Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-03, 23:02   #31
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

jak dla mnie swietna jest ta komoda - bardzo podoba mi sie taki pomysl! chetnie postawilabym ja sobie w sypialni!
a ta pierwsza szafeczka to nie bardzo wiem do czego milalaby sluzyc po drugie nie podobaja mi sie zdobienia, ale to jest moje zdanie i kazdy lubi co innego.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Opanuj się może trochę?
Dziewczyna zapytała o zdanie Wizazanek: "Dobry czy zły pomysł? Zadowolone były byście z takiego prezentu?", więc dostała odpowiedzi. Niech do Ciebie dotrze może w końcu, że świat nie kręci się wokół Ciebie i tego co Tobie się podoba a czego nie znosisz.

Ja nie byłabym zadowolona ponieważ nie podoba mi sie ten mebelek ogólnie - co z tego że mebel nie sklepowy, skoro ta okleina była pospolita w latach 90 i wygląda jak jeden z milionów mebli w tamtych czasach? Żeby to w jakiś sposób komponowało się z resztą mieszkania, trzeba byłoby umeblować je komunistycznymi meblościankami.

Ale z drugiej strony - ręcznie robione prezenty są najbardziej cenne, a skoro Młodym odpowiada coś takiego, myślę że będą zadowoleni .
Zauwazyłam, że to już nie pierwszy wątek w którym koleżanka atakuje inne forumowiczki, jesli tylko zauważy, że ich opinie są inteligętniejsze niż jej własne...
ADMIN PLEASE!
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 11:40   #32
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Gratuluję pomysłowości i zdolności zrobienia czegoś takiego.

Myślę że jak ktoś zna bardzo dobrze parę młodą i jest pewny na 100000% procent że im się to podoba, przyda, będzie pasować, jest im to potrzebne, mają na to miejsce to może pokusić się o zrobienie czegoś takiego. Ale jak spełnia to wszystkie wymienione przeze mnie warunki..

Mnie ogólnie się nie podoba sam mebel. Ten pierwszy taki dziwny a ta druga komoda przód biały a góra i boki brązowe? no i nie chciałabym takiego mebla opisanego datą ślubu czy innymi ornamentami ślubnymi..Po prostu nie mój gust to po pierwsze a po drugie nie miałabym co z tym zrobić zupełnie a nie chciałabym wyrzucać czy chować do piwnicy, na strychu... bo doceniam ręcznie robione prezenty.

Ale ja jestem za bardziej ogólnymi prezentami jeśli nie zna się dokładnie potrzeb i preferencji młodych. a szczególnie uważam że dobry pomysłem są pieniądze (wiem mało oryginalne, i nie każdy może dać dużo ale za to państwo młodzi przeznaczą to na to co chcą, potrzebują, wesele też kosztuje mnóstwo forsy i łatwiej im jak dostaną pieniądze niż coś co im się nie przyda i będzie stało bez sensu) ewentualnie jakiś voucher do biura podróży jeśli np młodzi nie mają zaplanowanej podróży poślubnej to w kilka par znajomych można się zrzucić i kupić np z roczną możliwością wykorzystania. Super pomysł moim zdaniem.
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 12:00   #33
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

nie chciałabym mieć mebli ze sklejki i z wygrawerowanymi obrączkami na drzwiczkach
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 16:51   #34
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Na początku nie podobało mi się jako prezent takie kuferki,no bo co z nimi zrobić i gdzie postawić.Ale po wpisie jednej forumowiczki to myslę że to nawet fajne by było.Taki kufer można trzymać na strychu a w nim różne pamiątki,można też wsadzić pod łóżko.Przecież kiedyś nasze babcie pod łóżkiem trzymały kuferki z pamiątkami
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 19:52   #35
asienka_1005
Raczkowanie
 
Avatar asienka_1005
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 406
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Mnie się taki prezent bardzo podoba, zlikwidowałabym tylko ten grawer z obrączkami.
Każdy tego typu prezent jest dobry wtedy, gdy wiemy, że Państwu Młodym to się przyda (mój Brat dla przykładu dostał wielgaśny obraz z jakimiś kwiatami, który od razu po ślubie wylądował w piwnicy, bo był zupełnie nietrafiony) i będzie pasował do ich mieszkania.
Samodzielne wykonanie prezentu bądź aktywne uczestniczenie w jego wykonaniu podnosi walor prezentu, więc ja jestem na tak!
__________________
"Bezapelacyjnie... do samego końca- mojego lub jej..."


http://s7.suwaczek.com/20120609290113.png
asienka_1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 12:58   #36
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Fajnie, że jesteś kreatywna
Chociaż ja nie chciałabym mieć na meblach daty ślubu, imion i obrączek.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 21:48   #37
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

z tego co pisze autorka watku to zna bardzo dobrze pare mloda, wie jaki maja wystroj mieszkania, jaka kolorystyke mebli i jaki gust - wiec tu pisanie o nietrafionej kolorystyce itp jest bezsensu.....

Mi sie ogolnie pomysl podoba - w sumie bardziej ta skrzynka niz komoda - z podanych wymiarow widac, ze nie jest duza wiec idealnie moze sluzyc na przechowywanie albumow ze zdjeciami ze slubu i innych slubnych pamiatek... i tam grawer z obraczkami, data itp pasuje idealnie i ja bym sie z takij skrzyneczki ucieszyla....

Co do komody - fajny pomysl jesli pasuje do mieszkania mlodych ale zamiast obraczek, daty i imion dalabym raczej jakis fajny cytat, sentencje czy cos w tym rodzaju...

ogolnie pomysly ciekawe
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 23:02   #38
wolf85
Raczkowanie
 
Avatar wolf85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 137
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

dreamlady ktos kto wykonuje takie cudenka,jak dla mnie jest oczywiste ze jest artysta bez dwóch zdan,kolezanka pytała o opinie na temat konkretnych przedmiotów,a nie tego czy jest artystka?! nie widze powodu do kłótni, rozumie cie co miałas na mysli,ale troszku nie ładnie uogólniac wszyskie wypowiedzi!
wolf85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 02:04   #39
dreamlady
Raczkowanie
 
Avatar dreamlady
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 491
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

zdaje mi się, że się uczepiłyście nikogo nie zaatakowałam, nikomu nic nie powiedziałam, wyraziłam swoje zdanie, może przewrotniej niż inni, a tu bah - każda mnie strofuje.

---------- Dopisano o 02:54 ---------- Poprzedni post napisano o 02:53 ----------

Cytat:
Napisane przez manima Pokaż wiadomość
jak dla mnie swietna jest ta komoda - bardzo podoba mi sie taki pomysl! chetnie postawilabym ja sobie w sypialni!
a ta pierwsza szafeczka to nie bardzo wiem do czego milalaby sluzyc po drugie nie podobaja mi sie zdobienia, ale to jest moje zdanie i kazdy lubi co innego.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------



Zauwazyłam, że to już nie pierwszy wątek w którym koleżanka atakuje inne forumowiczki, jesli tylko zauważy, że ich opinie są inteligętniejsze niż jej własne...
ADMIN PLEASE!
pijesz do mnie, czy do gramwzielone ?

---------- Dopisano o 03:04 ---------- Poprzedni post napisano o 02:54 ----------

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Bo nie po to by kadzić Autorce został wątek założony? Tylko po to by uzyskac obiektywna opinię?
żadna opinia nie jest obiektywna to po pierwsze.
Dobrze się czujesz?
Chodziło mi o to że jeśli my wyrazimy swoją opinię w sposób negatywny to wielce Cię to oburza i uważasz to za jazdę po Autorce, ale już gdy Tobie coś się nie podoba jak te nieszczęsne kupony lotto czy pomoc dla biednych dzieciaków, to wyśmiewanie tego jest PRAWEM .
dzięki, czuję się świetnie mnie nic nie oburzyło, nadal nie rozumiesz czemu użyłam słowa "pojechać" choć Ci wytłumaczyłam, ale nevermind. nie wyśmiałam kuponów i tych innych rzeczy, tylko napisałam, że "nie znoszę"-mogę. więc czytaj dokładniej.

Swoją drogą wypadałoby wiedzieć zanim zacznie się zaśmiecać wątek, że kupony lotto, kredki, itd daje się zamiast kwiatów, nie jako prezent/zamiast prezentu . a może Ty zaśmiecasz przyczepiając się do mojej wypowiedzi? wiem, że daje się zamiast kwiatków dziecinko, nie urodziłam się wczoraj. btw. kwiaty to też prezent, więc "nie jako prezent" to chyba lekkie nadużycie.

Wypowiadałam opinię na temat jednego konkretnego mebla, a nie wszystkich zawierających choc na 1% powierzchni choćby trochę podobną okleinę. pisałaś ogólnie na temat okleiny, że była modna w latach 90, to dałam Ci przykład, że okleiny są nadal w modzie. przynajmniej próbowałam. nie wybierałam specjalnie pięknych "zestawów" tylko zgarnęłam pierwsze lepsze z googla grafiki. więc wybacz, że nie zaspokoiłam Twojego gustu
Czytaj i myśl - to nie boli. Jeśli nie rozumiesz o co chodzi w mojej wypowiedzi to po prostu zapytaj, a nie znów zaśmiecasz wątek . Wytłumaczyłabym Ci to tak jak powyżej to i zrobiłam. kochana, a Ty wyluzuj. nie ma się co emocjonować tak i na kogoś najeżdżać, bo pisze inaczej niż Ty i myśli inaczej niż Ty. Btw. Ty też czytaj, bo wyciągasz złe wnioski. ZNÓW zaśmiecasz wątek? na razie to Ty napisałaś więcej postów niż ja pozdrawiam!

Swoją drogą brzydkie te zestawy.
__________________
Poznaliśmy się 20.08.2005
Zaręczyny 31.12.2010
Ślub 12.01.2013

odliczanie...
dreamlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 12:09   #40
ChocolatePuma
Raczkowanie
 
Avatar ChocolatePuma
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 83
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

pomysł ciekawy, tylko któs musi lubic tego typu 'skrzynie'
ChocolatePuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 18:07   #41
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

pijesz do mnie, czy do gramwzielone ?

---------- Dopisano o 03:04 ---------- Poprzedni post napisano o 02:54 ----------

[/QUOTE]


do kolezanki gramwzielone
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 18:21   #42
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez manima Pokaż wiadomość
do kolezanki gramwzielone
Kolezanki? Nie kumpluję się z trollami z kompleksami na moim punkcie A tym bardziej nie zamierzam ciągnąc z nimi dyskusji, więc z mojej strony koniec OT .

W razie dalszych problemów z sobą zamiast zaśmiecać wątek zapraszam na PW (Prywatna Wiadomość - druga opcja w menu rozwijającego się po kliknięciu w nick).
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 18:37   #43
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Pomysł fajny,zapewne takie prezenty bym wykorzystała
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 22:15   #44
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

pomysł sam z siebie fajny, byle właśnie indywidualnie dobrany, wizualnie mi nie podeszły te wyroby, ale o gustach, wiadomo się nie dyskutuje. Mnie tylko nurtuje czy taki prezent, z racji przeznaczenia i bycia na widoku, przy rozwodzie pierwszy nie wyleci za okno?
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 23:06   #45
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

pomysł ciekawy, ale moim zdaniem nie na prezent ślubny...
grawerowane obrączki moim zdaniem kiczowate...
takie coś dałabym np. małej siostrze na urodziny jako skrzynia na zabawki z napisem "Paulinka 5 latek' i wzorem z kwiatków... czy coś na ten styl... ale absolutnie nie na ślub!
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 18:01   #46
FiolkaX
Raczkowanie
 
Avatar FiolkaX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Koronowo k/Bydgoszczy
Wiadomości: 117
GG do FiolkaX Send a message via Skype™ to FiolkaX
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Pomysł fajny, tylko do intarsji nie jestem przekonana...
FiolkaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 21:16   #47
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Jeśli o sam pomysł chodzi to zależy w jakiej stuacji są państwo młodzi. Ja też mam niedługo ślub i kuzynka spytała co chcę za prezent. A ja tak naprawdę nic nie chcę. Jeśli nie jest w stanie dać pieniędzy niech nie daje nic, bo jakakolwiek rzecz będzie dla mnie kłopotem. Z narzeczonym mieszkamy w wynajętym pokoju ze współlokatorami. Cokolwiek da będziemy musieli sprzedać albo wyrzucić, bo to czego nam do życia na co dzień trzeba -mamy, a nie mamy tez gdzie przechowywać innych szpargałów. Kuzynka kazała myśleć o przyszlości. Ale jak myślec o przyszłości kiedy my nie mamy gdzie mieszkać, nie mamy stałej pracy (oboje mamy na tyle niepewne posady, że mamy pewność, że z końcem roku albo zaraz na początku następnego zostaniemy zwolnieni) i nawet nie wiemy gdzie będziemy mieszkać, bo możliwe, że wyprowadzimy się z miasta, w którym obecnie mieszkamy, bo poza kiepską pracą, którą zaraz stracimy nic tu nie mamy. Wniosek - dla nas praktyczne prezenty są totalnie niepraktyczne. Trzeba zawsze brać pod uwagę sytuację młodej pary.

Dwa, sorry, ale te okleiny, data, imiona, obrączki... są paskudne, okropnie kiczowate. Gdybym miała dom i dostała coś takiego to wstawiłabym to do piwnicy. Odstąpiła mężowi jako szafkę na narzędzia. I to tylko z powodu oszczędności - żeby takowej szafki kupować nie musieć.
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 18:23   #48
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

osobiscie nie chcialabym takiego prezentu - kompletnie nie pasowalby mi do wystaroju wnetrza.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 15:42   #49
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
osobiscie nie chcialabym takiego prezentu - kompletnie nie pasowalby mi do wystaroju wnetrza.
Pomysł fajny, jeśli zainteresowani wybierali sami to co by chcieli. tak jak napisałaś to jest dodatek do właściwego prezentu, więc tym bardziej fajnie. Niezłą jesteś artystką podziwiam Cię za talent.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 17:08   #50
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
osobiscie nie chcialabym takiego prezentu - kompletnie nie pasowalby mi do wystaroju wnetrza.
pisanie ze tobie by nie pasowal do wnetrza jest w tym wypadku bezsensu poniewaz autorka wyraznie napisala, ze kolorystyka pasuje do wnetrza pary mlodej i kolorystyke w zasadzie sami wybrali...takcih prezentow nie daje sie osobom, ktore zna sie slabo.... wiec skoro kolorystyka jest taka to znacyz ze pasuje do wystroju wnetrza pary mlodej...
W pytaniu chodzi w ogole o prezent tego typu a nie ten konkretny jakby miala ktoras z nas dostac....
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 22:39   #51
thlaspi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Czy prezent został wręczony i czy się podobał? po dacie widzę że to już po uroczystościach
thlaspi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 09:49   #52
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez arrakis;29357809[B
]pisanie ze tobie by nie pasowal do wnetrza jest w tym wypadku bezsensu [/B]poniewaz autorka wyraznie napisala, ze kolorystyka pasuje do wnetrza pary mlodej i kolorystyke w zasadzie sami wybrali...takcih prezentow nie daje sie osobom, ktore zna sie slabo.... wiec skoro kolorystyka jest taka to znacyz ze pasuje do wystroju wnetrza pary mlodej...
W pytaniu chodzi w ogole o prezent tego typu a nie ten konkretny jakby miala ktoras z nas dostac....
Następna po manimie mistrzyni interpretacji, która czepia się innych bo problem z czytaniem i rozumieniem słowa pisanego.
Bez sensu to jest nieprzeczytanie postu Autora a mądrzenie się co miał na myśli pewnie po fragmencie tytułu (bo całość za długa żeby przeczytać ).

Autorka wcale nie zapytała w ogóle, tylko interesowało ją osobista opinia poszczególnych Wizażanek na temat takiego prezentu.
Na litość, jej post ma tylko 4 linijki .

Cytat:
Napisane przez Koniec Pokaż wiadomość
Witajcie postanowiłam się pochwalić i zapytać co sadzicie o takiego typu prezentach na ślub (jeszcze kilka ślubów przed nami). Wykonałam dla znajomych skrzynie fornirowaną z intarsja 2 pierwsze zdjęcia. A dla brata ciotecznego i jego żony komodę z frezowanymi frontami w lakierze w połysku i z otwieraniem szuflad w opcji bez uchwytowej. Dobry czy zły pomysł? Zadowolone były byście z takiego prezentu?
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 09:58   #53
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Następna po manimie mistrzyni interpretacji, która czepia się innych bo problem z czytaniem i rozumieniem słowa pisanego.
Bez sensu to jest nieprzeczytanie postu Autora a mądrzenie się co miał na myśli pewnie po fragmencie tytułu (bo całość za długa żeby przeczytać ).

Autorka wcale nie zapytała w ogóle, tylko interesowało ją osobista opinia poszczególnych Wizażanek na temat takiego prezentu.
Na litość, jej post ma tylko 4 linijki .
nie przesadzaj i ty naucz sie czytac ze zrozumieniem.

Prezent jest dla konkretnych osob, ktore autorka dobrze zna i wie jaka maja kolorystyke wnetrza...
Wiec pisanie przez X wizazanek, ze do ich wnetrz by nie pasowal jest kompletnie bezsensu i nie na temat...bo to nie nam ma pasowac do kolorystyki wystroju wnetrz...
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 11:37   #54
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

widzę że rozgorzała dyskusja o rozwiązanie kolorystyczne. Tak jak napisałam wcześniej znam obie pary i dobór kolorystyczny był dokonany pod konkretna parę. Pytając co sadzicie chodziło mi o sam pomysł a nie o zastosowana kolorystykę bo dla innej pary były by one inne i dostosowane do ich wnętrza.


Cytat:
Napisane przez thlaspi Pokaż wiadomość
Czy prezent został wręczony i czy się podobał? po dacie widzę że to już po uroczystościach
Oba prezenty zostały wręczone. skrzynia tak jak pisałam była wykonana jako opakowanie do prezentu właściwego z myślą że mogą ja właśnie wykorzystać jako schowek na pamiątki ślubne. Padł tu zarzut ze lepszym pomysłem była by zdobiona szkatułka i właściwie skrzynia jest forma takiej szkatułki ale ze względu na prezent który musiał się tak zmieścić wymusiło jego wymiary. Na szczęście para była zachwycona.

Jeśli chodzi o komodę tez przypadła im bardzo do gustu i byli szczęśliwi z takiego prezentu.

kilka razy padło stwierdzenie czy nie boja się ze w razie rozwodu zostanie ona jako pierwsza zniszczona. Może i tak ale większość prezentów ślubnych w razie czego tak kończy wiec niczym się nieróżni od innych prezentów ( po za tym fronty można zawsze zmienić )
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:40   #55
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
pisanie ze tobie by nie pasowal do wnetrza jest w tym wypadku bezsensu poniewaz autorka wyraznie napisala, ze kolorystyka pasuje do wnetrza pary mlodej i kolorystyke w zasadzie sami wybrali...takcih prezentow nie daje sie osobom, ktore zna sie slabo.... wiec skoro kolorystyka jest taka to znacyz ze pasuje do wystroju wnetrza pary mlodej...
W pytaniu chodzi w ogole o prezent tego typu a nie ten konkretny jakby miala ktoras z nas dostac....
wystroj wnetrza to nie tylko kolorystyka
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 16:57   #56
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
wystroj wnetrza to nie tylko kolorystyka
no co ty? naprawde? no tos mnie teraz oswiecila...
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 00:02   #57
thlaspi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

czy jest sens się tak tu kłócić?
thlaspi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 10:50   #58
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Mi niestety się nie podoba miałam dziwne skojarzenia oglądając pierwsze zdjęcie.
__________________
Aparatka
góra 2011.10.17
dół 2012.04.04



Tamilee Webb
"Iwant those ABS"

Jillian Michaels
"30 day shred


Mel B.



<meg> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 19:44   #59
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
Mi niestety się nie podoba miałam dziwne skojarzenia oglądając pierwsze zdjęcie.
a co Ci sie skojarzylo?
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 23:50   #60
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Nietypowy prezent z okazji ślubu. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez manima Pokaż wiadomość
a co Ci sie skojarzylo?
może z trumną dziecięcą bo tak wygląda nawet datę ma
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.