nowa praca mojego faceta STRAZ POZARNA-POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-15, 10:53   #1
marcelita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6

nowa praca mojego faceta STRAZ POZARNA-POMOCY


facet dostal nowa prace, straz pozarna, wyjezdza czy to koniec?
witam, zwracam sie z prosba o pomoc byc moze ktoras z was byla lub jest w tak makabrycznej sytuacji jak ja
z moim obecnym partnerem jest cudownie, zostal przyjety do strazy pozarnej, okazalo sie ze konieczna bedzie przeprowadzka poniewaz to w innym miescie, dodatkowo po miesiacu pracy wysylany bedzie na 3,5 miesieczne szkolenie na drugim koncu polski prosze opowiedzcie jak to wyglada jakie sa przepustki ? po odbyciu szkolenia wraca na 1,5 sluzbe po czym znowu szkolenie jak pogodzic z tym nasze wspolne zycie i plany?nie chce pozbawiac go marzen... PROSZE O WYPOWIEDZ KOGOS KTO BYL LUB JEST W PODOBNEJ SYTUACJI, JAK WYGLADA TO W REALIACH..
marcelita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 17:35   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: nowa praca mojego faceta STRAZ POZARNA-POMOCY

Cytat:
Napisane przez marcelita1 Pokaż wiadomość
facet dostal nowa prace, straz pozarna, wyjezdza czy to koniec?
witam, zwracam sie z prosba o pomoc byc moze ktoras z was byla lub jest w tak makabrycznej sytuacji jak ja
z moim obecnym partnerem jest cudownie, zostal przyjety do strazy pozarnej, okazalo sie ze konieczna bedzie przeprowadzka poniewaz to w innym miescie, dodatkowo po miesiacu pracy wysylany bedzie na 3,5 miesieczne szkolenie na drugim koncu polski prosze opowiedzcie jak to wyglada jakie sa przepustki ? po odbyciu szkolenia wraca na 1,5 sluzbe po czym znowu szkolenie jak pogodzic z tym nasze wspolne zycie i plany?nie chce pozbawiac go marzen... PROSZE O WYPOWIEDZ KOGOS KTO BYL LUB JEST W PODOBNEJ SYTUACJI, JAK WYGLADA TO W REALIACH..
no coś za coś..przepustki oczywiscie są.
ale za to ma dobry zawod i zapewne bedzie robil to co kocha a ty zamiast łkac że tobie jest zle-wspieraj go.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 22:40   #3
Juss
Raczkowanie
 
Avatar Juss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 184
Dot.: nowa praca mojego faceta STRAZ POZARNA-POMOCY

a nie prościej zapytać swojego faceta o te przepustki i jak to będzie wyglądało? Chyba zanim się tam zgłosił to się tym interesował, prawda?
Juss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:10   #4
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: nowa praca mojego faceta STRAZ POZARNA-POMOCY

Moj narzeczony jest strażakiem, wiec mogę się wypowiedziec Tez był na szkoleniu na drugim końcu Polski, przyjzedzał na weekendy z małymi wyjątkami (kiedy np. miał służbę, zostawał na weekendy, ale było to może z 3 razy). Teraz juz pracuje Nie martw się, to naprawde szybko zleci
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 20:53   #5
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: nowa praca mojego faceta STRAZ POZARNA-POMOCY

Cytat:
Napisane przez marcelita1 Pokaż wiadomość
z moim obecnym partnerem jest cudownie, zostal przyjety do strazy pozarnej, okazalo sie ze konieczna bedzie przeprowadzka poniewaz to w innym miescie, dodatkowo po miesiacu pracy wysylany bedzie na 3,5 miesieczne szkolenie na drugim koncu polski prosze opowiedzcie jak to wyglada jakie sa przepustki ?
kiedyś byly to szkolenia dłuższe, niedawno skrócili, wiec sie ciesz

składał papiery to wiedzial jak to będzie wyglądało
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.