wycieczki zakupowe co o tym sądzicie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-24, 09:16   #1
monia30
Raczkowanie
 
Avatar monia30
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 319

wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??


Po 7 latach spędzonych w UK po prostu nie wyobrażam sobie zakupów w Polsce a tak się ułożyła moja sytuacja życiowa że coraz częściej muszę w PL przebywać.Wpadłam na pomysł żeby organizować weekendowe wypady do Londynu na zakupki dla małej grupy kobitek...co o tym sądzicie???
monia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 10:25   #2
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Klikęłam na Twoją reklamę. Pomysł fajny ale nie za takie pieniądze
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:43   #3
monia30
Raczkowanie
 
Avatar monia30
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 319
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Klikęłam na Twoją reklamę. Pomysł fajny ale nie za takie pieniądze
Cena jest maksymalnie niska(hotel w Londynie i przelot sporo kosztuje) porównując do podobnych ofert np 1800zł bez przelotu.....no i wiadomo że ktoś mniej zamożny nie wybierze się raczej na zakupy do Londynu...cieszę się jednak że pomysł Ci się podoba
monia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 17:33   #4
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

no musisz wybrać sobie grupę docelową, bo bogaty to i za 1800 poleci i sobie wypasiony hotel wynajmie... a biedniejszy kupi bilet w promocji za 300, prześpi w hostelu a za zaoszczędzone pieniądze kupi ubrania
nie wiem do kogo by to mogłobyć kierowane?
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 21:19   #5
monia30
Raczkowanie
 
Avatar monia30
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 319
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
no musisz wybrać sobie grupę docelową, bo bogaty to i za 1800 poleci i sobie wypasiony hotel wynajmie... a biedniejszy kupi bilet w promocji za 300, prześpi w hostelu a za zaoszczędzone pieniądze kupi ubrania
nie wiem do kogo by to mogłobyć kierowane?
Oferta jest dla tych którzy chcą pojechać nie tylko na zakupy...w ofercie są również inne atrakcje...poza tym nawet z biletem za 300zł ,trzeba doliczyć koszty hostelu(te za 10 funtow za nocleg nie cieszą się niestety dobrą sławą)dojazd z lotniska w tą i z powrotem,śniadania i tak się niezła sumka uzbiera więc na zakupki dużo niezostanie niestety.Trzeba jeszcze znać Londyn i wiedzieć jak się po nim poruszać,gdzie są najlepsze sklepy,co warto zobaczyć itd...Jeśli ktoś nie zna języka to przewodnik 24H na dobę jest rzeczą bezcenną ....taki wyjazd ma być połączeniem zabawy,wypoczynku i zakupów...co kto woli
ale dziękuję za wypowiedż ...liczę się z każdą opinią...
monia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 15:03   #6
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez monia30 Pokaż wiadomość
Oferta jest dla tych którzy chcą pojechać nie tylko na zakupy...w ofercie są również inne atrakcje...poza tym nawet z biletem za 300zł ,trzeba doliczyć koszty hostelu(te za 10 funtow za nocleg nie cieszą się niestety dobrą sławą)dojazd z lotniska w tą i z powrotem,śniadania i tak się niezła sumka uzbiera więc na zakupki dużo niezostanie niestety.Trzeba jeszcze znać Londyn i wiedzieć jak się po nim poruszać,gdzie są najlepsze sklepy,co warto zobaczyć itd...Jeśli ktoś nie zna języka to przewodnik 24H na dobę jest rzeczą bezcenną ....taki wyjazd ma być połączeniem zabawy,wypoczynku i zakupów...co kto woli
ale dziękuję za wypowiedż ...liczę się z każdą opinią...

Bilet lotniczy za 300zł łącznie z bagażem rejestrowanym to baaardzo rzadkie zjawisko, więc moim zdaniem cena wyjazdu jest jak najbardziej uzasadniona.


Nieco tańszą opcją byłby wyjazd na północ Anglii, np. do Manchesteru, gdzie też są całkiem fajne centra handlowe
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 15:53   #7
monia30
Raczkowanie
 
Avatar monia30
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 319
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Bilet lotniczy za 300zł łącznie z bagażem rejestrowanym to baaardzo rzadkie zjawisko, więc moim zdaniem cena wyjazdu jest jak najbardziej uzasadniona.


Nieco tańszą opcją byłby wyjazd na północ Anglii, np. do Manchesteru, gdzie też są całkiem fajne centra handlowe
Dokładnie...i taki wyjazd to przecież nie tylko zakupy .Londyn jest naprawdę ciekawym miastem . Warto je odwiedzić aby poczuć jego wyjątkową atmosferę...
monia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 08:44   #8
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez monia30 Pokaż wiadomość
Dokładnie...i taki wyjazd to przecież nie tylko zakupy .Londyn jest naprawdę ciekawym miastem . Warto je odwiedzić aby poczuć jego wyjątkową atmosferę...
1. niecałe 3 dni na miejscu to trochę za mało czasu na zakupy, odwiedzenie najciekawszych miejsc i jeszcze imprezy, chyba że wszystko będzie robione w biegu (ja bym tak nie chciała, ale to tylko moja opinia )
2. zmień kolorystykę strony, a raczej czcionek - ten różowy strasznie razi
3. jeśli faktycznie jest lot z bagażem rejestrowanym w cenie, to zaznacz to koniecznie na stronie - ważna informacja dla tych, którzy lecą na zakupy
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 14:54   #9
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Właśnie dodatkowe pytania:
1. Czy są to określone sklepy? Co w sytuacji kiedy będę chciała jechać do sklepu który jest na drugim końcu Londynu?
2. Czy w cenie jest bagaż rejestrowany ? Ile kg ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 16:01   #10
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Moim zdaniem super pomysł. Cena też nie jest za wysoka, nie przesadzajmy - przeliczając złotego na funta, 1100 zł nie jest zbyt wygórowane, zwłaszcza, że w cenie przelot i hotel.
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 16:14   #11
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez tarji Pokaż wiadomość
Moim zdaniem super pomysł. Cena też nie jest za wysoka, nie przesadzajmy - przeliczając złotego na funta, 1100 zł nie jest zbyt wygórowane, zwłaszcza, że w cenie przelot i hotel.
Przelot tak, ale jeszcze nie ma informacji czy z bagażem rejestrowanym, bo jeśli nie to po co jechać na zakupy skoro nie można tego przywieźć do Polski Nie raz byłam na takim shoppingu w Berlinie i wiem, że w 20 kg to cudem można się zmieścić.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 17:49   #12
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

a ja bym dodała info z jakiego miasta wylot jeśli np z Gdańska a ktoś mieszka w Zakopanem to są to dla niego dodatkowe koszty
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 09:12   #13
monia30
Raczkowanie
 
Avatar monia30
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 319
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Dziękuję za wszystkie komentarze...oczywiście bagaż jest w cenie biletu powrotnego (32 kg + 10 kg podręcznego) i możliwośc wylotu z różnych miejsc w Polsce...przykładowy program wylot z gdańska:
1 dzień
-6 rano wylot z gdańska
-7.20 przylot do Londynu Luton
-ok.9 przyjazd do holetu ,śniadanie
-wyjazd do centrum Londynu i zwiedzanie do póżnych godz wieczornych(Londyn jest piękny nocą i warto to zobaczyć!!!)
-powrót do hotelu lub wizyta w pubie
2 dzień
-śniadanie
-zakupowe szaleństwo przez cały dzień(z przerwą na lunch )
-wieczorem wizyta w klubie lub pubie
3 dzień
-śniadanie
-jeszcze raz od rana zakupki lub zwiedzanie
-17 wyjazd na lotnisko
-20.10 wylot z Londynu Luton
-23.20 przylot do Gdańska

to tylko przykład ponieważ program ustalamy przed wyjazdem i myślę że z grupą tylko 5 osób nie będzie problemu z ustaleniem takiego planu aby wszyscy byli zadowoleni

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
a ja bym dodała info z jakiego miasta wylot jeśli np z Gdańska a ktoś mieszka w Zakopanem to są to dla niego dodatkowe koszty
wylot jest możliwy w takim przypadku np. z Katowic z ta różnicą że odbieram taką grupę na lotnisku Luton zaraz po przylocie...

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Właśnie dodatkowe pytania:
1. Czy są to określone sklepy? Co w sytuacji kiedy będę chciała jechać do sklepu który jest na drugim końcu Londynu?
2. Czy w cenie jest bagaż rejestrowany ? Ile kg ?
Tak się składa że w Londynie są takie centra i ulice handlowe że jest wszystko w jednym miejscu i na pewno nie będzie potrzeby wyjazdu na drugi koniec Londynu
bagaż 32kg(bilet powrotny) + 10 kg podręczny więc można kupować do woli
monia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 14:48   #14
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez monia30 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie komentarze...oczywiście bagaż jest w cenie biletu powrotnego (32 kg + 10 kg podręcznego) i możliwośc wylotu z różnych miejsc w Polsce...przykładowy program wylot z gdańska:
1 dzień
-6 rano wylot z gdańska
-7.20 przylot do Londynu Luton
-ok.9 przyjazd do holetu ,śniadanie
-wyjazd do centrum Londynu i zwiedzanie do póżnych godz wieczornych(Londyn jest piękny nocą i warto to zobaczyć!!!)
-powrót do hotelu lub wizyta w pubie
2 dzień
-śniadanie
-zakupowe szaleństwo przez cały dzień(z przerwą na lunch )
-wieczorem wizyta w klubie lub pubie
3 dzień
-śniadanie
-jeszcze raz od rana zakupki lub zwiedzanie
-17 wyjazd na lotnisko
-20.10 wylot z Londynu Luton
-23.20 przylot do Gdańska

to tylko przykład ponieważ program ustalamy przed wyjazdem i myślę że z grupą tylko 5 osób nie będzie problemu z ustaleniem takiego planu aby wszyscy byli zadowoleni

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------


wylot jest możliwy w takim przypadku np. z Katowic z ta różnicą że odbieram taką grupę na lotnisku Luton zaraz po przylocie...

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------


Tak się składa że w Londynie są takie centra i ulice handlowe że jest wszystko w jednym miejscu i na pewno nie będzie potrzeby wyjazdu na drugi koniec Londynu
bagaż 32kg(bilet powrotny) + 10 kg podręczny więc można kupować do woli
Moim zdaniem to całkiem rozsądny pomysł. Tylko popracuj nad szatą graficzną na stronie. Powodzenia!
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 23:26   #15
edit333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

A jaką linią mają być przeloty jeśli można spytać? Wizzair może?
__________________
Jedyne w swoim rodzaju - Paris Avenue
edit333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 23:37   #16
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Sądząc po kg bagażu to WizzAir
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 17:35   #17
monia30
Raczkowanie
 
Avatar monia30
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 319
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez edit333 Pokaż wiadomość
A jaką linią mają być przeloty jeśli można spytać? Wizzair może?
tak wizzair
monia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 20:54   #18
kloog
Raczkowanie
 
Avatar kloog
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice / Oświęcim
Wiadomości: 133
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez wielkadama1 Pokaż wiadomość
Pomysł jest ok tylko że no właśnie...nie kazdego chętnego stać na takie zakupy.
no właśnie wyjazd to jedno a zakupy to jeszcze dodatkowy wydatek

a tak wracając do tematu - uważam, że to fajna sprawa, szczególnie dlatego, że w Polsce niestety dużo rzeczy nie kupi się, które są dostępne na rynku brytyjskim. ja akurat nie mam manii kupowania, z resztą mam siostrę w Londynie więc jakby co to mam się u kogo zatrzymać ale dla kogoś kto nie ma czasu, żeby rezerwować bilety czy hotele, to na prawdę dobry pomysł.

jeśli chodzi o samą stronę ja bym dodała lokalizację hotelu. no, chyba, że się będzie zmieniał w zależności od grupy. dla mnie to ważne żeby wiedzieć gdzie się zatrzymam w takim dużym mieście, szczególnie jeśli miałabym się wybrać do okolicznych sklepów
__________________
Avon, Alkemika i Oriflame
kloog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 10:56   #19
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Pomysł dobry.
Byłam na takiej wycieczce, było nas 5 dziewczyn, organizowałyśmy same. Spałyśmy w hotelu, ze śniadaniami, jak w Twojej ofercie. W obie strony leciałyśmy tylko z podręcznym (tzn do Londynu z praktycznie pustymi torbami ). Wylatywałyśmy w piątek z samego rana (jakoś o 5 ) a wracałyśmy w poniedziałek rano (ok 11 byłyśmy w PL). Ja na cały wyjazd RAZEM Z ZAKUPAMI wydałam ok 700 - 800zł. Język znała każda z nas, przewodniki do rąk i zwiedzanie wcześniej szukałyśmy w Internecie ciekawych miejsc

co do Twojej strony - moim zdaniem, powinnaś zrobić kilka ofert. Np za 900zł ze spaniem w tanim hostelu, a za 1800zł ze spaniem na wypasie
no i ja bym zrobiła na stronie galerię ze zdjeciami z wyjazdow

Cytat:
Napisane przez monia30 Pokaż wiadomość
Tak się składa że w Londynie są takie centra i ulice handlowe że jest wszystko w jednym miejscu i na pewno nie będzie potrzeby wyjazdu na drugi koniec Londynu
a jak ktoś będzie chciał do Harrods'a
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 11:17   #20
monia30
Raczkowanie
 
Avatar monia30
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 319
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
Pomysł dobry.
Byłam na takiej wycieczce, było nas 5 dziewczyn, organizowałyśmy same. Spałyśmy w hotelu, ze śniadaniami, jak w Twojej ofercie. W obie strony leciałyśmy tylko z podręcznym (tzn do Londynu z praktycznie pustymi torbami ). Wylatywałyśmy w piątek z samego rana (jakoś o 5 ) a wracałyśmy w poniedziałek rano (ok 11 byłyśmy w PL). Ja na cały wyjazd RAZEM Z ZAKUPAMI wydałam ok 700 - 800zł. Język znała każda z nas, przewodniki do rąk i zwiedzanie wcześniej szukałyśmy w Internecie ciekawych miejsc

co do Twojej strony - moim zdaniem, powinnaś zrobić kilka ofert. Np za 900zł ze spaniem w tanim hostelu, a za 1800zł ze spaniem na wypasie
no i ja bym zrobiła na stronie galerię ze zdjeciami z wyjazdow


a jak ktoś będzie chciał do Harrods'a
harrods jest w centrum więc nie ma problemu.....
teraz jednak ceny biletów nie są takie korzystne jak kiedyś....no a bagaż kosztuje...ja myślę ze 10kg na powrót to trochę za mało....
dzięki za komentarz
monia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 15:40   #21
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Też mi się wydaje, że trochę drogo. Owszem, ciężko złapać z rejestrowanym bagażem dobrą cenę na bilet, ale to trochę za dużo. Czy pokoje są jedno-, dwuosobowe i jaki to hotel, jeśli można wiedzieć (bo wspominasz coś o hostelu)?
Załóżmy, że planuję zrobić duże, fajne zakupy, żeby mieć coś w tym bagażu, żeby choć zbliżyć się do tych 32 kg... Ile musiałabym mieć kasy? Sporo, myślę, że zabawa nie zamknęłaby się w 2 tys. zł. Trochę dużo jak na weekend..

---

Pomyśl o jakichś zniżkach dla większych grup... Np. jeśli jedna koleżanka przyprowadzi drugą to np. opuszczasz ileś tam %..
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 15:58   #22
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

świetny pomysł )) mimo że dużo mówi się o takich wyjazdach to mało jest biur czy osób które tym się zajmują..... Życzę powodzenia
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:11   #23
monia30
Raczkowanie
 
Avatar monia30
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 319
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
świetny pomysł )) mimo że dużo mówi się o takich wyjazdach to mało jest biur czy osób które tym się zajmują..... Życzę powodzenia
dziękuję

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że trochę drogo. Owszem, ciężko złapać z rejestrowanym bagażem dobrą cenę na bilet, ale to trochę za dużo. Czy pokoje są jedno-, dwuosobowe i jaki to hotel, jeśli można wiedzieć (bo wspominasz coś o hostelu)?
Załóżmy, że planuję zrobić duże, fajne zakupy, żeby mieć coś w tym bagażu, żeby choć zbliżyć się do tych 32 kg... Ile musiałabym mieć kasy? Sporo, myślę, że zabawa nie zamknęłaby się w 2 tys. zł. Trochę dużo jak na weekend..

---

Pomyśl o jakichś zniżkach dla większych grup... Np. jeśli jedna koleżanka przyprowadzi drugą to np. opuszczasz ileś tam %..
pokoje są 2-osobowe w hotelu o dobrym standardzie ze śniadaniem(do hostelu nikogo bym nie wzięła)...a to ile wydasz na zakupy zależy co i gdzie masz zamiar kupować oczywiście....chociaż ja wychodzę z założenia że lepiej nic nie kupować w PL przez jakiś czas i za zaoszczędzone pieniądze kupić więcej w UK...szczególnie ciuszki i inne rzeczy dla dzieci są dużo tańsze(0%vat w UK) co do większych grup to niestety mogę zabrać tylko 5 osób ponieważ tylko wtedy jestem w stanie zaopiekować się każdym z osobna według ich potrzeb(łatwiej zaplanować plan aby każdy był zadowolony)a cena cóż....naprawdę niewiele na tym zarabiam bo robię to dla rozrywki bardziej niż dla pieniędzymożna się potargować trochę jeśli zgłosi się od razu grupa 5 osób(np.5 koleżanek)wtedy można podzielić bagaż między sobą i już wyjdzie taniej
monia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:14   #24
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że trochę drogo. Owszem, ciężko złapać z rejestrowanym bagażem dobrą cenę na bilet, ale to trochę za dużo. Czy pokoje są jedno-, dwuosobowe i jaki to hotel, jeśli można wiedzieć (bo wspominasz coś o hostelu)?
Załóżmy, że planuję zrobić duże, fajne zakupy, żeby mieć coś w tym bagażu, żeby choć zbliżyć się do tych 32 kg... Ile musiałabym mieć kasy? Sporo, myślę, że zabawa nie zamknęłaby się w 2 tys. zł. Trochę dużo jak na weekend..

---

Pomyśl o jakichś zniżkach dla większych grup... Np. jeśli jedna koleżanka przyprowadzi drugą to np. opuszczasz ileś tam %..
No słuchajcie, nikt Wam przecież nie będzie dokładał się do imprezy.
Wiadomo, że będzie drogo, bo to w końcu wyjazd na zakupy, a to wiąże się z wydawaniem pieniędzy.
Opcja tańsza jest dla tych, którzy mają rodzinę/znajomych w Londynie.
Moim zdaniem cena jest sensowna- bilety lotnicze są drogie, jak i komunikacja na miejscu, zakwaterowanie i w końcu to jest biznes- monia musi jakiś zysk odnieść.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:17   #25
monia30
Raczkowanie
 
Avatar monia30
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 319
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
No słuchajcie, nikt Wam przecież nie będzie dokładał się do imprezy.
Wiadomo, że będzie drogo, bo to w końcu wyjazd na zakupy, a to wiąże się z wydawaniem pieniędzy.
Opcja tańsza jest dla tych, którzy mają rodzinę/znajomych w Londynie.
Moim zdaniem cena jest sensowna- bilety lotnicze są drogie, jak i komunikacja na miejscu, zakwaterowanie i w końcu to jest biznes- monia musi jakiś zysk odnieść.
dzięki za zrozumienie tematu w pełni
monia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 21:03   #26
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
No słuchajcie, nikt Wam przecież nie będzie dokładał się do imprezy.
Wiadomo, że będzie drogo, bo to w końcu wyjazd na zakupy, a to wiąże się z wydawaniem pieniędzy.
Opcja tańsza jest dla tych, którzy mają rodzinę/znajomych w Londynie.
Moim zdaniem cena jest sensowna- bilety lotnicze są drogie, jak i komunikacja na miejscu, zakwaterowanie i w końcu to jest biznes- monia musi jakiś zysk odnieść.
Wiesz ja nie liczę wyjazdu za darmo, ale to nie jest oferta dla przeciętnej Polki Jadąc na zakupy chciałabym minimalizować koszty, jeśli nie przelotu, to chociaż noclegu Trochę podróżowałam po Europie i osobiście wolałabym przenocować w gorszych warunkach (hostel) za kilkanaście funtów, wydając je nawet na głupie jedzenie.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 21:56   #27
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Wiesz ja nie liczę wyjazdu za darmo, ale to nie jest oferta dla przeciętnej Polki Jadąc na zakupy chciałabym minimalizować koszty, jeśli nie przelotu, to chociaż noclegu Trochę podróżowałam po Europie i osobiście wolałabym przenocować w gorszych warunkach (hostel) za kilkanaście funtów, wydając je nawet na głupie jedzenie.
Wiele byś nie zaoszczędziła, bo bilety są b. drogie.
Sama latam często i wiem, że o okazje bardzo trudno.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 23:33   #28
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Wiele byś nie zaoszczędziła, bo bilety są b. drogie.
Sama latam często i wiem, że o okazje bardzo trudno.
Tak, bilety lotnicze są drogie, ale taką samą drogę przechodzi organizatorka. Za to na noclegu naprawdę da się ugrać, tym bardziej, że Londyn to nie Katowice i można znaleźć coś przyzwoitego.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 06:24   #29
monia30
Raczkowanie
 
Avatar monia30
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 319
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Tak, bilety lotnicze są drogie, ale taką samą drogę przechodzi organizatorka. Za to na noclegu naprawdę da się ugrać, tym bardziej, że Londyn to nie Katowice i można znaleźć coś przyzwoitego.
Właśnie jeśli chodzi o hostele uważam że gra jest niewarta świeczki...te naprawdę tanie to strach się bać a ja przecież biorę odpowiedzialność jako firma(mam ubezpieczenie)za swoich klientów....a te lepsze no cóż.... dużo byś "nie ugrała".
pewnie że można tanio sobie taki wyjazd zorganizować np....jechać autostopem,spać w hostelach ,zabrać swoje jedzenie itd itp.....ale przecież nie o to chodzi komuś kto szuka wycieczki zakupowej do Londynu...
wiadomo że to co oferuje ja nie jest dla każdego....chociaż uważam że nie trzeba być krezusem żeby sobie na taki wyjazd pozwolić...jak ktoś ma ochotę oczywiście
monia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 06:38   #30
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: wycieczki zakupowe co o tym sądzicie??

odniosę się do twojej stronki - wydaje mi się, że lepiej niż "moja firma oferuje" brzmiałoby "Firma SHOP AND MORE oferuje...."

Edytowane przez 201704210903
Czas edycji: 2012-02-17 o 06:39
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.