Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 19:47   #1381
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja właśnie też czekam i dlatego jeszcze nie składam. Żeby móc coś zmodyfikować jakby co.

A powiedzcie, co miesiąc są jakieś nowości...?
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:34   #1382
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Nie ma reguły , ale początek września do chyba dobry czas na nowości
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 10:25   #1383
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Narobiłyście ogromnej ochoty na te liposomy.
W koszyku wylądowały już przeciwtrądzikowe i na naczynka.
Do tego kilka opakowań, tonik depigmentacyjny (zaczynam kompleksowo brać się za przebarwienia) i P-4C.

Zaczekam z zamówieniem, bo może coś ciekawego się pojawi w prezentach majowych (mam dość alantoniny!), a tym bardziej przesyłki teraz i tak nie wyślą (święta).
czy mogłabym się dowiedzieć czegoś o działaniu rozjaśniającym tego toniku? niestety nie na Biochemicznym KWC nie ma jeszcze żadnych recenzji a ja chciałabym go kupić do rozjaśnienia przebarwień.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 10:47   #1384
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
czy mogłabym się dowiedzieć czegoś o działaniu rozjaśniającym tego toniku? niestety nie na Biochemicznym KWC nie ma jeszcze żadnych recenzji a ja chciałabym go kupić do rozjaśnienia przebarwień.
Niestety nie pomogę, bo jednak zrezygnowałem z tego toniku

Zawsze działam metodą - wrzucam do koszyka wszystko co mi potrzebne, a później wyrzucam zbędne rzeczy, których i tak pewnie nie wykorzystam.
Za przebarwienia wziąłem się kwasem salicylowym
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 16:27   #1385
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
czy mogłabym się dowiedzieć czegoś o działaniu rozjaśniającym tego toniku? niestety nie na Biochemicznym KWC nie ma jeszcze żadnych recenzji a ja chciałabym go kupić do rozjaśnienia przebarwień.
Wiesz nigdy nie czytałam , żeby komuś pomógł ten tonik na przebarwienia , tzn nikt tego nie napisał .
Ja bym ci poleciła toniki z BU na przebarwienia : różany i z 10% AHA i BHA , stosowałam i efekty były .
Wczoraj zrobiłam sobie peeling 20% kwasem mlekowym , dzisiaj powtórze - efekty będą za tydzien
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 19:24   #1386
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Wiesz nigdy nie czytałam , żeby komuś pomógł ten tonik na przebarwienia , tzn nikt tego nie napisał .
Ja bym ci poleciła toniki z BU na przebarwienia : różany i z 10% AHA i BHA , stosowałam i efekty były .
Wczoraj zrobiłam sobie peeling 20% kwasem mlekowym , dzisiaj powtórze - efekty będą za tydzien
a jak robiłaś ten peeling??
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 19:36   #1387
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
a jak robiłaś ten peeling??
Najprostrzy peeling : woda + kwas mlekowy , stężenie wyliczam z kalkulatora . Na przebarwienia kilka warst , wcierałam patyczkiem "uszanym" . Dzisiaj na jednym delikatny strupek , ale o to mi chodziło.
Trzymałam ponad 2 godz. , mogłam dłużej , tylko przed nocą chciałam zmyć , żeby nałożyć Alantan Plus
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 07:46   #1388
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Niestety nie pomogę, bo jednak zrezygnowałem z tego toniku

Zawsze działam metodą - wrzucam do koszyka wszystko co mi potrzebne, a później wyrzucam zbędne rzeczy, których i tak pewnie nie wykorzystam.
Za przebarwienia wziąłem się kwasem salicylowym
mimo wszystko dziękuję za odpowiedź
a może ktoś jeszcze używał tego toniku?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 09:11   #1389
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja uzywam tego toniku depigmentacyjnego. głównie stosuje go na ramiona i plecy i powoli skóra i przebarwienia się rozjaśniają. ale ja prócz tego dodaję jeszcze witaminę c do balsamów więc nie wiem na ile to zasługa toniku.
używam go jakieś 2 tygodnie co drugi dzień więc jeszcze nie moge jednoznacznie powiedziec, czy faktycznie działa.
spróbowac zawsze mozesz.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 10:32   #1390
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
A ja czekam na wrześniowe prezenty i może coś nowego pojawi się po wakacjach
To się zrobi jeszcze jedno.
Od tanatosa może już dostałaś?

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
I jak tam zamówienie...? Udało się ułożyć...?
Ja już mam gotowe na wrzesień... mąż mnie zabije chyba jak zajmę pół lodówki kosmetykami...
Kliknięte, ale w końcu niewielkie. Trochę liposomów, kwas hialuronowy, jakieś takie must have
Wziełam też tubę kosmetyczna i teraz się zastanawiam o ile ona łatwa w eksplatacji.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:51   #1391
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Najprostrzy peeling : woda + kwas mlekowy , stężenie wyliczam z kalkulatora . Na przebarwienia kilka warst , wcierałam patyczkiem "uszanym" . Dzisiaj na jednym delikatny strupek , ale o to mi chodziło.
Trzymałam ponad 2 godz. , mogłam dłużej , tylko przed nocą chciałam zmyć , żeby nałożyć Alantan Plus
dzięki może też się kiedyś skuszę na taki peeling
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 16:57   #1392
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
ja uzywam tego toniku depigmentacyjnego. głównie stosuje go na ramiona i plecy i powoli skóra i przebarwienia się rozjaśniają. ale ja prócz tego dodaję jeszcze witaminę c do balsamów więc nie wiem na ile to zasługa toniku.
używam go jakieś 2 tygodnie co drugi dzień więc jeszcze nie moge jednoznacznie powiedziec, czy faktycznie działa.
spróbowac zawsze mozesz.
dzięki za odpowiedź mam przebarwienie na dłoni po bliźnie i chciałabym to rozjaśnic.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:14   #1393
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
To się zrobi jeszcze jedno.
Od tanatosa może już dostałaś?


Kliknięte, ale w końcu niewielkie. Trochę liposomów, kwas hialuronowy, jakieś takie must have
Wziełam też tubę kosmetyczna i teraz się zastanawiam o ile ona łatwa w eksplatacji.
Nie zamówiłam jeszcze nic , myślałam że może cię skusze na wspólne zamówienie , i jeszcze chcialabym ekstrat z lukrecji z NP.
Daj znać czy robimy wspólne , jeśli tak to kiedy .
Tuba kiepska , sztywna , nie używam jej
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:21   #1394
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja zamówię jak tylko się pojawią wrześniowe prezenty
A na razie mam już wstępną listę.
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 19:05   #1395
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja też mam już gotową listę. to będzie moje trzecie zamówienie. też czekam na wrześniowe prezenty
a planuję tym razem zakupić:
-FEOG
-SAP
-kwas LHA - miał go ktoś może?? jak efekty??
-mikroliposomy cera dojrzała
-L-cysteina
-aloes zatężony 10x
-olej z pachnotki - tu się waham jak się sprawuje?? mam przetłuszczającą się cerę, czasami jakieś krostki się zdarzają, ostatnio coraz rzadziej. będzie się nadawał ten olej??
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:36   #1396
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
Ja zamówię jak tylko się pojawią wrześniowe prezenty
A na razie mam już wstępną listę.
Lista z prezentami , pojawia się już w nocy , czyli dzisiaj
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 21:06   #1397
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dostałam wielki worek L-cysteiny ("próbka"). Niucham, niucham i jakoś bardzo siarki nie czuję. Zobaczę jak po rozpuszczeniu.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 21:16   #1398
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Nie zamówiłam jeszcze nic , myślałam że może cię skusze na wspólne zamówienie , i jeszcze chcialabym ekstrat z lukrecji z NP.
Daj znać czy robimy wspólne , jeśli tak to kiedy .
Tuba kiepska , sztywna , nie używam jej
Narazie pasuje z tanatosem. Szkoda chyba nerwów. Co moge to pozamawiałam z innych miejsc.
Swoją drogą faktycznie brakuje sklepu gdzie jest wszystko Podliczyłam ile wydałam w tym roku i może nie jest jakoś tragicznie, ale aż 55 zł z tego dałam zarobić poczcie na biochemie.
Czas założyć własny sklep.


Są już prezenty na wrzesień.
http://www.zrobsobiekrem.pl/?prezenty,164

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-08-31 o 21:20
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 22:24   #1399
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
ja też mam już gotową listę. to będzie moje trzecie zamówienie. też czekam na wrześniowe prezenty
a planuję tym razem zakupić:
-FEOG
-SAP
-kwas LHA - miał go ktoś może?? jak efekty??
-mikroliposomy cera dojrzała
-L-cysteina
-aloes zatężony 10x
-olej z pachnotki - tu się waham jak się sprawuje?? mam przetłuszczającą się cerę, czasami jakieś krostki się zdarzają, ostatnio coraz rzadziej. będzie się nadawał ten olej??
Bosti mam serum oczyszczające z LHA właśnie, jest to odmiana salicylowego, ale działa głębiej i delikatniej, jest widocznie mniejsza. Serum zaczęłam używać tuż po skończeniu toniku 2% BHA i zaliczyłam bardzo subtelny wysyp: żadnych gul i wielkich syfów, tylko wychodzące wągry, z daleka nie było tego widać. Żałuję, że nie spróbowałam BHA i LHA jednocześnie, bo oddzielnie suma sumarum rezultaty u mnie były podobne: zostało parę wągrów i czasem coś wyskoczy (marzą mi się czyste poliki )
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 12:08   #1400
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Bosti mam serum oczyszczające z LHA właśnie, jest to odmiana salicylowego, ale działa głębiej i delikatniej, jest widocznie mniejsza. Serum zaczęłam używać tuż po skończeniu toniku 2% BHA i zaliczyłam bardzo subtelny wysyp: żadnych gul i wielkich syfów, tylko wychodzące wągry, z daleka nie było tego widać. Żałuję, że nie spróbowałam BHA i LHA jednocześnie, bo oddzielnie suma sumarum rezultaty u mnie były podobne: zostało parę wągrów i czasem coś wyskoczy (marzą mi się czyste poliki )
dzięki Marcheweczko ja mam w planach pod koniec września zacząć się kwasić - LHA codziennie wieczorem, wymieszam go z maceratem nagietkowym. a 2-3 razy w tyg. będzie w użyciu tonik 10%AHA i BHA z BU. zobaczymy, jak moja skóra to wytrzyma dotąd miałam tylko słabsze kalibry czyli PHA od czerwca i kiedyś płatki z kwasem glikolowym z Avonu. to tyle. w kwasach raczej doświadczenia nie mam
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 21:46   #1401
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hurra! Ale cudne są prezenty w tym miesiącu I dostałam przepis na kremik o który prosiłam. Może jeszcze dziś uda mi się złożyć zamówienie...?

Edit: złożyłam zamówienie - tytuł tego wątku jest baaardzo adekwatny - znów na ponad 150zł
__________________

Edytowane przez ulisia1
Czas edycji: 2009-09-01 o 22:51
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:40   #1402
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

bosti
ja olej z pachnotki bardzo lubie, uzywałam go do nawilzania buźki przy kwasie azelainowym, ktory pod koniec 2giego roku uzywania zaczał mnie wysuszac. Nawilżał, nie zapychał, wchłaniał sie do matu wówczas, masowałam nim buźkę i wypryski znikały mi szybciej niż przez te dwa lata z kwasem azelainowym+LHA

ja ze swojej strony polecam, nie mam nic do zarzucenia pachnotce (bo i do zapachu mozna przywyknąć)


zajrzałam do ZSK i oczom nie wierze ile nowości, az wstyd ze tak dlugo nie zagladałam
szkoda tylko ze kase przeznaczylam na inne cele, wiec poczekam sobie nim zrobie zakupy, ale i tak jestem szczesliwa bo olejek z drzewka herbacianego wrocił na półki

a co tam skoro stać mnie tylko na 20zł w tym miesiacu, to czemu mam sobie ine odmawiac dorbnej przyjemnosci... no i zaszalałam za tą makabryczną kwotę

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2009-09-02 o 12:18
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 15:20   #1403
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
bosti
ja olej z pachnotki bardzo lubie, uzywałam go do nawilzania buźki przy kwasie azelainowym, ktory pod koniec 2giego roku uzywania zaczał mnie wysuszac. Nawilżał, nie zapychał, wchłaniał sie do matu wówczas, masowałam nim buźkę i wypryski znikały mi szybciej niż przez te dwa lata z kwasem azelainowym+LHA

ja ze swojej strony polecam, nie mam nic do zarzucenia pachnotce (bo i do zapachu mozna przywyknąć)


zajrzałam do ZSK i oczom nie wierze ile nowości, az wstyd ze tak dlugo nie zagladałam
szkoda tylko ze kase przeznaczylam na inne cele, wiec poczekam sobie nim zrobie zakupy, ale i tak jestem szczesliwa bo olejek z drzewka herbacianego wrocił na półki

a co tam skoro stać mnie tylko na 20zł w tym miesiacu, to czemu mam sobie ine odmawiac dorbnej przyjemnosci... no i zaszalałam za tą makabryczną kwotę
tym razem jednak darowałam sobie oleje w zamówieniu, bo już mam trzy i najpierw muszę zużyc te, żeby się nie zmarnowały, ale następnym razem na pewno zamówię pachnotkę. swoją drogą nazwa sugeruje jakiś bardzo przyjemny zapach, a w rzeczywistości podobno nie do końca w końcu ważniejsze działanie, a nie zapach. a tak lubię, jak coś ładnie pachnie, chyba mam jakieś zboczenie na punkcie słodkich zapachów
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:01   #1404
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

bosti, pachnotka ma zapach serio nieprzyjemny, o ile dobrze pamietam to taka grzybnia czyli splesniala ziemia (cos w tym stylu), ale czułam go tylko przy aplikacji i to tylko z poczatku uzywania, wiec naprawde idzie przywyknac

fakt oleje są tak wydajne, ze przy uzywaniu ich 2-3 krople dziennie te 30ml sa wprost nie do zuzycia, stad trudno cos wykonczyc i przez to nie ma jak testować nowych olejów, chyba ze wyrzucajac poprzednie, bo zdaza mi sie ze zdążą sie przeterminować bo stoja i stoją, a tu sie testuje nowe, ehh znam to

.

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2009-09-02 o 16:02
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:14   #1405
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

a dla mnie pachnotka ma śliczny zapach świeżo zgrabionego siana.Bardzo go lubię.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:26   #1406
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
a dla mnie pachnotka ma śliczny zapach świeżo zgrabionego siana.Bardzo go lubię.
ja też lubię zapach pachnotki
tylko, że mi podobają się nawet... olej tamanu i hydrolat z kocanki, które uznawane są za "śmierdziuszki"
--------------------------------
pojawiły się nowe opakowania, czyli coś bardzo przydatnego

butelka z atomizerem 30ml
http://www.zrobsobiekrem.pl/?350,but...l-z-atomizerem
butelka z pompką pianotwórczą 180ml
http://www.zrobsobiekrem.pl/?349,but...a-pianotworcza

i jeszcze sól z Morza Martwego
http://www.zrobsobiekrem.pl/?348,sol-z-morza-martwego

Edytowane przez 513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Czas edycji: 2009-09-02 o 18:33
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 18:45   #1407
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

no tak, znowu to samo - zaraz po tym, jak złożę zamówienie, to pojawiają się nowości, które mam ochotę nabyć tak jest za każdym razem!! na BU to samo!! ja to mam pecha jakiegoś z tymi nowościami

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1404334 6]ja też lubię zapach pachnotki
tylko, że mi podobają się nawet... olej tamanu i hydrolat z kocanki, które uznawane są za "śmierdziuszki" [/QUOTE]

nie znam ani tamanu ani kocanki ale po wielu wcześniejszych wypowiedziach na temat ich zapachu jakoś nie mam ochoty sprawdzać
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 18:49   #1408
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

w sumie o gustach sie nie dyskutuje, wiem
ale np ja uwazam ze pachnotka ma ładniejszy zapach niz olej konopny

a o konopnym nie slyszałam zeby ktos sie wypowiadał ze smierdoli
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 19:07   #1409
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
w sumie o gustach sie nie dyskutuje, wiem
ale np ja uwazam ze pachnotka ma ładniejszy zapach niz olej konopny

a o konopnym nie slyszałam zeby ktos sie wypowiadał ze smierdoli
no tak, każdy ma inny gust i dobrze, bo jest przynajmniej różnorodność w sklepach, żeby można było utrafić w różne gusta więc mamy dzięki temu większy wybór produktów
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 12:14   #1410
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Po co ja weszłam na ten wątek teraz musze go przeczytać cały i przygotowac kartke i długopis. A na koniec zrobic zestawienie co zamawiam z Mazideł co z BU a co z ZSK
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.