Tamilee Web - pytanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-18, 17:14   #1
ILYSMPF
Przyczajenie
 
Avatar ILYSMPF
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26
Unhappy

Tamilee Web - pytanie?


Witam was, z góry mówię, że nie szukałam bo nie mam zbytnio na to czasu, wątku i być może taki sie pojawil jesli tak to z gory przepraszam. czytałam pozytywne opinie o ćwiczeniach Tamilee web, ale nigdzie nie dowiedzialam sie, czy jesli zaczelabym takie cwiczenia, czy w jakims stopniu spale tluszcz z brzucha, ktorego niestety mam duzo, dodam jeszcze, ze zaczynam jezdzic codziennie wieczorem po 1,5 h na rolkach ;> a do 23 czerwca chce pozbyc sie tego co niechciane, czekam na odp.
ILYSMPF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 18:08   #2
Pinky Doll
Raczkowanie
 
Avatar Pinky Doll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 172
GG do Pinky Doll
Dot.: Tamilee Web - pytanie?

cwicze te cwiczenia na abs tamilee web, i sa efekty, ja na poczatku cwiczylam 3 razy w tyg. u gory miesnie sie pojawily, brzuch bardziej plaski -ale tzreba pamietac o odpowiedniej diecie. cwiczenia same w sobie nie spowoduja ze tluszcz na brzuchu ci sie zmniejszy, trzeba odpowiednio jesc. ja przestalam jesc slodycze, nic nie slodze, malo sole. od czasu do czasu pozwalam sobie na male co nieco tj. batonik muesli, albo jakies ciasto ktore sama pieke. rolki sa super pomyslem jeszcze popracuj nad dieta dolacz cw tamilee web i gotowe;d
Pinky Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 18:59   #3
ILYSMPF
Przyczajenie
 
Avatar ILYSMPF
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26
Dot.: Tamilee Web - pytanie?

a po jakim czasie zaczely sie u Ciebie pojawiac efekty? ja juz przestalam jesc slodkie, czasem sobie skubne jakies winogronko, ale nawet do slodkiego mnie niee ciągnie. Ogolnie przez nie cale 2 miesiace biegalam, ale to nie dla mnie lydki straasznie mi sie umiesnily i nie moglam spodni wsunac :p
ILYSMPF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 10:27   #4
Pinky Doll
Raczkowanie
 
Avatar Pinky Doll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 172
GG do Pinky Doll
Dot.: Tamilee Web - pytanie?

wiesz, ja czulam po pierwszych cwiczeniach ze miesnie sie 'ruszyly' ale tak naprawde po miesiacu juz widac efekty, i je czuc ja tez biegam, ale po nierownym terenie, po lesie lub pagorkach itd, bo jak na plaskim biegasz to ze stawami moga byc problemy;/ zamiast slodyczy mozna jesc suszone owoce lub swieze i pestki slonecznika jak masz spadki energii w ciagu dnia. najlepiej tez zrezygnowac z alkoholu i fajek. powodzenia 3mam kciuki!
Pinky Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:27   #5
ILYSMPF
Przyczajenie
 
Avatar ILYSMPF
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26
Dot.: Tamilee Web - pytanie?

skorzytam z Twoich rad, bo zalezy mi na szybkim efekcie, ktory pozniej bedzie jedynie do podtrzymania Pojawię się jeszcze, gdy będę mogła się pochwalić efektami
ILYSMPF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 09:57   #6
kamilapasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: szczytno
Wiadomości: 10
Dot.: Tamilee Web - pytanie?

hej dziewczyny!! z tego co piszecie wychodzi ze osoba z oponka moze swobodnie cwiczyc temilaa webb tak??? pytam poniewaz znajomi strasza mnie ze zamiast spalic oponke wyrobie sobie miesnie i brzuch bedzie wygladal jeszcze gorzej niz teraz. wydaje mi sie ze to nie prawda ale chcem sie upewnic. oczywiscie trzymam diete i do tego codziennie jezdze pol godziny na rowerze treningowym, a od wczoraj 3 programy temilee webb dolaczylam. czy myslicie ze to cos pomoze na moja oponke???
kamilapasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.