Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 06:55   #1081
artemise
Raczkowanie
 
Avatar artemise
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 63
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Witajcie, wczoraj zrobiłam po raz pierwszy depilację cukrową. Pastę kupiłam na Allegro, nie tą najtańszą, ale i też nie najdroższą. I...nie myślałam, że cokolwiek jest w stanie poradzic sobie z moimi włoskami na podbródku. A JESTEM TAK GŁADZIUTKA jak pośladki niemowlęcia. Na podbródku, na brodzie, pod wąsikiem i na bokach szyi, czyli wszędzie tam, gdzie pokazywały sie niechciane włoski. Po prostu ideał. Do tego naprawdę prawie nic nie boli, nie ma porównania do depilacji plastrami woskowymi. Pod wąsikiem zawsze miałam podrażnienia, teraz ani śladu. Pasty nie podgrzewalam w kąpieli wodnej ani w mikrofali. Po prostu postawiłam w pobliżu termowentylatora, zrobiła sie po 5 minutach o konsystencji płynnego miodu i to wystarczy. Ąz się dziwie, że do tej pory tego nie odkryłam. Warto, po tysiąc razy WARTO. Pozdrawiam ciepło wszystkie WIZAŻANKI
artemise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 09:50   #1082
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Kurczę. Przyszła do mnie pasta z allegro. Na zimno daleko jej do jakiejkolwiek twardości, ciągnie się i lepi niemiłosiernie i nie wiem jak z tego zrobić kulkę No ale będę próbować. Jak tylko zwinę dywan i oblokę kanapę w jakąś folię malarską
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 10:06   #1083
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

to przeprowadzaj testy i opisuj, opisuj. szczegolnie mnie interesuje linia bikini no i czy sie nadaje do glebokiej depilacji
ogolnie to depiluje sie cieplym woskiem, ale chcialabym sprobowac 'czegos innego' (ta babska ciekawosc) :P
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 10:31   #1084
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Na głęboką się raczej nie zdecyduję, ze względu na ten cukier - świetna pożywka dla wszelkich infekcji

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Hm, a jednak twarda jest... Z wierzchu byłą nieco miększa, ale jak przyszło co do czego i chciałam wyjąć sobie porcję do ugniatania - nic mi z tego nie wyszło Wstawiłam do gorącej wody. I czekam.

Spróbuję wydepilować rękę
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 10:41   #1085
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Na głęboką się raczej nie zdecyduję, ze względu na ten cukier - świetna pożywka dla wszelkich infekcji

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Hm, a jednak twarda jest... Z wierzchu byłą nieco miększa, ale jak przyszło co do czego i chciałam wyjąć sobie porcję do ugniatania - nic mi z tego nie wyszło Wstawiłam do gorącej wody. I czekam.

Spróbuję wydepilować rękę
o fakin shit.... o tym totalnie nie pomyślałam a jakie to logiczne...z bikini
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 12:41   #1086
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

No tak, pierwsza próba niezbyt udana...
Rozgrzałam trochę pastę (tylko tak by była ciepła i dała się wygrzebać z pudełka), zaczęłam wyrabiać. Kolor owszem, zrobił się odpowiedni. Natomiast konsystencja do kitu. Nie mogłam zrobić kulki, lepiło się do palców i lepiło. Po pół godzinie tego wyrabiania uznałam że mam dość i spróbuję coś wydepilować. Zaczęłam od przedramion. Efekt nie jest idealny, bo część włosków została. A nie są to grube mocne włosy, raczej cienkie i delikatne bo depilowane tylko woskiem w okresie wiosenno-letnim. No ale nie jest źle, może to kwestia techniki.
Na nogach porażka. Włoski mam ok. 2-milimetrowe, może nieco krótsze. Mimo obietnic takich pasta prawie nie łapie, wyrywało się kilka sztuk za jednym razem.

Skórę na ramionach mam zaczerwienioną ale nie jest taka podrażniona jak po wosku więc to na plus. Na nogach właściwie brak podrażnień, ale też niewiele wyrwanych włosów

Pod koniec pasta mi się przylepiła na dobre do nogi (chyba się za bardzo rozgrzała?), a ja zrobiłam się głodna więc poszłam ją zmyć. Spróbuję jeszcze w najbliższym czasie.

A czy ktoś może ma pomysł co było nie tak? Może zaczęłam wyrabiać zbyt ciepłą pastę? Może trzeba było ją wylać na talerzyk żeby prawie całkiem wystygła?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 14:24   #1087
littlefly88
Przyczajenie
 
Avatar littlefly88
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 21
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

nie wiem może odpowiedź w wątku już padła, ale jej nie znalazłam- to prawda że pastą depilujemy z włosem a nie pod włos??? podobno właśnie przez to jest to mniej bolesne niż wosk
littlefly88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 14:56   #1088
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Próbowałam i z włosem i pod włos, boli faktycznie mniej z włosem, a efektywność u mnie była podobna. Najważniejsze było mocno tę pastę docisnąć, mniej ważne w którą stronę.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 18:11   #1089
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Chyba też się skuszę i ją spróbuję zrobić. Może nawet dzisiaj...
Chyba nic się nie stanie, jak ją zrobię, przeleję do słoika i użyję za jakieś parę dni, jak włoski mi odrosną?
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 19:23   #1090
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Lexie czy miałaś paste cukrowa firmy Moom? Ja sobie właśnie ja dzis zamówiłam. Do depilacji twarzy i okolic bikini. Ciekawa jestem jak mi pójdzie jej stosowanie. Jestem tochę lewa jesli chodzi o wszelkie środki depilujące. Najbardziej zalezy mi na usuwaniu wąsika bez krostek, które się nagminnie potem pojawiają wokół moich ust. Może depilacja cukrowa okaże się skuteczna.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 19:35   #1091
vitky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Wink Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

hej dziewczynki
jakiś czas temu naczytałam sie w internecie o cudownej paście cukrowej znalazłam różne przepisy więc nie bardzo wiedziałam czego mam się trzymać ale w końcu zrobiłam ją. Za pierwszym razem nie wyszła bo była zbyt płynna, za drugim razem przzypaliłam, ale za trzecim razem wyszła idealna więc rozpoczełam depilacje. W sumie było ok ból mały, włoski żeczywiście znikały ale bardzo długo to zajmowało i do tego to babranie sie w cukrze. wydepilowałam jedną łydkę i wyrzuciłam to badziewie. Jednak jakiś tydzień później doszłam do wniosku że nie będe co dwa dni używać maszynki i poświęce się z pastą. No i przygotowałam ją dodałam nawet rumianek żebyu była jak oryginalna, znalazłam instruktarzowe filmiki na you tube i przystąpiłam do dzieła tym razem wydepilowałam całą nogę ale tyle mi to zajęło że w końcu zjadłam całą tą pastę (pyszszszszna). Następnego dnia kupiłam depilator i absolutnie nie żałuję! Ból porównywalny ja z depilacją cukrową o niebo mniejszy niż przy wosku a gładkość na 2 tygodnie. Jeżeli miałabym wybierać to zostanę przy moim depilatorze. Ale trzymam kciuki za wszystkie wytrwałe panie które chcą spróbować depilacji cukrowej!
vitky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 19:44   #1092
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

No i zrobiłam moją pierwszą pastę cukrową I wyszła mi Co prawda poświęciłam trochę czasu na dogotowywanie jej (bo parę razy była za lepka), ale opłaciło się Po ostudzeniu jest twarda jak kamień, po czym jak rozciągam ją palcami robi się taka perłowo-żółta, no i co najważniejsze-usuwa włoski
Przelałam ją do słoiczka i niech czeka na mnie cierpliwie
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:02   #1093
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Lexie czy miałaś paste cukrowa firmy Moom? Ja sobie właśnie ja dzis zamówiłam. Do depilacji twarzy i okolic bikini. Ciekawa jestem jak mi pójdzie jej stosowanie. Jestem tochę lewa jesli chodzi o wszelkie środki depilujące. Najbardziej zalezy mi na usuwaniu wąsika bez krostek, które się nagminnie potem pojawiają wokół moich ust. Może depilacja cukrowa okaże się skuteczna.
Nie, ja kupiłam camsakizi. (co za dziwna nazwa, aż musiałam sprawdzić na opakowaniu żeby napisać)
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 12:59   #1094
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hmmmm kusiicie, kusicie może też sobie zafunduje taki zabieg?
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:00   #1095
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dzisiaj zrobiłam sobie pastę z któregoś tam przepisu... czekam aż wystygnie i będę przystępować do dzieła Na początek pójdą przedramiona...
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 17:40   #1096
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Już jestem po
Muszę powiedzieć, że efekt jest naprawdę bardzo bardzo udany
Na początku miałam problemy z nałożeniem, ale jak już doszłam do wprawy, to naprawdę bardzo szybko szło Wąsik+ przedramiona+ wzgórek łonowy zajęły mi w sumie może 20min... jeszcze mam podrażnienia ale nałożyłam Tribiotic i powinny za chwilkę zejść.
Na nogach muszę jeszcze trochę zarosnąć, bo nie chce mi łapać...
A ból oczywiście jest, ale da się znieść no i zobaczymy jak długo utrzyma się efekt gładkości
Jak na razie polecam
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 18:48   #1097
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Czym jeszcze mogę posmarować twarz po depilacji cukrowej, żeby nie pozostały krostki i podrażnienia?
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 21:09   #1098
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Jutro robię! W końcu do odważnych świat należy Pamiętam, że robiłam ją jakoś ze 2 lata temu i mi nie wyszła, była za rzadka, ale teraz doedukowałam się i mam nadzieję, że dam radę

cóż, wyszły mi cukierki
__________________
fata viam invenient

Edytowane przez luffka
Czas edycji: 2009-05-19 o 12:47
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:58   #1099
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Jutro robię! W końcu do odważnych świat należy Pamiętam, że robiłam ją jakoś ze 2 lata temu i mi nie wyszła, była za rzadka, ale teraz doedukowałam się i mam nadzieję, że dam radę

cóż, wyszły mi cukierki
Dolej łyżkę wody i podgotuj, żeby się zmieszało i żeby kolor bursztynu wrócił
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 13:37   #1100
alabastrowaksiezniczka
Raczkowanie
 
Avatar alabastrowaksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
GG do alabastrowaksiezniczka
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Zrobiłam i wyszło mi za pierwszym razem ;D Świetna jest ta pasta!
__________________

alabastrowaksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 14:40   #1101
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Kusicie,drogie Wizażanki !

A więc dreptam do kuchni spróbować,czy cos z tegp wyjdzie

Tylko nie wiem ,czy mam cytrynę w lodówce.. :|
Jest konieczna?
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 18:52   #1102
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

kiedys jak robiłam paste to mi wyszla za pierwszym razem, a dzisiaj niestety nie
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 19:26   #1103
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

U mnie wyszła !
Narazie sprobowałam na rękach i jest chyba ok zobaczymy jak mi odrośnie wszystko na nogach i tam się zobaczy
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 19:49   #1104
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Wyszła za pierwszym razem, ugniotła się książkowo, kleiła do skóry, ale nie obklejała; tyle, że wyrywać cholera nie chce. Nabawiłam się kontuzji kciuka, kilku odgniotków, małych siniaków-chyba za bardzo się zaangażowałam w słodką depilację. Próbowałam kilkakrotnie przyklejać, urabiać dłużej, rwać z włosem i pod włos-kicha. Coś tam niby ale mało. Chociaż peeling znakomity i mało papra wszystko co wokół, więc tą cechę pasty będę perfidnie wykorzystywać.

Reasumując: wytrę z kurzu podgrzewacz, potne prześcieradło i się ciepło woskuję.
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 19:56   #1105
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a czy ktos zna salony,ktore owa depilacje cukrowa robia?sama robilam kilka razy ale wolalabym isc do salonu a nigdzie przez neta nie moge znalezc
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:33   #1106
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ostatnio idac kruczą w strone chmielnej - prawie na rogu, widzialam ogloszenie jakiegos salonu, ze robia depilacje pasta cukrowa. az sie zdziwilam
__________________
.oO
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:09   #1107
ulcia2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 28
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

w warszawie robia to na pewno w "dotyku spa" przy polach mokotowskich i w "fabryce proznosci"
ja robilam sobie ta pasta bikini brazylijskie

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
a czy ktos zna salony,ktore owa depilacje cukrowa robia?sama robilam kilka razy ale wolalabym isc do salonu a nigdzie przez neta nie moge znalezc
ulcia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:30   #1108
Late macchiato
Raczkowanie
 
Avatar Late macchiato
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 77
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

tez o tym slyszalam ale jak dlugo utrzymuje sie efekt? jak po zwyklej depilacji? i czy to boli?
__________________
Uśmiechnij się! człowiek z uśmiechem zwycięża!
Late macchiato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 13:33   #1109
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ulcia a jak to cenowo wyglada?
__________________
.oO
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:20   #1110
hooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nottingham, UK
Wiadomości: 42
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Late macchiato Pokaż wiadomość
tez o tym slyszalam ale jak dlugo utrzymuje sie efekt? jak po zwyklej depilacji? i czy to boli?
co do efektu, to 2 tygodnie gladkie nogi a potem pojawiaja sie juz male czarne kropeczki pod skora. na szczescie nie wrastaja pod skore wcale - ale ja peelinguje regularnie. teraz jestem w fazie zapuszczania wloskow do ponownej depilacji ale nawet podczas tej fazy wloskow nie widac z normalnej odleglosci, tylko z bardzo bliska
hooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.