Meble systemowe (modułowe) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-29, 09:19   #31
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

wow! kaśka26 jestem pod wrażeniem wielkości Twojego salonu!. On jest większy niż całe moje mieszkanie!
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 09:50   #32
^olka^
Rozeznanie
 
Avatar ^olka^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 528
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

heh kaśka 26, nie wiem wszystko jest możliwe ja wymyśliłam pionowe pasy na ścianie, 2 będą całe bordo, a dwie pozostałe będą w pionowe pasy bordowo-łososiowe... kuchania będzie w kolorze caffe latte, a sypialnia jakaś chyba kremowa, nie mam jeszcze koncepcji dziś idziemy szukać lodówki, chcę inoxa, ale electroluxa, ktory nam się podoba nigdzie nie ma chyba będę zmuszona wybrać coś innego...
^olka^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 19:05   #33
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Magda 77... ja mieszkam na poddaszu użytkowym (dosyć wysokie, ale zawsze to poddasze więc to 80 m2 wcale nie wygląda na taką dużą powierzchnię przez te wszechobecne skosy Całość ma 120m2 i powiem ci szczerze że tylko jedno miejsce znalazłam, żeby umieścić szafę z rozsuwanymi drzwiami Z metrażu będę się cieszyć,jak juz wszystko zrobię... Bo teraz to mam tylko wrażenie że za wszystko płacę podwójnie Ot przykład... Mówię do taty... tutaj chcę mieć wysepkę z kafelek... A ta wysepka to wyszła 16 m2
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 19:09   #34
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Cytat:
Napisane przez ^olka^ Pokaż wiadomość
heh kaśka 26, nie wiem wszystko jest możliwe ja wymyśliłam pionowe pasy na ścianie, 2 będą całe bordo, a dwie pozostałe będą w pionowe pasy bordowo-łososiowe... kuchania będzie w kolorze caffe latte, a sypialnia jakaś chyba kremowa, nie mam jeszcze koncepcji dziś idziemy szukać lodówki, chcę inoxa, ale electroluxa, ktory nam się podoba nigdzie nie ma chyba będę zmuszona wybrać coś innego...
^olka^ mam nadzieję że udało się kupić wymarzony sprzęt, a nie zmuszać się do innego Zaciekawiłaś mnie caffe latte... Masz upatrzony już jakiś konkretny nr farby lub firmę? Pozdrówki
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:05   #35
^olka^
Rozeznanie
 
Avatar ^olka^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 528
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

nom jestem zadowolona, okazało się, że electrolux za 2 tyg. wprowadza nowe modele lodówek na rynek, dlatego nigdzie nie można już tych starych dostać niezmiernie się z tego cieszę, ja to ja, ale mój ukochany szczególnie, te lodówki strasznie mu przypadły do gustu a dziś walczyliśmy z kupnem żelazka, w gruncie rzeczy nic nie wybraliśmy, ale obsługiwał nas przezabawny Francuz, mówiący świetnie po polsku... mieliśmy niezły ubaw jeśli chodzi o farbę to podoba mi się kolor duluxa, o takiej właśnie nazwie, słyszałam różne opinie o duluxie, więc może poszukam zbliżonego koloru, ale innego producenta...
^olka^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 08:25   #36
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

No to cieszę się bardzo A electrolux to podobno najlepszy sprzęt AGD więc warto poczekać na nowszy model Wiesz, ja też słyszałam całkiem sprzeczne opinie na temat Duluxa, choć musze przyznać, że kolory ma przepiękne i chyba jednak spróbuje. Co mogę ci polecić to Nobilesa, ja mam na dole jedną sypialnię pomalowaną na jesień dyniową - farba jest lateksowa, można ją przetrzeć delikatnie, kolor pięknie się trzyma, bardzo fajnie się nią malowało i starannie kryła.Tylko nie ma niestety takiego wyboru barw jak w Duluxie;(
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 10:56   #37
^olka^
Rozeznanie
 
Avatar ^olka^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 528
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

też słyszałam bardzo dobre opinie o electroluxie, dlatego też zdecydowaliśmy się na pralkę i lodówkę tej firmy... jeśli chodzi o farbę to nie wiem sama, zobaczymy co nasza ekipa remontowa powie, podobno tikurilla, czy jak tam ona się nazywa, jest dobra... z góry przepraszam, że bajam nie na temat, ale tak jakoś się rozgadałam, miło się w tym wątku zrobiło więc gadam o wszystkim
^olka^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-02, 14:53   #38
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Ja też o ticurlilli słyszałam, ale ceny chyba większe... A co do trafności wypowiedzi na tym wątku... to zawsze mozemy powiedzieć, że na pięknych duluxowych lub tikurillowskich ścianach MEBLE MODUłOWE wyglądają świetnie
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 15:21   #39
^olka^
Rozeznanie
 
Avatar ^olka^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 528
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

wracając do mebli, to wczoraj wybraliśmy krzesła z vox'a... wydaje mi się, że będą pasowały do ellipe, bo te z zestawu nie podobają mi się...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _krzeslo_montego.jpg (4,6 KB, 8 załadowań)
^olka^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 15:10   #40
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

no bo faktycznie tamte krzesła się im nie udały... ale nóżki będą pasować? a obicie z czego jest? Uściski
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 08:56   #41
^olka^
Rozeznanie
 
Avatar ^olka^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 528
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

obicie imituje skóre, nie mam pojęcia co to jest powinno pasować do elippe, przynajmniej tak mi się wydaje
^olka^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-05, 15:13   #42
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

a siadałaś już na nie??? i jak? czujesz się jak królowa w tronie??? bo wyglądają na wygodne tylko z dupskiem się rozsiąść
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 15:20   #43
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

a ja po moich ostatnich prawie 1,5 miesięcznych perypetiach z BRW nigdy więcej nic tam nie kupię... to tak odbiegając od tematu bo ja ich nie polecam, ani mebli, ani firmy, bo i jedno i drugie niesolidne.
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 11:04   #44
^olka^
Rozeznanie
 
Avatar ^olka^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 528
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

moja siostra ma BRW i jest zadowolona, widocznie uzależnione jest to od systemu, już ktoś tu pisał, że część systemów jest dobrej jakości, a inne są do luftu...

kaśka26 mam nadzieję, że krzesło będzie wygodne, jeszcze nie siedziałam
^olka^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 13:32   #45
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

a dlaczego tak skreśliłaś brw??? jest aż tak źle? bo jeśli chodzi o obsługę to ja akurat w salonie w moim mieście też nie jestem zadowolona z obsługi... o odzywki takiego kolesia... aż się człowiek siny robi!!! ale znowu nie chcę przekreślać całego salonu bo niektóre mebelki są świetne. Jak wyzej wspomniałam ja mam sypialnię Dream - nie polecam bo kiepska okleina, ale inne modele z pewnością są wytrzymalsze JESTEM OPTYMISTKą Pozdrawiam
serdecznie

^OLKA^ NA CO TY CZEKASZ - Z DUPCIą NA TRON I RZąDź KRóLOWO

Edytowane przez kaśka26
Czas edycji: 2006-10-10 o 13:34 Powód: TO DO CHILANES;)
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 16:32   #46
platynka80
Rozeznanie
 
Avatar platynka80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 906
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

czy masz juz zdjecia swej kuchni?tzn nika?chce kupic i nie wiem,co robic
platynka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 13:22   #47
elphame
Raczkowanie
 
Avatar elphame
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: piszę z domu ;)
Wiadomości: 55
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Ja również wybrałam do salonu meble fimry VOX - Modern Home już nie mogę sie doczekać zakupu i tego ustawiania


Wesołych i pogodnych Świąt!


----------------------------------------------
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007091500300330.png
elphame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 10:54   #48
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Ja również posiadam BRW, jednak nie jestem zadowolona. Wybrałam chyba najgorszy system jaki ma BRW, mam system XX1.
Chciałam zrobić w pokoju przemeblowanie i inaczej je poustawiać, a raczej rozstawić, aby nie tworzyły meblościanki. Moje wizualizacje znajdziecie w temacie "które meble wybrać". Proszę pomóźcie!!!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 19:06   #49
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Ja również posiadam BRW, jednak nie jestem zadowolona. Wybrałam chyba najgorszy system jaki ma BRW, mam system XX1.
Chciałam zrobić w pokoju przemeblowanie i inaczej je poustawiać, a raczej rozstawić, aby nie tworzyły meblościanki. Moje wizualizacje znajdziecie w temacie "które meble wybrać". Proszę pomóźcie!!!
chciałabym ci pomóc, ale nic nie mogę wymyślić, bo szczerze mówiąc nie podoba mi się ten system. (nawiasem mówiąc edytowałaś swoje posty na w/w wątku i usunęłaś zdjęcia - przynajmniej ja ich nie widzę)
gdybym jednak była skazana na te meble wyrzuciałabym do strzału ten regał z rurką czy co to tam jest. a z resztą można coś pokombinować. wrzuć fotki to się pomyśli

kaśka 26 tak się zastanawiam w którym sklepie taka tragiczna obsługa.....
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 19:20   #50
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Cytat:
Napisane przez Magda77 Pokaż wiadomość
chciałabym ci pomóc, ale nic nie mogę wymyślić, bo szczerze mówiąc nie podoba mi się ten system. (nawiasem mówiąc edytowałaś swoje posty na w/w wątku i usunęłaś zdjęcia - przynajmniej ja ich nie widzę)
gdybym jednak była skazana na te meble wyrzuciałabym do strzału ten regał z rurką czy co to tam jest. a z resztą można coś pokombinować. wrzuć fotki to się pomyśli

kaśka 26 tak się zastanawiam w którym sklepie taka tragiczna obsługa.....
Wstawię taką wizualizacje jak obecnie mam ustawione meble, ale dopiero jak bede miała taką możliwość
Narazie razem z wizażankami doszłyśmy do wniosku, ze najlepiej bedzie wyglądało jak na fotce w ostatnim poscie tego tematu
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 12:37   #51
kaśka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 46
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

cze Magda77 - tak porażająca (negatywnie niestety) obsługa jest w Grudziądzu. I mimo, iż podobają mi się mebelki w BRW to niemożność dokonywania wyboru, konsultacji ze sprzedającym... ba - jakiegokolwiek porozumienia lub choćby milczenia z jego strony, bo facet wstawia swoje żałosne wywody to moje pieniążki powędrowały do salonu VOX, z czego bardzo się teraz cieszę. Mam radość, że 15 000 zł na mebelki nie zostanie doliczone do premi dla sprzedawcy w BRW Pozdrawiam serdecznie
kaśka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 08:52   #52
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Dołączam wizualizacje mojego pokoju po remoncie. Jak już wpominałam mam BRW system XXI. Co myślicie o taki rozstawieniu mebli?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pokój dziennyw.jpg (26,0 KB, 89 załadowań)
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 09:32   #53
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

jest ok, tylko zdjęłabym to coś z witryny. może postaw to obok....
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 09:44   #54
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

To coś na witrynie to subofer z kina domowego. Nie mam gdzie to położyć. Po lewej stronie mąż powiedział, że może zachlapać wodą z akwarium a z prawej przeszkadzałoby w otwieraniu okna balkonowego. Chociaż w ostateczności mo9głoby stać na podłodze, po prawej stronie, myślicie, że tak będzie lepiej? Co powiecie o tej półce?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-01-15 o 22:34
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 13:49   #55
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

oj madzia.a własnie odpowiedziałam na twój post dotyczący tej aranżacji w innym wątku. a szczerze mówiąc to już chyba trzeci wątek na ten sam temat. zdecyduj się na jeden bo się straszny chaos robi
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 13:52   #56
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Chyba masz racje. Więcej nie będe wklejała swoich zdjęć w tym wątku.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 09:40   #57
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Głosnik basowy powinien stać na podłodze. jak tak go zostawisz to ci sie cala witryna bedzie trzesła jak go właczysz i dzwiek sie nie bedzie rozchodzil tak jak powinien
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 11:38   #58
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Macie racje. Głośnik bedzie stał po lewej stronie, na podłodze obok witryny.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 08:39   #59
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Bardzo podobają mi się mebelki Indiana, zwłaszcza że ładnie by komponowały się z zabudową kaloryfera i półkami na książki które są w kolorze sosny, ale już pociemniałej. Mam tylko jeden problem i proszę was o opini. Mianowicie zanim pomyślałam o tych mebelkach to kupiłam dodatki srebrne tzn. karnisz, lampę i żyrandol oraz krzesło do pokoju. Myślicie, że będzie to źle wyglądało i powinnam darować sobie te mebelki czy jednak je kupić??? Please pomóżcie, bo jak narazie są to jedyne meble które mi się naprawde spodobały ....
Ps.Jak to naprawd nie pasuje to dajcie przykłady fajnych mebelków ze srebrnymi okuciami....
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 12:18   #60
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble systemowe (modulowe)

Guska1979 nie wiem czy to się będzie aż tak gryzło. Lampy będą ok. Z resztą przejrzyj sobie aranżacje Indiany na stronie brw: www.brw.com.pl Są tam chromowane lampy. A nawiasem mówiąc Indiana to świetny system. Polecam
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.