Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2. - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-04, 12:21   #3061
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

No w ciepłych wiosny jest kiepsko, ale w ecru jest nieźle tylko po prostu nie tak dobrze jak w czystej bieli.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 00:20   #3062
chmura lamp neonowych
chaos maker
 
Avatar chmura lamp neonowych
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 399
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz?

Raczej wolno, na złotawy brąz, bez czerwienienia się.

2. Kolor oczu


Ciemny piwny, z ciemniejszymi plamkami i bardzo wyraźną, prawie granatową obwódką wokół tęczówki.

3. Piegi:


Tylko latem, ale pojawiają się.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?

Kość słoniowa.

5. Naturalny kolor włosów:


Ciemny, chłodny brąz; latem nabiera złotych refleksów (od słońca).

6. Kolor ust:

Intensywny, raczej malinowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w mocnych, intensywnych kolorach: soczysty żółty, pomarańczowy, zielony, amarantowy, czerwony, turkusowy. Ładnie mi też w każdym odcieniu szarości i chłodnych pastelach. W bieli i czerni też jest dobrze.

Źle wyglądam w ciepłych brązach, rudym, bordo, żółtawych beżach i ciepłych pastelach.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?

Czysta biel i czerń, ale ciemny szary też pasuje. Brąz odpada.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?

Bardzo intensywne i bardzo jaskrawe pasują, chyba nie ma intensywnego/jaskrawego koloru, w którym bym brzydko wyglądała.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.


Raczej pasują, ale chyba lepiej mocne i czyste.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?


Zimne pasują mi wszystkie, jeżeli ciepłe, to tylko te najbardziej intensywne, np. mocny żółty, mocny pomarańcz itd.
Lepiej mi w srebrze.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?

Dobrze mi w drastycznych zestawieniach kolorów i dużych wzorach, chociaż wolę drobniejsze wzorki. Ale generalnie mam wrażenie, że w zbyt wzorzystych ubraniach moja twarz traci wyraz.


Z tego, co przeczytałam/przejrzałam, to chyba jestem CZYSTĄ ZIMĄ, przynajmniej najlepiej wyglądam w kolorach czystej zimy i kolorystyka też chyba pasuje.
Ale wydaje mi się, że do tego wszystkiego jeszcze musi być określony typ urody, ostatnio znalazłam test Davida Kibbe i według samego testu i moich odpowiedzi jestem SOFT CLASSIC, chociaż z twarzy pomieszałabym się z SOFT GAMINE.
__________________
"I didn't ask for this pain, it just came over me(...)
I'm so suprised you want to dance with me now,
I was just getting used to living life without you around."


"Boję się (...), że on zniknie, wiesz,
ten ktoś, kogo pokocham całym sercem bladym,
chociaż mówią, że go już nie mam."

Edytowane przez chmura lamp neonowych
Czas edycji: 2015-07-05 o 00:23
chmura lamp neonowych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 07:17   #3063
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Nie musi
Jeśli najbardziej pasują kolory BW, to jesteś BW. Można nią być nawet mając mysie włosy
Czerń i biel prawie od razu wskazuje Zimę. Tylko zależy, jaki to czysty żółty i pomarańczowy. Jeśli neutralne, to ok. Jeśli te podstawowr, czyli raczej ciepłe, to możesz być BW na granicy z BS. Zazdroszczę jak cholera
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 17:28   #3064
sylwia111155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Chodziło mi o zupełnie czystą biel (śnieżno-biała) i głęboką czarną czerń.. bez żadnych szarości czy niebieskich tonów. Sama nie wiem jak już na to patrzeć.. Analiza kolorystyczna chyba mnie przerosła..
sylwia111155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 19:40   #3065
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez chmura lamp neonowych Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz?

Raczej wolno, na złotawy brąz, bez czerwienienia się.

2. Kolor oczu


Ciemny piwny, z ciemniejszymi plamkami i bardzo wyraźną, prawie granatową obwódką wokół tęczówki.

3. Piegi:


Tylko latem, ale pojawiają się.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?

Kość słoniowa.

5. Naturalny kolor włosów:


Ciemny, chłodny brąz; latem nabiera złotych refleksów (od słońca).

6. Kolor ust:

Intensywny, raczej malinowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w mocnych, intensywnych kolorach: soczysty żółty, pomarańczowy, zielony, amarantowy, czerwony, turkusowy. Ładnie mi też w każdym odcieniu szarości i chłodnych pastelach. W bieli i czerni też jest dobrze.

Źle wyglądam w ciepłych brązach, rudym, bordo, żółtawych beżach i ciepłych pastelach.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?

Czysta biel i czerń, ale ciemny szary też pasuje. Brąz odpada.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?

Bardzo intensywne i bardzo jaskrawe pasują, chyba nie ma intensywnego/jaskrawego koloru, w którym bym brzydko wyglądała.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.


Raczej pasują, ale chyba lepiej mocne i czyste.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?


Zimne pasują mi wszystkie, jeżeli ciepłe, to tylko te najbardziej intensywne, np. mocny żółty, mocny pomarańcz itd.
Lepiej mi w srebrze.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?

Dobrze mi w drastycznych zestawieniach kolorów i dużych wzorach, chociaż wolę drobniejsze wzorki. Ale generalnie mam wrażenie, że w zbyt wzorzystych ubraniach moja twarz traci wyraz.


Z tego, co przeczytałam/przejrzałam, to chyba jestem CZYSTĄ ZIMĄ, przynajmniej najlepiej wyglądam w kolorach czystej zimy i kolorystyka też chyba pasuje.
Ale wydaje mi się, że do tego wszystkiego jeszcze musi być określony typ urody, ostatnio znalazłam test Davida Kibbe i według samego testu i moich odpowiedzi jestem SOFT CLASSIC, chociaż z twarzy pomieszałabym się z SOFT GAMINE.
A lepszy limonkowy kolor czy taka kanarkowa żółć?
Jak z makijażem? Dobrze wyglądasz w ciemnym smokey eye?

Ja też BW + Soft classic
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 11:20   #3066
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ecru i beże mogą sugerować, że masz domieszkę ciepłych typów
Niekoniecznie, są i chłodne odcienie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 09:13   #3067
Herooesn3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Świetny wątek, dużo fajnych informacji jak ocenić swój typ urody. Wydaje mi się, że ja jestem latem ( niebieskie oczy, blond włosy). Dzięki tej ocenie w końcu moge dopasować makijaż dla siebie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Herooesn3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 13:30   #3068
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Herooesn3 Pokaż wiadomość
Świetny wątek, dużo fajnych informacji jak ocenić swój typ urody. Wydaje mi się, że ja jestem latem ( niebieskie oczy, blond włosy). Dzięki tej ocenie w końcu moge dopasować makijaż dla siebie
Nie, równie dobrze możesz być zimą. W zasadzie każdym z typów.

A u mnie progres Udało mi się w końcu potestować szminki. Dały mi babki w pewnej drogerii wszystkie testery, lustro, płyn do demakijażu i jazda, się można było mazać do oporu. DW odpada na pewno, po zmalowaniu się ciemną chłodną szminką wyszło ze mnie 200% gota. Wyszło też, że nie mogę nosić niczego co odbiega kolorem od moich ust i nie jest chłodne. Ostatecznie mam kolory 02 i 07 z tego obrazka - http://2.bp.blogspot.com/-PdJP_G10_Q...0/DSC_6667.JPG
Dodam tylko, że na moich ustach 07 jest intensywniejsza, 02 tak samo jak na obrazku i też 02 wygląda na mnie lepiej.
Wniosek z tego taki, że jestem jakimś latem, a szminki sugerują nawet CS i SS. Trzeba będzie znów pomierzyć
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 13:52   #3069
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Jak z makijażem? Dobrze wyglądasz w ciemnym smokey eye?
A którym typom pasuje ciemne smoky eye? I czy od typu zależne jest czy uroda jest w stanie 'znieść' mocny i ciemny makijaż oczu i ust? W sensie nie być przytłoczonym takim makijażem?

A ja dziś chodzę w czystej bieli i tak się oglądam w każdym dostępnym świetle.
I wniosek jest taki, moim zdaniem jest okej, zaczerwienień nie wyciąga, za to w dziwny sposób wpływa na odcień skóry, jakby się robiła bardziej neutralna, bardziej porcelanowa, mniej żółtawa
Dziwne zjawisko, muszę znaleźć coś w złamanej bieli i ocenić czy będzie lepiej czy gorzej.

Natomiast w ramach potwierdzenia, że nie jestem typem ciepłym - w ciepłych zieleniach mi wyłażą cienie pod oczami a ja serio żadnych cieni nie mam

Czy ktoś może kojarzy jakieś charakterystyczne dla TW kolory szminek, które można dostać w Rossmanie albo z Golden Rose?
I to samo dla TS? Byłabym bardzo wdzięczna, mam trochę mętlik w głowie już
Albo raczej problem z nie patrzeniem na to jak wyglądam w kolorach przez pryzmat tego co mi się podoba Bo zgaszonych kolorów po prostu nie lubię i źle się w nich czuję.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 14:15   #3070
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
A którym typom pasuje ciemne smoky eye? I czy od typu zależne jest czy uroda jest w stanie 'znieść' mocny i ciemny makijaż oczu i ust? W sensie nie być przytłoczonym takim makijażem?





A ja dziś chodzę w czystej bieli i tak się oglądam w każdym dostępnym świetle.


I wniosek jest taki, moim zdaniem jest okej, zaczerwienień nie wyciąga, za to w dziwny sposób wpływa na odcień skóry, jakby się robiła bardziej neutralna, bardziej porcelanowa, mniej żółtawa


Dziwne zjawisko, muszę znaleźć coś w złamanej bieli i ocenić czy będzie lepiej czy gorzej.





Natomiast w ramach potwierdzenia, że nie jestem typem ciepłym - w ciepłych zieleniach mi wyłażą cienie pod oczami a ja serio żadnych cieni nie mam





Czy ktoś może kojarzy jakieś charakterystyczne dla TW kolory szminek, które można dostać w Rossmanie albo z Golden Rose?


I to samo dla TS? Byłabym bardzo wdzięczna, mam trochę mętlik w głowie już


Albo raczej problem z nie patrzeniem na to jak wyglądam w kolorach przez pryzmat tego co mi się podoba Bo zgaszonych kolorów po prostu nie lubię i źle się w nich czuję.


Od typu Kibbe tez jest zależne ile kolorów można "udźwignąć". Ja jestem zdiagnozowana jako SSu a mogę nosić mocniejszy makijaż i znieść więcej kontrastu bo mój typ to TR
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 14:46   #3071
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Z ciemnym makijażem może chodzi o to, że ciemne zimy czy ciemne jesienie są generalnie osobami o ciemnych włosach, ciemniejszej karnacji i ciemnych oczach wskutek czego ich naturalna kolorystyka jest ciemna więc i takie klimaty w makijażu podkreślają ich urodę. Mnie to przytłacza, TW fajnie wyglądają w ciemnym dramatycznym makijażu oczu, ale śliwki na ustach niekoniecznie wyglądają u nich fajnie. Na mnie ciemniejsze usta przejdą, ale nie wokół oczu.

Yonce, jednak TR? Ha ha. Ja zaczęłam od FG, przeszłam do SC, ale nadal uważam, że wzory TR (barokowe i koronki) są najlepsze przy twarzy. Podkreślają oczy i twarz jest inna, zawsze się dobrze czułam w koronkach i falbanach czy takich wzorach palais czy jak się je zwie. Figury TR nie mam, ale Charlize Theron czy Kristin Kreuk też ciężko nazwać babkami z talią, są raczej androgenic a Kibbe je tam wrzucił także stanęłam na niczym. SC dużo pasuje, przynajmneij w odniesieniu do FG, bo to soft, ale taka klasyka bez wzorów też trochę bez wyrazu się robie.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-07-07 o 14:50
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 15:01   #3072
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Z ciemnym makijażem może chodzi o to, że ciemne zimy czy ciemne jesienie są generalnie osobami o ciemnych włosach, ciemniejszej karnacji i ciemnych oczach wskutek czego ich naturalna kolorystyka jest ciemna więc i takie klimaty w makijażu podkreślają ich urodę. Mnie to przytłacza, TW fajnie wyglądają w ciemnym dramatycznym makijażu oczu, ale śliwki na ustach niekoniecznie wyglądają u nich fajnie. Na mnie ciemniejsze usta przejdą, ale nie wokół oczu.
Ale znowu wracamy do punktu wyjscia - najlepiej okreslic konkretny kolor, wrzucic tu swatche - tak naprawde kolor moze wydawac nam sie ciemny/jasny, zgaszony/czysty, cieply/chlodny, a dopiero w porownaniu z innymi kolorami mozna go okreslic
Cytat:
Yonce, jednak TR? Ha ha. Ja zaczęłam od FG, przeszłam do SC, ale nadal uważam, że wzory TR (barokowe i koronki) są najlepsze przy twarzy. Podkreślają oczy i twarz jest inna, zawsze się dobrze czułam w koronkach i falbanach czy takich wzorach palais czy jak się je zwie. Figury TR nie mam, ale Charlize Theron czy Kristin Kreuk też ciężko nazwać babkami z talią, są raczej androgenic a Kibbe je tam wrzucił także stanęłam na niczym. SC dużo pasuje, przynajmneij w odniesieniu do FG, bo to soft, ale taka klasyka bez wzorów też trochę bez wyrazu się robie.
Tak, zostalam zdiagnozowana przez GreteKredka jako TR i prawdopodobnie Soft Summer Pewnie przez ten wplyw TR caly czas wam tu pisalam ze SSu mi sie wydaja takie mdle, i ogolnie jasne typy sa dla mnie mdle a ja potrzebuje kontrastu

A nie jestes przypadkiem Soft Gamine? SC lepiej odrzuc skoro w takich romantycznych detalach ci jest dobrze

W ogole wydaje mi sie ze najlatwiejsze do ubrania sa typy Dramatic i Natural Jakos tak najwiecej pasujacych ubran widze w sklepach.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:07   #3073
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Z ciemnym makijażem może chodzi o to, że ciemne zimy czy ciemne jesienie są generalnie osobami o ciemnych włosach, ciemniejszej karnacji i ciemnych oczach wskutek czego ich naturalna kolorystyka jest ciemna więc i takie klimaty w makijażu podkreślają ich urodę. Mnie to przytłacza, TW fajnie wyglądają w ciemnym dramatycznym makijażu oczu, ale śliwki na ustach niekoniecznie wyglądają u nich fajnie. Na mnie ciemniejsze usta przejdą, ale nie wokół oczu.

Yonce, jednak TR? Ha ha. Ja zaczęłam od FG, przeszłam do SC, ale nadal uważam, że wzory TR (barokowe i koronki) są najlepsze przy twarzy. Podkreślają oczy i twarz jest inna, zawsze się dobrze czułam w koronkach i falbanach czy takich wzorach palais czy jak się je zwie. Figury TR nie mam, ale Charlize Theron czy Kristin Kreuk też ciężko nazwać babkami z talią, są raczej androgenic a Kibbe je tam wrzucił także stanęłam na niczym. SC dużo pasuje, przynajmneij w odniesieniu do FG, bo to soft, ale taka klasyka bez wzorów też trochę bez wyrazu się robie.
To ma sens
Zastanawiam się, bo parę razy słyszałam, że dobrze wyglądam w ciemnym makijażu oczu i mocnych ustach (ale też nie jakoś bardzo ciemnych, raczej intensywne czerwienie), że mnie to nie przytłacza. Dobrze się z resztą czuję w takim makijażu.
I tak pomyślałam, że może to mnie jakoś do decyzji popchnie
Ale nie widzę się jako dark cokolwiek

Muszę się wreszcie za te typy Kibbe'ego wziąć...
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:13   #3074
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Myślę, że w ciemnym makijażu oczu i czerwonych ustach każdy może dobrze wyglądać jak popatrzeć na celebrytki
To też jest uwarunkowane Kbbe czy kształtem oka. Ja mogę mieć co najwyżej rozmazaną kreskę kredką, bo eyelinerem wyglądam jak zdziwiony cyrkowiec To chyba kwestia jakiś cech romantic w twarzy, gdzie te ostre krawędzie w makijażu nie pasują.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:19   #3075
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Myślę, że w ciemnym makijażu oczu i czerwonych ustach każdy może dobrze wyglądać jak popatrzeć na celebrytki
To też jest uwarunkowane Kbbe czy kształtem oka. Ja mogę mieć co najwyżej rozmazaną kreskę kredką, bo eyelinerem wyglądam jak zdziwiony cyrkowiec To chyba kwestia jakiś cech romantic w twarzy, gdzie te ostre krawędzie w makijażu nie pasują.
Z tym pierwszym się nie zgodzę, znam co najmniej jedną osobę, na której ten zestaw będzie wyglądał karykaturalnie, zbyt delikatna uroda po prostu

Mi pasuje i wersja rozmazana i wyciągnięty eyeliner, po prostu w inny sposób podkreślają mi kształt oka. Nie wiem jak z typami Kibbe, ale na twarzy nie mam żadnych ostrych krawędzi, same miękkie linie.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:23   #3076
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość

W ogole wydaje mi sie ze najlatwiejsze do ubrania sa typy Dramatic i Natural Jakos tak najwiecej pasujacych ubran widze w sklepach.
Oj, zdziwiłabyś się ja wciąż nie moge się pogodzić ze swoim prawdopodobnie Naturalem i wcale nie podobają mi się ubrania w sklepach. Wolałabym być TR albo G

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość

Natomiast w ramach potwierdzenia, że nie jestem typem ciepłym - w ciepłych zieleniach mi wyłażą cienie pod oczami a ja serio żadnych cieni nie mam
W ciepłych to nawet mnie wyłażą, więc się nie dziw
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:27   #3077
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ale znowu wracamy do punktu wyjscia - najlepiej okreslic konkretny kolor, wrzucic tu swatche - tak naprawde kolor moze wydawac nam sie ciemny/jasny, zgaszony/czysty, cieply/chlodny, a dopiero w porownaniu z innymi kolorami mozna go okreslic

Tak, zostalam zdiagnozowana przez GreteKredka jako TR i prawdopodobnie Soft Summer Pewnie przez ten wplyw TR caly czas wam tu pisalam ze SSu mi sie wydaja takie mdle, i ogolnie jasne typy sa dla mnie mdle a ja potrzebuje kontrastu

A nie jestes przypadkiem Soft Gamine? SC lepiej odrzuc skoro w takich romantycznych detalach ci jest dobrze

W ogole wydaje mi sie ze najlatwiejsze do ubrania sa typy Dramatic i Natural Jakos tak najwiecej pasujacych ubran widze w sklepach.
SG na pewno nie Ja źle wyglądam w ciuszkach dla dziewczynek w ogóle nie jestem petit i ten gamine mi całkiem nie gra. Najbardziej w makijażu i zalecanych krojach. Natural mi nie gra, bo luźne kroje mi nie pasują. Classic jest zbyt symetryczny i zbyt klasyczny Dramatic nie, bo wzory dramatic są niedobre np jakieś paski i ostre krawędzie. Muszę być SC (tam są jakieś stójki, żaboty, koronki) z domieszką dramatic w twarzy, że mi wzory TR pasują
Tak jak Christina Ricci - u Kredki jest w SG, u Kibbe w romantic. Jak dla mnie ewidentnie dobrze jej w tych klimatach romantycznych i razem z Heleną Bohnam Carter (też u Kibbe romantic) wyraźnie odstaje od reszty SG.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-07-07 o 15:34
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:40   #3078
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Oj, zdziwiłabyś się ja wciąż nie moge się pogodzić ze swoim prawdopodobnie Naturalem i wcale nie podobają mi się ubrania w sklepach. Wolałabym być TR albo G
Czy ja wiem Teraz modne sa glownie style boho-hippisowski i minimalistyczny, z prostymi fasonami, ostrymi cieciami i bez detali. Kroluja ubrania oversize. Ciezko jest znalezc ubrania podkreslajace figure, talie.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
SG na pewno nie Ja źle wyglądam w ciuszkach dla dziewczynek w ogóle nie jestem petit i ten gamine mi całkiem nie gra. Najbardziej w makijażu i zalecanych krojach. Natural mi nie gra, bo luźne kroje mi nie pasują. Classic jest zbyt symetryczny i zbyt klasyczny Dramatic nie, bo wzory dramatic są niedobre np jakieś paski i ostre krawędzie. Muszę być SC (tam są jakieś stójki, żaboty, koronki) z domieszką dramatic w twarzy, że mi wzory TR pasują
Tak jak Christina Ricci - u Kredki jest w SG, u Kibbe w romantic. Jak dla mnie ewidentnie dobrze jej w tych klimatach romantycznych i razem z Heleną Bohnam Carter (też u Kibbe romantic) wyraźnie odstaje od reszty SG.
No to faktycznie brzmisz jak SC Bardzo fajny styl
Zreszta sa jeszcze te pierwiastki Ingenuine, Romantic, Ethereal itp., ktore tez robia swoje.

Christina Ricci dla mnie w ogole nie jest romantic Jest zbyt dziewczeca. Ona i sztampowe przyklady R - czyli np Marilyn Monroe, Beyonce, Christina Hendricks - to zupelnie inna budowa ciala.

W ogole to nie wiem czy piszac o Kibbem nie offtopujemy
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 15:48   #3079
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Czy ja wiem Teraz modne sa glownie style boho-hippisowski i minimalistyczny, z prostymi fasonami, ostrymi cieciami i bez detali. Kroluja ubrania oversize. Ciezko jest znalezc ubrania podkreslajace figure, talie.


No to faktycznie brzmisz jak SC Bardzo fajny styl
Zreszta sa jeszcze te pierwiastki Ingenuine, Romantic, Ethereal itp., ktore tez robia swoje.

Christina Ricci dla mnie w ogole nie jest romantic Jest zbyt dziewczeca. Ona i sztampowe przyklady R - czyli np Marilyn Monroe, Beyonce, Christina Hendricks - to zupelnie inna budowa ciala.

W ogole to nie wiem czy piszac o Kibbem nie offtopujemy
I to mi się nie podoba. Ale ja widze masę dopasowanych ubrań. Z tym że własnie oversize są modne. Ja jako N musiałabym w tym wyglądac ok, ale... haha poza tym, to zupełnie nie mój styl, ja lubie kosmos, teatralność... Kiedyś, gdy wybierałam się na klimatyczne imprezy, miałam mase koronek, falbanek, biżuterii, dodatków, ciekawe buty - normalnie byłam taka, jaką siebie widziałam i jak się czułam w środku.
Teraz nie mogę dobrać NIC.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 16:00   #3080
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Oj, zdziwiłabyś się ja wciąż nie moge się pogodzić ze swoim prawdopodobnie Naturalem i wcale nie podobają mi się ubrania w sklepach. Wolałabym być TR albo G



W ciepłych to nawet mnie wyłażą, więc się nie dziw
No spoko, ale zacytowałaś nie mój tekst Swoją drogą ciepłe zielenie to też nie moja bajka.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 16:05   #3081
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
No spoko, ale zacytowałaś nie mój tekst Swoją drogą ciepłe zielenie to też nie moja bajka.
A to Wizaż chyba zamulił
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 16:17   #3082
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
I to mi się nie podoba. Ale ja widze masę dopasowanych ubrań. Z tym że własnie oversize są modne. Ja jako N musiałabym w tym wyglądac ok, ale... haha poza tym, to zupełnie nie mój styl, ja lubie kosmos, teatralność... Kiedyś, gdy wybierałam się na klimatyczne imprezy, miałam mase koronek, falbanek, biżuterii, dodatków, ciekawe buty - normalnie byłam taka, jaką siebie widziałam i jak się czułam w środku.
Teraz nie mogę dobrać NIC.
A to się bardzo ładnie przeciwstawia cytatowi z getthelook:
"Z podziałem urody na typy wykreowane przez David’a Kibbe, wiąże się pewna ciekawostka. A właściwe bardzo istotna sprawa. Otóż przynależność do danego typu łączy się z określonymi cechami charakteru, temperamentem, sposobem bycia. W tym przypadku zależność jest o wiele wyraźniejsza i bardziej autentyczna, niż w przypadku podziału na typy kolorystyczne."

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że typ budowy albo kolorystyczny ma cokolwiek wspólnego z temperamentem/charakterem/sposobem bycie
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 16:29   #3083
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Czy ja wiem Teraz modne sa glownie style boho-hippisowski i minimalistyczny, z prostymi fasonami, ostrymi cieciami i bez detali. Kroluja ubrania oversize. Ciezko jest znalezc ubrania podkreslajace figure, talie.


No to faktycznie brzmisz jak SC Bardzo fajny styl
Zreszta sa jeszcze te pierwiastki Ingenuine, Romantic, Ethereal itp., ktore tez robia swoje.

Christina Ricci dla mnie w ogole nie jest romantic Jest zbyt dziewczeca. Ona i sztampowe przyklady R - czyli np Marilyn Monroe, Beyonce, Christina Hendricks - to zupelnie inna budowa ciala.

W ogole to nie wiem czy piszac o Kibbem nie offtopujemy
No właśnie, bo można te typy interpretować wg fizjonomii a można wg wrażenia. Dla mnie Christina Ricci jest nie bardziej i nie mniej dziewczęca niż Amanda Seyfried, romantic
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 16:30   #3084
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
A to się bardzo ładnie przeciwstawia cytatowi z getthelook:
"Z podziałem urody na typy wykreowane przez David’a Kibbe, wiąże się pewna ciekawostka. A właściwe bardzo istotna sprawa. Otóż przynależność do danego typu łączy się z określonymi cechami charakteru, temperamentem, sposobem bycia. W tym przypadku zależność jest o wiele wyraźniejsza i bardziej autentyczna, niż w przypadku podziału na typy kolorystyczne."

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że typ budowy albo kolorystyczny ma cokolwiek wspólnego z temperamentem/charakterem/sposobem bycie
Ja odrzucam wszystkie porady, bo mam swój styl, który lubię. Po prostu myślałam, że znajdę coś fajnego. Z tym że ostatnio ubieram się jak chłop i chcę to zmienić. A nie wiem, jak

Oczywiście, że nie ma. Taka spokojna kolorystycznie SS przecież może być gorącą kochanką
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 16:49   #3085
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
A to się bardzo ładnie przeciwstawia cytatowi z getthelook:
"Z podziałem urody na typy wykreowane przez David’a Kibbe, wiąże się pewna ciekawostka. A właściwe bardzo istotna sprawa. Otóż przynależność do danego typu łączy się z określonymi cechami charakteru, temperamentem, sposobem bycia. W tym przypadku zależność jest o wiele wyraźniejsza i bardziej autentyczna, niż w przypadku podziału na typy kolorystyczne."

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że typ budowy albo kolorystyczny ma cokolwiek wspólnego z temperamentem/charakterem/sposobem bycie
Styl ubierania może się wiązać z jakimś style bycia/charakterem, ale czy te typy mogą? Nie wiem. To chyba trochę jak generalizowanie co do znaku zodiaku
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 17:05   #3086
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Może cos w tym jest Ja znam osobę która jest na pewno Classic albo SC. Dziewczyna ma mnóstwo gracji, jest oazą spokoju, no po prostu ma klasę, bije od niej taka aura dystyngowania Ale oczywiście jeden przypadek, a nawet kilka przypadków, nie potwierdzają reguły.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 17:13   #3087
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Może cos w tym jest Ja znam osobę która jest na pewno Classic albo SC. Dziewczyna ma mnóstwo gracji, jest oazą spokoju, no po prostu ma klasę, bije od niej taka aura dystyngowania Ale oczywiście jeden przypadek, a nawet kilka przypadków, nie potwierdzają reguły.
Heh, szkoda, że siebie nie możemy tak ocenić w sensie wrażenie jakie sprawiamy
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 09:46   #3088
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość

Czy ktoś może kojarzy jakieś charakterystyczne dla TW kolory szminek, które można dostać w Rossmanie albo z Golden Rose?
I to samo dla TS? Byłabym bardzo wdzięczna, mam trochę mętlik w głowie już
Z GR z serii Velvet Matte nr 13 (podobno odpowiednik Girl About Town z MACa) Mam i dla mnie jest zbyt intensywna niestety (jestem prawdopodobnie CS), ale ogólnie kolor jest genialny Z GR mam też nr 08 - bardzo ładny, u mnie intensywny róż nieco cukierkowy i nr 19 - dla mnie za ciemna, ale nałożona w małej ilości jest ok na jesień/zimę. Moja mama ma nr 04 (podobno podobna do Impassioned z MACa) i ten kolor mi w ogóle nie pasuje, wyglądam w niej jak klaun Jakoś tak sztucznie, zbyt kolorowo i jest dla mnie zbyt ciepła, ale możesz obczaić, bo ten kolor jest popularny. Czaję się na nr 7 A z serii Vision Lipstick mam nr 103 - bardzo ładny, różany kolorek, dla mnie idealny na co dzień.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2015-07-08 o 09:49
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 11:36   #3089
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
A to się bardzo ładnie przeciwstawia cytatowi z getthelook:
"Z podziałem urody na typy wykreowane przez David’a Kibbe, wiąże się pewna ciekawostka. A właściwe bardzo istotna sprawa. Otóż przynależność do danego typu łączy się z określonymi cechami charakteru, temperamentem, sposobem bycia. W tym przypadku zależność jest o wiele wyraźniejsza i bardziej autentyczna, niż w przypadku podziału na typy kolorystyczne."

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że typ budowy albo kolorystyczny ma cokolwiek wspólnego z temperamentem/charakterem/sposobem bycie
Też w to nie wierzę, natomiast Kibbe ma dużo wspólnego z aktorstwem, więc raczej chodzi o wrażenie czy stereotyp niż prawdziwy charakter.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Z ciemnym makijażem może chodzi o to, że ciemne zimy czy ciemne jesienie są generalnie osobami o ciemnych włosach, ciemniejszej karnacji i ciemnych oczach wskutek czego ich naturalna kolorystyka jest ciemna więc i takie klimaty w makijażu podkreślają ich urodę. Mnie to przytłacza, TW fajnie wyglądają w ciemnym dramatycznym makijażu oczu, ale śliwki na ustach niekoniecznie wyglądają u nich fajnie. Na mnie ciemniejsze usta przejdą, ale nie wokół oczu.

Yonce, jednak TR? Ha ha. Ja zaczęłam od FG, przeszłam do SC, ale nadal uważam, że wzory TR (barokowe i koronki) są najlepsze przy twarzy. Podkreślają oczy i twarz jest inna, zawsze się dobrze czułam w koronkach i falbanach czy takich wzorach palais czy jak się je zwie. Figury TR nie mam, ale Charlize Theron czy Kristin Kreuk też ciężko nazwać babkami z talią, są raczej androgenic a Kibbe je tam wrzucił także stanęłam na niczym. SC dużo pasuje, przynajmneij w odniesieniu do FG, bo to soft, ale taka klasyka bez wzorów też trochę bez wyrazu się robie.
Nie, raczej o to, że karnacja ma ten specyficzny efekt "cienia", w związku z czym ciemne cienie jakoś naturalnie wygladają (jak więcej cienia? ) Oczy i włosy nie muszą być takie znowu ciemne, moga być zielone oczy i ciemny blond.

Śliwka też zalezy jaka, bo niektóre kolory to po prostu bardzo ciemne kolory lata i jesieni, a nie zimy.


Charlize Theron i Kristin Kreuk mają bardzo słodkie twarze, ale figury faktycznie raczej za bardzo romantic nie przywodzą na myśl, chociaż może to są te kwestie trudniejze do wychwycenia, bo Kibbe ma działać niezlaeznie od tuszy czy stopnia umięśnienia.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 16:56   #3090
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze wyglądam w czerwieniach, fioletach, zarówno tych chłodniejszych jak i cieplejszych, ale muszą być ciemne i głębokie, najgorzej mi w jasnych, pastelowych, chłodnych kolorach typu jasny błękitny, jasny różowy, jasny beż. Ogólnie niebieski mi nie pasuje, chyba że jest ciemny i zgaszony.

2. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?
Nie wyglądam źle w bieli ani czerni, powiedziałabym że neutralnie. W ciemnym brązie wyglądam ok, ciemny szary trochę gorzej.

3. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?
Zdecydowanie nie, źle wyglądam w jaskrawych kolorach.


4. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Raczej nie, ogólnie źle mi w szarym.

*** Pytanie dodatkowe: a może zamiast szarego dobrze ci w kolorach, złamanych brązem?
Dużo lepiej.

5. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
Biżuteria pasuje mi i złota i srebrna (chociaż wolę srebrną), kolory też i ciepłe i zimne, ale nieprzesadnie zimne.


6. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
Raczej lepiej mi bez kontrastów.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko (najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
dosyć szybko, bardzo rzadko mam jakiekolwiek oparzenia słoneczne, odcień opalenizny ciepły.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy) - jasna czy raczej zdecydowana?
ciemne, brązowe z czarną obwódką, bliżej źrenicy ciepły brąz, jak się bliżej przyjrzeć to przy obwódce są lekko zielonkawe, ale bez plamek. Brwi chłodny średniociemny brąz, rzęsy też ciemne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe, ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Na nosie w lecie, ciepłe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?
W zimie dosyć jasny, neutralny, twarz dosyć chłodna, nie rumienię się, w lecie cieplejszy, złotawy.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny? Jaki mają odcień? Czy kolor ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
średniociemny brąz, dosyć chłodny

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Różowe, średniociemne.

Robiłam też ankietę na blogu GretyKredki i wyszedł mi typ Theatrical Romantic, ciekawa sprawa

i jeszcze odnośnie kolorów ciepłych i zimnych to mam z tym trochę problem, wcześniej myślałam, że jestem typem zdecydowanie ciepłym, ale bardzo ciepły brąz kłócił się z kolorem ust i cery, za to zbyt zimny kłóci się z ciepłym kolorem oczu.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2015-07-08 o 17:14
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 13:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.