rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-04, 11:21   #1
cosnietak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 55
Angry

rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź


Kochane, mam 19 lat, i rozstępy jak nie z tej ziemi. Dopiero od 2 dni zauważyłam u siebie białe rozstępy na piersiach, i to wcale nie takie małe! Jestem załamana. Od wczoraj rozpoczęłam wcieranie oliwki bambino w całe ciało+ oczywiście masaż! Musze szybko jakoś zadziałać, by te rozstępy były mniej widoczne... Żaden facet nie będzie mnie chciał z tak okropnymi piersiami.. Właśnie dlatego Wizażanki błagam o pomoc... co mam zrobić? Myślałam o zakupieniu maści 'Cepan' lub Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Aktywne serum przeciw rozstępom. Czy któraś z was mogłaby się wypowiedź na temat mojego problemu i mi coś doradzić?
cosnietak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 11:39   #2
Myysiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Myysiaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 772
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Witam
Mam podobny problem ale nie na piersiach rozstępy zrobiły mi sie w okresie dojrzewania próbowałam wielu kosmetyków dostępnych na naszym rynku niestety na to paskudztwo nie działa nic, tego nie da sie pozbyc chyba ze laserem u kosmetyczki lecz to bardzo drogi i nie nie dla każdego dostępny zabieg:/ trzeba po prostu nauczyc sie z tym zyć zaakceptować swoje niedoskonałości
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png
Myysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 11:43   #3
cosnietak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 55
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Myysiaaa: może jednak jest jakiś sposób na spłycenie rozstępów, by były mniej widocznie? Schudłam ostatnio w dość szybkim czasie 4 kilo i niestety to chyba miało wpływ na zwiększenie się widoczności tych okropnych rozstępów jestem załamana!!
cosnietak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 15:39   #4
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Jezeli rozstepy sa swieze i jeszcze rozowe to mozna je rozjasnic i minimalnie zmniejszyc kremami farmaceutycznymi. Ale to tak naprawde walka z wiatrakami...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 16:21   #5
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

skoro już są białe to znaczy że masz już je dłuższy czas ( musiały być wcześniej różowe) nie pocieszę Cię... za bardzo tego nie poprawisz niestety. jedyne wyjście to laser ale to mega droga sprawa. nawilżaj, przy nawilżonej skórze tak nie będą Cię denerwować
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 17:14   #6
nola116700
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: lipno
Wiadomości: 15
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Cytat:
Napisane przez cosnietak Pokaż wiadomość
Kochane, mam 19 lat, i rozstępy jak nie z tej ziemi. Dopiero od 2 dni zauważyłam u siebie białe rozstępy na piersiach, i to wcale nie takie małe! Jestem załamana. Od wczoraj rozpoczęłam wcieranie oliwki bambino w całe ciało+ oczywiście masaż! Musze szybko jakoś zadziałać, by te rozstępy były mniej widoczne... Żaden facet nie będzie mnie chciał z tak okropnymi piersiami.. Właśnie dlatego Wizażanki błagam o pomoc... co mam zrobić? Myślałam o zakupieniu maści 'Cepan' lub Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Aktywne serum przeciw rozstępom. Czy któraś z was mogłaby się wypowiedź na temat mojego problemu i mi coś doradzić?
ja zauważyłam swoje pierwsze rozstępy w zawodówce.najpierw ze stresu 1 klasa mocno przytyłam ważyłam ok 65 kg potem na praktykach też pod wpływem stresu gwałtownie schudłam do 55 kg zdaje się ,że w ciągu 2 miesięcy.pojawiły się rozstępy na piersiach na udach ,brzuchu to był koszmar stosowałam najróżniejsze kremy i nic.
dziś mam 28 lat urodziłam 2 dzieci po dzieciach nie przybyło mi żadnych rozstępów, ale tych starych do tej pory nie mogę się pozbyć.spojrzałam na to trochę inaczej ważne jest to kim jestem wewnątrz to na zewnątrz jest mniej ważne .mój mąż kocha mnie taką jaka jestem z moimi rozstępami także.
nola116700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 18:32   #7
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Hej, to i ja się podzielę moją historią z rozstępami w roli głównej Dziś nie jest to temat wstydliwy, no cóż, pojawiły się u mnie baaaaardzo wcześnie, w wieku 14 lat i to nie jest żart. Dodam, że wcale nie byłam gruba i nadal nie jestem. Podrosłam raptem 5 cm i ten skok wzrostu to spowodował, tak to sobie tłumaczę, chociaż mam 160 cm. Nic z tym nie robiłam, bo mama mówiła: "A zostaw, samo zejdzie". Mam całe pośladki "przeorane" przez wiele białych kresek, dlatego odpada na plażę/basen chodzenie w skąpym bikini - muszę mieć króciutkie spodenki kąpielowe, więc z każdej sytuacji znajduję wyjście. Stosowałam i nadal stosuję, ale rzadziej, krem Solutions z Avonu na rozstępy, co do efektów - kilka lat stosowania przyniosło znikomy efekt, są faktycznie bledsze i trochę płytsze, więc jestem nawet zadowolona.
Czasem myślę, czy np. maść na blizny dałaby radę, np. Cepan? Jak myślicie?
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 18:33   #8
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

na stare rozstępy żadne kremy nie pomogą niestety ;/
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 18:36   #9
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Uuu, szkoda, myślałam, że może, ale coraz mniej zwracam na to uwagę, nie mam ciśnienia na to, żeby zniknęły
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 18:38   #10
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

jakby się przypatrzeć to większość kobiet ma rozstępy ja mam pełno : cycki, tyłek, nawet uda... no cóż, nic już nie zrobię.modlę się tylko żeby te na udach jak najszybciej wyblakły
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 20:14   #11
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Ostatnio zauważyłam, że zrobiły mi się po wewnętrznej stronie ud, ale na szczęście mało widoczne, taki jakby trochę "wyrwy" w skórze, ale nawet o nich często zapominam
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 20:17   #12
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

a weź,u mnie też się tak zaczęło, myślałam, że to tylko jakieś zadrapanie i ani się nie obejrzałam były ogromneeeeee. smaruj czymś nawilżającym póki się nie rozpełzły
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 20:19   #13
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Smaruję zawsze jakimś balsamem i profilaktycznie tym na rozstępy
ja w ogóle nie wiedziałam co to jest, aż uświadomiły mnie koleżanki, kiedy gdzieś przymierzałyśmy coś razem w jednej przymierzalni: "Ale masz rozstępy!"
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 20:26   #14
czarna_stokrotka
Raczkowanie
 
Avatar czarna_stokrotka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 242
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Cytat:
Napisane przez cosnietak Pokaż wiadomość
Kochane, mam 19 lat, i rozstępy jak nie z tej ziemi. Dopiero od 2 dni zauważyłam u siebie białe rozstępy na piersiach, i to wcale nie takie małe! Jestem załamana. Od wczoraj rozpoczęłam wcieranie oliwki bambino w całe ciało+ oczywiście masaż! Musze szybko jakoś zadziałać, by te rozstępy były mniej widoczne... Żaden facet nie będzie mnie chciał z tak okropnymi piersiami.. Właśnie dlatego Wizażanki błagam o pomoc... co mam zrobić? Myślałam o zakupieniu maści 'Cepan' lub Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Aktywne serum przeciw rozstępom. Czy któraś z was mogłaby się wypowiedź na temat mojego problemu i mi coś doradzić?

witaj,
ja także mam rozstępy na piersiach,na pupie i na nogach, zrobiły mi się w okresie dojrzewania, brak odpowiednich witamin i minerałów w tym okresie prowadzi do tego że tworzą się rozstępy, ale raczej większość kobiet je ma,więc nie martw się i głowa do góry, ja czekam, aż będę miała więcej pieniędzy to pójdę na zabieg zmniejszający rozstępy, niestety jest to droga sprawa, a póki co proponuję stosować kremy przeciwko rozstępom, ja używałam kiedyś vichy na rozstępy, całkiem niezły,trzymaj się
czarna_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 20:50   #15
Beataboni
Raczkowanie
 
Avatar Beataboni
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 202
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Też mam rozstępy i się ich wstydziłam, szczególnie na bokach i specjalnie wyższe majtki od stroju kąpielowego zakładałam, aż trafiłam na odpowiedniego faceta i uświadomił mnie, że nie ma się czego wstydzić, bo faceci wcale nie zwracają na to uwagi
Beataboni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 21:43   #16
cosnietak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 55
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Wiecie dziewczyny, mam nadzieje, iż faceci tak na to uwagi nie zwracają.. ale i tak ta świadomość, że mam sie rozebrać przed nim i pokazać mu moje piersi z rozstępami, powoduje, że płacz mnie ogarnia...
cosnietak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 21:44   #17
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

uwierz mi w tym momencie rozstępy to ostatnia rzecz o której by pomyślał a że faceci wtedy nie myślą to już inna para kaloszy
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 21:45   #18
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Wiesz, mi się wydaje, że nie ma nad czym ubolewać strasznie, chociaż fakt, ja czasem zazdroszczę dziewczynom, że mogą na plażę ubrać fajne bikini a ja nie, ale są gorsze "defekty" i tak to sobie tłumaczę
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 22:27   #19
cosnietak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 55
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

To nie sprawiedliwe, że musimy się tak dołować, z powodu rozstępów:P. Chyba zostaje mi sie z tym pogodzić wiecie? Popróbuje coś zdziałać na te rozstępy, żeby chociaż troszkę mniej widoczne były MOTYWACJA JEST!
cosnietak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 22:42   #20
Stokrotka1990
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka1990
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 60
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Mój TŻ nawet nie wiedział, co to są rozstępy. Dopiero ja go uświadomiłam W ogóle nie zwraca na nie uwagi. Nie załamuj się, faceci naprawdę czymś takim nie zawracają sobie głowy.

P.S. Dodam jeszcze, że o czymś takim jak cellulit też nie miał pojęcia. My, kobiety zbyt krytycznie podchodzimy do swoich ciał.
__________________
Każdego dnia chleb smaruję nadzieją, aby nasycić głód tęsknoty i oszukać samotność, aby nie siadała ze mną przy tym samym stole...
Stokrotka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 07:25   #21
nola116700
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: lipno
Wiadomości: 15
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Cytat:
Napisane przez Stokrotka1990 Pokaż wiadomość
Mój TŻ nawet nie wiedział, co to są rozstępy. Dopiero ja go uświadomiłam W ogóle nie zwraca na nie uwagi. Nie załamuj się, faceci naprawdę czymś takim nie zawracają sobie głowy.

P.S. Dodam jeszcze, że o czymś takim jak cellulit też nie miał pojęcia. My, kobiety zbyt krytycznie podchodzimy do swoich ciał.
czego potrzebuje kobieta?akceptacji taką jaka jest .ale trzeba pamiętać ,że jeśli sama się nie polubisz to ktoś inny będzie miał jeszcze bardziej utrudnione zadanie.
trudno lubić kogoś kto siebie nie lubi i stale narzeka.mamy wtedy taką osobę za marudę
,która niczego nie wnosi do naszego życia.
nawet nie mówcie swoim facetom co to cellulit , czy rozstępy-dopiero jak wy zwracacie im na to uwagę to zaczynają się zastanawiać ,czy wszystkie tak mają.
niech lepiej będą w błogiej nieświadomości -pewni ,że wygrali los na loterii.
mężczyzna musi się starać o kobietę ,jak ona wszystko podsuwa mu pod nosek a przy tym opowiada jaka jest niedoskonała-facet po prostu się nudzi.
nola116700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 08:36   #22
czarna_stokrotka
Raczkowanie
 
Avatar czarna_stokrotka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 242
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Cytat:
Napisane przez nola116700 Pokaż wiadomość
czego potrzebuje kobieta?akceptacji taką jaka jest .ale trzeba pamiętać ,że jeśli sama się nie polubisz to ktoś inny będzie miał jeszcze bardziej utrudnione zadanie.
trudno lubić kogoś kto siebie nie lubi i stale narzeka.mamy wtedy taką osobę za marudę
,która niczego nie wnosi do naszego życia.
nawet nie mówcie swoim facetom co to cellulit , czy rozstępy-dopiero jak wy zwracacie im na to uwagę to zaczynają się zastanawiać ,czy wszystkie tak mają.
niech lepiej będą w błogiej nieświadomości -pewni ,że wygrali los na loterii.
mężczyzna musi się starać o kobietę ,jak ona wszystko podsuwa mu pod nosek a przy tym opowiada jaka jest niedoskonała-facet po prostu się nudzi.
całkowicie się z Tobą zgodzę, dlatego warto popracować nad większym poczuciem własnej wartości, cieszmy się z tego jakie jesteśmy, jakie mamy ciała, bo zawsze może być gorzej, bądźmy pewne siebie i wtedy na pewno facet nie będzie zwracał uwagi na nasze "mankamenty", zresztą kobietę nie kocha się za ciało, ale za to jaka jest, jeśli czuje się piękna i wartościowa to taka będzie widziana przez innych głowa do góry
czarna_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 21:26   #23
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Cytat:
Napisane przez ola_offspring Pokaż wiadomość
Wiesz, mi się wydaje, że nie ma nad czym ubolewać strasznie, chociaż fakt, ja czasem zazdroszczę dziewczynom, że mogą na plażę ubrać fajne bikini a ja nie, ale są gorsze "defekty" i tak to sobie tłumaczę
Czemu nie możesz? Ja mam rozstępy na:
- brzuchu (dużo, bardzo czerwone, bo nowe)
- po bokach brzucha (wciąż trochę zerwone, ale blakną)
- w okolicach pach i ramion (różowe, dopiero się tworzą)
- piersiach (wyblakły)
- biodrach (wyblakły lata temu i widać tylko pod światło)
- kolanach (jak biodra)

Nad morzem chodziłam w normalnym niezakrywającym dużo dwuczęściowym stroju i żyję Ba, nawet nikt nie umarł na plaży z mojego powodu! Może nie podobałam się wszystkim, ale co mi do tego? Mi też się wiele nie podoba, taki jest świat.

Nie mam problemów z moim ciałem, bo nie chce mi się tworzyć sztucznych problemów na siłę Więc się nie smućcie z takich powodów, bo nie ma po co

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez nola116700 Pokaż wiadomość
czego potrzebuje kobieta?akceptacji taką jaka jest .ale trzeba pamiętać ,że jeśli sama się nie polubisz to ktoś inny będzie miał jeszcze bardziej utrudnione zadanie.
trudno lubić kogoś kto siebie nie lubi i stale narzeka.mamy wtedy taką osobę za marudę
,która niczego nie wnosi do naszego życia.
nawet nie mówcie swoim facetom co to cellulit , czy rozstępy-dopiero jak wy zwracacie im na to uwagę to zaczynają się zastanawiać ,czy wszystkie tak mają.
niech lepiej będą w błogiej nieświadomości -pewni ,że wygrali los na loterii.
mężczyzna musi się starać o kobietę ,jak ona wszystko podsuwa mu pod nosek a przy tym opowiada jaka jest niedoskonała-facet po prostu się nudzi.
Z tym, że facet nie wie co to rozstępy, cellulit i tego nie widzi to chyba trochę żarty, nie? Znam wielu mężczyzn i oni doskonale wiedzą z czym to się je. Reklamy, wszędzie reklamy, chociażby z tego powodu. Poza tym są inteligentni i mają oczy. I widzą doskonale, ale nie przeszkadza im to, w tym rzecz. Więc nie ma co się i tak przejmować.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 11:00   #24
AniiiaW
Przyczajenie
 
Avatar AniiiaW
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 27
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Hej, mi się zrobiły na brzuchu, zeszłej zimy gdy trochę przytyłam. Używam od 3 m-cy reduktora rozstępów z firmy Ziaja. Seria rebuild, czarne opakowanie. Moje rozstępy stają się o wiele mniej widoczne, zawsze to coś
AniiiaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 12:02   #25
Okiii
Przyczajenie
 
Avatar Okiii
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Właśnie szukałam tego tematu żeby bo znam sposób! I to bzdura że nie da się z tym nic zrobić! Kto chce, temu zawsze się uda! A więc: Nasza skóra jest jędrna i młoda jeśli ma wystarczająco dużo kolagenu. Im człowiek sarszy tym mniej tego kolagenu wiadomo a co ciekawego przeczytalam dzisiaj, CUKIER zabija kolagen! A ja od jakiegoś czasu mam rozstępy na pośladkach i na biuście ale na szczęście delikatne że da się ukryć! I nie wiedziałam od czego przecież zazwyczaj od tycia się robią a ja schudłam. Ale już znam odpowiedź, jem bardzo dużo słodyczy i mimo że nie tyje to rozstępy mi się robią bo tym zabijam kolagen! :/ A kolagen jest bardzo ważny! Więc polecam odrzucić słodycze i Cukier zwłaszcza! Spójrzcie sobie na ten artykuł https://wizaz.pl/Pielegnacja/Uroda-p...esza-starzenie. Myślę że to pomoże Ja od dziś odrzucam słodycze A kremiki i masaże swojł drogł też pomogą Można jeszcze takie specjalne twarde gąbki do mycia używać żeby skóra była jędrniejsza
Okiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 15:32   #26
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Cytat:
Napisane przez Okiii Pokaż wiadomość
Właśnie szukałam tego tematu żeby bo znam sposób! I to bzdura że nie da się z tym nic zrobić! Kto chce, temu zawsze się uda! A więc: Nasza skóra jest jędrna i młoda jeśli ma wystarczająco dużo kolagenu. Im człowiek sarszy tym mniej tego kolagenu wiadomo a co ciekawego przeczytalam dzisiaj, CUKIER zabija kolagen! A ja od jakiegoś czasu mam rozstępy na pośladkach i na biuście ale na szczęście delikatne że da się ukryć! I nie wiedziałam od czego przecież zazwyczaj od tycia się robią a ja schudłam. Ale już znam odpowiedź, jem bardzo dużo słodyczy i mimo że nie tyje to rozstępy mi się robią bo tym zabijam kolagen! :/ A kolagen jest bardzo ważny! Więc polecam odrzucić słodycze i Cukier zwłaszcza! Spójrzcie sobie na ten artykuł https://wizaz.pl/Pielegnacja/Uroda-p...esza-starzenie. Myślę że to pomoże Ja od dziś odrzucam słodycze A kremiki i masaże swojł drogł też pomogą Można jeszcze takie specjalne twarde gąbki do mycia używać żeby skóra była jędrniejsza
O, to ja też od dziś kończę ze słodyczami, będziemy się razem wspierać w tym postanowieniu
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:01   #27
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

ja tez miałam OD RAZU BIAŁE rozstępy na tyłku..nie miałam wcześniej różowych..w ogóle na piersiach też ma kilka to samo - od razu białe...raczej gdyby były wcześniej różówe/czerwone zauważyłabym...używałam przeróżnych kosmetyków, w tym przez dość długi okres smarowałam sie pharmacerisem chyba dla kobiet w ciąży, dopiero po użyciu serum z bielendy : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42978,bielenda-pomaranczowa-skorka-intensywne-serum-antycellulit-przeciw-rozstepom.html zauważyłam jakby 'wygładzenie'- w każdym bądź razie gdy dotykam się nie czuję każdego rozstępu

a facet - jeśli będzie naprawdę patrzyl na to , że masz kilka rozstępów, to nie jest wart uwagi mój jakoś kocha mnie mimo rozstępów, których oczywiście i tak twierdzi , że nie widać(ach Ci kochani mężczyźni ) ale oprócz tego mam blizne pooperacyjną przechodzącą przez całą szerokość brzucha (ma coś ok 25 cm z tego co pamiętam) więc głowa do góry , musisz to jakoś zaakceptować- da się żyć
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 19:11   #28
Okiii
Przyczajenie
 
Avatar Okiii
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

A i jeszcze coś ;-) Na innym wątku czytałam że maść na bazie mocznika usuwa royzstępy, dziewczyny sobie chwaliły a ta maść tania jest więc kupie ją i wypróbuje A inny sposób napewno skuteczny ale droższy to laserowe usuwanie ale na 100% działa. Jeśli maść nie zadziała itd to zrobie laserem.
Okiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 11:12   #29
bec19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

witajcie. ja tez mam problem z rozstępami. Mam je od podstawówki najpierw były na pośladkach, teraz są na piersiach i udach. Ciągle znajduję nowe, stało się to moją obsesją.. Z moim TŻ jesteśmy już 3 lata on mówi , że wogóle ich nie widać, jednak ja wciąż się ich wstydzę, doszło już do tego, że gdy się mamy kochać wyłączam światło, mówię mu żeby zagasił, bo lepszy kimat wprowadza tym, jednak prawda jest taka, że wstydzę się mu pokazywać nago.. chyba już coś jest ze mną nie tak..
bec19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 19:23   #30
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: rozstępy :( proszę o szybką odpowiedź

Ehh... jest nawet specjalny wątek w kwestii seks-blokady z powodu rozstępów
Na pewno masuj swoje ciało , stosuj olejki , pilnuj by waga nie skakała...





_________________________

zastanawiam się na olejkiem OSIRIS OIL - moje rozstępy nie są duże ale już niestety białe ... jakie szanse są że to pomoże w połączeniu z masażem?

"Zawiera kombinację witaminy E, oleju z wiesiołka i olej migdałowy i olej z pestek brzoskwini " (o, tutaj http://allegro.pl/osiris-oil-100ml-olejek-na-rozstepy-blizny-16-99zl-i3017275844.html)

Co sądzicie kochane?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.