Promocja w Sephorze - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-25, 14:26   #481
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Promocja w Sephorze

A to dziwne, ja od razu dostałam czarną i to bez żadnych zakupów.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 14:30   #482
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja też pierwszy raz słyszę o białej karcie... heh jakieś to dziwne naciąganie na zakupy...
Mi Pani z pocałowaniem łapki wyrabiała czarną i to ona mnnie prosiła, nie ja ją...
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 14:31   #483
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Promocja w Sephorze

Pewnie jestes stara, stala, dobra klientka i to dlatego
albo, byc moze, niedawno zrobili taki chwyt, zeby ludziom chcialo sie czesciej robic zakupy, majac na wzgledzie 'prawdziwa' karte Sephory

zreszta, co ja bede sie produkowac :P zobaczcie na wlasne oczy:
http://www.sephora.pl/pl/pid44/karta-klubu-sephora.html
http://www.sephora.pl/pl/pid2291/twoje-przywileje.html
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~



Edytowane przez bielaczka
Czas edycji: 2009-11-25 o 14:34
bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 14:40   #484
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Promocja w Sephorze

straszne.
nie jestem dobrą klientką (starą owszem.... ) jestem klientem promocyjnym
poza tym nie mam "ulubionego" sklepu, więc raczej nikt mnie nie kojarzy...
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!

Edytowane przez frywolna franka
Czas edycji: 2009-11-25 o 14:41
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:23   #485
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A to dziwne, ja od razu dostałam czarną i to bez żadnych zakupów.
Ja tez. Po prostu powiedziałam, ze chce sobie wyrobic karte i nie bylo zadnych problemow.

wlasnie czytam o tej nowej white, to jakas nowosc widze, heh zrobili utrudnienie w dostaniu black..ach ten marketing

Aha, jeśli sa Panie, ktore maja karte i dalej nie otrzymują zadnych smsow..moze niech sprobuja wyslac tego smsa (a nuż pobudzi im sie Wasz numerek telefonu w systemie;P) (ja mam karte dwa lata, smsa otrzymalam niestety dopiero 1 raz -> nie lubia mnie chyba..ale ten sms otrzymalam wlasnie po rejestracji swojego numeru sms wedlug sposobu podanego na stronie. Moze to nie ma nic wspolnego..ale mozna sprobowac...

'Serwis SMS

Rejestracja:

Jeśli wyślesz SMS na numer 71299 o treści: SEPHORA NRKARTY dokonasz rejestracji w Serwisie SMS Sephora (w treści SMS w miejsce słów NRKARTY należy wpisać 13-cyfrowy numer karty znajdujący się pod kodem kreskowym na rewersie Twojej karty Klubu Sephora). Rejestracji wystarczy dokonać 1 raz.

Sprawdzanie stanu punktów i numeru karty:
Następnie, zawsze po wysłaniu SMS na numer 71299 o treści SEPHORA otrzymasz w odpowiedzi stan swojego konta w Klubie Sephora wraz z numerem swojej karty.
Koszt: 1 PLN + VAT za 1 SMS.'
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2009-11-25 o 15:40
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:41   #486
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Oj w Sephorze kryzys na 100% - skoro ja dostałam smsa to znaczy, że u nich kiepsko


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A co to są białe karty Sephory?

Nieźle, przerwa między promocjami 4 dni, chyba nigdy tak nie było.
chyba zmienili politykę bo też mam czarna i to już chyba z 5 lat stuknie...
a z tą przerwą - bo tak sobie myślę, lepiej żeby się klienci spłukali na -20% - sklep swoje zarobi (zwłaszcza jak już zauważyłyście po podwyżce cen są one i tak średnio atrakcyjne)...A potem że niby rzucą może 30% i już ludzie tak nie porobią zakupów bo będą spłukani ale teorię spisku sobie tu wymyśliłam....

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość

Podwyzki pewnie usprawiedliwiaja 'kryzysem' albo wahaniami kursu walut brak slow. Najciekawsze i najsmieszniejsze,ze jak euro czy dolar byly w miare tanie i akcyza byla nizsza, to jakos dziwnie ceny nie spadaly .
oczywiście że podwyżki usprawiedliwiają kryzysem... no i słabym kursem dolara... tylko że jak kurs drastycznie poszedł w górę to odzwierciedliło się to jakoś w cenach kosmetyków ale dolar się ustabilizował i poszedł trochę w dół za to ceny kosmetyków jakoś nie....ciekawe czy jak się kryzys gospodarczy za parę lat skończy to czy ceny pójdą w dól...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:46   #487
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocja w Sephorze

A ja mam w nosie te ich obniżki, podwyżki, promocje I tak nic nie kupuję w sieciówkach w Polsce (no dobrze, baaardzo rzadko mi się zdarzy i to tylko wtedy jak mam jakiś kupon zniżkowy do wykorzystania). Kupuję gdzie indziej. Idźcie w moje ślady, to może będzie szansa na trwałą obniżkę cen
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 16:00   #488
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja mam w nosie te ich obniżki, podwyżki, promocje I tak nic nie kupuję w sieciówkach w Polsce (no dobrze, baaardzo rzadko mi się zdarzy i to tylko wtedy jak mam jakiś kupon zniżkowy do wykorzystania). Kupuję gdzie indziej. Idźcie w moje ślady, to może będzie szansa na trwałą obniżkę cen
hehe no tak sobie teraz pomyślałam, że jak zbojkotujemy Sephorę to zrobią do niej płatny wstęp, żeby nie można było wchodzić, macać a kupować na necie albo za próbki każą płacić hihi nie no oczywiście masz rację -dopóki będzie popyt to i podaż będzie... prosty marketing...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 20:25   #489
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Biala karta Sephora, to takie 'preludium' do tej normalnej, czarnej karty. Jesli zrobisz zakupy 4 razy, to dostaniesz przesylka czarna, oficjalna karte.
Mnie zostal ostatni raz i chcialabym, jak najszybciej to wykorzystac, zeby do Nowego Roku wyrobili sie z przeslaniem tego plastiku hehe
kwestia tylko taka,ze chce oczywiscie zrobic zakupy z tym 20% rabatem, zawsze to cos w koncu

Podwyzki pewnie usprawiedliwiaja 'kryzysem' albo wahaniami kursu walut brak slow. Najciekawsze i najsmieszniejsze,ze jak euro czy dolar byly w miare tanie i akcyza byla nizsza, to jakos dziwnie ceny nie spadaly .
Kurcze ja od razu dostałam czarną kartę (tzn przód jest czarny a na odwrocie jest biała - tzn że jaką kartę mam?). A te zakupy co masz zrobić żeby dostać tą czarną kartę to na jakąś określoną kwotę?

Już wiem jaką mam kartę: "4.9 Karty wydane przed 27 października 2009 roku będą posiadały wszystkie uprawnienia Karty Sephora Black." A ja zakładałam konto ponad rok temu.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2009-11-25 o 21:02
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 22:23   #490
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Nawet do mnie dzisiaj przysłali sms'a
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 07:03   #491
stylo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 37
Dot.: Promocja w Sephorze

dziewczyny to ze same wyslecie sobie smsa nie zawsze pomoze, bo wchodzac w system sprawdza sie czy na danej karcie przysluguje dana znizka w tym przypadku - 20 % . Dlatego nawet jak widac ze ktos ma w systemie a np nie wzial telefonu moze dostac ta znizke bez pokazywania smsa
stylo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 07:54   #492
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez stylo Pokaż wiadomość
dziewczyny to ze same wyslecie sobie smsa nie zawsze pomoze, bo wchodzac w system sprawdza sie czy na danej karcie przysluguje dana znizka w tym przypadku - 20 % . Dlatego nawet jak widac ze ktos ma w systemie a np nie wzial telefonu moze dostac ta znizke bez pokazywania smsa
to nie do końca tak działa... tzn ja tam nie wiem jak powinno - przez ostatnie 1,5 roku nie dostałam ani jednego smsa a mimo to Panie w najfajniejszej Sephorze w mieście bez problemu udzielały mi zniżek... bez smsów... i nie było ich w tzw. systemie (nie cierpię tego słowa)...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 07:59   #493
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez stylo Pokaż wiadomość
dziewczyny to ze same wyslecie sobie smsa nie zawsze pomoze, bo wchodzac w system sprawdza sie czy na danej karcie przysluguje dana znizka w tym przypadku - 20 % . Dlatego nawet jak widac ze ktos ma w systemie a np nie wzial telefonu moze dostac ta znizke bez pokazywania smsa

To chyba ten system nie działa zbyt dobrze
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 09:13   #494
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Promocja w Sephorze

Od zawsze wolalam Douglasa, z tym, ze nie robia tam znizek np. -20% , wiec czasami bardziej oplaca sie kupic co potrzeba w Sephorze, ale mimo wszystko, ta cala sieciowka mnie do siebie nie przekonuje.
Obsluga czesto nieprofesjonalna [przynajmniej w moim miescie] ceny skacza do gory i ochroniarze spogladajacy w stylu 'czy nadajesz sie przejsc casting na klienta czy nie'
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 09:27   #495
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to nie do końca tak działa... tzn ja tam nie wiem jak powinno - przez ostatnie 1,5 roku nie dostałam ani jednego smsa a mimo to Panie w najfajniejszej Sephorze w mieście bez problemu udzielały mi zniżek... bez smsów... i nie było ich w tzw. systemie (nie cierpię tego słowa)...

Ja nie skorzystalam z smsa a w ten weekend chcialabym zrobic zakupy...Mam zamiar poprosic o ta znizke. Rozumiem, ze polecasz Malte?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 11:05   #496
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez stylo Pokaż wiadomość
dziewczyny to ze same wyslecie sobie smsa nie zawsze pomoze, bo wchodzac w system sprawdza sie czy na danej karcie przysluguje dana znizka w tym przypadku - 20 % . Dlatego nawet jak widac ze ktos ma w systemie a np nie wzial telefonu moze dostac ta znizke bez pokazywania smsa
Też mi łaska wielka...zniżka 20% pffff...Niech sobie sami tam kupują My na tym zarabiamy, czy sklep ? Przyjdą czasy, że pracownicy sieciówek będą łapać klientów i siłą wciągać do sklepu z ulicy hie hie hie...

A co do zakazu testowania w perfumeriach (pół żartem, pół serio) to czasem/dość często w internecie są tak atrakcyjne oferty, że opłaca się brać w ciemno. A jak nie podpasuje to jeszcze z zyskiem (a ciągle taniej niż w sklepie) sprzedać np. na allegro

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-11-26 o 11:08
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 14:39   #497
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez stylo Pokaż wiadomość
dziewczyny to ze same wyslecie sobie smsa nie zawsze pomoze, bo wchodzac w system sprawdza sie czy na danej karcie przysluguje dana znizka w tym przypadku - 20 % . Dlatego nawet jak widac ze ktos ma w systemie a np nie wzial telefonu moze dostac ta znizke bez pokazywania smsa
nie wierzę
kilka razy kupowałam z sms'em "wysłanym z wizazu" , czyli sama do siebie i bez problemu dostawałam zniżkę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 17:20   #498
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Od zawsze wolalam Douglasa, z tym, ze nie robia tam znizek np. -20% , wiec czasami bardziej oplaca sie kupic co potrzeba w Sephorze, ale mimo wszystko, ta cala sieciowka mnie do siebie nie przekonuje.
Obsluga czesto nieprofesjonalna [przynajmniej w moim miescie] ceny skacza do gory i ochroniarze spogladajacy w stylu 'czy nadajesz sie przejsc casting na klienta czy nie'
a właśnie że do klientów co mają kartę Douglas ostatnio wysyłał podobno zaproszenia na dzien VIP czy coś w tym stylu i było -20% na wsio... ja nie dostałam, więc nie znam szczegółów ale koleżanka dostała.

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ja nie skorzystalam z smsa a w ten weekend chcialabym zrobic zakupy...Mam zamiar poprosic o ta znizke. Rozumiem, ze polecasz Malte?
polecam i taką szczupłą wysoką panią w blond włosach moja ulubiona Sephorzanka!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Też mi łaska wielka...zniżka 20% pffff...Niech sobie sami tam kupują My na tym zarabiamy, czy sklep ? Przyjdą czasy, że pracownicy sieciówek będą łapać klientów i siłą wciągać do sklepu z ulicy hie hie hie...

A co do zakazu testowania w perfumeriach (pół żartem, pół serio) to czasem/dość często w internecie są tak atrakcyjne oferty, że opłaca się brać w ciemno. A jak nie podpasuje to jeszcze z zyskiem (a ciągle taniej niż w sklepie) sprzedać np. na allegro
masz rację - właśnie sobie na tru kupiłam gadżecik Benefitu do konturowania ust - w Sephorze kosztuje 145 zł około (dokładnie nie pamietam) na tru dałam za niego 37zł no to za tyle to jeszcze jestem w stanie taki bajer kupić... ale za TAAAAAAKĄ kasę tonie do końca...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 08:13   #499
stylo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 37
Dot.: Promocja w Sephorze

Różne sephory rózne obyczaje.u mnie w sklepie nie kupi sie jak nie ma zniki w sytemie, bo niektorzy wlasnie pokazuja sms-y ktorzy sami sobie wyslali, i dobrze o tym wiedza i nawet sie nie kloca o to.sa tacy co sa przekonani ze dostali prawdziwego a np nie ma w systemie to sie wtedy dzwoni na infolinie i sprawa jest wyjasniana.w kazdym sklepie inaczej przestrzega sie zasad
stylo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 13:29   #500
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez stylo Pokaż wiadomość
Różne sephory rózne obyczaje.u mnie w sklepie nie kupi sie jak nie ma zniki w sytemie, bo niektorzy wlasnie pokazuja sms-y ktorzy sami sobie wyslali, i dobrze o tym wiedza i nawet sie nie kloca o to.sa tacy co sa przekonani ze dostali prawdziwego a np nie ma w systemie to sie wtedy dzwoni na infolinie i sprawa jest wyjasniana.w kazdym sklepie inaczej przestrzega sie zasad
No to wasza strata, bo ludzie często rezygnują z zakupów jak nie dostaną zniżki. Ja bym na pewno zrezygnowała jeśli w grę by weszło kilkadziesiąt złotych więcej do zapłacenia..
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 15:02   #501
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

A ja robie jutro podejscie na znizke bez smsa...trzymajcie kciuki Albo moze doradzcie mi co mam zrobic. Poprosic o znizke tlumaczac sie ze mialam smsa w porzedniej turze ale nie wykorzystalam czy moze wyslac sama do siebie i udawac, ze mam? Mam zamiar zrobic zakupy za okolo 500zl wiec wychodzi 100zl znizki...bez niej nie kupie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 17:37   #502
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja jestem za ta pierwszą opcją;żebyś powiedziała,że nie wykorzystałaś zniżki,bo... coś tam.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 17:37   #503
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A ja robie jutro podejscie na znizke bez smsa...trzymajcie kciuki Albo moze doradzcie mi co mam zrobic. Poprosic o znizke tlumaczac sie ze mialam smsa w porzedniej turze ale nie wykorzystalam czy moze wyslac sama do siebie i udawac, ze mam? Mam zamiar zrobic zakupy za okolo 500zl wiec wychodzi 100zl znizki...bez niej nie kupie
Ja bym zapytała czy jest taka promocja -20% i czy moge z niej skorzystać jako klubowiczka. Uważam, że na bank Ci jej udzielą, bez szemrania Czy jest ktoś, kto w czasie tej promocji mający kartę członkowską Sephora nie dostal rabatu bo nie miał sms'a ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 10:01   #504
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A ja robie jutro podejscie na znizke bez smsa...trzymajcie kciuki Albo moze doradzcie mi co mam zrobic. Poprosic o znizke tlumaczac sie ze mialam smsa w porzedniej turze ale nie wykorzystalam czy moze wyslac sama do siebie i udawac, ze mam? Mam zamiar zrobic zakupy za okolo 500zl wiec wychodzi 100zl znizki...bez niej nie kupie
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja bym zapytała czy jest taka promocja -20% i czy moge z niej skorzystać jako klubowiczka. Uważam, że na bank Ci jej udzielą, bez szemrania Czy jest ktoś, kto w czasie tej promocji mający kartę członkowską Sephora nie dostal rabatu bo nie miał sms'a ?
ja tak własnie wMalcie robię. nawet jeszcze trochę inaczej, bo ja po prostu mówię, że wiem że jest taka promocja, chciałabym coś kupić,ale ceny bez zniżek są takie wysokie, i ze zniżką byłoby super i że mam kartę i kupuję często i po prostu zależy mi jeśli by była taka możliwość. Jeszcze ani razu m,i pani nie odmówiła. Uwielbiam Sephorę w Malcie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 18:38   #505
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Bylam dzisiaj w sephorze. Znalazlam ta Pania..wysoka blondynke Powiedzialam ze chcialabym zrobic zakupy i wiem, ze teraz jest znizka, ze poprzednio dostalam smsa ale nie skorzystalam i czy bylaby mozliwosc otrzymania znizki teraz. Pani powiedziala, ze sprawdzi mnie w systemie czy przysluguje mi znizka. pewnie chciala sprawdzic moje parametry (czy jestem dobra klientka, czy dostalam wszesniej tego smsa itp) Mowila ze ten moj sms powinien byc zaznaczony w systemie. Powiedziala, ze bez problemu dostane znizke Kupilam sobie puder diora ale chcialam jeszcze perfumy-ktorych nie bylo. Bede jeszcze jutro probowala
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 18:53   #506
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Promocja w Sephorze

W Gdańsku przy empiku jest plakat o 20% obnizce i wszystkim udzielają rabatu
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 09:39   #507
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

ja wczoraj robilam jeszcze jedno podejscie w innej sephorze. Chcialam kupic perfumy chanel. Poprosilam Pania o znizne, powiedzialam ze mialam smsa w poprzedniej turze ale Ona mi powiedziala ze niestety nie moze mi udzielic promocji bo powinnam przyjsc w pierwszej turze. (taaa...a w sobote nie robili problemow wiec chyba jednak moglaby gdyby chciala) Wiec ja jej powiedzialam, ze juz tak kilka razy robilam i nie bylo problemow. Ona na to, ze moze mi jeszcze wyjatkowo udzielic tej znizki I dostalam
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:54   #508
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocja w Sephorze

Orientujecie się do kiedy ta promocja, że kupujemy 3 produkty Sephora a 4-ty złotóweczkę?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 07:57   #509
stylo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 37
Dot.: Promocja w Sephorze

ona jest do 24 grudnia , i 4 rzecz najtańsza z tych 4 jest za złotówkę
stylo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 12:07   #510
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Promocja w Sephorze

Hm, a tak dotykajac tematu znizek poswiatecznych, jak co roku zreszta
Jak myslicie,w tym roku, podobnie, jak w ubieglych bedzie -20% na okres 27-31.12.2009?
Powiedzcie,ze tak!!!!!!??
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.