego chcę tylko że chcę zeby to wyglądało i samo się ukladało
jednym słowem lubię za każdym razem nowe fryzury byle dobrze ścięte
na razie umowiłam się do Lidki Buczek, korzystając z wypatrzonego wpisu na innym forum, że jest fryzjerką niestandardową
czy ktoś z tego forum mógłby się wypowiedzieć na temat jej stylu?
usiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 21:35   #48
brazil133
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z daleka:)
Wiadomości: 648
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Mam identyczną sytuację Byłam u czterech fryzjerów w Łodzi i żaden nie może dorównać mojej byłej fryzjerce Jak już wrócisz od pani Lidki to proszę o opinie. Ja wybieram się do polecanego tu Łukasza chociaż cena jak dla mnie trochę za wysoka bo chodzę co miesiąc do fryzjera i nadwyręży to mój budżet domowy
brazil133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:01   #49
usiaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

niedawno wróciłam od Lidki Buczak i mam mieszane uczucia

jeżeli chodzi o efekt końcowy to nie jest źle, mam ciężko układające się, kręcone włosy,
które naprawdę trudno dobrze obciąć, zwłaszcza na krótko
ale fyzurka mi odpowiada i na razie się układa, chociaż pomimo sugestii, żeby tył krócej bo będzie się kręcił
- mam zbyt długi
ale efekt ogólny nie jest zły

teraz sam salon: pomimo tego, że jest niewielki pracuje tu mnóstwo fryzjerów i praktykantów, do tego dochodzą klienci i....
klientki z mokrymi włosami stoją pośrodku czekając...
ogólnie nie jest to sytuacja komfortowa bo długo się czeka a salonik mały i duszno w środku
pomimo umówienia się na konkretną godzinę wyszłam z salonu po półtorej godzinie i to raczej na minus dla nich

styl cięcia: trochę byłam zszokowana widząc, że podcinanie długich włosów może odbywać się golarką elektryczną
i poza tym zbyt dużo używa się tu degażówek i golarki, czego mój poprzedni fryzjer w ogóle nie używał
poza tym zdziwiło mnie po umyciu włosów prostowanie ich przed obcięciem!!!
przecież wiadomo, że trzeba strzyc biorąc pod uwagę kierunek skrętu włosów

podsumowując: chyba jednak odwiedzę kilku łódzkich fryzjerów zanim trafię na tego jednego, jedynego
usiaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 16:17   #50
Marteczka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Po lekturze tego i poprzedniego wątku zdecydowałam się iść do p.Marcina z Gabriel Professional i stwierdzam,że będę jego stałą klientką. Właśnie wróciłam do domu z super fryzurką,dokładnie taką o jaką prosiłam,bez najmniejszego "ale" z mojej strony.Jestem w 100% zadowolona i pewnie za jakieś dwa tygodnie udam się do niego ponownie,tym razem na pasemka,bo dziewczyna przede mną miała właśnie robiony kolor i też wyszedł na moje oko tak ja bym go u siebie widziałam.Więc dziewczyny nie ma co się zastanawiać,jeśli chcecie być zadolone po wyjściu od fryzjera to jak najbardziej polecam p.Marcina
Marteczka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 16:19   #51
mallwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 11
GG do mallwa
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Ze względu na zamknięcie poprzedniego "łódzkiego forum", chciałabym powtórzyć moje zapytanie, a tym samym jeszcze raz poprosić o pomoc DOBRE DUSZE....

Poszukuje fryzjera, który dobrze zajmuje się naturalnie mocno kręconymi włosami, konkretnie chciałabym przerzedzić włosy ale bez większego skrócenia (co często niestety się tak kończy).
Czy coś na łódzkim rynku się ostatnio zmieniło a propos fryzjerstwa... Ktoś miałaby jakąś sugestie w tej kwestii? Bardzo proszę. Z góry serdecznie dziękuje. Pozdrawiam.
mallwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 23:22   #52
agusiaxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Witam! Ja także poszukuję dobrego fryzjera w Łodzi. Za niecały miesiąc mam własny ślub i nie znam dobrego fryzjera.Zależy mi na dobrym cięciu,chcę też zrobic kolor.Czytałm poprzednie forum i tam ktoś polecił Tomasza Stańczaka lecz po dłuższej lekturze już nie było wielu dobrych opinii na jego temat.Moja znajoma wspomniał coś na temat Kingi Jung-Łuckiej ale niezbyt była zadowolona.
Bardzo proszę pomóżcie mi.Sprawa jest pilna.
Z góry dziękuję za pomoc.
agusiaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 15:05   #53
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Ja polecam Piotrka z Le Grand na ul. Piotrkowskiej.

Jest bardzo adekwatny, uprzejmy i jest profesjonalista w 100%. Wiem, ze nie zrobi mi czegos, w czym wie, ze bede wygladala zle. Nie lubie bardzo fryzjerow, ktorzy robia dokladnie to co sobie wysnie bez zadnego przeanalizowania, czy to sie w ogole nadaje do mojej urody i typu wlosa.
Piotr zdecydowanie potrafi przekonac do swoich racji.
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 01:03   #54
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez agusiaxy Pokaż wiadomość
Witam! Ja także poszukuję dobrego fryzjera w Łodzi. Za niecały miesiąc mam własny ślub i nie znam dobrego fryzjera.Zależy mi na dobrym cięciu,chcę też zrobic kolor.Czytałm poprzednie forum i tam ktoś polecił Tomasza Stańczaka lecz po dłuższej lekturze już nie było wielu dobrych opinii na jego temat.Moja znajoma wspomniał coś na temat Kingi Jung-Łuckiej ale niezbyt była zadowolona.
Bardzo proszę pomóżcie mi.Sprawa jest pilna.
Z góry dziękuję za pomoc.
Do Tomka Stańczaka zawsze możesz iść na próbne czesanie. Co do koloru i cięcia napewno Cię nie skrzywdzi... Jeśli chodzi o fryzurkę to o koku u niego możesz zapomnieć! Jak powiesz, że chcesz finezyjne loki albo jakieś inne dziwne upięcie to jestem pewna, że tego nie zrobi bo twierdzi, że to wiocha. Moim zdaniem ma rację, ale to już każdego osobista sprawa. Co do czesania to byłam i sprawdziłam jakiś czas temu przed jakimś weselem. Pamiętam, że było bardzo dobrze bo włosy pięknie przetrzymały całą noc mimo iż nie było w nich spinek, wsówek czy tego typu 'podtrzymywaczy' bo zwyczajnie tego nie znoszę.
Proponuję wejść, spytać, pogadać. Tomek to spoko koleś i napewno coś doradzi.
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 12:06   #55
agusiaxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

A masz moze numer do Tomka?Znajazłam w gooogle namiary na fabrykę fryzur na Pietrynie ,ale nie mogę tam się dodzwonic.Wolę zadzwonic przed wizytą.Co do koków to też mi się takie fryzury nie podobają.Wolę coś bardziej "nowoczesnego".A wiesz może jakie tam są ceny(mam włosu do ramion)?Dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam serdecznie.
agusiaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 07:35   #56
brazil133
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z daleka:)
Wiadomości: 648
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Mam prośbę jak polecacie fryzjera to podawajcie też ceny
brazil133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:12   #57
annao66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Witajcie, mnie bardzo przypadła do gustu Pani Monika z salonu Cameleon na Tatrzańskiej. Niestety już tam nie pracuje - może ktoś z Was o niej słyszał i ma nowe namiary na nią?? Bardzo proszę - dajcie znać!!
annao66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 14:29   #58
brazil133
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z daleka:)
Wiadomości: 648
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Ja właśnie jestem po wizycie u polecanego na forum p. Łukasza i jestem bardzo zadowolona. Salon ładny, gustownie urządzony, p. Łukasz bardzo sympatyczny no i co najważniejsze super mnie obciąłCo do farbowania to trudno mi powiedzieć bo robiłam jeden kolor i bardzo zblizony do tego ,który miałam poprzednio ,ale też na plus.
Zapłaciłam za farbowanie + ścięcie 170 złotych.
brazil133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 16:15   #59
zaq1x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Czy któraś z was była u p.Ewy na Piotrkowskiej? Czy wiecie jakie są tam ceny za strzyżenie i modelowanie?
zaq1x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 21:59   #60
chrzescijanka
Zakorzenienie
 
Avatar chrzescijanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 962
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez brazil133 Pokaż wiadomość
Ja właśnie jestem po wizycie u polecanego na forum p. Łukasza i jestem bardzo zadowolona. Salon ładny, gustownie urządzony, p. Łukasz bardzo sympatyczny no i co najważniejsze super mnie obciąłCo do farbowania to trudno mi powiedzieć bo robiłam jeden kolor i bardzo zblizony do tego ,który miałam poprzednio ,ale też na plus.
Zapłaciłam za farbowanie + ścięcie 170 złotych.
Rozumiem że byłaś w salonie Luisse na Kilińskiego? Wiecie może ile tam kosztuje mycie modelowanie i obcięcie średniej długości włosów? (Takich ciutkę przed ramiona ).
chrzescijanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.