Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-20, 13:02   #1
blackdannce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 102

Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!


Witam serdecznie mam dość spory problem ponieważ ja bardzo lubię podróżować, uważam to za wspaniałą przygodę. Mam możliwości ponieważ podróżuję z rodzicami(mam 19 lat)
Niestety mój chłopak nigdy nigdzie nie był i cały czas zrzędzi, że podróżowanie jest beznadziejne. Nawet jak ja gdzies jadę to ma pretensje.
Martwi mnie to bo całe życie (z nim ale)bez podróżowania wydaje mi się po prostu nudne
Co myślicie?

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

hm?
blackdannce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 13:16   #2
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!

Może nie ma pieniędzy?
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 13:20   #3
jannocha
Przyczajenie
 
Avatar jannocha
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Żagań
Wiadomości: 14
Dot.: Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!

Realnie patrząc to jest dość spore prawdopodobieństwo, że będziesz podróżować ze swoim partnerem (jeśli nie tym to innym) - przepraszam za cynizm, ale w wieku 19 lat związki zazwyczaj nie są trwałe aż do końca życia.

A tak serio serio. Może weź go wyciagnij na weekend gdzieś, potem na drugi, trzecie. Potem będą wakacje - może spędzcie je wspólnie?

Piszesz, że nigdzie nie był, a Ty sobie podróżujesz z rodzicami. Może jest zbyt duża różnica w statusie materialnym i facet się wstydzi? może to sie wydawac głupie, ale czasami tak bywa.
jannocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 13:41   #4
blackdannce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 102
Dot.: Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!

Jego rodzice mają pieniądze na prawde... ale nie jeździli z nim jak był dzieckiem. A co do powagi związku to jesteśmy razem 2,5 roku.
Najgorsze jest to że on wyklucza podróże nawet gdyby miał pieniądze

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Chociaż teraz faktycznie może nie mieć ale ja nie wymagam od niego jeżdżenia ze mną na wakacje weekendy rozumiem, że to kosztuje . Chodzi tu jednak o to , że on nawet jeśli będziemy dorośli i będziemy mieć kase będzie jej żałował na wakacje...
blackdannce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 14:34   #5
krzyzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!

Cóż, jeżeli to dla Ciebie ważne i marzy Ci się, żeby podróżować ze swoim chłopakiem, a ten się nadal nie będzie zgadzał, to widzę tylko jedno wyjście - zmień chłopaka! Wiem, to drastyczne wyjście, ale może po prostu nie jesteście najlepiej dopasowani? 2,5 roku to nie tak dużo.
krzyzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 17:31   #6
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!

taki typ i tego nie zmienisz a świat jest zbyt piękny by go nie zwiedzić. Jak moja poprzedniczka musisz zmienić faceta, albo któreś z was będzie nieszczęśliwe.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 09:35   #7
blackdannce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 102
Dot.: Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!

Eh gdyby to było takie proste ... fajny jest <3 hehe
blackdannce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 09:29   #8
gabriel000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!

nie martw się zbytnio, dorośniecie, powiększycie rodzinę, na pewno jeszcze zechce podróżować, zacznij kupować magazyny podróżnicze, pokaż jak wspaniała jest polska i świat
gabriel000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 15:54   #9
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!

No cóż... Miałam podobną sytuację, tyle, że byłam trochę starsza i bardzo mi to przeszkadzało, bo jedyne co było możliwe, to wyciągnięcie mojego partnera na 5 dni nad morze i to był maks jego możliwości chęci podróżowania. A ja jestem zapalona, chcę zwiedzić i zobaczyć jak najwięcej!
I co zrobiłam? Z powodu różnic (tej, i wielu innych) rozstaliśmy się, poznałam mojego aktualnego tżta, który też jest zapalonym podróżnikiem noo iii... trochę już zwiedziliśmy razem, jeszcze więcej mamy w planach także... Niewiele Ci doradzę, poza sugestiami koleżanek powyżej.
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 13:59   #10
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!

Cytat:
Napisane przez blackdannce Pokaż wiadomość
Witam serdecznie mam dość spory problem ponieważ ja bardzo lubię podróżować, uważam to za wspaniałą przygodę. Mam możliwości ponieważ podróżuję z rodzicami(mam 19 lat)
Niestety mój chłopak nigdy nigdzie nie był i cały czas zrzędzi, że podróżowanie jest beznadziejne. Nawet jak ja gdzies jadę to ma pretensje.
Martwi mnie to bo całe życie (z nim ale)bez podróżowania wydaje mi się po prostu nudne
Co myślicie?

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

hm?
Musicie znaleźć jakiś kompromis. To, że nie lubi nie znaczy że nie może sprawić Tobie przyjemności i gdzieś pojechać a może akurat polubi podróże z Tobą. Zacznij może od podróży weekendowej, by się nie zniechęcił. A może to kwestia finansowa i po prostu wstydzi sie przyznać, że nie ma kasy na wyjazd. ??
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 13:12   #11
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!

1) Jeśli nigdy nigdzie nie był, to nawet nie wie, że to może być fajne. Spróbuj go namawiać na choćby krótkie wypady.
2) Ja bym nie była z facetem, który by mi zabraniał podróżować, bo on nie chce. Nie chce - niech nie jeździ, ale ja jeździć będę i już
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 12:06   #12
wisniowiecki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 26
Dot.: Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!

Może nie przepada za oklepanym podróżowaniem, nad morze, molo, wata cukrowa, piwo, smażalnia, koncert itd. Tylko coś niekonwencjonalnego? Podsuń mu pomysł byście pojechali na stopa na Mazury chociażby, we dwoje za jak najmniej kasy, takie wyzwanie. Nie zapomnij ze sobą gazu pieprzowego, bo różnie bywa z kierowcami.
wisniowiecki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 13:47   #13
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!

Cytat:
Napisane przez blackdannce Pokaż wiadomość
Witam serdecznie mam dość spory problem ponieważ ja bardzo lubię podróżować, uważam to za wspaniałą przygodę. Mam możliwości ponieważ podróżuję z rodzicami(mam 19 lat)
Niestety mój chłopak nigdy nigdzie nie był i cały czas zrzędzi, że podróżowanie jest beznadziejne. Nawet jak ja gdzies jadę to ma pretensje.
Martwi mnie to bo całe życie (z nim ale)bez podróżowania wydaje mi się po prostu nudne
Co myślicie?

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

hm?
Nie liczyłabym, że się zmieni- albo się ma bakcyla podróży i ciekawość świata, albo nie. Z tego, co piszesz- o jego ciągłym zrzędzeniu- wnioskuję, że on nie ma.

Swoją drogą, jestem ciekawa, co wydaje mu się takie beznadziejne w podróżowaniu?
Niewygody związane z przemieszczaniem się środkami lokomocji? I broń Boże- np. wcześniejsze wstanie z łóżka?
Konieczność pakowania się? Większe wydatki pieniężne?
__________________
Kot najgorszego sortu

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2014-03-04 o 13:48
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 16:57   #14
lubiecukier
Raczkowanie
 
Avatar lubiecukier
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 69
Dot.: Mój chłopak nienawidzi podróżowania....POMOCY!

heh znam takie przypadki, albo chłopów którzy mówią: "ja wszystko widziałem w telewizji. Po co mam tam jechać?"

Sama jeszcze kilka lat temu nie widziałam potrzeby w podróżowaniu. Dzisiaj nie wyobrażam sobie bez tego życia.

Może chłopak ma w sobie jakieś lęki o których nie wiesz? Zróbcie sobie mały weekendowy wypad niedaleko. Jeśli się zgodzi, to z czasem zwiększaj te dystanse Może się przełamie?
__________________
Jeśli chcesz być szczęśliwy, to po prostu bądź!
lubiecukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 17:57:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.