Suchy ,czerwony napletek. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-24, 21:43   #1
mlekod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4

Suchy ,czerwony napletek.


Witam,mam 15lat.

Ostatnio zauważyłem,że mój napletek jest czerwony,suchy i lekko pieczący przy dotknięciu. Gdy nie mam zwodu,zołądź jest cały zasłonięty,da się napletek zsunąć,lecz gdy go puszczę to natychmiastowo zakrywa całego penisa i jest tak jakby zwężenie . Co to może oznaczać? Co mogę zrobić w takim wieku?
mlekod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 22:46   #2
Samozwaniec69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Suchy ,czerwony napletek.

od jakiego czasu masz taki problem czy wczesniej bylo normalnie ?
Moze zbyt czesto dokonujesz samogwaltu ?
Samozwaniec69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 09:58   #3
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Suchy ,czerwony napletek.

Chłopie, masz stulejkę. Marsz do lekarza, ale najpierw porozmawiaj z rodzicami jako, że jesteś niepełnoletni. Jeśli zależy Ci w przyszłości na udanym pożyciu seksualnym i dzieciach, to raczej nie zaniedbasz tej sprawy.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:16   #4
qatarynka
Raczkowanie
 
Avatar qatarynka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska czasem UK
Wiadomości: 123
Dot.: Suchy ,czerwony napletek.

Cytat:
Napisane przez mlekod Pokaż wiadomość
Witam,mam 15lat.

Ostatnio zauważyłem,że mój napletek jest czerwony,suchy i lekko pieczący przy dotknięciu. Gdy nie mam zwodu,zołądź jest cały zasłonięty,da się napletek zsunąć,lecz gdy go puszczę to natychmiastowo zakrywa całego penisa i jest tak jakby zwężenie . Co to może oznaczać? Co mogę zrobić w takim wieku?

Eh i w takich momentach wiem, że szkoła nie spełnia swojej podstawowej roli w okresie dojrzewania. Po pierwsze primo - tak jak zostało powiedziane masz albo stulejkę albo zapalenie albo uczulenie, alergia albo ... no właśnie nie jesteśmy tutaj lekarzami więc nie odpowiemy. Po drugie - prawa jest taka, że zazwyczaj wpisując swoje dolegliwości w google wyskoczy, że mamy raka albo poważną chorobę więc ... nie szukaj rad zdrowotnych w sieci bo możesz zostać wprowadzony w błąd. Po trzecie - wiem, że jest to wstydliwa sprawa, ale marsz do lekarza zanim sprawa się rozwinie i będzie nie dość, że bolesna to i długotrwała w leczeniu. Po czwarte - dr House nie istnieje
__________________
"Mężczyznę można „wykastrować” jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem" mistrz Woody
qatarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.