Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-24, 21:39   #3061
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mnie ostatnio OST przyszło w tydzień. Mam wrażenie, że działa na przebarwienia. Oby to nie były moje urojenia
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 11:49   #3062
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hm, mi nigdy nie przyszło w dłużej niż 2 tygodnie, między innymi właśnie od cosmeticmarket, ale Święta, więc kto wie
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 23:02   #3063
wyborcza27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ale na tym testerkorea to jest jakoś koszmarnie drogo! 20ml kremu pod oczy stworzonego z próbek wychodzi mi około 45 Euro! Wiem, że oryginalne opakowanie 20ml kremu kosztuje dużo więcej, ale w PL próbki chodzą coś po 3zł, czyż nie?
wyborcza27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 00:03   #3064
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez wyborcza27 Pokaż wiadomość
Ale na tym testerkorea to jest jakoś koszmarnie drogo! 20ml kremu pod oczy stworzonego z próbek wychodzi mi około 45 Euro! Wiem, że oryginalne opakowanie 20ml kremu kosztuje dużo więcej, ale w PL próbki chodzą coś po 3zł, czyż nie?

Najtaniej z reguły wychodzi zakup próbek na gmarket. Na testerkorea zawsze mieli jakies dzikie ceny to juz bardziej opłacalny jest ebay. A co do podróbek to przez 4 czy 5 lat jak zamawiam to nie zdarzyło mi sie kupic podrobionych próbek. Co do jednego szamponu miałam watpliwości ze wzgledu na jego klarowność ale tak to nigdy nie było problemu
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 12:55   #3065
Julia1977
Zadomowienie
 
Avatar Julia1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rajgród
Wiadomości: 1 264
GG do Julia1977
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez wyborcza27 Pokaż wiadomość
Ale na tym testerkorea to jest jakoś koszmarnie drogo! 20ml kremu pod oczy stworzonego z próbek wychodzi mi około 45 Euro! Wiem, że oryginalne opakowanie 20ml kremu kosztuje dużo więcej, ale w PL próbki chodzą coś po 3zł, czyż nie?
O którym kremie pod oczy piszesz?
Julia1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 17:51   #3066
wyborcza27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

su;m37 flawless
wyborcza27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 20:49   #3067
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Alzea Pokaż wiadomość
Hm, mi nigdy nie przyszło w dłużej niż 2 tygodnie, między innymi właśnie od cosmeticmarket, ale Święta, więc kto wie

Też zwalam to na kwestię świąt. Zamawiałam od niego już wiele razy i zawsze przychodziło, więc cierpliwie czekam


O, właśnie. Słuchajcie, jaki znacie najbardziej nawilżający azjatycki krem BB? Bardzo chciałabym nie używać pod nie kremu, a z przetestowanych Skin79 żaden nie dawał wystarczającego nawilżenia sam z siebie
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-26, 21:54   #3068
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Też zwalam to na kwestię świąt. Zamawiałam od niego już wiele razy i zawsze przychodziło, więc cierpliwie czekam


O, właśnie. Słuchajcie, jaki znacie najbardziej nawilżający azjatycki krem BB? Bardzo chciałabym nie używać pod nie kremu, a z przetestowanych Skin79 żaden nie dawał wystarczającego nawilżenia sam z siebie
wrzuce Ci mohego ulubienca, jest biały, dostosowuje sie do koloru skory jest idealny przy cerze normalnej i co najwazniejsze nawilza
http://www.ebay.pl/itm/RED-GENSENG-G...MAAOSw~gRVnRIo
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 22:20   #3069
mag_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 33
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
O, właśnie. Słuchajcie, jaki znacie najbardziej nawilżający azjatycki krem BB? Bardzo chciałabym nie używać pod nie kremu, a z przetestowanych Skin79 żaden nie dawał wystarczającego nawilżenia sam z siebie
Dla mnie bardzo nawilżający jest cushion z SanDaWha, mam cerę mieszaną, pod większość kremów BB/CC używałam lekkiego nawilzajacego serum, pod ten cushion nie muszę, a wieczorem skóra jest nawilzona.

Cytat:
Napisane przez wyborcza27 Pokaż wiadomość
Ale na tym testerkorea to jest jakoś koszmarnie drogo! 20ml kremu pod oczy stworzonego z próbek wychodzi mi około 45 Euro! Wiem, że oryginalne opakowanie 20ml kremu kosztuje dużo więcej, ale w PL próbki chodzą coś po 3zł, czyż nie?
A nie 4,5 euro? Przecież 10 próbek kosztuje 2800 won.
mag_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 07:15   #3070
Julia1977
Zadomowienie
 
Avatar Julia1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rajgród
Wiadomości: 1 264
GG do Julia1977
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez wyborcza27 Pokaż wiadomość
su;m37 flawless
20 ml kremu wychodzi 4,50 Euro lub 4,90 USD plus koszty wysyłki , która jest uzależniona od wagi, w sumie wyszło z wysyłką 9 USD, paczka jest oczywiście rejestrowana z podpisem... Oczywiście lepiej robić większe zakupy próbkowe

Edytowane przez Julia1977
Czas edycji: 2015-12-27 o 07:21
Julia1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 11:40   #3071
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
wrzuce Ci mohego ulubienca, jest biały, dostosowuje sie do koloru skory jest idealny przy cerze normalnej i co najwazniejsze nawilza
http://www.ebay.pl/itm/RED-GENSENG-G...MAAOSw~gRVnRIo
Ja zwątpiłam w to dopasowywanie się cc kremów próbowałaś może cc od Tony Moly? Niby powinien się dopasować, też jest biały z perełkami pigmentu ale u mnie on nie dostosowywał się do kolorytu, nadawał mojej skórze zupełnie inną tonację i przyciemniał. CC z su:m37 też się nie dostosowywał a tym żeńszeniowym cc kusisz od dawna tylko ciągle się obawiam że zrobi ze mnie prosiaka albo pomarańczkę. Masz porównanie z innymi koreańskimi cc?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 13:54   #3072
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Ja zwątpiłam w to dopasowywanie się cc kremów próbowałaś może cc od Tony Moly? Niby powinien się dopasować, też jest biały z perełkami pigmentu ale u mnie on nie dostosowywał się do kolorytu, nadawał mojej skórze zupełnie inną tonację i przyciemniał. CC z su:m37 też się nie dostosowywał a tym żeńszeniowym cc kusisz od dawna tylko ciągle się obawiam że zrobi ze mnie prosiaka albo pomarańczkę. Masz porównanie z innymi koreańskimi cc?
Jakieś opakowanko w domu mam, daj mi dane na PW to Ci zrobię odlewkę i wyślę Używam od dawna mam kolejne opakowanie, jaki ma minus? w mojej pracy zmienili światla i podkręcili klimatyzację, niestety po 6 h widać to na mojej twarzy więc albo robię szybki demakijaż, albo druga wersja nakładam revlon naked.

To mój pierwszy CC, wcześniej miałam
bb skin79 orange za beżowy
bb skin 79 snail za szary -nadawał mi tak koszmarny wygląd, na szczęście koleżance pasował...
misscha 13 i 21 za różowe
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 12:46   #3073
lisek65
Przyczajenie
 
Avatar lisek65
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 5
GG do lisek65
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

sing-sing-girl
ideaseller_kr - zamówiłam Mizon BB
f2plus1
rubyrubystore
Mam podejrzenia, że ci sprzedawcy sprzedają podróbki kremu bb Mizon Snail Repair. Opakowania na zdjęciach, które od nich dostałam wyglądają inaczej. Np. według wskazań producenta powinno być z tłu pudełka i opakowania logo firmy. Niestety sama zaopatrzyłam się w podróbkę już ponad pół roku temu i z opóźnieniem się zorientowałam.

Prawdopodobna podróbka ideaseller_kr.
lisek65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 13:10   #3074
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Lisku, czy opakowania nie były może zmieniane?
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 14:02   #3075
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mizon tak czesto zmienia opakowania ze nie nadążam. Raz maja hologramy to znowu sie ich pozbywają. Ten ślimakowy bb z mizona ogólnie był słaby z tego co pamietam

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Mam z gmarket ze sklepu mizona pare produktów z ostatniego zamówienia i na opakowaniach logo jest tylko na froncie i na gorze pudełka
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 10:30   #3076
lisek65
Przyczajenie
 
Avatar lisek65
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 5
GG do lisek65
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Lisku, czy opakowania nie były może zmieniane?
Też tak myślałam na początku, ale ostatnio znalazłam to https://www.facebook.com/media/set/?...2034570&type=1

Nie mam pewności jak pisałam, bo nie znalazłam zdjęć z tego roku. Blogerki jak komentują taki produkt powinny zamieszczać szczegółowe zdjęcia opakowań, bo sam przód niewiele się różni. Tak czy siak opakowania zawsze miały logo z tyłu, jeśli jakaś vlogerka/blogerka pokazywała. I tubka wydaje się być większa. Jak znajdziecie nowsze zdjęcia to się nimi podzielcie. Fajnie byłoby mieć pewność.
lisek65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 12:45   #3077
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej, dawno mnie tu nie bylo ale stwierdzilam ze potrzebuje peelingu jakiegos dobrego (ala enzymatyczny) poleci ktos cos? raczej zalezy mi na uzywaniu raz w tygodniu np. na weekend niz regularnie np co drugi dzien.

Druga sprawa to krem z filtrami. Szukam takiego matujacego i nawilzajacego (choc to juz niekoniecznie), na codzien uzywam Dr. G Brightening Balm z filtrem ale chcialabym wzmocnic ochrone.
Testowalam juz Biore Watery? mimo ze byl lekki nie potrafilam przekonac sie do takich grudek, ktore mial w sobie. Z watku widzialam pojedynscze opinie o wlasnie Biore, Hada Labo i Annesa.

Swoja droga lubie Dr. G Brightening Balm podoba mi sie jak kryje ale ma minimalnie za ciemny kolor (tak ciut ciut) probowalam takze primera i wersji Light ale nie pasuja mi. Mial ktos podobny problem i znalazl alternatywe? moze inny BB o podobnym dzialaiu bo tn DR.G na koniec dnia jest strasznie ciezki
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 12:50   #3078
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez lisek65 Pokaż wiadomość
Też tak myślałam na początku, ale ostatnio znalazłam to https://www.facebook.com/media/set/?...2034570&type=1



Nie mam pewności jak pisałam, bo nie znalazłam zdjęć z tego roku. Blogerki jak komentują taki produkt powinny zamieszczać szczegółowe zdjęcia opakowań, bo sam przód niewiele się różni. Tak czy siak opakowania zawsze miały logo z tyłu, jeśli jakaś vlogerka/blogerka pokazywała. I tubka wydaje się być większa. Jak znajdziecie nowsze zdjęcia to się nimi podzielcie. Fajnie byłoby mieć pewność.

Ja moge Wam wrzucić zdjęcia opakowań żelu ślimakowego, kremu peptydowego i hialuronowego kupionego w sklepie mizona na gmarket wiec oryginalne na żadnym opakowaniu nie ma logo z tylu
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 14:48   #3079
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie tu nie bylo ale stwierdzilam ze potrzebuje peelingu jakiegos dobrego (ala enzymatyczny) poleci ktos cos? raczej zalezy mi na uzywaniu raz w tygodniu np. na weekend niz regularnie np co drugi dzien.

Druga sprawa to krem z filtrami. Szukam takiego matujacego i nawilzajacego (choc to juz niekoniecznie), na codzien uzywam Dr. G Brightening Balm z filtrem ale chcialabym wzmocnic ochrone.
Testowalam juz Biore Watery? mimo ze byl lekki nie potrafilam przekonac sie do takich grudek, ktore mial w sobie. Z watku widzialam pojedynscze opinie o wlasnie Biore, Hada Labo i Annesa.

Swoja droga lubie Dr. G Brightening Balm podoba mi sie jak kryje ale ma minimalnie za ciemny kolor (tak ciut ciut) probowalam takze primera i wersji Light ale nie pasuja mi. Mial ktos podobny problem i znalazl alternatywe? moze inny BB o podobnym dzialaiu bo tn DR.G na koniec dnia jest strasznie ciezki

Ja Ci polecę Anessę Shiseido. Nie daje takiego typowego matu, raczej satynowe wykończenie, ale na pewno nie jest dewy więc możliwe, że by Ci podpasował
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 18:15   #3080
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, miała któraś z was może
- Snowgirl - Collagen White Strawberry & Snail Serum
- Snowgirl - Squalane Serum Cream
- Cathy Doll - Ready 2 white , white boosting cream ?

Nie mam pojęcia jak tego używać ani czy w ogóle warto a opisy niestety ,,w krzaczkach''. Wujka Google też spytam, po prostu fajnie byłoby wiedzieć czy któraś z was miała z tymi markami do czynienia i czy są godne polecenia.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 07:16   #3081
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny mam pytanie - kupiłam sobie próbkę SU:M 37 Flawless Regenerating Essence i masakrycznie wręcz mnie wysypało Kupiłam na polskim allegro od sprzedawcy, który ma tylko i wyłącznie pozytywne opinie. Czy w tej emulsji jest jakiś zapychający składnik? Czy któraś z Was miała podobny problem?

Pzdr
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 09:39   #3082
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć dziewczyny Mam możliwość kupienia po okazyjnej cenie kremu BB Missha Perfect Cover, jednak na opakowaniu jako data produkcji wskazany jest czerwiec 2014 r. Kosmetyk jest nowy, nie był otwierany, nie wiem jednak, jak wygląda kwestia ważności kosmetyków azjatyckich, będę wdzięczna za pomoc
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 11:06   #3083
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie - kupiłam sobie próbkę SU:M 37 Flawless Regenerating Essence i masakrycznie wręcz mnie wysypało Kupiłam na polskim allegro od sprzedawcy, który ma tylko i wyłącznie pozytywne opinie. Czy w tej emulsji jest jakiś zapychający składnik? Czy któraś z Was miała podobny problem?

Pzdr
Nigdy, a używam z cztery lata. Ale nigdy nie kupowalam na all
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 16:00   #3084
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dzięki za odpowiedź. Cóż może to jednak wina nowego kremu z filtrem (alko w składzie :/). Będę używała dalej, może mi przejdzie.
Dzięki i pozdrawiam
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 18:00   #3085
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Pozdrawiam sum:37 specyficznie pachnie lasem iglastym. Na początku zapach mnie drażnil, potem pokochalam
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 18:44   #3086
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Cóż może to jednak wina nowego kremu z filtrem (alko w składzie :/). Będę używała dalej, może mi przejdzie.
Dzięki i pozdrawiam
nie jest powiedziane że skoro górna półka i 99,9% to opinie pozytywne to nie ma prawa "zapchać" ja z tej serii miałam próbki kremu pod oczy kupione u topinkgirl i poza fajnym ziołowym zapachem i niezłym wygładzaniem(ja akurat bardzo lubię te sosnowe i anyżkowe zapachy sulwhasoo i su:m) to niestety ten przebogaty skład, wywoływał u mnie uczulenie. Może masz zbyt wrażliwą skórę, niektórzy tak reagują na sfermentowane składniki. Ja np nie polubiłam się z firmą OHUI, poza ich Black Serum które jest super
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 13:38   #3087
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Pare dnia temu skuszona opiniami zaczelam uzywac tego suma Flawless ale pod oczy i teraz sie zastanawiam czy to przez niego zrobilo mi sie podraznienie pod oczami. Po obydwu stronach dokladnie w tym samym miejscu taka czerwona kropka lekko chropowata 1cm srednicy. A na jednej brwi mala grudka(syfek )? Uzywaliscie tego kremu? Swoj kupilam na eBay w postaci probek u sprzedawcy z ponad 4tys opini (choc dla mnei byl nowym nickiem)
Wolalabym zeby to nie ten krem bo ma takie dobre opinie a potrzebuje koniecznie czegos na zmarszki
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 13:48   #3088
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
Pare dnia temu skuszona opiniami zaczelam uzywac tego suma Flawless ale pod oczy i teraz sie zastanawiam czy to przez niego zrobilo mi sie podraznienie pod oczami. Po obydwu stronach dokladnie w tym samym miejscu taka czerwona kropka lekko chropowata 1cm srednicy. A na jednej brwi mala grudka(syfek )? Uzywaliscie tego kremu? Swoj kupilam na eBay w postaci probek u sprzedawcy z ponad 4tys opini (choc dla mnei byl nowym nickiem)
Wolalabym zeby to nie ten krem bo ma takie dobre opinie a potrzebuje koniecznie czegos na zmarszki
Przeczytaj posty nad Twoim
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 15:17   #3089
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

...lasem iglastym - tak, moje próbki pachną dokładnie tak. Dodam, że krem pod oczy z tej serii w próbkach również nabyłam i pachnie identycznie. Nick sprzedającego na allegro to sul-soo.
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 17:31   #3090
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Przeczytaj posty nad Twoim
Czytalam..jest tam mowa o essencji a ja sie pytam o krem do oczu. Dlatego zreszta napisalam posta bo widze ze nie tylko ja mam problem z ta seria, choc zalezy mi na opiniach osob kore uzywaly kremu pod oczy,

Edytowane przez Villemo.
Czas edycji: 2016-01-05 o 17:33
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.